Ti på topp pistol 2020 oppdat. 24. mar 20
Norsk bestenotering for hver øvelse er ført opp bak klassenavnet.
Fripistol - Menn
479 Jo Sole Runningen, Odda PK  Kuleisen 23.02
460 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK  Kuleisen 23.02
456 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK  Kuleisen 23.02
438 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 23.02
417 Morten Nilsen, Molde PK  Skytterhallen 09.02
413 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK  Kuleisen 23.02
407 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK  Kuleisen 23.02
Fripistol - V55
486 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK  Kuleisen 23.02
474 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK  Kuleisen 23.02
441 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Skytterhallen 09.02
435 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Skytterhallen 09.02
435 Andreas Mørland, Molde PK  Skytterhallen 09.02
425 Knut Tore Forberg, Bergen PK  Kuleisen 23.02
Fripistol - V65
472 Rolf Toven, Nesset PK  Skytterhallen 09.02
Fripistol B - Menn
529 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK  Brevik 14.02
519 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 03.02
489 Marius Westgård, Hafrsfjord PK  Bjergsted Pistolbane 01.03
489 Sebastian Halle, Stavanger PK  Bjergsted Pistolbane 01.03
487 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK  Brevik 24.01
482 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS  Buran 21.01
479 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Buran 21.01
477 Arne Olav Halle, Stavanger PK  Bjergsted Pistolbane 01.03
468 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK  Brevik 24.01
461 Knut Narve Skogland, Trondheim SS  Buran 21.01
Fripistol B - Junior
319 Adrian Halle, Stavanger PK  Bjergsted Pistolbane 01.03
Fripistol B - V55
502 Roar Hembre, Trondheim SS  Buran 21.01
500 Frank Hansen, Bodø SSK  Bodø 08.03
497 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Bjergsted Pistolbane 01.03
487 Egil Roland, Porsgrunn PK  Brevik 24.01
464 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen  Brevik 14.02
449 Olav Johny Ludviksen, Porsgrunn PK  Brevik 14.02
418 Rune Finstad, OKTS  Ekeberg 03.02
Fripistol B - V65
509 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK  Bjergsted Pistolbane 01.03
480 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK  Bjergsted Pistolbane 01.03
475 Tom Lauritzen, Bodø SSK  Bodø 12.01
472 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK  Bodø 12.01
469 Terje Storholt, Oslo PK  Brevik 24.01
460 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK  Bodø 08.03
449 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK  Buran 21.01
Fripistol B - V73
488 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK  Bjergsted Pistolbane 01.03
405 Per Martin Marum, Trondheim SS  Buran 21.01
355 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK  Brevik 24.01
Luftpistol 60 - Menn
582 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Alfhallen 12.01
568 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK  Alfhallen 12.01
568 Ingar Woll, Bærum PK  Kolsås 23.02
567 Morgan Bunes, Bærum PK  Kolsås 15.02
567 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Melhushallen 05.03
563 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS  Kattem Skytebane 08.03
563 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK  Vestnes 01.03
561 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS  Kattem Skytebane 23.02
560 Krzysztof Piotr Cisek, Trondheim SS  Kattem Skytebane 07.02
559 Johnny Jenssen, Mo PK  Bodø 25.01
559 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Kattem Skytebane 19.01
559 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 14.01
559 Kjell Jomar Heltne, Florø PK  Øvre Årdal 23.02
Luftpistol 60 - Kvinner
566 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK  Kolsås 08.03
566 Ingeborg Gran, Steinkjer PK int Säwsjö 03.01
564 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS  Kattem Skytebane 08.02
552 Anne Mette Sæteren, Bærum PK  Kolsås 15.02
552 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Brekstad 14.01
550 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK  Mo i Rana 15.01
546 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK  Mo i Rana 19.02
546 Marianne Ullvassveen, Ull SS  Rolvsøy 08.03
546 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK  Blåsenborg 09.01
542 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Prestegardsskogen 22.01
Luftpistol 60 - Menn Jr
582 Mattis Hembre, Bærum PK  Kolsås 01.02
565 Ludvik Hembre, Bærum PK  Kolsås 01.03
562 Erik Eknes, Kongsberg PK int Gundsølille 19.01
549 Håvard Aurlien, SF Ørn  Kolsås 04.01
548 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK int Gundsølille 17.01
544 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK  Kattem Skytebane 23.02
543 Tobias Skaarstad, Sola PK  Alfhallen 11.01
542 Theodor Møller Rørtveit, Tromsø PK  Tromsø 04.02
535 Tommy Schüller, Porsgrunn PK  Brevik 08.03
533 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK  Oppdal 11.02
Luftpistol 60 - Kvinner Jr
555 Ann Helen Aune, Mysen PL int Säwsjö 04.01
550 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK int Gundsølille 19.01
542 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK  Blåsenborg 09.01
530 Vilde Sirann Hansen, Tromsø PK  Bodø 09.02
528 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Kolsås 26.02
