Ti på topp - Møre og Romsdal - 2024 oppdat. 21. jul 24
Fripistol - Menn
399 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Molde 11.02
396 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK  Molde 11.02
280 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK  Molde 11.02
Fripistol - V55
434 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Molde 11.02
Fripistol - V65
342 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Molde 11.02
Fripistol - V73
276 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK  Molde 11.02
Luftpistol 60 - Menn
562 Trond Wiggo Bævre, Sunndal SSK NM Alfhallen 16.03
556 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK  Alfhallen 14.01
554 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 18.03
542 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK  Bjørnehaugen 24.03
541 Jon Ørsund, Sunndal SSK  Meierikjelleren 23.03
527 Frank Istad, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 14.04
516 Mathias Jegthaug, Kristiansund SS  Meierikjelleren 23.03
515 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK  Bjørnehaugen 24.03
489 Helge Kristiansen, Sunndal SSK  Meierikjelleren 23.03
468 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 08.01
Luftpistol 60 - Kvinner
524 Irene Mork, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 25.02
404 Heidi Anette Tangmo, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 24.03
Luftpistol 60 - Menn Jr
471 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal SSK  Meierikjelleren 23.03
Luftpistol 60 - Kvinner Jr
561 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK int München 27.01
Luftpistol 60 - U16
375 Damien Joakim Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 29.01
Luftpistol 60 - V55
528 Tom Edvardt Meek, Sunndal SSK  Meierikjelleren 23.03
527 Olav Melkild, Sunndal SSK  Meierikjelleren 23.03
506 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 13.05
Luftpistol 60 - V65
519 Jon Arne Brekken, Sunndal SSK  Meierikjelleren 23.03
418 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 03.02
Luftpistol 40 - U16
335 Mari Valset Meek, Sunndal SSK  Meierikjelleren 23.03
280 Damien Joakim Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 13.05
Luftpistol 40 - V55
354 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Bjørnehaugen 14.04
331 Olav Melkild, Sunndal SSK NM Alfhallen 16.03
Luftpistol 40 - V73
319 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK  Bjørnehaugen 24.03
Luft 40 1-håndsst. - U14
337 Patrick Haugen Hoås, Sunndal SSK  Meierikjelleren 23.03
Luft 40 2-håndsst. - U12
357 Navid Hassani-Abharian, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
Luft-Sprint - Menn
294 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 13.05
292 Trond Wiggo Bævre, Sunndal SSK  Kattem 11.02
283 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK NM Alfhallen 15.03
275 Kestutis Vladika, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 19.02
256 Robert Rønstad, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 29.01
255 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 29.01
255 Helge Kristiansen, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
249 Tommy Ruste, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
Luft-Sprint - Kvinner
275 Irene Mork, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 25.02
Luft-Sprint - Menn Jr
266 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
Luft-Sprint - Kvinner Jr
290 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK NM Alfhallen 15.03
Luft-Sprint - U16
254 Mari Valset Meek, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
232 Damien Joakim Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 13.05
Luft-Sprint - V55
280 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 13.05
280 Olav Melkild, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
248 Tom Edvardt Meek, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
Luft-Sprint - V65
266 Jon Arne Brekken, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
253 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 29.01
Luft-Sprint - V73
262 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK  Bjørnehaugen 25.02
Luft-Standard 40 - Menn
327 Trond Wiggo Bævre, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
307 Tommy Ruste, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
299 Helge Kristiansen, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
Luft-Standard 40 - Junior
341 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
Luft-Standard 40 - V55
305 Olav Melkild, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
286 Tom Edvardt Meek, Sunndal SSK  Meierikjelleren 06.01
Silhuett - Menn
552 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK  Bollitun 15.05
413 Robin Martinus Hjelseth, Eide og Fræna PK  Bollitun 15.05
Silhuett - V55
420 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK  Bollitun 15.05
Silhuett - V65
443 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Bollitun 15.05
Standard - Menn
545 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK  Bjørnehaugen 14.04
537 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 03.02
524 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK  Giske idrettshall 03.02
513 Frank Istad, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 14.04
510 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund SS  Giske idrettshall 03.02
501 Morten Nilsen, Molde PK  Bjørnehaugen 14.04
487 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK  Giske idrettshall 03.02
483 Mathias Jegthaug, Kristiansund SS  Giske idrettshall 03.02
477 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 03.02
440 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 03.02
Standard - Kvinner
