50 beste i VM Fin kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 25.september 2021
Vurderingskrav :581 Norsk bestenotering: 586 Jan Erik Eknes
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 576 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 29.jul.21 Maridalen OKTS
2 574 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 05.sep.21 NM Løvenskiold Bærum PK
3 571 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 05.sep.21 NM Løvenskiold Bærum PK
4 563 Erik Eknes, Numedal SSK Menn Jr 05.sep.21 NM Løvenskiold Bærum PK
5 557 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn Jr 05.sep.21 NM Løvenskiold Bærum PK
6 546 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn Jr 13.des.20   Kuleisen Haugesund PK
7 545 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 05.sep.21 NM Løvenskiold Bærum PK
8 544 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 17.okt.20 Narvik PK Narvik PK
8 544 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 15.jul.21   Tromsdal skytebane Verdal SSL
10 540 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 13.jun.21 Blikshavn Kopervik PK
11 538 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn Jr 13.jun.21 Blikshavn Kopervik PK
12 536 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 05.sep.21 NM Løvenskiold Bærum PK
13 523 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 13.jun.21 Blikshavn Kopervik PK
14 512 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U16 05.sep.21 NM Løvenskiold Bærum PK
15 505 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 17.okt.20   Narvik PK Narvik PK
16 501 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 13.des.20 Kuleisen Haugesund PK
17 497 William Berg, Vadsø SSK Menn U16 15.okt.20 Vadsø Vadsø SSK
18 482 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 17.okt.20   Narvik PK Narvik PK
19 481 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 29.jun.21 Jonsvatnet Trondhjems PK
20 465 Sondre Aasheim, Mo PK Menn U16 28.okt.20 MO I RANA Mo PK
21 422 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 13.des.20   Kuleisen Haugesund PK
22 416 William Berg, Vadsø SSK Menn U16 22.nov.20 vadsø Vadsø SSK
23 369 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U16 13.des.20 Trondheim Trondhjems PK
24 363 Thomas Tørum, Selbu PK Menn Jr 26.okt.20   Selbuhallen Selbu PK
25 348 Tom André Skigelstrand, Kopervik PK Menn Jr 17.okt.20 Kopervik Kopervik PK
26 337 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK Menn Jr 17.okt.20 Narvik PK Narvik PK
27 288 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 13.jun.21   Blikshavn Kopervik PK
28 261 Sondre Elias Skutlaberg, Kr.sand Garnison PK Menn U14 05.sep.21 NM Løvenskiold Bærum PK
29 179 Lucas Dale Sandvik, Bjørnafjorden SSK Menn U14 18.sep.21 Vevatne Tysnes SSK
30 119 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn Jr 30.jun.21   Aronsløkka Aron SK Drammen