520 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK  Alfhallen 12.01
506 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 09.03
Luftpistol 60 - U16
551 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK  Brevik 08.03
Luftpistol 60 - U14
497 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Kolsås 07.02
Luftpistol 60 - V55
572 Pål Hembre, Bærum PK  Kolsås 23.02
566 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Kolsås 08.03
564 Aina Sandstøl, Sandnes PK int Säwsjö 05.01
563 Peder Sperstad, Bærum PK  Kolsås 08.03
563 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Kolsås 07.02
558 Frank Lien, Ringerike PK  Kolsås 23.02
551 Egil Roland, Porsgrunn PK  Brevik 19.01
549 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK  Tromsø 07.03
548 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK  Bodø 25.01
546 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK  Kuleisen 12.02
Luftpistol 60 - V65
545 Jakob Kråkevik, Odda PK  Odda 01.03
544 Terje Storholt, Oslo PK  Brevik 08.03
542 Frank Roy Haugland, Bærum PK  Laksevåg 06.02
539 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Kolsås 01.03
535 Berit Neumann Frydenlund, Ull SS  Rolvsøy 08.03
533 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK  Kattem Skytebane 09.02
527 Steinar Myhre, Mo PK  Mo i Rana 29.01
519 Hans Olav Bjelvin, Mo PK  Mo i Rana 12.02
519 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK  Kolsås 01.03
516 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS  Rolvsøy 27.01
Luftpistol 60 - V73
537 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik  Brevik 19.01
Luftpistol 40 - Kvinner
357 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik  Brevik 08.03
341 Ingunn Green, Farris SS - Larvik  Bommestadhallen 18.01
31 Julie Elvira Belaqua, Evje PK  Evje, Klubbhus 15.02
Luftpistol 40 - Kvinner Jr
337 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Kolsås 07.03
Luftpistol 40 - U16
372 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK  Brevik 09.02
363 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL  Steinkjer 17.01
360 Tobias Skaarstad, Sola PK  Sola Skytehall 07.03
350 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK  Sola Skytehall 07.03
348 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Kolsås 07.03
348 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK  Tromsø 04.02
344 Marius Aleksander Sørensen, Bodø SSK  Bodø 08.02
332 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK  Alfhallen 11.01
331 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK  Tromsø 07.03
326 Christine Wilhelmsen Enebakk, Tromsø PK  Mellomvegen 79 05.11
Luftpistol 40 - V55
385 Pål Hembre, Bærum PK  Kolsås 15.02
380 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Kolsås 23.02
377 Frank Lien, Ringerike PK  Kolsås 18.01
372 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Kolsås 29.02
369 Egil Roland, Porsgrunn PK  Brevik 08.03
369 Erik Sveum, Aron SK Drammen  Kolsås 02.02
366 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen  Kolsås 04.01
366 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS  Kattem Skytebane 08.03
363 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK  Rolvsøy 08.03
363 Geir Pisani, Bergen PK  Laksevåg 18.02
Luftpistol 40 - V65
367 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Kolsås 23.02
367 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK  Blåsenborg 13.02
367 Terje Storholt, Oslo PK  Kolsås 23.02
366 Tom Lauritzen, Bodø SSK  Bodø 25.01
363 Rune Hammer, Aron SK Drammen  Bommestadhallen 18.01
357 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK  Bodø 26.01
355 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK  Kolsås 26.02
354 Frank Roy Haugland, Bærum PK  Kolsås 22.01
354 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK  Bodø 15.01
348 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK  Kolsås 26.02
Luftpistol 40 - V73
374 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik  Brevik 09.02
362 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK  Sola Skytehall 07.03
352 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Selbuhallen 20.02
343 Harald Ræge, Stavanger PK  Sola Skytehall 07.03
340 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL  Frosta 26.01
340 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK  Laksevåg 06.02
340 Erik Stai, Levanger SSL  Levanger 14.02
338 Liv Fritzvold, Bærum PK  Kolsås 26.02
327 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL  Mysen 06.02
325 Per Martin Marum, Trondheim SS  Kattem Skytebane 03.03
Luft 40 1-håndsst. - U14
370 Magnus Ersvik, Tromsø PK  Tromsø 04.02
366 Daniel Sommervold, Ørland PK  Kattem Skytebane 08.03
366 Johan André Rånås Jakobsen, Mysen PL  Rolvsøy 08.03
365 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
365 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 15.02
364 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK  Oppdal 11.02
363 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 07.03
358 Mari Berg Forren, Oppdal PK  Oppdal 11.02
344 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK  Kolsås 15.02
343 Andreas Jørgensen, Bodø SSK  Bodø 11.03
343 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK  Brekstad 14.01
343 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK  Brekstad 14.01
Luft 40 2-håndsst. - U12
386 Leila Sol Nicolaysen, Bodø SSK  Bodø 11.03
381 Victoria Elisabeth Hafstad Johansson, Tromsø PK  Tromsø 04.02
373 Bjørn Daniel Langmo, Sarpsborg PK  Kolsås 07.03
363 Elias Kalstad Lauritzen, Tromsø PK  Tromsø 07.03
358 Arpad Samuel Totth, Bodø SSK  Bodø 25.01
357 Harald Haga Tofte, Stord PK  Prestegardsskogen 22.01
357 Victoria Sandvik Andersen, Trondheim SS  Kattem Skytebane 08.03
342 Mathilde Knudsen Dahl, Stavanger PK  Blåsenborg 09.01
342 Daniel Lamigo Haugen, Trondheim SS  Kattem Skytebane 08.03
341 Jana Marie Gerhard, Stord PK  Prestegardsskogen 22.01
Luft-Sprint - Menn
298 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK  Kolsås 01.03
298 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Kolsås 01.02
297 Ingar Woll, Bærum PK  Kolsås 23.02
294 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL  Steinkjer 17.01
293 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS  Kattem Skytebane 08.02
292 Terje Holthe, Trondhjems PK  Kolstad 16.02
292 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS  Kattem Skytebane 22.02
292 Kenneth Johnsen, Narvik PK  Bodø 09.02
292 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Kattem Skytebane 09.02
292 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK  Kolsås 26.02
292 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen  Kolsås 31.01
Luft-Sprint - Kvinner
289 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK  Mo i Rana 05.02
289 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK  Mo i Rana 22.01
288 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS  Kattem Skytebane 08.02
288 Line Nor, Bærum PK  Kolsås 23.02
287 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS  Kulås 19.01
286 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik  Kolsås 15.02
286 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Kolsås 01.03
283 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 12.02
283 Elin Leirvik, Trondheim SS  Kattem Skytebane 09.02
282 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS  Kattem Skytebane 09.02
282 Anne-Christine Vormdal Loe, Støren SSK  Støren Skytesenter 29.02
Luft-Sprint - Menn Jr
298 Mattis Hembre, Bærum PK  Kolsås 31.01
297 Ludvik Hembre, Bærum PK  Kolsås 29.02
293 Håvard Aurlien, SF Ørn  Kolsås 02.02
285 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK  Kattem Skytebane 19.01
284 Thomas Vestmo, Tromsø PK  Tromsø 07.03
277 Daniel Olaussen, Melhus PK  Støren Skytesenter 29.02
274 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK  Støren Skytesenter 11.01
Luft-Sprint - Kvinner Jr
290 Ann Helen Aune, Mysen PL  Kolsås 07.03
286 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Kolsås 29.02
278 Vilde Sirann Hansen, Tromsø PK  Bodø 09.02
261 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK  Kolstad 16.02
Luft-Sprint - U16
284 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL  Steinkjer 17.01
280 Rasmus Gillund-Paulsen, Sarpsborg PK  Kulås 19.01
274 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK  Tromsø 07.03
270 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK  Tromsø 07.03
262 Maja Hansen, Tromsø PK  Bodø 09.02
260 Sebastian Holm Vonstad, Mo PK  Mo i Rana 05.02
257 Tord Wivestad, Trondhjems PK  Kolstad 16.02
250 Malin Solberg, Mysen PL  Kolsås 07.03
249 John Sverre Aas, Støren SSK  Støren Skytesenter 11.01
243 Christine Wilhelmsen Enebakk, Tromsø PK  Bodø 09.02
Luft-Sprint - U14
296 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
293 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 07.03
289 Mari Berg Forren, Oppdal PK  Støren Skytesenter 29.02
287 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
285 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 07.03
284 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK  Kolsås 15.02
284 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Kolsås 15.02
279 Johan André Rånås Jakobsen, Mysen PL  Kolsås 07.03
262 Kjell Andre Jonassen, Trondhjems PK  Kolstad 16.02
256 Henrik Nedregotten, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 24.02
Luft-Sprint - V55
298 Pål Hembre, Bærum PK  Kolsås 29.02
297 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Kolsås 26.02
295 Frank Lien, Ringerike PK  Drammenshallen 09.02
294 Peder Sperstad, Bærum PK  Kolsås 02.02
294 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Kolsås 01.03
292 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK  Kuleisen 12.02
292 Erik Sveum, Aron SK Drammen  Kolsås 01.03
290 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK  Kulås 19.01
289 Roar Hembre, Trondheim SS  Kattem Skytebane 09.02
289 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen  Kolsås 26.02
Luft-Sprint - V65
294 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK  Bodø 15.01
292 Terje Storholt, Oslo PK  Kolsås 07.03
291 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Kolsås 15.02
290 Rune Hammer, Aron SK Drammen  Kolsås 22.01
289 Frank Roy Haugland, Bærum PK  Laksevåg 18.02
286 Jakob Kråkevik, Odda PK  Odda 01.03
285 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK  Bodø 12.02
284 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK  Kolsås 07.03
284 Steinar Myhre, Mo PK  Mo i Rana 26.02
283 Tom Lauritzen, Bodø SSK  Bodø 26.01
Luft-Sprint - V73
282 Liv Fritzvold, Bærum PK  Kolsås 01.02
282 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Kattem Skytebane 19.01
275 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL  Steinkjer 17.01
265 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK  Laksevåg 06.02
Luft-Standard 40 - Menn
331 Olav Melkild, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
311 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK  Gamle Meierikjelleren 04.01
Silhuett - Menn
554 Runar Magnussen, Sola PK  Sola Skytehall 06.03
514 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne  Sola Skytehall 06.03
512 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK  Brevik 19.01
511 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK  Brevik 19.01
491 Mats Andre Amdal, Stavanger PK  Sola Skytehall 06.03
483 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK  Sola Skytehall 06.03
472 Audun Skjær Kolseth, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 06.03
453 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK  Brevik 19.01
393 Ingunn Green, Farris SS - Larvik  Brevik 19.01
Silhuett - V55
531 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Sola Skytehall 06.03
527 Per Rune Magnussen, Sola PK  Sola Skytehall 06.03
507 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik  Brevik 19.01
502 Frank Hansen, Bodø SSK  Bodø 08.03
489 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen  Brevik 19.01
Silhuett - V65
543 Terje Storholt, Oslo PK  Brevik 19.01
525 Sture Schølin, Bodø SSK  Bodø 12.01
511 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK  Bodø 08.03
505 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK  Bodø 08.03
450 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK  Brevik 19.01
Silhuett - V73
532 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik  Brevik 19.01
Standard - Menn
561 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK  Vestnes 01.03
559 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK  Bollitun 23.02
554 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK  Brevik 08.03
552 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 09.03
548 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK  Kvinesdal 12.01
547 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK  Ankerskogen 17.02
547 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK  Kuleisen 30.01
547 Kjell Jomar Heltne, Florø PK  Førde 08.03
546 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK  Brevik 08.03
544 Peter Ekblom, Sola PK  Sola Skytehall 09.02
Standard - Kvinner
552 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Brekstad 02.01
538 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 30.01
524 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik  Geiteryggen 20.02
512 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK  Kuleisen 30.01
472 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Sola Skytehall 09.02
433 Trude Hohle, Svalbard Turn Pgr  Svalbardhallen 11.02
419 June Kvandal, Odda PK  ODDA 21.01
361 Linda Basma, Tana-Nesseby PK  Varangerbotn 07.01
352 Astrid Bendiksen, OKTS  Ekeberg 06.01
295 Ragnhild Rajala Lautz, Tana-Nesseby PK  Varangerbotn 03.03
Standard - Menn Jr
518 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK  Sola Skytehall 09.02
511 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK  Sola Skytehall 09.02
474 Jøran Thomsen, Kopervik PK  Kopervik 27.01
Standard - Kvinner Jr
526 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK  Førde 08.03
502 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK  Sola Skytehall 09.02
Standard - U16
484 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK  Bjergsted Pistolbane 06.03
469 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK  Sola Skytehall 09.02
413 John Sverre Aas, Støren SSK  Brekstad 02.01
Standard - U14
417 Ida Bendiksen Sommernes, Vadsø SSK  Vadsø 19.01
311 Elias Fjellberg Tobiassen, Vadsø SSK  Vadsø 19.01
198 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK  Kopervik 21.02
Standard - V55
543 Morten Støen, Bærum PK  Ekeberg 09.03
533 Olaf Åvitsland, Evje PK  Otrahallen 16.01
530 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
525 André Hansø, Kristiansund PK  Giske Idrettshall 01.02
525 Arild Brattrud, Dokka PK  Sola Skytehall 09.02
515 Helge Olden, Ørland PK  Brekstad 02.01
514 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK  Varangerbotn 07.01
512 Roar Hembre, Trondheim SS  Buran 05.01
512 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK  Ankerskogen 17.02
509 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK  Karmøy Hallen Skytebane 04.03
509 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen  Geiteryggen 20.02
Standard - V65
549 Jakob Kråkevik, Odda PK  ODDA 21.01
532 Rune Hammer, Aron SK Drammen  Sola Skytehall 09.02
529 Terje Storholt, Oslo PK  Brevik 08.03
513 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS  Brumunddal 12.01
499 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK  Ankerskogen 17.02
496 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK  Buran 05.01
492 Atle Audun Turøy, Stord PK  Prestegardsskogen 08.03
488 Gunnar Teigland, Tysnes SSK  Prestegardsskogen 08.03
479 Gudmund Koran, Trondhjems PK  Buran 05.01
473 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK  Brevik 17.01
Standard - V73
533 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik  Brevik 08.03
264 Dwight Northrop Putnam, Odda PK  ODDA 21.01
Finpistol - Menn
583 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 20.01
571 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Ørsta Kulturhus 02.02
571 Kjell Jomar Heltne, Florø PK  Førde 08.03
570 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL  Øvre Årdal 25.02
567 Lasse Hovd, Bærum PK  Bommestadhallen 07.03
563 Espen Sivertsen, Greipstad PK  Nodelanshallen 06.02
563 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK  Brevik 09.02
562 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK  Prestegardsskogen 08.03
560 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK  Kvinesdal 12.01
560 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK  Skien 26.01
Finpistol - Kvinner
562 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Prestegardsskogen 28.01
539 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik  Bommestadhallen 07.03
510 Ingunn Green, Farris SS - Larvik  Bommestadhallen 07.03
401 June Kvandal, Odda PK  ODDA 11.02
184 Gunn Vigdis Endrerud, Lismarken PK  Brumunddal 01.03
Finpistol - Menn Jr
201 Torbjørn Nes, Haugesund PK  Kuleisen 26.01
Finpistol - V55
553 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Kopervik 25.01
551 Erik Sveum, Aron SK Drammen  Brevik 09.02
547 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Skytterhallen 09.02
546 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK  Brumunddal 01.03
545 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen  Bommestadhallen 07.03
543 Tore Stensby, Løiten SS  Brumunddal 01.03
540 Ole Rindal, Grenland PK  Skien 26.01
540 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik  Bommestadhallen 07.03
540 Sjur I Børve, Odda PK  ODDA 11.02
538 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK  Prestegardsskogen 08.03
Finpistol - V65
562 Jakob Kråkevik, Odda PK  ODDA 11.02
549 Terje Storholt, Oslo PK  Bommestadhallen 07.03
538 Rolf Toven, Nesset PK  Skytterhallen 09.02
517 Rune Hammer, Aron SK Drammen  Ekeberg 20.01
516 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK  Brevik 09.02
510 Atle Audun Turøy, Stord PK  Prestegardsskogen 08.03
508 Arne Jordal, Odda PK  ODDA 11.02
507 Gunnar Teigland, Tysnes SSK  Prestegardsskogen 08.03
497 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik  Bommestadhallen 07.03
475 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK  Prestegardsskogen 08.03
Finpistol - V73
566 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik  Bommestadhallen 07.03
514 Arvid Lande, Stord PK  Prestegardsskogen 28.01
454 Arnt Børtveit, Stord PK  Prestegardsskogen 08.03
377 Nils Ulltveit Lund, Odda PK  ODDA 11.02
301 Dwight Northrop Putnam, Odda PK  ODDA 11.02
Grovpistol - Menn
568 Lasse Hovd, Bærum PK  Bommestadhallen 07.03
556 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 11.01
552 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 26.01
547 Jo Sole Runningen, Odda PK  Kuleisen 26.01
539 John Lothe, Haugesund PK  Prestegardsskogen 28.01
538 Eirik Djønne, Odda PK  ODDA 11.02
530 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik  Bommestadhallen 07.03
522 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK  Nodelanshallen 04.02
518 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS  Ekeberg 20.01
506 Audun Kvandal, Odda PK  ODDA 11.02
Grovpistol - V55
560 Sjur I Børve, Odda PK  ODDA 11.02
552 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Kopervik 25.01
549 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK  Brumunddal 01.03
549 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL  Ekeberg 20.01
541 Tore Stensby, Løiten SS  Brumunddal 01.03
539 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Kopervik 25.01
531 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen  Skien 26.01
531 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Vestneshallen 19.01
530 Rune Finstad, OKTS  Ekeberg 20.01
528 Erik Sveum, Aron SK Drammen  Brevik 09.02
Grovpistol - V65
546 Jakob Kråkevik, Odda PK  ODDA 11.02
525 Terje Storholt, Oslo PK  Bommestadhallen 07.03
516 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik  Bommestadhallen 07.03
513 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK  Brevik 09.02
508 Arne Jordal, Odda PK  ODDA 11.02
455 Jon Arne Brekken, Sunndal PK  Vestneshallen 19.01
345 Svein Arne Karlsen, Stord PK  Prestegardsskogen 28.01
299 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS  Ekeberg 20.01
244 Steinar Djønne, Odda PK  ODDA 11.02
Grovpistol - V73
553 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik  Brevik 09.02
Hurtig Fin - Menn
583 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS  Selbuhallen 10.02
581 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 13.01
581 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK  Kvinesdal 23.02
580 Lasse Hovd, Bærum PK  Bommestad 18.01
579 Marius Westgård, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 14.02
579 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Selbuhallen 09.03
577 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK  Bjergsted Pistolbane 16.02
577 Lars Petter Mostad, Oslo PK  Ekeberg 09.03
577 Ole Henning Fjeld, Namnå PK  Solør skytterhall 11.03
575 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 13.02
Hurtig Fin - Kvinner
579 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS  Selbuhallen 13.01
577 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK  Nodelandshallen 10.03
557 Hege Johnsen, Narvik PK  Narvik Pistolklubb 16.02
555 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik  Bommestad 18.01
554 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Brekstad 13.02
552 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Prestegardsskogen 08.03
549 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik  Bommestad 14.02
546 Elin Leirvik, Trondheim SS  Selbuhallen 13.01
536 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK  Kuleisen 19.01
524 Liv Håland, Hå PK  Sola Skytehall 14.02
Hurtig Fin - Menn Jr
538 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK  Støren Skytesenter 09.03
518 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK  Sola Skytehall 14.02
472 Elias Bovin, Narvik PK  Narvik Pistolklubb 10.02
426 Ole Johan Gregersen, Kopervik PK  Kopervik 09.03
386 Sverre Andre Skår, Kopervik PK  Kopervik 09.03
324 Torbjørn Nes, Haugesund PK  Kuleisen 16.02
316 Simon Arneberg, Arendal PK  Arendal 17.02
Hurtig Fin - Kvinner Jr
545 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK  Sola Skytehall 17.01
365 Amalie Folkestad Sarkkinen, Kopervik PK  Kopervik 09.03
Hurtig Fin - U16
544 Tobias Skaarstad, Sola PK  Sola Skytehall 14.02
510 John Sverre Aas, Støren SSK  Brekstad 18.01
488 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK  Bjergsted Pistolbane 10.03
483 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK  Sola Skytehall 14.02
384 Bendik Prytz Kvernevik, Hafrsfjord PK  Bjergsted Pistolbane 10.03
382 Øystein Stødle Bowitz, Egersund PK  Sola Skytehall 14.02
254 Jonas Trælvik Farstad, Molde PK  Giske Idrettshall 18.01
89 Scott Ivar Norevik Campbell, Kr.sand Garnison PK  KRISTIANSAND S 09.02
Hurtig Fin - U14
383 Thedor Knoll, Arendal PK  Arendal 17.02
313 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK  Kopervik 09.03
103 Leon Johnsen, Haugesund PK  Kuleisen 19.01
Hurtig Fin - V55
581 Roar Hembre, Trondheim SS  Selbuhallen 09.03
572 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK  Ankerskogen 02.03
567 Tor Jonassen, Sandnes PK  Bjergsted Pistolbane 16.02
565 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 18.01
561 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP  Ekeberg 13.01
556 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Kopervik 09.03
554 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen  Brevik 07.02
554 Frank Hansen, Bodø SSK  Bodø 09.03
553 Per Rune Magnussen, Sola PK  Sola Skytehall 14.02
553 Rune Finstad, OKTS  Brumunddal 12.01
Hurtig Fin - V65
575 Jakob Kråkevik, Odda PK  ODDA 18.02
564 Terje Storholt, Oslo PK  Ekeberg 09.03
550 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS  Solør skytterhall 11.03
548 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK  Bodø 10.02
548 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK  Ankerskogen 02.03
548 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK  Bodø 13.01
547 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik  Bommestad 18.01
536 Rune Hammer, Aron SK Drammen  Bommestad 18.01
533 Gunnar Teigland, Tysnes SSK  Prestegardsskogen 08.03
530 Sture Schølin, Bodø SSK  Bodø 09.03
Hurtig Fin - V73
560 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik  Bommestad 18.01
559 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Selbuhallen 09.03
546 Per Martin Marum, Trondheim SS  Selbuhallen 13.01
543 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK  Sola Skytehall 14.02
500 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK  Solør skytterhall 11.03
424 Henry Nordvi, Hamar SSK  Brumunddal 12.01
384 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK  Ringerikshallen 16.01
259 Dwight Northrop Putnam, Odda PK  ODDA 18.02
Hurtig Grov - Menn
576 Lasse Hovd, Bærum PK  Bommestad 18.01
564 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
562 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 09.03
561 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK  Kvinesdal 23.02
559 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 20.01
553 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 18.01
552 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK  Ankerskogen 02.03
542 Kenneth Svinsås, Ørland PK  Brekstad 18.01
541 John Lothe, Haugesund PK  Kopervik 09.03
541 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kopervik 24.01
Hurtig Grov - Junior
500 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK  Støren Skytesenter 09.03
Hurtig Grov - V55
561 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK  Ankerskogen 20.01
557 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Kopervik 09.03
546 Sjur I Børve, Odda PK  ODDA 18.02
541 Esten Murbreck, Hamar SSK  Brumunddal 12.01
537 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 18.01
527 Rune Finstad, OKTS  Brumunddal 12.01
527 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik  Bommestad 18.01
512 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen  Bommestad 18.01
509 Gunnar Orthe, Haugesund PK  Kuleisen 16.02
468 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 16.02
Hurtig Grov - V65
568 Jakob Kråkevik, Odda PK  ODDA 18.02
538 Rune Hammer, Aron SK Drammen  Bommestad 18.01
535 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS  Brumunddal 09.02
516 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik  Bommestad 18.01
511 Terje Storholt, Oslo PK  Bommestad 18.01
444 Sture Schølin, Bodø SSK  Bodø 20.01
Hurtig Grov - V73
549 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik  Bommestad 18.01
435 Henry Nordvi, Hamar SSK  Brumunddal 09.02
Hurtig Militær - Menn
558 Glenn Bjorheim, Hå PK  Kvinesdal 23.02
549 Knut Egil Bakke, Brumunddal PK  Brumunddal 09.02
546 Hugo Kjetså, Evje PK  Nodelandshallen 10.03
541 Espen Sivertsen, Greipstad PK  Nodelandshallen 13.02
541 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK  Brumunddal 09.02
540 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK  Brumunddal 09.02
536 Johnny Ystanes, Odda PK  ODDA 05.03
