50 beste i Silh kl. Åpen siste 365 dager per 25.mai 2024
Vurderingskrav :586 Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 584 Pål Hembre, Bærum PK V55 10.mai.24 Løvenskiold Bærum PK
2 577 Pål Hembre, Bærum PK V55 25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
3 575 Ole-Harald Aas, Bærum PK   22.aug.23 VM Baku ISSF
4 575 Ole-Harald Aas, Bærum PK 25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
5 569 Johnny Jenssen, Mo PK V55 06.des.23 Sagbakken Mo PK
6 568 Runar Magnussen, Sola PK   23.feb.24   Sola Skytehall Sola PK
7 568 Ole-Harald Aas, Bærum PK 30.jun.23 EG Krakow ISSF
8 568 Pål Hembre, Bærum PK V55 04.jun.23 Løvenskioldbanen Bærum PK
9 567 Ole-Harald Aas, Bærum PK   18.apr.24 WC Rio de Janeiro ISSF
10 567 Runar Magnussen, Sola PK 06.okt.23 Sola Skytehall Sola PK
11 567 Runar Magnussen, Sola PK 22.sep.23 Sola Skytehall Sola PK
12 565 Lasse Hovd, Bærum PK   19.apr.24   Løvenskiold Bærum PK
13 565 Lasse Hovd, Bærum PK 16.feb.24 Løvenskiold Bærum PK
14 564 Ole-Harald Aas, Bærum PK 07.mai.24 WC Baku ISSF
15 564 Runar Magnussen, Sola PK   04.mai.24   Sola Skytehall Sola PK
16 564 Roar Hembre, Trondheim SS V65 27.mai.23 Jonsvatnet Trondhjems PK
17 561 Runar Magnussen, Sola PK 27.apr.24 Sola Skytehall Sola PK
18 561 Runar Magnussen, Sola PK   01.sep.23   Sola Skytehall Sola PK
19 560 Ole-Harald Aas, Bærum PK 10.mai.24 WC Baku ISSF
20 560 Lasse Hovd, Bærum PK 19.apr.24 Løvenskiold Bærum PK
21 560 Runar Magnussen, Sola PK   08.sep.23   Svartemyr NOP/Vatne
22 560 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
23 559 Lasse Hovd, Bærum PK 10.mai.24 Løvenskiold Bærum PK
24 559 Pål Hembre, Bærum PK V55 04.jun.23   Løvenskioldbanen Bærum PK
25 558 Lasse Hovd, Bærum PK 10.mai.24 Løvenskiold Bærum PK
26 558 Ole-Harald Aas, Bærum PK 18.sep.23 WC Rio de Janeiro ISSF
27 557 Runar Magnussen, Sola PK   25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
28 557 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 11.jun.23 Skatval Stjørdal SSK
29 556 Håvard Hoff, Ørland SS 25.mai.24 Jonsvatnet Trondhjems PK
30 555 Espen Magnussen, Sola PK   19.jan.24   Sola Skytterhall Sola PK
31 555 Runar Magnussen, Sola PK 09.jun.23 Blikshavn Kopervik PK
32 554 Espen Magnussen, Sola PK 01.sep.23 Sola Skytehall Sola PK
33 554 Espen Magnussen, Sola PK   23.jun.23   Sola Skytehall Sola PK
34 553 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 10.mai.24 Løvenskiold Bærum PK
35 553 Runar Magnussen, Sola PK 03.nov.23 Sola Skytehall Sola PK
36 552 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 28.mar.24   Sola Skytehall Sola PK
37 552 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 22.sep.23 Sola Skytehall Sola PK
38 552 Frank Lien, Bærum PK V55 04.jun.23 Løvenskioldbanen Bærum PK
39 551 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 27.apr.24   Sola Skytehall Sola PK
40 550 Espen Magnussen, Sola PK 04.mai.24 Sola Skytehall Sola PK
41 550 Runar Magnussen, Sola PK 28.mar.24 Sola Skytehall Sola PK
41 550 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 28.mar.24   Sola Skytehall Sola PK
43 550 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 03.nov.23 Sola Skytehall Sola PK
44 550 Runar Magnussen, Sola PK 23.sep.23 Sola Skytehall Sola PK
45 550 Ludvik Hembre, Bærum PK   25.jul.23 NM Sankthansholet Ørland SS
46 550 Runar Magnussen, Sola PK 23.jun.23 Sola Skytehall Sola PK
47 549 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 21.jul.23 VM Changwon ISSF
48 549 Roar Hembre, Trondheim SS V65 11.jun.23   Skatval Stjørdal SSK
49 548 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 28.mar.24 Sola Skytehall Sola PK
50 548 Frank Lien, Bærum PK V55 16.feb.24 Løvenskiold Bærum PK
51 548 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK   11.jun.23   Skatval Stjørdal SSK