50 beste i VM Grov kl. Åpen siste 365 dager per 13.april 2021
Vurderingskrav :578 Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 579 Lasse Hovd, Bærum PK 30.aug.20 Brevik Porsgrunn PK
2 578 Pål Hembre, Bærum PK V55 15.aug.20 Løvenskiold Bærum PK
2 578 Pål Hembre, Bærum PK V55 25.jul.20   Løvenskiold Bærum PK
4 573 Lasse Hovd, Bærum PK 08.aug.20 Bodø Bodø SSK
5 572 Lasse Hovd, Bærum PK 25.jul.20 Løvenskiold Bærum PK
5 572 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen   30.aug.20   Brevik Porsgrunn PK
7 571 Lasse Hovd, Bærum PK 15.aug.20 Løvenskiold Bærum PK
8 569 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 23.sep.20 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
9 568 Lasse Hovd, Bærum PK   29.aug.20   Åres Farris SS - Larvik
10 567 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 24.okt.20 Skytesenteret Stavanger PK
10 567 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 13.des.20 Kuleisen Haugesund PK
12 563 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS   16.aug.20   Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
13 562 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 13.des.20 Kuleisen Haugesund PK
14 561 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 27.aug.20 Vevatne Tysnes SSK
15 558 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 13.des.20   Kuleisen Haugesund PK
16 556 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 18.okt.20 Brevik Porsgrunn PK
17 555 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 26.mai.20 Jonsvatnet Trondhjems PK
18 554 Sjur I Børve, Odda PK V55 01.des.20   ODDA Odda PK
19 553 Åge Lier, Stjørdal PK V65 27.jun.20 STJØRDAL Stjørdal PK
19 553 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 08.aug.20 Bodø Bodø SSK
19 553 Espen Sivertsen, Greipstad PK V55 16.aug.20   Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
22 552 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 26.okt.20 Ekeberg OKTS
23 550 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 13.des.20 Kuleisen Haugesund PK
23 550 Peder Sperstad, Bærum PK V55 25.jul.20   Løvenskiold Bærum PK
25 549 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 27.jun.20 STJØRDAL Stjørdal PK
25 549 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 16.aug.20 Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
25 549 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 15.aug.20   Løvenskiold Bærum PK
28 546 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 01.des.20 ODDA Odda PK
28 546 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 08.aug.20 Bodø Bodø SSK
30 545 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK   13.des.20   Kuleisen Haugesund PK
31 544 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 18.okt.20 Brevik Porsgrunn PK
32 542 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 05.okt.20 Bodø Bodø SSK
33 541 Eirik Djønne, Odda PK   17.okt.20   Kopervik Kopervik PK
33 541 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 08.aug.20 Bodø Bodø SSK
35 540 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 11.okt.20 Aronsløkka Aron SK Drammen
35 540 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 11.okt.20   Aronsløkka Aron SK Drammen
35 540 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 08.aug.20 Bodø Bodø SSK
38 539 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 24.aug.20 Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
39 538 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 19.okt.20   Drammen Aron SK Drammen
39 538 Terje Storholt, Oslo PK V65 15.aug.20 Løvenskiold Bærum PK
39 538 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 17.okt.20 Kopervik Kopervik PK
42 537 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK   16.aug.20   Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
43 535 Eirik Djønne, Odda PK 01.des.20 ODDA Odda PK
43 535 Åge Ånensen, Stord PK 04.okt.20 prestagardsskogen Stord PK
45 534 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 16.aug.20   Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
45 534 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 23.sep.20 Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
47 533 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 08.aug.20 Bodø Bodø SSK
47 533 Alf Sundal, Tysnes SSK   27.aug.20   Vevatne Tysnes SSK
47 533 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 04.okt.20 prestagardsskogen Stord PK
47 533 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik