Alle på topp: Luft-Sprint   2019 Klasse: A B C oppdatert 17.februar 2019
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 34 skyttere
pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
1 Einar Morten Landsem, Støren SSK 296 +4 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
2 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U14 293 +1 8.feb Brekstad Ørland PK
3 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 292 -4 10.feb Brekstad Ørland PK
4 Håvard Hoff, Ørland PK 290 -1 9.feb Brekstad Ørland PK
4 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 290 +1 9.feb Brekstad Ørland PK
4 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 290 ny 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
7 Roar Hembre, Trondheim SS V55 289 +1 9.feb Brekstad Ørland PK
8 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 288 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
9 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 287 +8 10.feb Brekstad Ørland PK
9 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 287 +13 8.feb Brekstad Ørland PK
11 Viggo Olden, Ørland PK 286 -2 10.feb Brekstad Ørland PK
11 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 286 +1 8.feb Brekstad Ørland PK
11 Mohammed Daniel Benchakroune, Ørland PK Menn U14 286 -1 8.feb Brekstad Ørland PK
14 Morten Antonsen, Ørland PK 284 -7 9.feb Brekstad Ørland PK
14 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 284 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
16 Tomas Dahl, Ørland PK 283 -9 9.feb Brekstad Ørland PK
17 Tobias Bekken, Støren SSK Menn U12 282 -10 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
17 Malin Vik, Ørland PK Kv U14 282 -3 8.feb Brekstad Ørland PK
19 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 280 +20 4.feb Melhus Melhus PK
19 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 280 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
21 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 279 -3 10.feb Brekstad Ørland PK
22 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 278 -5 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
23 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 275 +6 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
24 Frode Hegge, Støren SSK 274 -1 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
25 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 268 -6 6.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
26 Ingrid Marie Haugen, Trondheim SS Kv 266 -3 10.feb Brekstad Ørland PK
26 Arild Granmo, Melhus PK 266 ny 4.feb Melhus Melhus PK
28 Svein Granøien, Støren SSK V55 265 ny 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
29 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 264 -16 8.feb Brekstad Ørland PK
30 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 262 -5 9.feb Brekstad Ørland PK
31 Daniel Lamigo Haugen, Trondheim SS Menn U12 259 ny 10.feb Brekstad Ørland PK
32 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 255 ny 4.feb Melhus Melhus PK
33 Tore Løkken, Melhus PK 253 ny 4.feb Melhus Melhus PK
34 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 234 -48 8.feb Brekstad Ørland PK