50 beste i Std kl. Åpen siste 365 dager per 18.september 2018
Vurderingskrav :566 Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 565 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 15.jun.18 Skytesenteret Selbu PK
1 565 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 15.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
1 565 Pål Hembre, Bærum PK V50 30.jun.18   Løvenskiold Bærum PK
4 564 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 17.aug.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
5 562 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 26.nov.17 Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
5 562 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 22.apr.18   Trondheim Trondhjems PK
7 561 Einar Morten Landsem, Støren SSK 09.apr.18 Støren Skytesenter Støren SSK
8 559 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 12.mai.18 Skatval Stjørdal PK
8 559 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 27.jun.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
10 558 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 07.jan.18 Buran Trondhjems PK
10 558 Morgan Bunes, Bærum PK 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
10 558 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 26.mai.18   Bangshallen Brumunddal PK
13 557 Håvard Hoff, Ørland PK 12.okt.17 Brekstad Ørland PK
13 557 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
13 557 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   27.jun.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
16 556 Lasse Hovd, Bærum PK 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
16 556 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 12.okt.17 Brekstad Ørland PK
16 556 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 12.okt.17   Brekstad Ørland PK
19 555 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 12.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
20 554 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 29.nov.17 Kvinesdal Kvinesdal PK
20 554 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 04.feb.18   Buran Trondhjems PK
20 554 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 25.mar.18 Trondheim Trondhjems PK
20 554 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 14.nov.17 Ragdehallen Odda PK
20 554 Pål Hembre, Bærum PK V50 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
20 554 Einar Morten Landsem, Støren SSK 07.mai.18 Støren Skytesenter Støren SSK
20 554 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
20 554 Lasse Hovd, Bærum PK   26.mai.18   Myhrespiten Hokksund PK
28 553 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 04.feb.18 Buran Trondhjems PK
28 553 Morgan Bunes, Bærum PK 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
28 553 Einar Morten Landsem, Støren SSK   04.feb.18   Buran Trondhjems PK
28 553 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 08.okt.17 Bangshallen Brumunddal PK
32 552 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 07.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
32 552 Einar Morten Landsem, Støren SSK   12.okt.17   Brekstad Ørland PK
32 552 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
32 552 Roar Haugan, Støren SSK 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
32 552 Erik Christian Bache, Åsane PK   03.mai.18 int Plzen Czech sh.fed.
32 552 Lasse Hovd, Bærum PK 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
32 552 Geir Berg, Ringerike PK V50 20.nov.17 Ringerikshallen Ringerike PK
32 552 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 12.mai.18   Skatval Stjørdal PK
40 551 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 08.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
40 551 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 03.feb.18 Hula Moss PK
40 551 Einar Morten Landsem, Støren SSK   25.mar.18   Trondheim Trondhjems PK
40 551 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 29.nov.17 Buran Trondhjems PK
40 551 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 29.nov.17 Buran Trondhjems PK
45 550 Are Wivestad, Sandnes PK V50 03.apr.18   Svartemyr NOP/Vatne
45 550 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 07.jan.18 Buran Trondhjems PK
45 550 Einar Morten Landsem, Støren SSK 27.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
45 550 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   08.jul.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
45 550 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 02.mai.18 Bråstein Sandnes PK
45 550 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 22.apr.18 Trondheim Trondhjems PK