Ti på topp pistol 2019 oppdat. 15. des 19
Fripistol - Menn
550 Morgan Bunes, Bærum PK  Løvenskioldbanen 19.06
543 Ingar Woll, Bærum PK  Maridalen 20.05
527 Anne Mette Sæteren, Bærum PK  Løvenskiold 05.06
524 Lasse Hovd, Bærum PK NM Haugesund 23.06
478 Marius Haugerud, Bodung PK  Maridalen 20.05
Fripistol - Junior
515 Ludvik Hembre, Bærum PK NM Haugesund 23.06
490 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK NM Haugesund 23.06
413 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 50m 29.08
236 Tim Leo Hembre, Bærum PK NM Haugesund 23.06
Fripistol - U14
420 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 05.06
Fripistol - V55
539 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskioldbanen 19.06
526 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 50m 08.09
524 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Buttentjern 15.06
523 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Løvenskioldbanen 19.06
502 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK  Løvenskiold 05.06
Fripistol - V65
499 Frank Roy Haugland, Oppegård SL  Jonahola 01.06
494 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Løvenskioldbanen 19.06
444 Per-Erik Syverstad, Bærum PK  Løvenskiold 50m 29.08
Fripistol - V73
413 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 50m 29.08
Fripistol B - Menn
546 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 11.02
483 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP  Lillestrøm 28.04
468 Marius Haugerud, Bodung PK  Ekeberg 04.03
350 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP  Lillestrøm 28.04
Fripistol B - V55
528 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Lillestrøm 28.04
Fripistol B - V65
514 Frank Roy Haugland, Oppegård SL  Ekeberg 04.03
Luftpistol 60 - Menn
579 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Kolsås 07.12
571 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK  Kolsås 13.11
571 Ingar Woll, Bærum PK  Kolsås 27.03
569 Morgan Bunes, Bærum PK int Säwsjö 05.01
560 Lasse Hovd, Bærum PK  Brevik 15.12
546 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP  Kolsås 06.12
544 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP  Vildbjerg 08.03
541 Petter Kleiven, Lillestrøm OP  Lillestrøm 17.03
537 Atle Bergsrud, Bærum PK  Kolsås 25.09
532 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 07.12
Luftpistol 60 - Kvinner
559 Anne Mette Sæteren, Bærum PK  Kolsås 27.03
555 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP  Lillestrøm 17.03
536 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Kolsås 04.09
535 Line Nor, Bærum PK  Kolsås 09.03
Luftpistol 60 - Menn Jr
570 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK  Kolsås 09.11
563 Ludvik Hembre, Bærum PK  Brekstad 04.10
Luftpistol 60 - Kvinner Jr
535 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Kolsås 04.09
Luftpistol 60 - V55
572 Pål Hembre, Bærum PK  Kolsås 07.12
569 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Lillestrøm 28.04
567 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Kolsås 16.10
565 Peder Sperstad, Bærum PK  Krapfoss 10.03
533 Jostein Sander, Lillestrøm OP  Lillestrøm 13.10
502 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP uttak Alfhallen 13.01
Luftpistol 60 - V65
542 Frank Roy Haugland, Oppegård SL  Lillestrøm 17.03
533 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK  Kolsås 17.04
Luftpistol 60 - V73
428 Birger Terje Garthus, Bærum PK  Kolsås 15.05
Luftpistol 40 - Kvinner
365 Anne Mette Sæteren, Bærum PK NM Selbu 29.03
355 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP NM Selbu 29.03
348 Line Nor, Bærum PK NM Selbu 29.03
Luftpistol 40 - U16
300 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Brekstad 04.10
Luftpistol 40 - V55
381 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Kolsås 13.11
378 Peder Sperstad, Bærum PK  Kolsås 16.02
374 Pål Hembre, Bærum PK  Kolsås 16.10
356 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK  Kolsås 27.02
355 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK  Kolsås 16.02
336 Frode Nilsen, Bærum PK  Kolsås 02.03
310 Audun Denneche Loftsgaard, Bærum PK  Kolsås 14.04
Luftpistol 40 - V65
369 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Kolsås 27.03
361 Frank Roy Haugland, Oppegård SL  Kolsås 16.02
351 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK  Kolsås 15.05
350 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK  Kolsås 13.11
327 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK  Kolsås 27.03
Luftpistol 40 - V73
342 Liv Fritzvold, Bærum PK  Kolsås 13.11
295 Birger Terje Garthus, Bærum PK  Kolsås 04.09
Luft 40 1-håndsst. - U14
367 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 09.11
363 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 09.11
346 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK  Kolsås 07.12
Luft-Sprint - Menn
297 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Kolsås 06.12
297 Ingar Woll, Bærum PK  Kolsås 16.10
