Ti på topp - Rogaland - 2024 oppdat. 21. jul 24
Fripistol - Menn
513 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK NM Kuleisen 07.07
508 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK  Blikshavn 15.06
504 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK  Kuleisen 06.07
493 Roger Stavland, Haugesund PK  Kuleisen 01.04
480 Marius Westgård, Hafrsfjord PK NM Kuleisen 07.07
471 Alf Jostein Dale, Kopervik PK  Blikshavn 15.06
460 Jostein Hermansen, Haugesund PK NM Kuleisen 07.07
417 Bård Ivar Bru, Haugesund PK  Kuleisen 01.01
Fripistol - Junior
433 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK NM Kuleisen 07.07
Fripistol - U16
419 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK NM Kuleisen 07.07
Fripistol - V55
500 Reidun Ann Støle, Haugesund PK NM Kuleisen 07.07
498 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK  Kuleisen 06.07
474 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 06.07
469 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK NM Kuleisen 07.07
455 Rolf Hindal, Haugesund PK  Kuleisen 01.04
450 Gisle Gordon, Haugesund PK NM Kuleisen 07.07
440 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK NM Kuleisen 07.07
431 Per Morten Aarak, Haugesund PK  Kuleisen 01.01
Fripistol - V65
459 Jan Erik Lunde, Sola PK  Kuleisen 06.07
412 Harald Andre Knoop, Sola PK  Kuleisen 01.04
364 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Kuleisen 06.07
Fripistol - V73
472 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK NM Kuleisen 07.07
Fripistol B - Menn
497 Roger Stavland, Haugesund PK  Kuleisen 05.02
486 Jostein Hermansen, Haugesund PK  Kuleisen 05.02
474 Bård Ivar Bru, Haugesund PK  Prestegardsskogen 05.04
Fripistol B - V55
484 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 05.02
437 Gisle Gordon, Haugesund PK  Kuleisen 05.02
428 Per Morten Aarak, Haugesund PK  Prestegardsskogen 18.02
427 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 05.02
Fripistol B - V65
456 Jan Erik Lunde, Sola PK  Kuleisen 10.06
430 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK  Kuleisen 05.02
419 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Prestegardsskogen 18.02
305 Bjørn Johannesson, Haugesund PK  Kuleisen 05.02
Luftpistol 60 - Menn
565 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 12.05
553 Rune Berven-Hanssen, Sola PK  Blåsenborg 04.01
549 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK  Kuleisen 01.05
548 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK  Sola Skytehall 18.02
547 Jostein Hermansen, Haugesund PK  Kuleisen 07.02
545 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 12.05
544 Roger Stavland, Haugesund PK  Kuleisen 01.05
544 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK  Skudenes 16.03
540 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK NM Alfhallen 16.03
537 Mats Andre Amdal, Stavanger PK NM Alfhallen 16.03
Luftpistol 60 - Kvinner
554 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK NM Alfhallen 16.03
535 Bodil Renate Tørresdal, Sola PK  Sola Skytehall 10.03
532 Hege Bakke, Stavanger PK  Blåsenborg 07.03
Luftpistol 60 - Menn Jr
563 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK int München 26.01
536 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK NM Alfhallen 16.03
492 Aleksander Hoff, Haugesund PK  Kuleisen 07.02
Luftpistol 60 - Kvinner Jr
567 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK  Blåsenborg 14.02
507 Johanne Nilsen, Sola PK  Sola Skytehall 10.03
Luftpistol 60 - V55
551 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Sola Skytehall 18.02
544 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 06.03
540 Jan Hugo Nilsen, Sola PK  Sola Skytehall 10.03
538 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK  Kuleisen 03.01
519 Geir Åge Sinnes, Stavanger PK  Kuleisen 05.06
516 Per Morten Aarak, Haugesund PK  Kuleisen 03.01
511 Gisle Gordon, Haugesund PK  Kuleisen 03.01
504 John Risnes, Haugesund PK  Kuleisen 07.02
486 Arvid Klavenes, Stavanger PK  Blåsenborg 14.02
483 Inge Osvald Thingnes, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 12.05
Luftpistol 60 - V65
535 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK  Sola Skytehall 18.02
529 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK  Blåsenborg 14.02
455 Kurt Harald Aase, Stavanger PK  Sola Skytehall 18.02
Luftpistol 40 - Kvinner
310 Ranveig Heggen, Haugesund PK  Kuleisen 03.04
Luftpistol 40 - U16
359 Ingelin With Ottesen, Haugesund PK  Kuleisen 03.04
350 Even Fosen Risnes, Haugesund PK  Kuleisen 06.03
347 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK  Kuleisen 06.03
344 Nandika Ramkumar, Sola PK NM Alfhallen 16.03
333 Gabriel Stornes Kittelsen, Haugesund PK  Prestegardsskogen 26.04
307 Reidunn Kvalavåg, Haugesund PK  Kuleisen 06.03
255 Ingrid Alexandra Nordhagen, Sola PK  Sola Skytehall 10.03
Luftpistol 40 - V55
366 Gisle Gordon, Haugesund PK  Kuleisen 03.04
363 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 07.02
362 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Kuleisen 01.05
348 Roy Wollvik, Stavanger PK  Sola Skytehall 10.03
343 Geir Lunde, Klepp MSL NM Alfhallen 16.03
341 John Risnes, Haugesund PK  Kuleisen 06.03
335 Per Morten Aarak, Haugesund PK  Kuleisen 07.02
308 Per Christer Røed, Stavanger PK  Blåsenborg 04.01
296 Erling Robert Nilsen, Stavanger PK  Blåsenborg 04.01
286 Terje Charles Lunde, Haugesund PK  Kuleisen 06.03
Luftpistol 40 - V65
359 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK  Sola Skytehall 10.03
357 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK  Kuleisen 01.05
306 Kurt Harald Aase, Stavanger PK  Blåsenborg 07.03
Luftpistol 40 - V73
354 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK NM Alfhallen 16.03
Luft 40 1-håndsst. - U14
381 Isabella Finnestad Brandsø, Stavanger PK  Kuleisen 01.05
314 Even Fosen Risnes, Haugesund PK  Kuleisen 03.01
245 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK  Skudenes 16.03
Luft 40 2-håndsst. - U12
380 Rudraksh Mishra, Stavanger PK  Kuleisen 01.05
327 Elise Ferla, Haugesund PK  Kuleisen 03.04
Luft-Sprint - Menn
294 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK  Kuleisen 01.05
293 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK  Kuleisen 05.06
292 Jostein Hermansen, Haugesund PK  Kuleisen 03.04
287 Mats Andre Amdal, Stavanger PK NM Alfhallen 15.03
286 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK NM Alfhallen 15.03
285 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK NM Alfhallen 15.03
282 Eirik Eggesbø Ottesen, Stavanger PK  Kuleisen 01.05
282 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK  Kuleisen 01.05
282 Roger Stavland, Haugesund PK  Kuleisen 01.05
281 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK  Kuleisen 01.05
Luft-Sprint - Kvinner
290 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK  Kuleisen 01.05
280 Bodil Renate Tørresdal, Sola PK NM Alfhallen 15.03
245 Kristina Avksentiuk, Haugesund PK  Kuleisen 06.03
Luft-Sprint - Menn Jr
293 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK  Kuleisen 01.05
283 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK NM Alfhallen 15.03
Luft-Sprint - Kvinner Jr
291 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK  Kuleisen 01.05
267 Johanne Nilsen, Sola PK NM Alfhallen 15.03
Luft-Sprint - U16
289 Ingelin With Ottesen, Haugesund PK NM Alfhallen 15.03
285 Nandika Ramkumar, Sola PK NM Alfhallen 15.03
284 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK  Kuleisen 05.06
282 Even Fosen Risnes, Haugesund PK  Kuleisen 07.02
269 Reidunn Kvalavåg, Haugesund PK NM Alfhallen 15.03
264 Gabriel Stornes Kittelsen, Haugesund PK  Prestegardsskogen 26.04
Luft-Sprint - U14
293 Isabella Finnestad Brandsø, Stavanger PK  Kuleisen 01.05
286 Even Fosen Risnes, Haugesund PK  Kuleisen 03.04
Luft-Sprint - V55
291 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Prestegardsskogen 26.04
290 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Kuleisen 01.05
287 Gisle Gordon, Haugesund PK  Kuleisen 05.06
282 Jan Hugo Nilsen, Sola PK NM Alfhallen 15.03
282 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 07.02
278 Roy Wollvik, Stavanger PK  Sola Skytehall 10.03
277 John Risnes, Haugesund PK  Kuleisen 03.01
276 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK  Kuleisen 03.01
