50 beste i VM Fin kl.  Kvinner Junior/Ungdom siste 365 dager per 21.januar 2020
Vurderingskrav :571 Norsk bestenotering: 573 Siv Marit Løvhaug
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 561 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 15.sep.19 EM Bologna ESC
2 554 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 15.jun.19 Florø Florø PK
3 551 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 16.jul.19 WC Suhl ISSF
4 545 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 16.jul.19 WC Suhl ISSF
5 543 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 27.mai.19 WC München ISSF
6 542 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 30.mai.19   Florø Florø PK
7 538 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 30.aug.19 LK Kuleisen NSF
8 537 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK
9 535 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 29.sep.19   "Kuleisen" Haugesund PK
10 534 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 16.jul.19 WC Suhl ISSF
11 533 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 15.sep.19 EM Bologna ESC
11 533 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 30.aug.19 LK Kuleisen NSF
13 529 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
14 528 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
14 528 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 06.jun.19   Grovastøylen Florø PK
16 524 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
17 522 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 23.mai.19 Florø Florø PK
18 520 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 11.mai.19 int ISCH Hannover NSSV
19 514 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
20 513 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 27.okt.19 Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
21 507 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 15.jun.19   Løvenskiold Bærum PK
22 506 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 10.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
23 503 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv U16 10.feb.19 Geiteryggen Grenland PK
24 501 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 11.mai.19 int ISCH Hannover NSSV
25 497 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 15.sep.19 Svartemyr NOP/Vatne
26 488 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv U16 08.mar.19 Brevik Porsgrunn PK
27 483 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv U16 15.nov.19   Brevik Porsgrunn PK
28 397 Selma Seljåsen, Arendal PK Kv U16 04.mar.19 Stueneshallen Arendal PK
29 389 Silje Johanne Dolonen Jensen, Vadsø SSK Kv U16 24.nov.19 Vadsø Vadsø SSK
30 316 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
31 239 Maja Hansen, Tromsø PK Kv U16 03.aug.19 Brosebanen Tromsø PK