50 beste i VM Fin kl. Kvinner siste 365 dager per 28.november 2020
Vurderingskrav :581 Norsk bestenotering: 582 Karin Isaksen
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 575 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 03.des.19 Nodelandshallen Greipstad PK
2 568 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
3 567 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
3 567 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
5 563 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
5 563 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
7 562 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
7 562 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 28.jan.20 Prestegardsskogen Stord PK
7 562 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 05.nov.20   Finnsnes Finnsnes PK
10 561 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
10 561 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 08.mar.20 Prestegardsskogen Stord PK
10 561 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 30.aug.20   Brevik Porsgrunn PK
13 559 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 05.des.19 Nodelandshallen Greipstad PK
13 559 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
13 559 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20   Åres Farris SS - Larvik
16 558 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 25.jan.20 Kopervik Kopervik PK
16 558 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 26.jan.20 Kuleisen Haugesund PK
18 557 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 22.feb.20   Kopervik Kopervik PK
19 556 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 03.des.19 Nodelandshallen Greipstad PK
20 555 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 15.des.19 Kuleisen Haugesund PK
20 555 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
22 553 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
22 553 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 16.aug.20 Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
22 553 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
25 552 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 23.sep.20 MO I RANA Mo PK
25 552 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
25 552 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
28 551 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
29 550 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
30 547 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20   Åres Farris SS - Larvik
30 547 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
32 546 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 17.okt.20 Narvik Pistolklubb Narvik PK
32 546 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
34 545 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
35 544 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 17.okt.20 Narvik Pistolklubb Narvik PK
36 540 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
37 539 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
37 539 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 07.mar.20 Bommestadhallen Farris SS - Larvik
37 539 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 08.aug.20   Bodø Bodø SSK
37 539 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 30.aug.20 Brevik Porsgrunn PK
41 538 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 18.okt.20 Brevik Porsgrunn PK
41 538 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 23.mai.20   Florø Florø PK
43 535 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
43 535 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 29.jun.20 MO I RANA Mo PK
45 533 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
46 532 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 28.okt.20 MO I RANA Mo PK
47 530 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
47 530 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
47 530 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
47 530 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik