Alle på topp: Luft-Sprint   2019 Klasse: A B C oppdatert 9.april 2019
Krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 66 skyttere ( +6 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+1 1 Einar Morten Landsem, Støren SSK 296 +4 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+12 2 Mohammed Daniel Benchakroune, Ørland PK Menn U14 294 +7 24.mar Brekstad Ørland PK
-   2 Tobias Bekken, Støren SSK Menn U12 294 +2 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-2 4 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U14 293 +1 8.feb Brekstad Ørland PK
+9 5 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U14 292 +5 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-4 5 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 292 -4 10.feb Brekstad Ørland PK
+4 7 Viggo Olden, Ørland PK 291 +3 24.mar Brekstad Ørland PK
-2 8 Håvard Hoff, Ørland PK 290 -1 9.feb Brekstad Ørland PK
-   8 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 290 +1 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 8 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 290 ny 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-   11 Roar Hembre, Trondheim SS V55 289 +1 9.feb Brekstad Ørland PK
-4 12 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 288 -1 29.mar NM Selbu Selbu PK
ny 12 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 288 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
-4 12 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 288 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
+19 15 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 287 +8 10.feb Brekstad Ørland PK
+28 15 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 287 +13 8.feb Brekstad Ørland PK
+2 17 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 286 +1 8.feb Brekstad Ørland PK
+17 17 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 286 +7 29.mar NM Selbu Selbu PK
+21 19 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 285 +8 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 20 Thomas Røset, Selbu PK 284 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
-14 20 Morten Antonsen, Ørland PK 284 -7 9.feb Brekstad Ørland PK
-1 20 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 284 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
+9 23 Astrid Klara Mjøen, Ørland PK Kv 283 +3 24.mar Brekstad Ørland PK
-21 23 Tomas Dahl, Ørland PK 283 -9 29.mar NM Selbu Selbu PK
ny 23 Kenneth Svinsås, Ørland PK 283 ny 24.mar Brekstad Ørland PK
+8 26 Terje Holthe, Trondhjems PK 282 +3 29.mar NM Selbu Selbu PK
-7 26 Malin Vik, Ørland PK Kv U14 282 -3 8.feb Brekstad Ørland PK
ny 26 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 282 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
-3 29 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 281 -1 24.mar Brekstad Ørland PK
+13 30 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 280 +6 29.mar NM Selbu Selbu PK
+22 30 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 280 +20 4.feb Melhus Melhus PK
-2 30 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 280 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 30 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 280 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 34 Elise Nygård, Trondheim SS Kv 279 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
ny 35 Halgeir Græsli, Selbu PK 278 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
-10 35 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 278 -5 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+3 37 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U14 277   - 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 37 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 277 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
ny 37 Anne-Christine Vormdal Loe, Støren SSK Kv 277 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 40 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 276 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 40 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 276 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
+4 42 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 275 +6 29.mar NM Selbu Selbu PK
+10 43 Jostein Engesmo, Støren SSK V55 274 +16 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-1 43 Frode Hegge, Støren SSK 274 -1 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-17 45 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 272 -9 29.mar NM Selbu Selbu PK
ny 46 Turid Gulestø, Selbu PK Kv 271 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
-1 46 Kai Inge Johansen, Støren SSK 271 -2 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-27 46 Helge Olden, Ørland PK V55 271 -14 29.mar NM Selbu Selbu PK
-3 49 Ingrid Marie Haugen, Trondheim SS Kv 266 -3 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 49 Arild Granmo, Melhus PK 266 ny 4.feb Melhus Melhus PK
ny 51 Svein Granøien, Støren SSK V55 265 ny 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-20 52 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 264 -16 8.feb Brekstad Ørland PK
-18 52 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 264 -15 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
-5 54 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 262 -5 9.feb Brekstad Ørland PK
+5 55 Rose Mari Yttergård-Strand, Støren SSK Kv V55 261 +44 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 56 Kjetil Brill, Støren SSK 260 ny 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 57 Daniel Lamigo Haugen, Trondheim SS Menn U12 259 ny 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 58 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 258 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 59 Kjell Andre Jonassen, Trondhjems PK Menn U14 256 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
-34 60 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 254 -28 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 61 Tore Løkken, Melhus PK 253 ny 4.feb Melhus Melhus PK
ny 62 Martine Aune, Hitra PK Kv 251 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
-43 62 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 251 -34 29.mar NM Selbu Selbu PK
-10 64 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv Jr 227 -26 29.mar NM Selbu Selbu PK
-7 65 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 189 -44 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 66 Isak Rødsjø, Støren SSK Menn U14 164 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK