50 beste i VM Grov kl. Åpen siste 365 dager per 16.februar 2019
Vurderingskrav :578 Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 575 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 19.aug.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
2 571 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
2 571 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
4 570 Roar Haugan, Støren SSK 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
4 570 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 03.aug.18 Sitter Grendehus Sitter IL PK
6 568 Håvard Hoff, Ørland PK   17.jun.18   Skytesenteret Selbu PK
6 568 Arild Inge Wollan, Støren SSK 03.jun.18 Dalaråa Sunndal PK
6 568 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
9 567 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 10.nov.18   Brekstad Ørland PK
10 566 Roar Hembre, Trondheim SS V55 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
10 566 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
12 564 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS   29.apr.18   Sankthansholet Ørland PK
12 564 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 01.jun.18 MVM Thun CISM Suisse
14 563 Håvard Hoff, Ørland PK 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
15 562 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   07.jul.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
16 561 Roar Hembre, Trondheim SS V55 21.jul.18 V-nord Aarhus Aarhus SKF
17 560 Roar Hembre, Trondheim SS V55 09.sep.18 Sankthansholet Ørland PK
18 559 Arild Inge Wollan, Støren SSK   03.aug.18   Sitter Grendehus Sitter IL PK
19 558 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
19 558 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
19 558 Roar Hembre, Trondheim SS V55 12.jun.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
22 554 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 12.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
23 553 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 23.jun.18 Skatval Stjørdal PK
23 553 Håvard Hoff, Ørland PK   21.jul.18 V-nord Aarhus Aarhus SKF
25 552 Einar Morten Landsem, Støren SSK 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
26 550 Arild Inge Wollan, Støren SSK 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
26 550 Stig Arne Haugen, Trondheim SS   07.jul.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
28 549 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 29.apr.18 Sankthansholet Ørland PK
29 545 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 03.jun.18 Dalaråa Sunndal PK
30 543 Håvard Hoff, Ørland PK   29.apr.18   Sankthansholet Ørland PK
30 543 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 09.sep.18 Sankthansholet Ørland PK
30 543 Roar Hembre, Trondheim SS V55 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
33 542 Arild Inge Wollan, Støren SSK   07.jul.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
33 542 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 19.aug.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
35 538 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
36 537 Helge Olden, Ørland PK V55 03.aug.18   Sitter Grendehus Sitter IL PK
37 536 Per Martin Marum, Trondhjems PK V73 12.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
38 535 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
39 534 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   12.jun.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
40 531 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 29.apr.18 Sankthansholet Ørland PK
41 528 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 07.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
41 528 Helge Olden, Ørland PK V55 18.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
41 528 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 12.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
44 527 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 29.apr.18 Sankthansholet Ørland PK
44 527 Stig Arne Haugen, Trondheim SS   02.jun.18   Lerkehaug Steinkjer PK
46 526 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 03.aug.18 Sitter Grendehus Sitter IL PK
47 525 Helge Olden, Ørland PK V55 09.sep.18 Sankthansholet Ørland PK
48 523 Rune Kimo, Rissa PK   15.mai.18   Sankthansholet Ørland PK
49 522 Roar Haugan, Støren SSK 03.jun.18 Dalaråa Sunndal PK
50 521 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 17.jun.18 Skytesenteret Selbu PK