469 Irene Mork, Kristiansund SS  Giske idrettshall 03.02
284 Laila Beate Yri, Bondalen SSK  Ørsta Kulturhus 03.03
Standard - Menn Jr
401 James Rangøy, Eide og Fræna PK  Bollitun 21.01
Standard - Kvinner Jr
540 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK NM Sola Skytehall 10.07
Standard - U16
330 Jorun-Olea Brevik Hoseth, Eide og Fræna PK  Bollitun 21.01
Standard - U14
450 Oliver Vatne, Eide og Fræna PK  Bollitun 21.01
Standard - V55
522 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Giske idrettshall 03.02
502 Robert Honningsvåg, Vanylven SSL  Ørsta Kulturhus 03.03
478 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK  Ørsta Kulturhus 03.03
473 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK  Ørsta Kulturhus 03.03
462 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK  Ørsta Kulturhus 03.03
456 Reidar Solstad, Eide og Fræna PK  Ørsta Kulturhus 03.03
447 Bjørnar Asle Osnes, Vanylven SSL  Bollitun 21.01
413 Jan Lidvar Nygjerde, Molde PK  Bollitun 21.01
400 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Ørsta Kulturhus 03.03
332 Svein Hartvig Pettersson, Molde PK  Bjørnehaugen 14.04
Standard - V65
495 André Hansø, Kristiansund SS  Ørsta Kulturhus 03.03
486 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Giske idrettshall 03.02
478 Olaf Isaksen, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 14.04
436 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 03.02
398 Askjell Nicolas Raudøy, Ørsta/Volda PK  Ørsta Kulturhus 03.03
309 Ketil Strand Andersen, Kristiansund SS  Giske idrettshall 03.02
Standard - V73
342 Tore Nørbech, Kristiansund SS  Giske idrettshall 03.02
179 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 03.02
Finpistol - Menn
556 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK  Giske idrettshall 14.01
555 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Ørsta Kulturhus 04.02
554 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK  Giske idrettshall 14.01
548 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK  Giske idrettshall 14.01
544 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK  Ørsta Kulturhus 04.02
543 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK  Giske idrettshall 14.01
538 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK  Giske idrettshall 14.01
534 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund SS  Giske idrettshall 14.01
532 Mathias Jegthaug, Kristiansund SS  Ørsta Kulturhus 04.02
520 Frank Istad, Kristiansund SS  Ørsta Kulturhus 04.02
Finpistol - Kvinner
475 Irene Mork, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 25.02
227 Iris Katrin Brekke, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 14.01
Finpistol - Menn Jr
451 James Rangøy, Eide og Fræna PK  Giske idrettshall 14.01
Finpistol - Kvinner Jr
551 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK NM Sola Skytehall 12.07
Finpistol - U16
459 Jorun-Olea Brevik Hoseth, Eide og Fræna PK  Giske idrettshall 14.01
Finpistol - V55
527 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Bjørnehaugen 25.02
504 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK  Giske idrettshall 14.01
504 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK  Bjørnehaugen 25.02
474 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK  Bjørnehaugen 25.02
473 Terje Kalvatn, Bondalen SSK  Ørsta Kulturhus 04.02
458 Bjørnar Asle Osnes, Vanylven SSL  Giske idrettshall 14.01
444 Nils Petter Berdahl, Eide og Fræna PK  Giske idrettshall 14.01
441 Jan Lidvar Nygjerde, Molde PK  Giske idrettshall 14.01
Finpistol - V65
533 André Hansø, Kristiansund SS  Ørsta Kulturhus 04.02
524 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Ørsta Kulturhus 04.02
513 Olaf Isaksen, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 25.02
497 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Ørsta Kulturhus 04.02
486 Askjell Nicolas Raudøy, Ørsta/Volda PK  Bjørnehaugen 25.02
477 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund SS  Giske idrettshall 14.01
460 Jon Arne Brekken, Sunndal SSK  Bjørnehaugen 25.02
451 Sigmund Kaplanski, Kristiansund SS  Ørsta Kulturhus 04.02
355 Ketil Strand Andersen, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 25.02
Finpistol - V73
456 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK  Giske idrettshall 14.01
393 Olav Sæther, Kristiansund SS  Giske idrettshall 14.01
Grovpistol - Menn
555 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK NM Sola Skytehall 12.07
548 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 14.01
547 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK  Giske idrettshall 14.01
511 Frank Istad, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 25.02
508 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 14.01
496 Irene Mork, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 25.02
489 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund SS  Giske idrettshall 14.01
488 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 14.01
479 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 14.01
270 Boris Devyatkov, Kristiansund SS  Giske idrettshall 14.01
Grovpistol - V55
513 Olav Melkild, Sunndal SSK NM Sola Skytehall 12.07
Grovpistol - V65
488 André Hansø, Kristiansund SS  Giske idrettshall 14.01
472 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 14.01
471 Jon Arne Brekken, Sunndal SSK  Bjørnehaugen 25.02
447 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund SS  Giske idrettshall 14.01
Hurtig Fin - Menn
575 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 13.02
574 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK  Bollitun 08.04
571 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK  Giske idrettshall 12.03