295 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK  Kolsås 30.11
295 Morgan Bunes, Bærum PK  Kolsås 17.03
289 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP  Kolsås 09.11
289 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP  Kolsås 27.03
287 Atle Bergsrud, Bærum PK  Kolsås 17.04
284 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 09.11
283 Henrik Lindeman, Bærum PK  Kolsås 30.11
282 Per-Gunnar Andreassen, Kisen MSL  Kolsås 05.05
Luft-Sprint - Kvinner
291 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Kolsås 25.09
290 Anne Mette Sæteren, Bærum PK NM Selbu 29.03
285 Line Nor, Bærum PK  Drammen 22.09
Luft-Sprint - Menn Jr
297 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK  Brekstad 06.10
294 Ludvik Hembre, Bærum PK  Brekstad 06.10
Luft-Sprint - Kvinner Jr
285 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Kolsås 27.03
Luft-Sprint - U16
270 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Kolsås 06.12
Luft-Sprint - U14
286 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Kolsås 14.04
286 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 27.10
285 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 09.11
Luft-Sprint - V55
298 Pål Hembre, Bærum PK  Kolsås 17.04
297 Peder Sperstad, Bærum PK  Kolsås 01.12
296 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Kolsås 06.12
292 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Kolsås 23.02
283 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK  Kolsås 02.03
276 Frode Nilsen, Bærum PK  Kolsås 01.12
269 Audun Denneche Loftsgaard, Bærum PK  Kolsås 02.03
Luft-Sprint - V65
291 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Kolsås 16.10
290 Frank Roy Haugland, Oppegård SL  Kolsås 25.09
279 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK  Kolsås 04.09
Luft-Sprint - V73
280 Liv Fritzvold, Bærum PK  Kolsås 16.10
250 Birger Terje Garthus, Bærum PK  Kolsås 25.09
Luft-Standard 40 - Menn
332 Ingar Woll, Bærum PK  Brekstad 05.10
Luft-Standard 40 - Junior
341 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK  Brekstad 05.10
339 Ludvik Hembre, Bærum PK  Brekstad 05.10
Luft-Standard 40 - U16
251 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Brekstad 05.10
Luft-Standard 40 - V55
356 Pål Hembre, Bærum PK  Brekstad 05.10
Silhuett - Menn
577 Lasse Hovd, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
572 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Løvenskiold 18.08
562 Morgan Bunes, Bærum PK  Løvenskiold 19.05
520 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
510 Ingar Woll, Bærum PK NM Skurve 25.06
429 Kjetil Risåsen, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
Silhuett - Junior
553 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
549 Ludvik Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 19.05
473 Tim Leo Hembre, Bærum PK NM Skurve 25.06
Silhuett - U14
452 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
Silhuett - V55
587 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 19.05
528 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
519 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 19.05
397 Arne Kvam, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
Silhuett - V65
478 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
Silhuett - V73
468 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
430 Ove Jarle Dahl, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
416 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
Standard - Menn
562 Morgan Bunes, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
562 Lasse Hovd, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
556 Ole-Harald Aas, Bærum PK EM Bologna 17.09
552 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 08.04
538 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK  olledalen 23.05
522 Petter Kleiven, Lillestrøm OP NM Skurve 27.06
521 Marius Haugerud, Bodung PK  Ekeberg 08.04
479 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK  olledalen 23.05
453 Magne Antonsen, Bærum PK  Ekeberg 24.09
441 Kjetil Risåsen, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
Standard - Kvinner
521 Anne Mette Sæteren, Bærum PK NM Skurve 27.06
504 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 09.08
Standard - Menn Jr
559 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 16.08
552 Ludvik Hembre, Bærum PK EM Bologna 17.09
Standard - Kvinner Jr
474 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 09.08
Standard - U16
444 Tim Leo Hembre, Bærum PK NM Skurve 27.06
Standard - U14
435 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 09.08
Standard - V55
567 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 16.08
543 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 09.08
543 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Hønefoss 21.10
533 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK NM Skurve 27.06
517 Morten Støen, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
463 Arne Kvam, Bærum PK  Løvenskiold 09.08
430 Frode Nilsen, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
