Alle på topp: NAIS Fin   2018 Klasse: A B C oppdatert 4.desember 2018
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 60 skyttere
pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
1 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 295 +3 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
2 Roar Haugan, Støren SSK 294 +13 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
2 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 294   - 25.feb Buran Trondhjems PK
4 Håvard Hoff, Ørland PK 293 +4 28.jun Sankthansholet Ørland PK
5 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 292 +1 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
6 Einar Morten Landsem, Støren SSK 291 -1 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
6 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 291 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
8 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 290 +3 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
8 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 290 +11 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
10 Morten Antonsen, Ørland PK 289 -1 4.jan Brekstad Ørland PK
10 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 289 +3 19.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
12 Viggo Olden, Ørland PK 288 -2 4.jan Brekstad Ørland PK
13 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 286 +19 4.jun Furukollen Støren SSK
13 Anders Hernes, Ørland PK 286 +2 25.jan Brekstad Ørland PK
15 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 285 ny 24.jan Rindal Rindal SS
15 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 285   - 22.okt Støren Skytesenter Støren SSK
17 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 283 +10 25.jan Brekstad Ørland PK
18 Holger Hallset, Storm SS 282 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
19 Lars Moe Løset, Rindal SS 281 -9 24.jan Rindal Rindal SS
19 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 281 +2 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
21 Magne Granøien, Støren SSK 280   - 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
22 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 279 -8 25.feb Buran Trondhjems PK
23 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 276 +9 25.feb Buran Trondhjems PK
24 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 275 -7 4.jan Brekstad Ørland PK
24 Helge Olden, Ørland PK V60 275 +8 22.feb Brekstad Ørland PK
26 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 274 +13 25.feb Buran Trondhjems PK
27 Jørgen Jansen, Støren SSK 273 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
28 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 270 -4 4.jan Brekstad Ørland PK
29 Roger Vik, Ørland PK V50 269 -6 26.apr Sankthansholet Ørland PK
30 Roar Kjerstadsmo, Rindal SS 268 ny 24.jan Rindal Rindal SS
30 Frank Nilsen, Trondhjems PK 268 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
32 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 266 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
32 Terje Torsen, Ørland PK 266 +3 4.jan Brekstad Ørland PK
34 Tomas Dahl, Ørland PK 265 -14 22.feb Brekstad Ørland PK
35 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 262 +61 24.jan Rindal Rindal SS
36 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 261 -8 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
37 Jon Skrondal, Rindal SS V60 258 ny 24.jan Rindal Rindal SS
37 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 258 ny 22.okt Støren Skytesenter Støren SSK
37 Arne Johan Ervik, Ørland PK 258 -2 27.sep Brekstad Ørland PK
40 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 256 ny 22.okt Støren Skytesenter Støren SSK
41 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 255 -13 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
41 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 255 ny 4.jan Brekstad Ørland PK
43 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 254 -34 22.okt Støren Skytesenter Støren SSK
44 Jean Dennis Løvdal Vallee, Støren SSK Menn Jr 250 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
45 Siv Mariann Aas, Rindal SS Kv V50 246   - 24.jan Rindal Rindal SS
46 Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS 243 -10 24.jan Rindal Rindal SS
47 Syver Srøbka, Ørland PK V60 240 ny 28.jun Sankthansholet Ørland PK
48 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK 238 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
49 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 237 ny 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
50 Bjørnar Moen, Rindal SS 235   - 24.jan Rindal Rindal SS
51 Tommy Sagmyr, Ørland PK 225 ny 25.jan Brekstad Ørland PK
52 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U14 216 ny 22.okt Støren Skytesenter Støren SSK
53 Sandra Elisabeth Sagmyr, Ørland PK Kv Jr 208 ny 25.jan Brekstad Ørland PK
54 Jonas Gamst, Støren SSK Menn Jr 201 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
54 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 201 ny 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
56 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 198 ny 22.feb Brekstad Ørland PK
57 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv 172 +72 25.jan Brekstad Ørland PK
58 Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK Kv 146 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
59 Frank Kåre Hansen, Trondhjems PK V60 105 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
60 Roger Skaget, Ørland PK V50 ny #N/A #N/A #N/A #N/A