274 Per Morten Aarak, Haugesund PK  Prestegardsskogen 26.04
246 Terje Charles Lunde, Haugesund PK  Kuleisen 06.03
Luft-Sprint - V65
287 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK  Kuleisen 01.05
280 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK  Kuleisen 01.05
Luft-Sprint - V73
287 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK  Kuleisen 01.05
Silhuett - Menn
568 Runar Magnussen, Sola PK  Sola Skytehall 23.02
556 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 09.07
555 Espen Magnussen, Sola PK  Sola Skytterhall 19.01
548 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK  Sola Skytehall 28.03
541 Marius Westgård, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 09.07
532 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 09.07
528 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 21.06
527 Rune Berven-Hanssen, Sola PK  Sola Skytehall 21.06
492 Mats Andre Amdal, Stavanger PK  Sola Skytehall 22.03
489 Bjørn Gjørv, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 23.02
Silhuett - Junior
562 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK  Sola Skytehall 21.06
551 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK  Sola Skytehall 27.04
513 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 09.07
Silhuett - U16
499 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK  Blikshavn 07.06
Silhuett - V55
536 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Sola Skytehall 27.04
516 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Blikshavn 07.06
499 Per Rune Magnussen, Sola PK  Sola Skytehall 21.06
480 Gisle Gordon, Haugesund PK NM Sola Skytehall 09.07
470 Reidun Ann Støle, Haugesund PK NM Sola Skytehall 09.07
455 Are Wivestad, Sola PK  Sola Skytehall 04.05
447 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne  Svartemyr 07.05
302 Atle Løndalen, Kopervik PK  Blikshavn 07.06
Silhuett - V65
501 Harald Andre Knoop, Sola PK  Sola Skytehall 28.03
500 Jan Erik Lunde, Sola PK  Sola Skytehall 24.05
490 Reidar Hestnes, Egersund PK  Sola Skytehall 22.03
Silhuett - V73
408 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK NM Sola Skytehall 09.07
Standard - Menn
555 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 18.04
555 Marius Westgård, Hafrsfjord PK  Hafrsfjord 29.05
539 Rune Berven-Hanssen, Sola PK  Karmøyhallen 08.06
538 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK  Bjergsted 06.01
532 Espen Magnussen, Sola PK NM Sola Skytehall 10.07
531 Runar Magnussen, Sola PK NM Sola Skytehall 10.07
530 Mats Andre Amdal, Stavanger PK NM Sola Skytehall 10.07
530 Jostein Hermansen, Haugesund PK NM Sola Skytehall 10.07
524 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK  Karmøyhallen 08.06
514 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 10.07
514 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK  Prestegardsskogen 14.04
Standard - Kvinner
525 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 18.04
440 Torill Strand, Time PK  Hafrsfjord 29.05
437 Trine Storm Dahl, Hafrsfjord PK  Strandahallen 14.04
426 Anita Øvrebø, Haugesund PK  Kuleisen 30.05
421 Hege Bakke, Stavanger PK NM Sola Skytehall 10.07
419 Ragne Nyman-apelset, Preikestolen PK  Strandahallen 14.04
398 Mariam Anna Urbonaite, Hafrsfjord PK  Strandahallen 14.04
380 Agathe Vaaland, Hafrsfjord PK  Bjergsted 06.01
364 Vivian Sørvåg Tollaksen, Haugesund PK  Kuleisen 25.01
346 Eli Ekeland Holstein, Nordmarka SSK  Bjergsted 06.01
Standard - Menn Jr
533 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK  Bjergsted 06.01
481 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 10.07
423 Janko Stanko Martac, Hafrsfjord PK  Hafrsfjord 29.05
185 Eric Sebasthian Skimmeland-Jensen, Nordmarka SSK  Strandahallen 14.04
Standard - Kvinner Jr
546 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK NM Sola Skytehall 10.07
Standard - U16
514 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK  Kuleisen 30.05
467 Nandika Ramkumar, Sola PK NM Sola Skytehall 10.07
431 Isabella Finnestad Brandsø, Stavanger PK NM Sola Skytehall 10.07
421 Elida Elisabeth Schmid, Sola PK NM Sola Skytehall 10.07
Standard - V55
535 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Karmøyhallen 08.06