430 Per Christian Lie, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
402 Perry Throndal Røed, Asker SK  olledalen 23.05
357 Per Tarjei Brukaas, Asker SK  olledalen 23.05
Standard - V65
482 Ulf-Kristian Svensson, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
253 Steinar Paulsen, Asker SK  Ekeberg 29.01
Standard - V73
494 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
476 Ove Jarle Dahl, Bærum PK  Løvenskiold 16.06
459 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 09.08
180 Sigmund Idar Nylund, Asker SK  olledalen 23.05
Finpistol - Menn
577 Ingar Woll, Bærum PK  Maridalen 17.06
569 Morgan Bunes, Bærum PK NM Skurve 25.06
568 Lasse Hovd, Bærum PK NM Skurve 25.06
563 Petter Kleiven, Lillestrøm OP NM Skurve 25.06
560 Ole-Harald Aas, Bærum PK NM Skurve 25.06
535 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK  olledalen 13.06
490 Kjetil Risåsen, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
477 Sigvald Nyberg Karlsen, Bærum PK  Løvenskiold 10.08
437 Magne Antonsen, Bærum PK  Ekeberg 29.10
379 Roger Ulverud, Asker SK  olledalen 13.06
Finpistol - Kvinner
552 Anne Mette Sæteren, Bærum PK  Maridalen 17.06
539 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 10.08
296 Aud Marheim, Asker SK  olledalen 13.06
Finpistol - Menn Jr
578 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 17.08
565 Ludvik Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 17.08
Finpistol - Kvinner Jr
507 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
Finpistol - U16
526 Tim Leo Hembre, Bærum PK NM Skurve 25.06
Finpistol - U14
509 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
Finpistol - V55
588 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 10.08
574 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 10.08
565 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
544 Morten Støen, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
511 Per Christian Lie, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
482 Arne Kvam, Bærum PK  Løvenskiold 10.08
466 Ola Grønvold, Asker SK  olledalen 13.06
385 Per Tarjei Brukaas, Asker SK  olledalen 13.06
319 Perry Throndal Røed, Asker SK  olledalen 13.06
Finpistol - V65
482 Svein Morten Elbert, Asker SK  olledalen 13.06
Finpistol - V73
500 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
499 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
466 Ove Jarle Dahl, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
Grovpistol - Menn
575 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 01.04
568 Lasse Hovd, Bærum PK NM Skurve 28.06
567 Ole-Harald Aas, Bærum PK MVM Wuhan 23.10
558 Petter Kleiven, Lillestrøm OP NM Skurve 28.06
557 Morgan Bunes, Bærum PK NM Skurve 28.06
523 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK  olledalen 13.06
420 Ernst Petter Axelsen, Asker SK  Ardalen 07.08
275 Aud Marheim, Asker SK  olledalen 13.06
Grovpistol - Junior
560 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK NM Skurve 28.06
559 Ludvik Hembre, Bærum PK NM Skurve 28.06
Grovpistol - V55
580 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 17.08
564 Peder Sperstad, Bærum PK  Ekeberg 26.02
510 Per Christian Lie, Bærum PK  olledalen 13.06
418 Ola Grønvold, Asker SK  olledalen 13.06
368 Per Tarjei Brukaas, Asker SK  olledalen 13.06
255 Perry Throndal Røed, Asker SK  olledalen 13.06
Hurtig Fin - Menn
587 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Løvenskiold 18.08
587 Lasse Hovd, Bærum PK  Smiholen 30.05
584 Morgan Bunes, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
575 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 07.01
562 Petter Kleiven, Lillestrøm OP NM Skurve 28.06
507 Odd-Erik Madsen, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
480 Magne Antonsen, Bærum PK  Bommestad 16.11
479 Kjetil Risåsen, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
435 Morten Anders Gohn, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
322 Christian Andre Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
Hurtig Fin - Kvinner
555 Anne Mette Sæteren, Bærum PK NM Skurve 28.06
541 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
Hurtig Fin - Menn Jr
582 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK NM Skurve 28.06
575 Ludvik Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 18.08
Hurtig Fin - Kvinner Jr
520 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
Hurtig Fin - U16
492 Tim Leo Hembre, Bærum PK NM Skurve 28.06
Hurtig Fin - U14
476 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
Hurtig Fin - V55
587 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
573 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 18.08
571 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
541 Morten Støen, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
536 Runar Ingebretsen, Losby VPK  Ekeberg 07.01
530 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK  Ekeberg 14.01
519 Runar Holm, Lillestrøm OP  Regimentsmyra 21.09
