50 beste i VM Fin kl. Kvinner siste 365 dager per 31.juli 2021
Vurderingskrav :586 Norsk bestenotering: 582 Karin Isaksen
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 568 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
2 567 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
2 567 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
4 563 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
4 563 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
6 562 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
6 562 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 05.nov.20 Finnsnes Finnsnes PK
8 561 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 13.jun.21 Blikshavn Kopervik PK
8 561 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 30.aug.20   Brevik Porsgrunn PK
8 561 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
11 559 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
11 559 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20   Åres Farris SS - Larvik
13 558 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 15.jul.21 Tromsdal skytebane Verdal SSL
14 555 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
15 554 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 30.jun.21   Aronsløkka Aron SK Drammen
16 553 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 13.jun.21 Blikshavn Kopervik PK
16 553 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 16.aug.20 Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
16 553 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
16 553 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
20 552 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
20 552 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
20 552 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 23.sep.20 MO I RANA Mo PK
23 551 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
24 550 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
25 548 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 04.jul.21 Aronsløkka Aron SK Drammen
26 547 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
26 547 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
28 546 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 17.okt.20 Narvik PK Narvik PK
28 546 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
30 545 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
31 544 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 17.okt.20 Narvik PK Narvik PK
32 542 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 13.des.20 Kuleisen Haugesund PK
33 540 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
34 539 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 08.aug.20 Bodø Bodø SSK
34 539 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 30.aug.20 Brevik Porsgrunn PK
34 539 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
37 538 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 18.okt.20 Brevik Porsgrunn PK
37 538 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 04.jul.21 Aronsløkka Aron SK Drammen
39 537 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 30.jun.21   Aronsløkka Aron SK Drammen
40 535 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
41 533 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
42 532 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 28.okt.20   MO I RANA Mo PK
43 530 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
43 530 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 29.aug.20 Åres Farris SS - Larvik
43 530 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
43 530 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
47 527 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 12.sep.20 MO I RANA Mo PK
47 527 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 13.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
49 525 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 30.aug.20 Brevik Porsgrunn PK
49 525 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 30.aug.20 Brevik Porsgrunn PK