50 beste i Std kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 22.januar 2020
Vurderingskrav :552 Norsk bestenotering: 554 Per Einar Lund
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 559 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 554 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
3 552 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
4 549 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
5 547 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
6 546 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
7 545 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 13.jul.19 WC Suhl ISSF
8 544 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
9 540 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 18.mai.19   Løvenskiold Bærum PK
10 539 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 09.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
11 537 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 18.mai.19 Løvenskiold Bærum PK
12 535 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 09.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
13 520 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 22.sep.19 Brevik Porsgrunn PK
14 514 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 10.mai.19 Brevik Porsgrunn PK
15 513 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 02.aug.19   Brosebanen Tromsø PK
16 506 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn Jr 14.sep.19 Bjørnehaugen Kristiansund PK
16 506 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn Jr 24.feb.19 Bollitun Eide og Fræna PK
18 500 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn Jr 03.mar.19   Vestneshallen Vestnes PK
19 498 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
20 490 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 22.sep.19 Brevik Porsgrunn PK
21 482 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
22 478 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
23 473 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 13.jul.19 WC Suhl ISSF
24 472 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 09.apr.19   Støren Skytesenter Støren SSK
25 467 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 16.mar.19 Bommestad Farris SS - Larvik
26 459 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 09.jun.19 JØRPELAND Jørpeland PK
27 452 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 13.jul.19 WC Suhl ISSF
28 447 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
29 444 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
30 443 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 22.feb.19   Kopervik Kopervik PK
31 435 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 09.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
32 413 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 02.jan.20 Brekstad Ørland PK
33 395 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 16.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
34 385 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 22.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
35 377 Ole Johan Gregersen, Kopervik PK Menn Jr 22.feb.19 Kopervik Kopervik PK
36 370 Tom André Skigelstrand, Kopervik PK Menn Jr 22.feb.19   Kopervik Kopervik PK
37 351 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn Jr 16.feb.19 Kulås Sarpsborg PK
38 343 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
39 335 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 11.apr.19   Vinne Verdal SSL
40 326 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U16 17.nov.19 Buran Trondhjems PK
41 311 Elias Fjellberg Tobiassen, Vadsø SSK Menn U14 19.jan.20 Vadsø Vadsø SSK
42 293 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK Menn Jr 02.aug.19   Brosebanen Tromsø PK
43 277 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 02.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
44 232 Sivert Nikolai Thyrhaug, Tromsø PK Menn U16 02.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
45 219 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U16 06.sep.19   Jonsvannet Trondhjems PK
46 117 Jens Herland Kristiansen, Kr.sand Garnison PK Menn U16 24.feb.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
47 103 Julian Madsen, Arendal PK Menn U16 28.jan.19 Stueneshallen Arendal PK