510 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK  Ekeberg 14.01
504 Per Christian Lie, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
481 Frode Nilsen, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
481 Arne Kvam, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
Hurtig Fin - V65
509 Ulf-Kristian Svensson, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
488 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Løvenskiold 11.08
353 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP  Ekeberg 14.01
Hurtig Fin - V73
537 Ove Jarle Dahl, Bærum PK  Løvenskiold 18.08
519 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
511 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
Hurtig Grov - Menn
585 Lasse Hovd, Bærum PK MVM Wuhan 20.10
572 Morgan Bunes, Bærum PK  Aronsløkka 17.06
571 Ole-Harald Aas, Bærum PK NM Skurve 28.06
564 Ingar Woll, Bærum PK NM Skurve 28.06
550 Petter Kleiven, Lillestrøm OP NM Skurve 28.06
Hurtig Grov - Junior
562 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK NM Skurve 28.06
541 Ludvik Hembre, Bærum PK NM Skurve 28.06
Hurtig Grov - V55
583 Pål Hembre, Bærum PK NM Skurve 28.06
514 Runar Holm, Lillestrøm OP  Fredrikstad 01.06
498 Runar Ingebretsen, Losby VPK  Ekeberg 07.01
Hurtig Grov - V65
508 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP  Ekeberg 07.01
Hurtig Militær - Menn
502 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK  Myhrespiten 25.05
484 Geir Vidar Pedersen, Asker SK  Myhrespiten 25.05
Hurtig Militær - V55
507 Runar Holm, Lillestrøm OP  Regimentsmyra 21.09
482 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK  Aronsløkka 21.09
Hurtig Militær - V73
414 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK  Myhrespiten 25.05
Hurtig Revolver - Menn
565 Lasse Hovd, Bærum PK  Smiholen 30.05
Hurtig Revolver - V73
453 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK  Myhrespiten 25.05
Hurtig S-Pistol - Menn
574 Lasse Hovd, Bærum PK  Åres 31.08
505 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK  Myhrespiten 25.05
Hurtig S-Pistol - V55
500 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK  Flannum 22.08
Hurtig S-Revolver - Menn
524 Lasse Hovd, Bærum PK  Åres 31.08
466 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK  Myhrespiten 25.05
NAIS Fin - Menn
296 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 28.01
283 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK  Olledalen 28.10
278 Stian Lie-Eriksen, Asker SK  Hønefoss 04.03
274 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK  Hønefoss 04.03
271 Vegard Hjalmar Aamodt Jaksland, Asker SK  Olledalen 25.11
269 Rune Jakobsen, Asker SK  Olledalen 29.04
265 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP  Hønefoss 08.04
259 Ansor Borhadzjiev, Asker SK  Olledalen 25.11
252 Benjamin Hillem, Asker SK  Olledalen 25.02
251 Jan Victor Foss, Asker SK  Olledalen 25.11
NAIS Fin - Kvinner
259 Anna Louise Nes Axelsen, Asker SK  Olledalen 29.04
178 Renate Sand, Asker SK  Olledalen 25.02
142 Laila Margrethe Johansen, Asker SK  Olledalen 28.10
103 Vilde Helen Almaas, Asker SK  Olledalen 28.10
NAIS Fin - Menn Jr
290 Ludvik Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
NAIS Fin - U16
177 Victoria Josefine Kværner Foss, Asker SK  Olledalen 25.11
NAIS Fin - U14
260 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
215 Karoline Kværner Foss, Asker SK  Olledalen 25.11
NAIS Fin - V55
293 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
290 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
286 Bjørn Olav Barli Aasen, Asker SK  Olledalen 28.10
285 Runar Ingebretsen, Losby VPK  Ekeberg 28.01
276 Petter Moe, Asker SK  Olledalen 25.02
274 Per Christian Lie, Bærum PK  Olledalen 25.03
265 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK  Olledalen 25.11
233 Per Tarjei Brukaas, Asker SK  Olledalen 28.10
NAIS Fin - V65
258 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP  Ekeberg 14.01
242 Svein Morten Elbert, Asker SK  Olledalen 25.02
202 Steinar Paulsen, Asker SK  Olledalen 29.04
NAIS Fin - V73
273 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
250 Ove Jarle Dahl, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
243 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK  Løvenskiold 14.06
NAIS Grov - Menn
259 Sulim Dzhamurzaev, Asker SK  Olledalen 25.11
253 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK  Olledalen 29.04
250 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK  Olledalen 25.11
223 Stian Lie-Eriksen, Asker SK  Olledalen 25.03
186 Ole Johan Heen Brunes, Asker SK  Olledalen 25.02
179 Pål-Fredrik Sætrang Brattbakken, Asker SK  Olledalen 25.11
158 Ansor Borhadzjiev, Asker SK  Olledalen 25.11
82 Jørgen Hartmann Johansen, Asker SK  Olledalen 28.10
NAIS Grov - Kvinner
114 Renate Sand, Asker SK  Olledalen 25.02
NAIS Grov - V55
270 Runar Ingebretsen, Losby VPK  Ekeberg 28.01
253 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK  Olledalen 29.04
195 Per Tarjei Brukaas, Asker SK  Olledalen 25.11