568 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK  Bollitun 08.04
558 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK  Bollitun 08.01
556 Frank Istad, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 24.03
548 Jon Ørsund, Sunndal SSK  Bollitun 08.01
533 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 13.02
533 Mathias Jegthaug, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 28.01
516 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 16.01
Hurtig Fin - Kvinner
490 Irene Mork, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 28.01
419 Iris Katrin Brekke, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 16.01
Hurtig Fin - Kvinner Jr
511 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK NM Sola Skytehall 13.07
Hurtig Fin - V55
488 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK  Bjørnehaugen 28.01
455 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 12.03
436 Tom Edvardt Meek, Sunndal SSK  Oppdal 23.06
Hurtig Fin - V65
504 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Bollitun 05.02
499 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 16.01
490 Olaf Isaksen, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 28.01
349 Jon Arne Brekken, Sunndal SSK  Bjørnehaugen 28.01
347 Rolf Toven, Nesset PK  Bjørnehaugen 28.01
Hurtig Fin - V73
435 Tore Nørbech, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 28.01
Hurtig Grov - Menn
565 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK  Giske idrettshall 12.03
547 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK  Bjørnehaugen 28.01
540 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Bjørnehaugen 28.01
522 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 12.03
519 Frank Istad, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 28.01
485 Irene Mork, Kristiansund SS  Bjørnehaugen 28.01
447 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK  Bjørnehaugen 28.01
409 Trond Wiggo Bævre, Sunndal SSK  Bjørnehaugen 28.01
Hurtig Grov - V55
451 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 12.03
Hurtig Grov - V65
496 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 16.01
342 Jon Arne Brekken, Sunndal SSK  Bjørnehaugen 28.01
Hurtig Militær - Menn
529 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK  Giske idrettshall 09.04
509 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK  Bjørnehaugen 24.03
485 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
468 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK  Giske idrettshall 09.04
383 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
Hurtig Militær - V65
484 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
Hurtig Revolver - Menn
569 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK  Giske idrettshall 09.04
534 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
419 Kestutis Vladika, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
374 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
Hurtig Revolver - V55
485 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
Hurtig Revolver - V65
510 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
Hurtig S-Pistol - Menn
557 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
552 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK  Giske idrettshall 09.04
542 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK  Bollitun 05.02
538 Jon Ørsund, Sunndal SSK  Bollitun 08.01
500 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
494 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
466 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK  Giske idrettshall 09.04
415 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK  Bollitun 08.04
395 Kenneth Strand Storvik, Eide og Fræna PK  Bollitun 08.01
Hurtig S-Pistol - V55
521 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
Hurtig S-Pistol - V65
514 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
Hurtig S-Revolver - Menn
555 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK  Giske idrettshall 09.04
542 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
454 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK  Bollitun 08.01
Hurtig S-Revolver - V55
484 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
Hurtig S-Revolver - V65
538 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 09.04
NAIS Fin - Menn
291 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK  Bollitun 05.02
290 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK  Bollitun 08.04
286 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK  Bollitun 08.04
284 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 21.05
281 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK  Bollitun 08.01
276 Jon Ørsund, Sunndal SSK  Bollitun 08.01
269 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 21.05
249 Ole Gunnar Eikrem, Tingvoll PK  Bollitun 08.01
246 Steinar Gravem, Eide og Fræna PK  Bollitun 05.02
238 Kenneth Strand Storvik, Eide og Fræna PK  Bollitun 05.02
NAIS Fin - Menn Jr
245 James Rangøy, Eide og Fræna PK  Bollitun 21.01
NAIS Fin - U16
210 Jorun-Olea Brevik Hoseth, Eide og Fræna PK  Bollitun 21.01
NAIS Fin - V55
256 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 21.05
NAIS Fin - V65
271 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK  Bollitun 21.01
263 André Hansø, Kristiansund SS  Bollitun 21.01
262 Olaf Isaksen, Kristiansund SS  Bollitun 21.01
241 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK  Bollitun 21.01
185 Toralf Vatne, Eide og Fræna PK  Bollitun 08.01
NAIS Grov - Menn
260 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 21.05
215 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 21.05
NAIS Grov - V55
225 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK  Giske idrettshall 21.05