Ti på topp pistol 2018 oppdat. 14. okt 18
Fripistol - Menn
507 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.06
504 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Skytesenteret 16.06
478 Håvard Hoff, Ørland PK  Skytesenteret 16.06
443 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.06
Fripistol - V50
531 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Skytesenteret 16.06
507 Roar Hembre, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.06
495 Hans Torslett, Støren SSK  Skytesenteret 02.09
Fripistol - V60
470 Helge Olden, Ørland PK  Skytesenteret 16.06
465 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Skytesenteret 02.09
376 Harald Setsaas, Selbu PK  Jonsvatnet 01.06
Fripistol - V70
414 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.06
Fripistol B - Menn
515 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Selbuhallen 15.04
509 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Buran 06.09
506 Håvard Hoff, Ørland PK  Sankthansholet 24.05
498 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Buran 24.01
487 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK  Trondheim 03.05
487 Bent Nørkov, Trondhjems PK  Buran 24.01
468 Viggo Olden, Ørland PK  Sankthansholet 24.05
459 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Buran 06.09
338 Jørgen Sæther, Trondhjems PK  Buran 24.01
323 Magne Tjugen, Ørland PK  Sankthansholet 24.05
Fripistol B - V50
534 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK NM Haraland 16.08
531 Roar Hembre, Trondhjems PK NM Haraland 16.08
465 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Buran 24.01
436 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Sankthansholet 24.05
413 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK  Buran 24.01
401 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Buran 24.01
Fripistol B - V60
467 Helge Olden, Ørland PK NM Haraland 16.08
462 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Selbuhallen 24.02
400 Harald Setsaas, Selbu PK  Selbuhallen 24.02
Fripistol B - V70
477 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Trondheim 03.05
467 Hans Johansen, Trondhjems PK  Trondheim 03.05
420 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Trondheim 03.05
358 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Trondheim 03.05
Luftpistol 60 - Menn
569 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Kolstad 14.03
569 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Brekstad 25.09
561 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 27.02
551 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK NM Sotra 18.03
551 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK  Støren Skytesenter 16.04
549 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK NM Sotra 18.03
548 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 10.02
545 Jon Inge Barseth, Ørland PK  Brekstad 09.02
544 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 15.01
543 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Støren Skytesenter 29.01
Luftpistol 60 - Kvinner
559 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK  Brekstad 11.02
552 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 13.01
534 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Kolstad 22.04
516 Astrid Mjøen, Ørland PK  Brekstad 21.01
513 Ragna Marie Folstad, Støren SSK  Støren Skytesenter 14.10
473 Julie Synnøve Sæther, Ørland PK  Brekstad 21.01
410 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK  Brekstad 21.01
Luftpistol 60 - Menn Jr
512 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK  Kolstad 08.04
500 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Støren Skytesenter 18.02
Luftpistol 60 - Kvinner Jr
469 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 14.10
399 Catharina Granhus, Trondhjems PK NM Sotra 18.03
Luftpistol 60 - V50
568 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Brekstad 06.10
555 Roar Hembre, Trondhjems PK  Kolstad 18.02
537 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 09.02
529 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 12.02
529 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Brekstad 05.10
515 Terje Fallmyr, Rissa PK  Støren Skytesenter 03.03
505 Ivar Iversen, Trondhjems PK  Kolstad 08.04
502 Trond Damhaug, Rissa PK  Støren Skytesenter 03.03
492 Turid Gulestø, Selbu PK  Selbuhallen 19.02
Luftpistol 60 - V60
508 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Brekstad 21.01
494 Ola Todal, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 12.03
492 Jostein Engesmo, Støren SSK  Støren Skytesenter 18.02
491 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Kolstad 18.02
480 Harald Setsaas, Selbu PK  Brekstad 10.02
Luftpistol 40 - Kvinner
320 Lise Sørlie Bach, Støren SSK  Støren Skytesenter 29.01
Luftpistol 40 - U16
341 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 16.04
308 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 09.04
288 Daniel Olaussen, Melhus PK  Kolstad 15.09
Luftpistol 40 - V50
361 Jostein Utstrand, Ørland PK  Brekstad 11.02
359 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 21.01
357 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 29.01
353 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK LK Öckerö 04.08
346 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Kolstad 14.03
