Alle på topp: VM Grov   2018 Klasse: A B C oppdatert 14.oktober 2018
Krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre 27 skyttere ( -6 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+3 1 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 575 +4 19.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+4 2 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 571 +6 18.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-   2 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 571 -3 18.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-3 4 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 570 -5 3.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+6 4 Roar Haugan, Støren SSK 570 +13 18.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+1 6 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 568 +6 3.jun Dalaråa Sunndal PK
+5 6 Håvard Hoff, Ørland PK 568 +12 17.jun Skytesenteret Selbu PK
-3 8 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 566   - 18.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-6 8 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 566 -8 18.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+3 10 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 558 +3 18.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+2 11 Einar Morten Landsem, Støren SSK 552 -3 7.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+9 12 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 550 +22 7.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 13 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 549 -10 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+11 14 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 543 +27 9.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 15 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 542 ny 19.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-1 16 Helge Olden, Ørland PK V60 537 -16 3.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+11 17 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 536 +44 12.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-1 18 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 535 -8 7.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+5 19 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 534 +10 12.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 20 Morten Antonsen, Ørland PK 527 -24 1.feb Brekstad Ørland PK
-   21 Rune Kimo, Rissa PK 523 -5 15.mai Sankthansholet Ørland PK
-3 22 Roger Vik, Ørland PK V50 522 -12 1.feb Brekstad Ørland PK
-3 23 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 521 -10 17.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 24 Tomas Dahl, Ørland PK 518 ny 1.feb Brekstad Ørland PK
+5 25 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 500 +26 17.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 26 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 465 ny 7.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+6 27 Birger Berg, Trondhjems PK V70 265 -128 19.aug Jonsvatnet Trondhjems PK