50 beste i Luft 60 kl.  Kvinner Junior/Ungdom siste 365 dager per 21.februar 2024
Vurderingskrav :570 Norsk bestenotering: 565 Ann Helen Aune
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 567 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 14.feb.24 Blåsenborg Stavanger PK
2 565 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 18.feb.24 Sola Skytehall Sola PK
3 562 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 27.jan.24 int München Bavarian SSF
4 561 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 27.jan.24 int München Bavarian SSF
5 560 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 25.nov.23 Sola Skytehall Sola PK
6 560 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 15.sep.23   Sola Skytehall Sola PK
7 559 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 13.jan.24 Alfhallen Kisen MSL
8 559 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 16.jul.23 VM Changwon ISSF
9 559 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 03.jun.23 WCj Suhl ISSF
10 558 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 14.jan.24 Alfhallen Kisen MSL
11 557 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 26.jan.24 int München Bavarian SSF
12 556 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 21.jan.24   Sola Skytterhall Sola PK
13 556 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 27.des.23 Blåsenborg Stavanger PK
14 556 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 12.mar.23 Sola Skytehall Sola PK
15 555 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 06.jan.24   Meierikjelleren Sunndal SSK
16 555 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 23.nov.23 Blåsenborg Stavanger PK
17 555 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 08.mar.23 EM Tallinn ESC
18 554 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 27.jan.24 int München Bavarian SSF
19 554 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 10.des.23 Sola Skytehall Sola PK
20 553 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 26.jan.24 int München Bavarian SSF
21 553 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 11.jun.23   Brevik Porsgrunn PK
22 552 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 13.jan.24 Alfhallen Kisen MSL
23 552 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv Jr 08.mar.23 EM Tallinn ESC
24 551 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 14.des.23 int Luxembourg FLTAS
25 550 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 14.okt.23 NM Melhushallen Melhus SS
26 550 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv Jr 29.apr.23 Mellomvegen Tromsø PK
27 550 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 08.mar.23 EM Tallinn ESC
28 550 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 28.feb.23 Oppdal Oppdal PK
29 549 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 26.jan.24 int München Bavarian SSF
30 549 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 16.des.23 int Luxembourg FLTAS
31 549 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 29.okt.23 Sola Skytehall Sola PK
32 549 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 28.mar.23 Oppdal Oppdal PK
33 548 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 14.okt.23 NM Melhushallen Melhus SS
34 547 Malin Sagmyr, Ørland SS Kv Jr 27.jan.24 int München Bavarian SSF
35 547 Malin Sagmyr, Ørland SS Kv Jr 26.jan.24 int München Bavarian SSF
36 547 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 14.jan.24   Alfhallen Kisen MSL
37 545 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 15.des.23 int Luxembourg FLTAS
38 544 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 16.feb.24 Brevik Porsgrunn PK
39 544 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 13.jan.24   Alfhallen Kisen MSL
40 540 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 07.mai.23 Brevik Porsgrunn PK
41 539 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 14.jan.24 Alfhallen Kisen MSL
41 539 Malin Sagmyr, Ørland SS Kv Jr 14.jan.24   Alfhallen Kisen MSL
43 539 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 11.mar.23 Meierikjelleren Sunndal SSK
44 536 Malin Sagmyr, Ørland SS Kv Jr 08.des.23 Meråker skytehall Meråker SI
45 532 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Kv Jr 01.okt.23   Kolsås Bærum PK
46 531 Malin Sagmyr, Ørland SS Kv Jr 13.jan.24 Alfhallen Kisen MSL
47 531 Malin Sagmyr, Ørland SS Kv Jr 14.okt.23 NM Melhushallen Melhus SS
48 531 Malin Sagmyr, Ørland SS Kv Jr 07.okt.23   Brekstad Ørland SS
49 530 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv Jr 14.jan.24 Alfhallen Kisen MSL
50 529 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Kv Jr 05.nov.23 Kolsås Bærum PK