50 beste i Silh kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 29.november 2020
Vurderingskrav :565 Norsk bestenotering: 573 Runar Magnussen
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 554 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 21.jun.20 Løvenskiold Bærum PK
2 553 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
3 549 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 19.jul.20   Løvenskiold Bærum PK
3 549 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
3 549 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 28.jun.20 Løvenskiold Bærum PK
6 548 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 28.jun.20   Løvenskiold Bærum PK
7 542 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 21.jun.20 Løvenskiold Bærum PK
8 538 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
9 536 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 21.jun.20   Løvenskiold Bærum PK
10 528 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 21.nov.20 Sola Skytehall Sola PK
11 527 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 15.aug.20 Løvenskiold Bærum PK
12 524 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 26.aug.20   Jonsvatnet Trondhjems PK
13 522 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 15.des.19 Brevik Porsgrunn PK
14 520 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
15 517 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
16 508 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
17 499 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
18 493 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
19 492 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
19 492 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
21 489 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
22 488 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 21.nov.20 Sola Skytehall Sola PK
23 485 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
23 485 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 28.jun.20   Løvenskiold Bærum PK
25 484 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 21.jun.20 Løvenskiold Bærum PK
26 481 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
27 475 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 07.jun.20   Løvenskiold Bærum PK
28 471 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
29 450 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 21.jun.20 Løvenskiold Bærum PK
30 442 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 07.jun.20   Løvenskiold Bærum PK
31 441 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 28.jun.20 Løvenskiold Bærum PK
31 441 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 13.jun.20 VERDAL Verdal SSL
33 439 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
34 427 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
35 416 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 21.jun.20 Løvenskiold Bærum PK
36 384 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 19.jul.20   Løvenskiold Bærum PK
37 171 Arnt Ellef Bjorland, Evje PK Menn Jr 08.aug.20 Y2 Evje PK