332 Ståle Nordeng, Trondhjems PK  Kolstad 14.03
328 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK  Kolstad 15.08
306 Turid Gulestø, Selbu PK NM Sotra 18.03
243 Einar Jarle Grytdal, Støren SSK  Støren Skytesenter 03.03
Luftpistol 40 - V60
359 Helge Olden, Ørland PK  Brekstad 10.02
351 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Støren Skytesenter 03.02
334 Jostein Engesmo, Støren SSK  Støren Skytesenter 12.02
320 Ola Todal, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 13.01
304 Harald Setsaas, Selbu PK NM Sotra 18.03
Luftpistol 40 - V70
354 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Kolstad 14.03
Luft 40 1-håndsst. - U14
367 John Sverre Aas, Støren SSK  Brekstad 16.01
357 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK  Brekstad 05.10
349 Henrik Yttergård-strand, Støren SSK  Kolstad 14.03
330 Casper Christophersen Ring, Ørland PK  Brekstad 16.01
326 Preben Brandvik, Ørland PK  Brekstad 25.09
274 Tord Wivestad, Trondhjems PK  Kolstad 15.08
270 Alexander Zon Weness, Ørland PK  Brekstad 25.09
Luft 40 2-håndsst. - U12
380 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK  Brekstad 06.10
374 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK  Gamle Meierikjelleren 11.03
370 Tobias Bekken, Støren SSK  Støren Skytesenter 03.03
361 Mohammed Daniel Benchakroune, Ørland PK  Brekstad 05.10
357 Malin Vik, Ørland PK  Brekstad 25.09
353 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK  Brekstad 05.10
340 Amund Elias Noteng, Støren SSK  Støren Skytesenter 29.01
337 Mari Berg Forren, Oppdal PK  Støren Skytesenter 03.03
336 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK  Brekstad 05.10
330 Daniel Sommervold, Ørland PK  Brekstad 25.09
Luft-Sprint - Menn
292 Tomas Dahl, Ørland PK  Brekstad 10.02
291 Morten Antonsen, Ørland PK  Brekstad 11.02
291 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Brekstad 07.10
291 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 10.02
289 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Brekstad 09.02
289 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Kolstad 22.04
288 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 10.02
287 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK NM Sotra 17.03
286 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK NM Sotra 17.03
284 Morten Jensen, Støren SSK  Støren Skytesenter 13.01
284 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Brekstad 07.10
Luft-Sprint - Kvinner
289 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK  Brekstad 11.02
283 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Kolstad 22.04
280 Astrid Mjøen, Ørland PK NM Sotra 17.03
274 Ragna Marie Folstad, Støren SSK  Kolstad 22.04
Luft-Sprint - Menn Jr
263 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Brekstad 10.02
Luft-Sprint - Kvinner Jr
269 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK  Kolstad 22.04
233 Catharina Granhus, Trondhjems PK NM Sotra 17.03
Luft-Sprint - U16
279 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Kolstad 22.04
246 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK NM Sotra 17.03
Luft-Sprint - U14
286 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK  Brekstad 06.10
282 John Sverre Aas, Støren SSK  Brekstad 10.02
281 Casper Christophersen Ring, Ørland PK  Alfhallen 13.04
279 Henrik Yttergård-strand, Støren SSK  Alfhallen 13.04
Luft-Sprint - V50
296 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Brekstad 11.02
288 Roar Hembre, Trondhjems PK  Brekstad 05.10
285 Jostein Utstrand, Ørland PK  Brekstad 07.10
285 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 10.02
279 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Brekstad 07.10
278 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 13.01
269 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Brekstad 07.10
Luft-Sprint - V60
285 Helge Olden, Ørland PK  Brekstad 05.10
267 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 13.01
260 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Støren Skytesenter 13.01
Luft-Standard 40 - Menn
353 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Brekstad 06.10
326 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Brekstad 06.10
279 Morten Jensen, Støren SSK  Gamle Meierikjelleren 18.02
212 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK  Brekstad 06.10
Luft-Standard 40 - U16
284 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Brekstad 06.10
Luft-Standard 40 - V50
358 Roar Hembre, Trondhjems PK  Brekstad 06.10
353 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Brekstad 06.10
Luft-Standard 40 - V60
288 Helge Olden, Ørland PK  Brekstad 06.10
Silhuett - Menn
553 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Buran 04.03
545 Roar Haugan, Støren SSK NM Haraland 14.08
541 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 06.07
536 Håvard Hoff, Ørland PK  Sankthansholet 28.04
530 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 06.07
502 Viggo Olden, Ørland PK  Sankthansholet 28.04
501 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK  Buran 30.09
501 Britt Elena Wollan, Støren SSK NM Haraland 14.08
493 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK NM Haraland 14.08
478 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Buran 30.09
Silhuett - V50