536 Eirik Djønne, Odda PK  ODDA 05.03
526 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK  Giske Idrettshall 16.02
524 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
Hurtig Militær - V55
525 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
521 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK  Brumunddal 09.02
521 Arve Guldhav, Kvinesdal PK  Kvinesdal 23.02
519 Odd Bjorheim, Hå PK  Kvinesdal 23.02
517 Sjur I Børve, Odda PK  ODDA 05.03
503 Alf Johnsen, Greipstad PK  Kvinesdal 23.02
494 Rune Finstad, OKTS  Brumunddal 09.02
489 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK  Nodelandshallen 13.02
434 Alastair Allan Collins, Arendal PK  Arendal 17.02
429 Torstein Liene, Greipstad PK  Nodelandshallen 16.01
Hurtig Militær - V65
570 Jakob Kråkevik, Odda PK  ODDA 06.02
402 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK  Nodelandshallen 16.01
197 Bjørn Arvid Årevik, Vanylven SSL  Giske Idrettshall 18.01
Hurtig Revolver - Menn
587 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK  Nodelandshallen 10.03
578 Glenn Bjorheim, Hå PK  Kvinesdal 23.02
564 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK  ODDA 09.01
564 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
561 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK  Brumunddal 09.02
560 Espen Sivertsen, Greipstad PK  KRISTIANSAND S 09.02
543 Robert Ilievski, Greipstad PK  Nodelandshallen 16.01
542 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK  Brumunddal 09.02
536 Steinar Omdal, Greipstad PK  Nodelandshallen 16.01
533 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK  Nodelandshallen 10.03
Hurtig Revolver - V55
554 Arve Guldhav, Kvinesdal PK  Kvinesdal 23.02
548 Sjur I Børve, Odda PK  ODDA 05.03
548 Odd Bjorheim, Hå PK  Kvinesdal 23.02
530 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK  Brumunddal 09.02
526 Rune Finstad, OKTS  Brumunddal 09.02
526 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske Idrettshall 18.01
410 Sture Smidt, Moss PK  Nodelandshallen 13.02
Hurtig Revolver - V65
576 Jakob Kråkevik, Odda PK  ODDA 30.01
541 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS  Brumunddal 09.02
384 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK  Nodelandshallen 16.01
Hurtig Revolver - V73
441 Henry Nordvi, Hamar SSK  Brumunddal 09.02
Hurtig S-Pistol - Menn
571 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK  Kvinesdal 23.02
563 Eirik Djønne, Odda PK  ODDA 05.03
558 Glenn Bjorheim, Hå PK  Kvinesdal 23.02
552 Livar Gudmestad, Sandnes PK  Kvinesdal 23.02
549 Espen Sivertsen, Greipstad PK  Nodelandshallen 14.01
548 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK  Bollitun 03.02
538 Helge Kristiansen, Sunndal PK  Bollitun 06.01
533 Martin Meltzer, Arendal PK  Arendal 17.02
531 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik  Bommestad 18.01
503 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 16.02
Hurtig S-Pistol - V55
557 Odd Bjorheim, Hå PK  Kvinesdal 23.02
543 Tormod Strand, Farris SS - Larvik  Bommestad 18.01
536 Sjur I Børve, Odda PK  ODDA 05.03
513 Torstein Liene, Greipstad PK  Nodelandshallen 14.01
494 Jon Breder Kvam, Lora SS  Bollitun 06.01
493 Morten Melvær-Nielsen, Arendal PK  Arendal 17.02
488 Alastair Allan Collins, Arendal PK  Arendal 17.02
475 Gunnar Orthe, Haugesund PK  Kuleisen 16.02
471 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
460 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Bollitun 03.02
Hurtig S-Pistol - V65
588 Jakob Kråkevik, Odda PK  ODDA 09.01
559 Terje Storholt, Oslo PK  Bommestad 18.01
523 Rune Hammer, Aron SK Drammen  Bommestad 18.01
506 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik  Bommestad 18.01
423 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK  KRISTIANSAND S 09.02
Hurtig S-Revolver - Menn
572 Glenn Bjorheim, Hå PK  Kvinesdal 23.02
565 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK  Kvinesdal 23.02
555 Robert Ilievski, Greipstad PK  Gimlehallen 16.02
555 Helge Kristiansen, Sunndal PK  Bollitun 06.01
547 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK  Bollitun 03.02
536 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 16.02
530 Hugo Kjetså, Evje PK  Nodelandshallen 10.03
526 John Lothe, Haugesund PK  Kuleisen 16.02
516 Espen Sivertsen, Greipstad PK  Nodelandshallen 14.01
515 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK  Kvinesdal 23.02
Hurtig S-Revolver - V55
544 Odd Bjorheim, Hå PK  Kvinesdal 23.02
525 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
523 Arve Guldhav, Kvinesdal PK  Kvinesdal 23.02
518 Sjur I Børve, Odda PK  ODDA 06.02
515 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK  Nodelandshallen 10.03
397 Jon Breder Kvam, Lora SS  Bollitun 06.01
Hurtig S-Revolver - V65
585 Jakob Kråkevik, Odda PK  ODDA 30.01
NAIS Fin - Menn
296 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 24.02
295 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK  Bollitun 23.02
294 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK  Kuleisen 06.02
293 Marius Westgård, Hafrsfjord PK  Bjergsted Pistolbane 26.02
292 Morten Antonsen, Ørland PK  Brekstad 27.02
292 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK  Bjergsted Pistolbane 26.02
291 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 18.01
289 Roger Feed, Horten O. PK  Haugar 05.03
289 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK  Ankerskogen 03.02
289 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK  Bollitun 06.01