534 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 25.01
531 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Karmøyhallen 08.03
528 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Karmøyhallen 08.06
517 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK  Karmøyhallen 08.03
516 Are Wivestad, Sola PK  Sola Skytehall 06.06
513 Tor Jonassen, Sandnes PK NM Sola Skytehall 10.07
510 Bjørn Lindberg, Haugesund PK  Kuleisen 25.01
507 Rolf Høvring, Haugesund PK  Kuleisen 30.05
503 Stein Arve Tjelta, Sola PK  Sola Skytehall 18.04
Standard - V65
512 Jan Erik Lunde, Sola PK  Sola Skytehall 06.06
512 Harald Andre Knoop, Sola PK  Sola Skytehall 06.06
510 Tøger Rygh, Preikestolen PK  Sola Skytehall 06.06
495 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK  Sola Skytehall 06.06
491 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK  Kuleisen 25.01
463 Reidar Hestnes, Egersund PK NM Sola Skytehall 10.07
460 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Prestegardsskogen 14.04
435 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK  Sola Skytehall 18.04
383 Bjørn Johannesson, Haugesund PK  Kuleisen 30.05
376 Kurt Harald Aase, Stavanger PK NM Sola Skytehall 10.07
Standard - V73
488 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK NM Sola Skytehall 10.07
Finpistol - Menn
566 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 12.07
566 Marius Westgård, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 12.07
561 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 02.06
557 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK  Skurve 20.04
555 Rune Berven-Hanssen, Sola PK  Karmøyhallen 09.06
551 Jostein Hermansen, Haugesund PK NM Sola Skytehall 12.07
549 Runar Magnussen, Sola PK NM Sola Skytehall 12.07
544 Mats Andre Amdal, Stavanger PK NM Sola Skytehall 12.07
537 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK  Sola Skytehall 02.06
533 Bård Ivar Bru, Haugesund PK  Prestegardsskogen 07.05
Finpistol - Kvinner
548 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 02.06
474 Anita Øvrebø, Haugesund PK  Kuleisen 25.04
437 Torill Strand, Time PK NM Sola Skytehall 12.07
428 Hege Bakke, Stavanger PK NM Sola Skytehall 12.07
339 Hanne Rørdal Aksdal, Haugesund PK  Kuleisen 25.04
266 June Pedersen, Haugesund PK  Kuleisen 25.04
247 Agnieszka Marta Kaniewska, Time PK  Bjergsted 26.06
238 Emilia Hoel Jacobsen, Haugesund PK  Kuleisen 08.01
126 Mariya Madlen Blemu, Time PK  Bjergsted 26.06
Finpistol - Menn Jr
550 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK  Sola Skytehall 24.02
543 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 12.07
458 Tollef Fagerli, Sola PK  Sola Skytehall 02.06
Finpistol - Kvinner Jr
568 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK NM Sola Skytehall 12.07
Finpistol - U16
539 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK NM Sola Skytehall 12.07
501 Nandika Ramkumar, Sola PK NM Sola Skytehall 12.07
450 Isabella Finnestad Brandsø, Stavanger PK NM Sola Skytehall 12.07
Finpistol - V55
563 Reidun Ann Støle, Haugesund PK NM Sola Skytehall 12.07
562 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Karmøyhallen 10.02
557 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 25.04
556 Tor Jonassen, Sandnes PK NM Sola Skytehall 12.07
551 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK  Kuleisen 25.04
547 Bjørn Lindberg, Haugesund PK  Kuleisen 25.04
544 Are Wivestad, Sola PK  Skurve 20.04
542 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Karmøyhallen 09.06
535 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK  Kuleisen 08.01
531 Stein Arve Tjelta, Sola PK  Sola Skytehall 24.02
Finpistol - V65
538 Harald Andre Knoop, Sola PK  Kuleisen 08.01
535 Jan Erik Lunde, Sola PK  Sola Skytehall 24.02
533 Tøger Rygh, Preikestolen PK NM Sola Skytehall 12.07
529 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK  Kuleisen 08.01
512 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK  Karmøyhallen 10.02
511 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK  Sola Skytehall 24.02
505 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK  Skurve 20.04