564 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Trondhjems Pistolklubb 24.05
562 Roar Hembre, Trondhjems PK NM Haraland 14.08
539 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Sankthansholet 28.04
536 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK  Buran 04.03
521 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Sankthansholet 28.04
482 Roger Vik, Ørland PK  Sankthansholet 28.04
454 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Buran 30.09
Silhuett - V60
455 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Skatval 12.05
338 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Buran 04.03
Silhuett - V70
538 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Trondhjems Pistolklubb 24.05
508 Hans Johansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 06.07
390 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Buran 08.02
Standard - Menn
564 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Jonsvatnet 17.08
561 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 09.04
552 Roar Haugan, Støren SSK NM Haraland 16.08
550 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 08.07
545 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 11.01
543 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 27.06
537 Magnus Uglemsmo, Selbu PK  Skytesenteret 15.06
536 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 11.01
534 Morten Antonsen, Ørland PK  Brekstad 08.03
526 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Jonsvatnet 27.06
Standard - Kvinner
547 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 29.01
545 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK NM Haraland 16.08
489 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 07.05
471 Elise Nygård, Trondhjems PK  Jonsvatnet 08.07
390 Ragna Marie Folstad, Støren SSK  Jonsvatnet 27.06
Standard - Menn Jr
471 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK  Trondheim 22.04
Standard - Kvinner Jr
246 Catharina Granhus, Trondhjems PK  Buran 07.01
Standard - V50
565 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Skytesenteret 15.06
553 Roar Hembre, Trondhjems PK  Buran 04.02
542 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Jonsvatnet 27.06
539 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK  Buran 07.01
530 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Jonsvatnet 08.07
494 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK  Trondheim 25.03
489 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK  Buran 07.01
488 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Jonsvatnet 08.07
456 Gunnar Aske, Trondhjems PK  Buran 04.02
Standard - V60
525 Helge Olden, Ørland PK V-nord Aarhus 20.07
523 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 08.07
493 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Trondheim 22.04
471 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Skatval 12.05
433 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 17.08
419 Tormod Fremstad, Ørland PK  Brekstad 08.03
293 Frank Kåre Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 17.08
Standard - V70
539 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 27.06
517 Hans Johansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 27.06
467 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Jonsvatnet 27.06
342 Birger Berg, Trondhjems PK  Buran 07.01
Finpistol - Menn
575 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Trondheim 22.04
573 Håvard Hoff, Ørland PK  Skytesenteret 17.06
573 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Rindal 21.02
572 Roar Haugan, Støren SSK  Dalaråa 03.06
568 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Buran 10.10
556 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 01.02
556 Lars Moe Løset, Rindal SS  Rindal 21.02
552 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Sankthansholet 29.04
545 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Jonsvatnet 12.06
544 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK  Jonsvatnet 07.07
Finpistol - Kvinner
574 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Sitter Grendehus 03.08
573 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK MVM Thun 02.06
536 Elise Nygård, Trondhjems PK  Jonsvatnet 07.07
534 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Trondheim 22.04
Finpistol - Menn Jr
505 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK  Trondheim 22.04
472 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Sankthansholet 29.04
Finpistol - U14
412 John Sverre Aas, Støren SSK  Dalaråa 03.06
Finpistol - V50
586 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Buran 25.02
573 Roar Hembre, Trondhjems PK  Jonsvatnet 07.07
562 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.08
562 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Sitter Grendehus 03.08
557 Frode Knutsen, Trondhjems PK  Buran 31.01
549 Ola Eirik Bolme, Rindal SS  Rindal 21.02
544 Terje Fallmyr, Rissa PK  Sankthansholet 29.04
541 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Buran 25.02
541 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Buran 31.01
534 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Buran 31.01
Finpistol - V60
554 Helge Olden, Ørland PK NM Haraland 15.08
552 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK  Buran 10.10
