50 beste i Std kl. Åpen siste 365 dager per 24.mars 2020
Vurderingskrav :565 Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 567 Pål Hembre, Bærum PK V55 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 563 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 30.mai.19 Florø Florø PK
3 562 Lasse Hovd, Bærum PK   18.mai.19   Løvenskiold Bærum PK
3 562 Pål Hembre, Bærum PK V55 18.mai.19 Løvenskiold Bærum PK
3 562 Morgan Bunes, Bærum PK 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
3 562 Pål Hembre, Bærum PK V55 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
7 561 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 01.mar.20 Vestnes Vestnes PK
7 561 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
9 560 Roar Haugan, Støren SSK   13.mai.19   Støren Skytesenter Støren SSK
9 560 Pål Hembre, Bærum PK V55 09.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
11 559 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 23.feb.20 Bollitun Eide og Fræna PK
11 559 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
11 559 Morgan Bunes, Bærum PK 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
14 558 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 06.jun.19 Buran Trondhjems PK
14 558 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   10.mai.19   Brevik Porsgrunn PK
16 557 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 17.nov.19 Vestneshallen Vestnes PK
16 557 Lasse Hovd, Bærum PK 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
18 556 Ole-Harald Aas, Bærum PK   17.sep.19 EM Bologna ESC
18 556 Pål Hembre, Bærum PK V55 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
20 555 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 29.sep.19 Florø Florø PK
20 555 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   23.feb.20   Bollitun Eide og Fræna PK
20 555 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 24.nov.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
23 554 Roar Haugan, Støren SSK 09.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
23 554 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   09.apr.19   Støren Skytesenter Støren SSK
23 554 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
23 554 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 08.mar.20 Brevik Porsgrunn PK
27 553 Johnny Jenssen, Mo PK   16.jun.19   Mo i Rana Mo PK
27 553 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 02.okt.19 Solør Skytterhall Namnå PK
27 553 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 25.mai.19 Brumunddal Brumunddal PK
27 553 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   02.apr.19   Svartemyr NOP/Vatne
31 552 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
31 552 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 10.mai.19 Brevik Porsgrunn PK
31 552 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   25.apr.19   Buran Trondhjems PK
31 552 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 02.jan.20 Brekstad Ørland PK
31 552 Ingar Woll, Bærum PK 08.apr.19 Ekeberg OKTS
31 552 Ole-Harald Aas, Bærum PK   27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
31 552 Ingar Woll, Bærum PK 09.mar.20 Ekeberg OKTS
38 551 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 05.okt.19 Brumunddal Brumunddal PK
38 551 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   09.jun.19 E-cup Århus Dansk Sk.Union
40 550 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 17.nov.19 Buran Trondhjems PK
40 550 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 02.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
40 550 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS   11.jul.19   Sankthansholet Ørland PK
40 550 Ingar Woll, Bærum PK 21.okt.19 Hønefoss Ringerike PK
44 549 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 21.jan.20 ODDA Odda PK
44 549 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS   14.jun.19   Myråsen Selbu PK
44 549 Roar Haugan, Støren SSK 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
44 549 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
44 549 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 24.nov.19   Kvinesdal Kvinesdal PK
44 549 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 11.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
50 548 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 15.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
50 548 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   06.sep.19   Jonsvannet Trondhjems PK
50 548 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 28.apr.19 E-cup Suhl ESC
50 548 Ingar Woll, Bærum PK 26.aug.19 Maridalen OKTS
50 548 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK   12.jan.20   Kvinesdal Kvinesdal PK