50 beste i VM Grov kl. Åpen siste 365 dager per 4.desember 2018
Vurderingskrav :578 Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 575 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 19.aug.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
2 571 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
2 571 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
4 570 Roar Haugan, Støren SSK 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
4 570 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 03.aug.18 Sitter Grendehus Sitter IL PK
6 568 Håvard Hoff, Ørland PK   17.jun.18   Skytesenteret Selbu PK
6 568 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 03.jun.18 Dalaråa Sunndal PK
6 568 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
9 567 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 10.nov.18   Brekstad Ørland PK
10 566 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
10 566 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
12 564 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 29.apr.18   Sankthansholet Ørland PK
12 564 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 01.jun.18 MVM Thun CISM Suisse
14 563 Håvard Hoff, Ørland PK 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
15 562 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   07.jul.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
16 561 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 21.jul.18 V-nord Aarhus Aarhus SKF
17 560 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 09.sep.18 Sankthansholet Ørland PK
18 559 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 03.aug.18   Sitter Grendehus Sitter IL PK
19 558 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
19 558 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
19 558 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 12.jun.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
22 554 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 12.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
23 553 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 23.jun.18 Skatval Stjørdal PK
23 553 Håvard Hoff, Ørland PK   21.jul.18 V-nord Aarhus Aarhus SKF
25 552 Einar Morten Landsem, Støren SSK 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
26 550 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
26 550 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   07.jul.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
28 549 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 29.apr.18 Sankthansholet Ørland PK
29 545 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 03.jun.18 Dalaråa Sunndal PK
30 543 Håvard Hoff, Ørland PK   29.apr.18   Sankthansholet Ørland PK
30 543 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 09.sep.18 Sankthansholet Ørland PK
30 543 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
33 542 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 19.aug.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
33 542 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
35 538 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 01.feb.18 Brekstad Ørland PK
35 538 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 07.jul.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
37 537 Helge Olden, Ørland PK V60 03.aug.18 Sitter Grendehus Sitter IL PK
38 536 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 12.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
39 535 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 07.jul.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
40 534 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 12.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
41 533 Helge Olden, Ørland PK V60 01.feb.18 Brekstad Ørland PK
42 531 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   29.apr.18   Sankthansholet Ørland PK
43 528 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 12.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
43 528 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
43 528 Helge Olden, Ørland PK V60 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
46 527 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 29.apr.18 Sankthansholet Ørland PK
46 527 Morten Antonsen, Ørland PK 01.feb.18 Brekstad Ørland PK
46 527 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   02.jun.18   Lerkehaug Steinkjer PK
49 526 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 03.aug.18 Sitter Grendehus Sitter IL PK
50 525 Helge Olden, Ørland PK V60 09.sep.18 Sankthansholet Ørland PK