50 beste i Std kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 19.juni 2019
Vurderingskrav :552 Norsk bestenotering: 554 Per Einar Lund
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 549 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
2 540 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 18.mai.19 Løvenskiold Bærum PK
3 537 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 18.mai.19   Løvenskiold Bærum PK
4 533 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
5 527 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
6 524 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 30.jun.18   Løvenskiold Bærum PK
7 514 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
7 514 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 10.mai.19 Brevik Porsgrunn PK
9 506 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 24.feb.19   Bollitun Eide og Fræna PK
10 500 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 03.mar.19 Vestneshallen Vestnes PK
11 476 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 19.okt.18 Brevik Porsgrunn PK
12 472 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 09.apr.19   Støren Skytesenter Støren SSK
13 467 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 16.mar.19 Bommestad Farris SS - Larvik
14 462 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 30.sep.18 Brevik Porsgrunn PK
15 459 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 09.jun.19   JØRPELAND Jørpeland PK
16 455 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 10.nov.18 Brekstad Ørland PK
17 447 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
18 443 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 22.feb.19   Kopervik Kopervik PK
19 429 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
20 422 Thomas Ollestad Blitzner, Egersund PK Menn Jr 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
21 403 Vemund Seim, Egersund PK Menn U16 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
22 385 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 22.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
23 377 Ole Johan Gregersen, Kopervik PK Menn Jr 22.feb.19 Kopervik Kopervik PK
24 375 Adrian Skjelbred, Egersund PK Menn U16 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
25 370 Tom André Skigelstrand, Kopervik PK Menn U16 22.feb.19 Kopervik Kopervik PK
26 354 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK Menn Jr 19.okt.18 Brevik Porsgrunn PK
27 351 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 16.feb.19   Kulås Sarpsborg PK
28 343 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
29 342 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 21.sep.18 Blikshavn Kopervik PK
30 335 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 11.apr.19   Vinne Verdal SSL
31 303 Morgan Nesje, Florø PK Menn Jr 02.sep.18 Grovastøylen Florø PK
32 297 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 06.okt.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
33 234 Tobias Langåker, Kopervik PK Menn U14 21.sep.18   Blikshavn Kopervik PK
34 117 Jens Herland Kristiansen, Kr.sand Garnison PK Menn U14 24.feb.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
35 103 Julian Madsen, Arendal PK Menn U16 28.jan.19 Stueneshallen Arendal PK