528 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Skytesenteret 17.06
525 Pål Jarle Talmo, Ørland PK  Sankthansholet 29.04
519 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Trondheim 22.04
504 Bjørn Rømma, Viking PK og RK  Trondheim 22.04
503 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK  Buran 31.01
490 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.08
481 Jon Skrondal, Rindal SS  Rindal 21.02
462 Idar Moe, Rindal SS  Rindal 21.02
Finpistol - V70
562 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Skatval 23.06
545 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Buran 31.01
541 Hans Johansen, Trondhjems PK  Buran 10.10
498 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Buran 31.01
Grovpistol - Menn
575 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.08
571 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK NM Haraland 18.08
570 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Sitter Grendehus 03.08
570 Roar Haugan, Støren SSK NM Haraland 18.08
568 Håvard Hoff, Ørland PK  Skytesenteret 17.06
566 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK NM Haraland 18.08
552 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Jonsvatnet 07.07
550 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 07.07
534 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Jonsvatnet 12.06
527 Morten Antonsen, Ørland PK  Brekstad 01.02
Grovpistol - V50
571 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK NM Haraland 18.08
568 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Dalaråa 03.06
566 Roar Hembre, Trondhjems PK NM Haraland 18.08
549 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Sankthansholet 29.04
543 Terje Fallmyr, Rissa PK  Sankthansholet 09.09
542 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.08
522 Roger Vik, Ørland PK  Brekstad 01.02
500 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Skytesenteret 17.06
Grovpistol - V60
537 Helge Olden, Ørland PK  Sitter Grendehus 03.08
521 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Skytesenteret 17.06
Grovpistol - V70
558 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK NM Haraland 18.08
536 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.06
535 Hans Johansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 07.07
465 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Jonsvatnet 07.07
265 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.08
Hurtig Fin - Menn
583 Håvard Hoff, Ørland PK  Furukollen 26.08
582 Roar Haugan, Støren SSK  Støren Skytesenter 16.04
578 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Buran 15.03
576 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Buran 15.02
572 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Buran 17.01
568 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Furukollen 26.08
566 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK  Trondheim 05.04
565 Arild Foros, Kotsøy PK  Furukollen 26.08
565 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK  Buran 30.09
565 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Furukollen 26.08
Hurtig Fin - Kvinner
575 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK mil.utk Terningmoen 25.04
557 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Furukollen 26.08
545 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 16.04
542 Elise Nygård, Trondhjems PK  Trondheim 20.06
477 Ragna Marie Folstad, Støren SSK  Furukollen 26.08
369 Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 12.03
Hurtig Fin - Menn Jr
531 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK  Oppddal 24.06
511 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Furukollen 26.08
461 Jørgen Vik, Ørland PK  Trondheim 05.04
446 Torvald Fagervold Vik, Ørland PK  Oppddal 24.06
Hurtig Fin - Kvinner Jr
486 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK  Oppddal 24.06
Hurtig Fin - U16
538 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Furukollen 26.08
Hurtig Fin - U14
499 John Sverre Aas, Støren SSK  Furukollen 26.08
Hurtig Fin - V50
583 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Buran 17.01
580 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 12.02
580 Roar Hembre, Trondhjems PK  Buran 30.09
559 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK  Buran 15.02
558 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Buran 17.01
550 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Buran 30.09
547 Frode Knutsen, Trondhjems PK  Buran 04.02
541 Terje Fallmyr, Rissa PK  Furukollen 26.08
539 Ola Eirik Bolme, Rindal SS  Rindal 24.01
535 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Oppddal 24.06
Hurtig Fin - V60
544 Helge Olden, Ørland PK NM Haraland 17.08
534 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK  Trondheim 05.04
517 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Skytesenteret 16.06
510 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Buran 15.03
504 Pål Jarle Talmo, Ørland PK  Brekstad 15.03
503 Gudmund Koran, Trondhjems PK  Buran 15.02
493 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 12.03
471 Jon Skrondal, Rindal SS  Rindal 24.01
471 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK  Oppddal 24.06
469 Jostein Engesmo, Støren SSK  Furukollen 26.08
Hurtig Fin - V70
571 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Trondheim 20.06
549 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Buran 15.02
535 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Buran 15.03
531 Hans Johansen, Trondhjems PK  Oppddal 24.06
400 Birger Berg, Trondhjems PK  Trondheim 20.06
Hurtig Grov - Menn
568 Britt Elena Wollan, Støren SSK NM Haraland 17.08
565 Håvard Hoff, Ørland PK NM Haraland 17.08
564 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Trondheim 20.06
564 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK NM Haraland 17.08
554 Roar Haugan, Støren SSK NM Haraland 17.08
551 Morten Antonsen, Ørland PK  Brekstad 15.03
551 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Tromsdal 02.09
550 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK NM Haraland 17.08
540 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK NM Haraland 17.08
476 Tomas Dahl, Ørland PK  Brekstad 15.03
Hurtig Grov - V50
573 Roar Hembre, Trondhjems PK V-nord Aarhus 22.07
562 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK NM Haraland 17.08
559 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Skatval 14.06
553 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Skytesenteret 16.06
465 Roger Vik, Ørland PK  Brekstad 15.02
Hurtig Grov - V60
541 Helge Olden, Ørland PK  Skytesenteret 16.06
500 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Skytesenteret 16.06
Hurtig Grov - V70
567 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Tromsdal 02.09
398 Birger Berg, Trondhjems PK  Trondheim 20.06
Hurtig Militær - Menn
549 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Lerkehaug 11.08
506 Øystein Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
483 Asle Kolstad, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
471 Morten Maaø Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
469 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
449 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
446 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Skytesenteret 16.06
429 Andre Lien, Selbu PK  Skytesenteret 16.06
423 Frank Nordgaard, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
416 Thomas Røset, Selbu PK  Skytesenteret 16.06
Hurtig Militær - V50
561 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Skytesenteret 16.06
526 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Skytesenteret 16.06
477 Roar Hembre, Trondhjems PK  Skytesenteret 16.06
459 Stig Eriksen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
319 Øystein Gullseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
Hurtig Militær - V60
527 Bjørn Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
459 Terje Ofstad, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
457 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Jonsvatnet 13.06
262 Jan Husby, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
Hurtig Militær - V70
522 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
510 Hans Martin, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
334 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
136 Tore Jørgen Lollich Malvik, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
Hurtig Revolver - Menn
558 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Furukollen 26.08
557 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Lerkehaug 11.08
554 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Furukollen 26.08
544 Roar Haugan, Støren SSK  Furukollen 26.08
543 Rune Kimo, Rissa PK  Furukollen 26.08
536 Øystein Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
521 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Furukollen 26.08
513 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
497 Andre Lien, Selbu PK  Skytesenteret 16.06
494 Håvard Hoff, Ørland PK  Furukollen 26.08
494 Yngve Rolseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
Hurtig Revolver - V50
580 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Furukollen 26.08
557 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
510 Terje Fallmyr, Rissa PK  Furukollen 26.08
505 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
495 Stig Eriksen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
410 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
287 Øystein Gullseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
Hurtig Revolver - V60
555 Bjørn Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
501 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Jonsvatnet 13.06
477 Jan Husby, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
414 Terje Ofstad, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
330 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
Hurtig Revolver - V70
521 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
425 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
403 Reidar Høyholm, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
383 Ivar Hervik, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.06
Hurtig S-Pistol - Menn
563 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK  Jonsvatnet 23.05
553 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Lerkehaug 11.08
523 Øystein Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
520 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Jonsvatnet 23.05
492 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
