50 beste i Silh kl. Åpen siste 365 dager per 31.juli 2021
Vurderingskrav :586 Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 579 Pål Hembre, Bærum PK V55 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
2 576 Pål Hembre, Bærum PK V55 15.aug.20 Løvenskiold Bærum PK
3 575 Pål Hembre, Bærum PK V55 29.jul.21   Maridalen OKTS
4 574 Pål Hembre, Bærum PK V55 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
5 573 Pål Hembre, Bærum PK V55 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
5 573 Ole-Harald Aas, Bærum PK   06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
7 570 Lasse Hovd, Bærum PK 15.aug.20 Løvenskiold Bærum PK
8 565 Ole-Harald Aas, Bærum PK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
9 564 Lasse Hovd, Bærum PK   05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
10 562 Lasse Hovd, Bærum PK 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
11 561 Espen Magnussen, Sola PK 21.nov.20 Sola Skytehall Sola PK
12 560 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
13 558 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 03.okt.20 Florø Florø PK
14 557 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 26.aug.20 Jonsvatnet Trondhjems PK
15 556 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK   08.jul.21 E-Cup Tallinn Estonian SSF
15 556 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 22.jun.21 Jonsvatnet Trondhjems PK
15 556 Runar Magnussen, Sola PK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
15 556 Johnny Jenssen, Mo PK   11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
19 554 Lasse Hovd, Bærum PK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
20 553 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
20 553 Roar Hembre, Trondheim SS V55 26.aug.20   Jonsvatnet Trondhjems PK
20 553 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
20 553 Morgan Bunes, Bærum PK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
24 552 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK   05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
24 552 Ole-Harald Aas, Bærum PK 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
24 552 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
27 551 Runar Magnussen, Sola PK   06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
28 550 Roar Hembre, Trondheim SS V55 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
28 550 Espen Magnussen, Sola PK 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
30 549 Lasse Hovd, Bærum PK   09.aug.20   Bodø Bodø SSK
30 549 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
32 548 Roar Haugan, Støren SSK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
33 546 Espen Magnussen, Sola PK   06.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
33 546 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 06.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
35 544 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
35 544 Kjell Jomar Heltne, Florø PK   15.aug.20   Løvenskiold Bærum PK
37 542 Runar Magnussen, Sola PK 21.nov.20 Sola Skytehall Sola PK
37 542 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 21.nov.20 Sola Skytehall Sola PK
39 541 Runar Magnussen, Sola PK   05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
40 539 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
41 538 Espen Magnussen, Sola PK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
41 538 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
41 538 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 27.apr.21 Buran Trondhjems PK
41 538 Hugo Kjetså, Evje PK 08.aug.20 Y2 Evje PK
45 537 Peter Ekblom, Sola PK   05.sep.20   Sola Skytehall Sola PK
45 537 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 09.aug.20 Bodø Bodø SSK
47 536 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK
48 534 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 09.aug.20   Bodø Bodø SSK
48 534 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 05.sep.20 Sola Skytehall Sola PK
48 534 Arild Inge Wollan, Støren SSK 11.sep.20 NM Løvenskiold Bærum PK