NAIS Fin - Kvinner
286 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 02.01
284 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 20.01
279 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK  Kuleisen 02.01
271 Hege Rolt, OKTS  Ekeberg 24.02
270 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK  KRISTIANSAND S 26.01
266 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK  Kulås 24.01
263 Anna Louise Nes Axelsen, Asker SK  Olledalen 24.02
256 Astrid Bendiksen, OKTS  Ekeberg 24.02
250 Ragna Marie Folstad, Støren SSK  Støren Skytesenter 20.01
245 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK  Kulås 24.01
NAIS Fin - Menn Jr
281 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK  Støren Skytesenter 09.03
274 Thien-Tan Nguyen, Ørland PK  Brekstad 27.02
259 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK  Hula 06.02
225 Nikolai Normann-Hansen, Horten O. PK  Hula 06.02
180 Torbjørn Nes, Haugesund PK  Kuleisen 05.03
NAIS Fin - Kvinner Jr
218 Victoria Josefine Kværner Foss, Asker SK  Olledalen 24.02
202 Åse Trones Jørve, Ringerike PK  Ringerikshallen 01.03
NAIS Fin - U16
256 Martin Emil Danielsen-Anderssen, Horten O. PK  Hula 06.02
NAIS Fin - U14
267 Alva-Cassandra Todal Galta, Horten O. PK  Hula 06.02
248 Elias Fjellberg Tobiassen, Vadsø SSK  Vadsø 19.01
246 William Berg, Vadsø SSK  Vadsø 19.01
245 Karoline Kværner Foss, Asker SK  Olledalen 27.01
203 Ida Bendiksen Sommernes, Vadsø SSK  Vadsø 19.01
172 Jon Anders Olsen, Kr.sand Garnison PK  KRISTIANSAND S 26.01
168 Jana Marie Gerhard, Stord PK  Prestegardsskogen 14.01
163 Linus Aleksander Andersen Øksendal, Greipstad PK  KRISTIANSAND S 26.01
53 Leon Johnsen, Haugesund PK  Kuleisen 05.03
NAIS Fin - V55
289 Rune Finstad, OKTS  Ekeberg 24.02
289 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK  Varangerbotn 08.03
284 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL  Ringerikshallen 12.01
283 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK  Ankerskogen 03.02
282 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Ringerikshallen 12.01
282 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 18.01
279 Bjørn Solheim, OKTS  Ekeberg 24.02
278 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen  Hula 06.02
276 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK  Ringerikshallen 01.03
275 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Bollitun 03.02
275 Per Christian Lie, Bærum PK  Olledalen 24.02
275 Geir Kåre Flo, Ringerike PK  Ringerikshallen 23.01
275 Jostein Utstrand, Ørland PK  Brekstad 18.01
NAIS Fin - V65
291 Terje Storholt, Oslo PK  Ringerikshallen 20.02
275 Atle Audun Turøy, Stord PK  Prestegardsskogen 14.01
273 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK  Hula 06.02
271 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK  Ringerikshallen 20.02
270 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK  Haugar 05.03
269 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK  Ankerskogen 03.02
257 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS  Kulås 22.02
256 Tormod Fremstad, Ørland PK  Brekstad 27.02
255 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK  Bjergsted Pistolbane 26.02
254 Asbjørn Solheim, Bremnes PK  Prestegardsskogen 14.01
NAIS Fin - V73
265 Arvid Lande, Stord PK  Prestegardsskogen 14.01
253 Svein Morten Elbert, Asker SK  Olledalen 27.01
248 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK  Kulås 22.02
239 Jan Otto Andersen, Horten O. PK  Hula 06.02
232 Stein Rolt, OKTS  Ekeberg 24.02
230 Arnt Børtveit, Stord PK  Prestegardsskogen 14.01
220 Reidar Owe, Skudenes PK  Kuleisen 05.03
215 Henry Nordvi, Hamar SSK  Ankerskogen 03.02
191 Per Magnus Vagle, Stavanger PK  Bjergsted Pistolbane 26.02
167 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK  Kuleisen 06.02
NAIS Grov - Menn
286 Marius Westgård, Hafrsfjord PK  Bjergsted Pistolbane 26.02
282 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK  Nodelandshallen 07.03
280 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen  Olledalen 27.01
280 Glenn Bjorheim, Hå PK  Bjergsted Pistolbane 26.02
273 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 24.02
271 Roald Fuglestad, Hå PK  Bjergsted Pistolbane 26.02
269 Rolf Høvring, Haugesund PK  Karmøy Hallen Skytebane 12.02
267 Ole Morten Langeland, Haugesund PK  Prestegardsskogen 14.01
264 Morten Antonsen, Ørland PK  Brekstad 27.02
264 Richard Aaserud, Ringerike PK  Olledalen 27.01
NAIS Grov - Kvinner
231 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS  Ekeberg 24.02
229 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK  Prestegardsskogen 14.01
118 Veronica Vichy Eriksson, Asker SK  Olledalen 27.01
NAIS Grov - V55
269 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK  Ankerskogen 03.02
269 Odd Bjorheim, Hå PK  Bjergsted Pistolbane 26.02
267 Rune Finstad, OKTS  Ekeberg 24.02
263 Helge Tofte, Stord PK  Prestegardsskogen 14.01
252 Alf Johnsen, Greipstad PK  KRISTIANSAND S 26.01
245 Trygve Haldorsen, Bremnes PK  Svortland 27.02
230 Gunnar Orthe, Haugesund PK  Prestegardsskogen 14.01
218 Geir Kåre Flo, Ringerike PK  Ekeberg 24.02
200 Bjørn Solheim, OKTS  Ekeberg 24.02
197 Helge Atle Rønningsen, OKTS  Ekeberg 24.02
NAIS Grov - V65
254 Terje Storholt, Oslo PK  Ekeberg 10.02
237 Atle Audun Turøy, Stord PK  Prestegardsskogen 14.01
229 Asbjørn Solheim, Bremnes PK  Prestegardsskogen 14.01
156 Svein Arne Karlsen, Stord PK  Prestegardsskogen 14.01