Alle på topp: VM Fin   2019 Klasse: A B C oppdatert 13.august 2019
Krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 46 skyttere ( -22 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+1 1 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 570 -5 24.feb Buran Trondhjems PK
+2 2 Håvard Hoff, Ørland PK 569 -4 11.jul Sankthansholet Ørland PK
-2 3 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 568 -18 16.jun Myråsen Selbu PK
+6 4 Arild Inge Wollan, Støren SSK 567 +5 16.jun Dalaråa Sunndal PK
+4 5 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 562 -6 16.jun Myråsen Selbu PK
+8 6 Viggo Olden, Ørland PK 560 +4 16.jun Myråsen Selbu PK
-4 7 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 554 -20 16.jun Dalaråa Sunndal PK
+13 8 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 553 +8 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+2 8 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 553 -9 16.jun Myråsen Selbu PK
+25 10 Morten Antonsen, Ørland PK 552 +25 30.jun Skatval Stjørdal PK
-1 11 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 551 -11 24.feb Buran Trondhjems PK
+5 12 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 547 -5 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
+3 13 Helge Olden, Ørland PK V55 546 -8 2.aug Utvorda Sitter IL PK
-9 13 Roar Hembre, Trondheim SS V55 546 -27 11.jul Sankthansholet Ørland PK
ny 13 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 546 ny 11.jul Sankthansholet Ørland PK
+14 16 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 545 +11 28.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 17 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 540 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 18 Roger Vik, Ørland PK 533 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 18 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 533 ny 23.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+3 20 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 531 -13 11.jul Sankthansholet Ørland PK
+9 21 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 529 -5 16.jun Myråsen Selbu PK
-2 21 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 529 -21 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
+2 23 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 527 -14 16.jun Myråsen Selbu PK
+11 23 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 527 -1 24.feb Buran Trondhjems PK
ny 25 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 525 ny 24.feb Buran Trondhjems PK
+14 26 Magne Granøien, Støren SSK 524 +4 2.aug Utvorda Sitter IL PK
ny 27 Kai Inge Johansen, Støren SSK 522 ny 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
-3 28 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK 520 -21 24.feb Buran Trondhjems PK
+13 29 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V65 514 -5 24.feb Buran Trondhjems PK
ny 29 Astrid Klara Mjøen, Ørland PK Kv 514 ny 14.mai Sankthansholet Ørland PK
+12 31 Yngve Lund Bråthen, Trondheim SS V55 510 -6 24.feb Buran Trondhjems PK
ny 32 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 504 ny 24.feb Buran Trondhjems PK
+14 33 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 502 -3 24.feb Buran Trondhjems PK
ny 33 Jørgen Vik, Ørland PK 502 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 35 Kenneth Svinsås, Ørland PK 495 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+4 36 Tomas Dahl, Ørland PK 490 -30 30.jun Skatval Stjørdal PK
ny 37 Eystein Røset, Selbu PK 475 ny 16.jun Myråsen Selbu PK
ny 38 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 474 ny 2.aug Utvorda Sitter IL PK
+15 39 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V55 466 -24 23.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 40 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 465 ny 2.aug Utvorda Sitter IL PK
ny 41 Stina-Maria Aune, Trondhjems PK Kv 462 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 42 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 459 ny 14.mai Sankthansholet Ørland PK
ny 43 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 448 ny 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
+1 44 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 445 -66 23.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 45 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 416 ny 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
ny 46 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 242 ny 2.jun Dalaråa Sunndal PK