495 Reidar Hestnes, Egersund PK NM Sola Skytehall 12.07
484 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Karmøyhallen 09.06
466 Bjørn Johannesson, Haugesund PK  Kuleisen 25.04
Finpistol - V73
523 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK NM Sola Skytehall 12.07
239 Torbjørn Staalesen, Haugesund PK  Kuleisen 25.04
Grovpistol - Menn
571 Runar Magnussen, Sola PK NM Sola Skytehall 12.07
566 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 12.07
565 Marius Westgård, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 12.07
541 Arild Knudsen, Sandnes PK  Svartemyr 23.04
536 Rune Berven-Hanssen, Sola PK  Karmøyhallen 09.06
532 Jostein Hermansen, Haugesund PK NM Sola Skytehall 12.07
531 Thor Egil Solberg Siem, Preikestolen PK NM Sola Skytehall 12.07
527 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 12.07
526 Espen Magnussen, Sola PK NM Sola Skytehall 12.07
521 Mats Andre Amdal, Stavanger PK NM Sola Skytehall 12.07
Grovpistol - Junior
532 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 12.07
Grovpistol - V55
552 Reidun Ann Støle, Haugesund PK NM Sola Skytehall 12.07
550 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Skurve 20.04
550 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 08.01
542 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Karmøyhallen 10.02
538 Tor Jonassen, Sandnes PK NM Sola Skytehall 12.07
535 Are Wivestad, Sola PK  Karmøyhallen 09.06
531 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne  Svartemyr 23.04
513 Roy Wollvik, Stavanger PK NM Sola Skytehall 12.07
511 Gisle Gordon, Haugesund PK NM Sola Skytehall 12.07
494 Tom Wiggo Indahl, Sandnes PK NM Sola Skytehall 12.07
Grovpistol - V65
539 Jan Erik Lunde, Sola PK NM Sola Skytehall 12.07
537 Tøger Rygh, Preikestolen PK NM Sola Skytehall 12.07
525 Harald Andre Knoop, Sola PK  Svartemyr 23.04
508 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK  Kuleisen 08.01
484 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK  Karmøyhallen 10.02
481 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK  Skurve 20.04
336 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Karmøyhallen 09.06
Grovpistol - V73
493 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK NM Sola Skytehall 12.07
Hurtig Fin - Menn
580 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 23.05
579 Runar Magnussen, Sola PK  Sola Skytehall 04.05
578 Marius Westgård, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 13.07
572 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 04.05
570 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK  Sola Skytehall 15.03
569 Espen Magnussen, Sola PK  Sola Skytterhall 16.01
568 Rune Berven-Hanssen, Sola PK  Sola Skytehall 23.05
564 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK  Sola Skytehall 04.05
554 Hans Petter Helland, Egersund PK NM Sola Skytehall 13.07
552 Kristian Lund, Hafrsfjord PK  Bjergsted 18.02
Hurtig Fin - Kvinner
529 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK  Bjergsted 18.02
481 Torill Strand, Time PK NM Sola Skytehall 13.07
468 Eli Ekeland Holstein, Nordmarka SSK  Bjergsted 18.02
459 Anita Øvrebø, Haugesund PK  Kuleisen 29.02
443 Rebekka Johannsdottir, Haugesund PK  Kuleisen 29.02
429 Ragne Nyman-apelset, Preikestolen PK  Strandahallen 14.03
419 Linn Karin Liknes, Skudenes PK  Karmøyhallen 17.04
411 Trine Storm Dahl, Hafrsfjord PK  Bjergsted 24.04
379 Ranveig Heggen, Haugesund PK  Blikshavn 15.06
364 Helene Grønnerud Meyer, Hafrsfjord PK  Bjergsted 24.04
Hurtig Fin - Menn Jr
568 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK  Sola Skytehall 28.03
534 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK  Bjergsted 21.01
502 Eivind Faa, Sola PK  Sola Skytehall 15.03
435 Tollef Fagerli, Sola PK  Sola Skytehall 28.03
423 Kristian Hinna Bowitz, Hafrsfjord PK  Bjergsted 24.04
364 Marton Moksnes Fossan, Nordmarka SSK  Strandahallen 18.01
Hurtig Fin - Kvinner Jr
576 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK NM Sola Skytehall 13.07
Hurtig Fin - U16
521 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK  Karmøyhallen 08.06
491 Nandika Ramkumar, Sola PK NM Sola Skytehall 13.07