413 Siri Victoria Johansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
401 Thomas Røset, Selbu PK  Skytesenteret 16.06
Hurtig S-Pistol - V50
568 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Skytesenteret 16.06
541 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
515 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
478 Stig Eriksen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
429 Øystein Gullseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
Hurtig S-Pistol - V60
548 Bjørn Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
505 Terje Ofstad, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
366 Geir Hoff, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
Hurtig S-Pistol - V70
540 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
364 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
Hurtig S-Revolver - Menn
563 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
538 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Vinne 18.01
529 Yngve Rolseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
522 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK  Jonsvatnet 23.05
495 Andreas Kiltvik, Selbu PK  Skytesenteret 16.06
445 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Jonsvatnet 23.05
107 Øystein Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
Hurtig S-Revolver - V50
539 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Skytesenteret 16.06
515 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
503 Stig Eriksen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
498 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
494 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
389 Øystein Gullseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
Hurtig S-Revolver - V60
509 Bjørn Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
383 Geir Hoff, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
Hurtig S-Revolver - V70
529 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.05
NAIS Fin - Menn
294 Roar Haugan, Støren SSK  Støren Skytesenter 12.02
293 Håvard Hoff, Ørland PK  Sankthansholet 28.06
291 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 07.05
291 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Buran 25.02
289 Morten Antonsen, Ørland PK  Brekstad 04.01
288 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 04.01
287 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 12.03
286 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Furukollen 04.06
286 Anders Hernes, Ørland PK  Brekstad 25.01
284 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Furukollen 04.06
NAIS Fin - Kvinner
290 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 29.01
276 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Buran 25.02
246 Ragna Marie Folstad, Støren SSK  Støren Skytesenter 07.05
172 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK  Brekstad 25.01
146 Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK  Buran 25.02
NAIS Fin - Menn Jr
255 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Brekstad 04.01
250 Jean Dennis Løvdal Vallee, Støren SSK  Støren Skytesenter 12.02
201 Jonas Gamst, Støren SSK  Støren Skytesenter 12.02
NAIS Fin - Kvinner Jr
208 Sandra Elisabeth Sagmyr, Ørland PK  Brekstad 25.01
NAIS Fin - U16
238 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 09.04
NAIS Fin - V50
295 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 07.05
294 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Buran 25.02
292 Roar Hembre, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.07
285 Ola Eirik Bolme, Rindal SS  Rindal 24.01
279 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Buran 25.02
275 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 04.01
274 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Buran 25.02
270 Jostein Utstrand, Ørland PK  Brekstad 04.01
269 Roger Vik, Ørland PK  Sankthansholet 26.04
262 Jan Brødreskift, Rindal SS  Rindal 24.01
NAIS Fin - V60
275 Helge Olden, Ørland PK  Brekstad 22.02
266 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Buran 25.02
261 Jostein Engesmo, Støren SSK  Støren Skytesenter 29.01
258 Jon Skrondal, Rindal SS  Rindal 24.01
255 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 12.02
240 Syver Srøbka, Ørland PK  Sankthansholet 28.06
198 Tormod Fremstad, Ørland PK  Brekstad 22.02
105 Frank Kåre Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.07
NAIS Fin - V70
290 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.07
NAIS Grov - Menn
273 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.07
272 Holger Hallset, Storm SS  Jonsvatnet 12.07
271 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.07
271 Roar Haugan, Støren SSK  Furukollen 04.06
227 Magne Granøien, Støren SSK  Furukollen 04.06
149 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Furukollen 04.06
NAIS Grov - V50
277 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.07
272 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Furukollen 04.06
269 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Furukollen 04.06
267 Roar Hembre, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.07
NAIS Grov - V60
236 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Skatval 08.05
NAIS Grov - V70
269 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.07