467 Elida Elisabeth Schmid, Sola PK NM Sola Skytehall 13.07
451 Petter Emil Helland, Egersund PK NM Sola Skytehall 13.07
382 Aileen Helland, Egersund PK NM Sola Skytehall 13.07
366 William Opsal Elvik, Kopervik PK  Karmøyhallen 09.02
Hurtig Fin - U14
329 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK  Karmøyhallen 17.04
Hurtig Fin - V55
567 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Karmøyhallen 08.06
565 Tor Jonassen, Sandnes PK  Bråstein 05.06
560 Are Wivestad, Sola PK  Bråstein 05.06
558 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Sola Skytehall 15.03
557 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Karmøyhallen 09.03
555 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK  Karmøyhallen 17.04
551 Rolf Hindal, Haugesund PK  Karmøyhallen 08.06
547 Rolf Høvring, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
544 Bjørn Lindberg, Haugesund PK  Kuleisen 29.02
542 Gisle Gordon, Haugesund PK NM Sola Skytehall 13.07
Hurtig Fin - V65
552 Jan Erik Lunde, Sola PK  Karmøyhallen 08.06
543 Harald Andre Knoop, Sola PK  Sola Skytehall 23.05
540 Tøger Rygh, Preikestolen PK  Sola Skytehall 23.05
530 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
524 Reidar Hestnes, Egersund PK  Sola Skytehall 28.03
468 Brian Aasland, Sandnes PK  Bråstein 05.06
465 Johann Hammerdinger, Haugesund PK  Kuleisen 29.02
454 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Karmøyhallen 08.06
441 Kurt Harald Aase, Stavanger PK  Bråstein 05.06
412 Svein Erik Skjæveland, Nordmarka SSK  Strandahallen 15.02
Hurtig Fin - V73
506 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK  Strandahallen 18.01
337 Torbjørn Staalesen, Haugesund PK  Kuleisen 29.02
Hurtig Grov - Menn
579 Runar Magnussen, Sola PK MNM Terningmoen 26.06
576 Espen Magnussen, Sola PK  Sola Skytehall 04.05
576 Marius Westgård, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 14.07
559 Rune Berven-Hanssen, Sola PK  Karmøyhallen 08.06
558 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 14.07
553 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK  Karmøyhallen 09.03
546 Mats Andre Amdal, Stavanger PK NM Sola Skytehall 14.07
541 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK NM Sola Skytehall 14.07
533 Thor Egil Solberg Siem, Preikestolen PK NM Sola Skytehall 14.07
518 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 14.07
Hurtig Grov - Junior
498 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK NM Sola Skytehall 14.07
Hurtig Grov - V55
560 Tor Jonassen, Sandnes PK NM Sola Skytehall 14.07
556 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Karmøyhallen 08.06
555 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Karmøyhallen 09.02
548 Rolf Hindal, Haugesund PK  Karmøyhallen 08.06
534 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK  Karmøyhallen 09.03
533 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK  Karmøyhallen 08.06
522 Tom Wiggo Indahl, Sandnes PK NM Sola Skytehall 14.07
520 Gisle Gordon, Haugesund PK NM Sola Skytehall 14.07
513 Per Rune Magnussen, Sola PK NM Sola Skytehall 14.07
488 Are Wivestad, Sola PK NM Sola Skytehall 14.07
Hurtig Grov - V65
543 Tøger Rygh, Preikestolen PK NM Sola Skytehall 14.07
541 Jan Erik Lunde, Sola PK  Karmøyhallen 08.06
509 Harald Andre Knoop, Sola PK NM Sola Skytehall 14.07
322 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Karmøyhallen 08.06
Hurtig Grov - V73
477 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK NM Sola Skytehall 14.07
Hurtig Militær - Menn
527 Arne Horneland, Haugesund PK  Blikshavn 15.06
480 Jarle Johanson, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
479 Trond Eriksen, NOP/Vatne  Svartemyr 28.05
475 Carl Fredrik Museus Pedersen, Skudenes PK  Blikshavn 15.06
462 Eivind Vea, Skudenes PK  Blikshavn 15.06
386 Lars Morten Nesse, Stavanger PK  Skurve 05.02
358 Ola Stengel, Stavanger PK  Skurve 05.02
350 Roger Stavland, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
314 Lars Bårdsen Ferkingstad, Skudenes PK  Blikshavn 15.06
304 Glenn Lothe, Stavanger PK  Skurve 05.02
Hurtig Militær - V55
563 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Blikshavn 15.06
548 Bernhard Kvale, Sandnes PK  Kuleisen 21.04
524 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK  Kuleisen 21.04
508 John Vedø, Kopervik PK  Blikshavn 06.04
506 Rolf Høvring, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
498 Gisle Gordon, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
450 Guido Stüttgen, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
445 Sverre Kallevig, Stavanger PK  Kuleisen 21.04
428 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
424 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
Hurtig Militær - V65
531 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
441 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
Hurtig Revolver - Menn
544 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK  Skurve 05.02
536 Arne Horneland, Haugesund PK  Blikshavn 15.06
470 Ivar Gustavsen, Kopervik PK  Blikshavn 06.04
419 Roger Stavland, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
253 Rune Martinsen, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
Hurtig Revolver - V55
570 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
569 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
569 Rolf Hindal, Haugesund PK  Blikshavn 15.06
567 Bernhard Kvale, Sandnes PK  Kuleisen 21.04
548 Rolf Høvring, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
547 Bjørn Lindberg, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
531 John Vedø, Kopervik PK  Blikshavn 06.04
523 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK  Blikshavn 15.06
521 Knut Henning Våge, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
516 Gunnar Orthe, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
Hurtig Revolver - V65
532 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
474 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
Hurtig S-Pistol - Menn
524 Arne Horneland, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
494 Roger Stavland, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
463 Jarle Johanson, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
426 May Kristin Øvrevik, Kopervik PK  Blikshavn 06.04
413 Ranveig Heggen, Haugesund PK  Blikshavn 15.06
350 Kristina Avksentiuk, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
Hurtig S-Pistol - V55
574 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
543 Rolf Høvring, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
539 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
522 Gisle Gordon, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
521 John Risnes, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
506 John Vedø, Kopervik PK  Blikshavn 06.04
485 Åge Olaussen, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
466 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
Hurtig S-Pistol - V65
290 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Blikshavn 15.06
Hurtig S-Revolver - Menn
515 Arne Horneland, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
471 Jarle Johanson, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
380 Roger Stavland, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
Hurtig S-Revolver - V55
575 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
560 Rolf Hindal, Haugesund PK  Blikshavn 15.06
538 Rolf Høvring, Haugesund PK  Kuleisen 21.04
517 Bjørn Lindberg, Haugesund PK  Blikshavn 06.04
512 Gunnar Orthe, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
465 Roar Skeisvoll, Kopervik PK  Blikshavn 06.04
432 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
419 Åge Olaussen, Haugesund PK  Kuleisen 03.03
Hurtig S-Revolver - V65
458 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Blikshavn 15.06
NAIS Fin - Menn
292 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK  Bjergsted 20.03
288 Jostein Hermansen, Haugesund PK  Kuleisen 02.05
285 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK  Bjergsted 20.03
281 Bård Ivar Bru, Haugesund PK  Kuleisen 04.04
276 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK  Kuleisen 02.05
273 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK  Bjergsted 20.03
271 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK  Karmøyhallen 07.02
270 Kjetil Sætre, Time PK  Orstadhuset 04.04
270 Jarle Johanson, Haugesund PK  Kuleisen 01.02
268 Frode Johnsen, Haugesund PK  Kuleisen 01.02
268 Arne Horneland, Haugesund PK  Kuleisen 04.04
NAIS Fin - Kvinner
277 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK  Bjergsted 20.03
274 Anita Øvrebø, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
250 Marita Serigstad, Time PK  Orstadhuset 04.04
234 Vivian Sørvåg Tollaksen, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
229 Ranveig Heggen, Haugesund PK  Kuleisen 13.06
222 Lillian Ramstad Nemeth, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
221 Linn Sletta, Time PK  Orstadhuset 13.03
211 Jessica Köhler, Egersund PK  Egersund 06.04
208 June Pedersen, Haugesund PK  Kuleisen 02.05
194 Marie Charlotte Kettunen Ask, Haugesund PK  Kuleisen 01.02
NAIS Fin - Menn Jr
267 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK  Bjergsted 20.03
196 Leon Johnsen, Haugesund PK  Kuleisen 01.02
NAIS Fin - U16
265 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK  Kuleisen 01.02
197 Ingelin With Ottesen, Haugesund PK  Kuleisen 02.05
123 Ingrid Kaurin Andersen, Haugesund PK  Kuleisen 01.02
NAIS Fin - U14
272 Even Fosen Risnes, Haugesund PK  Kuleisen 01.02
247 Oskar Robberstad, Time PK  Orstadhuset 13.03
177 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK  Karmøyhallen 07.02
128 Olaf Børtveit Knudsen, Haugesund PK  Kuleisen 02.05
NAIS Fin - V55
287 Bjørn Lindberg, Haugesund PK  Kuleisen 04.04
285 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
284 Gisle Gordon, Haugesund PK  Kuleisen 04.04
283 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK  Kuleisen 04.01
281 Reidun Ann Støle, Haugesund PK  Kuleisen 01.02
280 Bernhard Kvale, Sandnes PK  Kuleisen 13.06
279 Rolf Høvring, Haugesund PK  Kuleisen 13.06
279 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK  Karmøyhallen 06.03
277 Knut Henning Våge, Haugesund PK  Kuleisen 02.05
275 Rolf Hindal, Haugesund PK  Kuleisen 04.01
NAIS Fin - V65
282 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK  Kuleisen 04.01
274 Harald Andre Knoop, Sola PK  Vevatne 25.04
272 Jan Erik Lunde, Sola PK  Bjergsted 20.03
272 Reidar Hestnes, Egersund PK  Egersund 06.04
264 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
262 Johann Hammerdinger, Haugesund PK  Kuleisen 01.02
261 Bjørn Johannesson, Haugesund PK  Kuleisen 13.06
257 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK  Skurve 19.02
247 Arne Heistad, Stavanger PK  Skurve 19.02
205 Gunnar Aastrand, Stavanger PK  Skurve 19.02
NAIS Fin - V73
219 Torbjørn Staalesen, Haugesund PK  Kuleisen 02.05
NAIS Grov - Menn
260 Mats Andre Amdal, Stavanger PK  Orstadhuset 04.04
251 Jarle Johanson, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
243 Trond Helleren, Egersund PK  Egersund 06.04
232 Arild Helland, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
225 Kristian Årstad Hauge, Time PK  Orstadhuset 04.04
218 Kjetil Sætre, Time PK  Orstadhuset 04.04
209 Rolf Gunnar Danielsen, Egersund PK  Egersund 06.04
189 Ola Stengel, Stavanger PK  Orstadhuset 04.04
159 Thomas Hestnes, Egersund PK  Egersund 06.04
141 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
NAIS Grov - V55
277 Jo Geir Lint, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
277 Rolf Hindal, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
275 Rolf Høvring, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
256 Kjetil Eia, Time PK  Orstadhuset 13.03
249 Gisle Gordon, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
246 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK  Karmøyhallen 06.03
245 May Brit Morsund Håland, Egersund PK  Egersund 06.04
242 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK  Egersund 06.04
217 Åge Olaussen, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
213 Arne Reidar Johannesen, Egersund PK  Egersund 06.04
NAIS Grov - V65
273 Reidar Hestnes, Egersund PK  Egersund 06.04
262 Harald Andre Knoop, Sola PK  Vevatne 25.04
260 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
204 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK  Skurve 19.02
180 Jon Arne Valen, Haugesund PK  Kuleisen 31.03
118 Kurt Harald Aase, Stavanger PK  Orstadhuset 04.04