Alle på topp: NAIS Fin   2018 Klasse: A B C oppdatert 6.august 2018
Krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 57 skyttere ( -11 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+1 1 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 295 +3 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
+15 2 Roar Haugan, Støren SSK 294 +13 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-1 2 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 294   - 25.feb Buran Trondhjems PK
+4 4 Håvard Hoff, Ørland PK 293 +4 28.jun Sankthansholet Ørland PK
-1 5 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 292 +1 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 6 Einar Morten Landsem, Støren SSK 291 -1 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
ny 6 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 291 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
+2 8 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 290 +3 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+12 8 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 290 +11 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-5 10 Morten Antonsen, Ørland PK 289 -1 4.jan Brekstad Ørland PK
-6 11 Viggo Olden, Ørland PK 288 -2 4.jan Brekstad Ørland PK
-   12 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 287 +1 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+20 13 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 286 +19 4.jun Furukollen Støren SSK
+2 13 Anders Hernes, Ørland PK 286 +2 25.jan Brekstad Ørland PK
ny 15 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 285 ny 24.jan Rindal Rindal SS
-3 16 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 284 -1 4.jun Furukollen Støren SSK
+12 17 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 283 +10 25.jan Brekstad Ørland PK
ny 18 Holger Hallset, Storm SS 282 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-14 19 Lars Moe Løset, Rindal SS 281 -9 24.jan Rindal Rindal SS
+1 19 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 281 +2 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-2 21 Magne Granøien, Støren SSK 280   - 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
-12 22 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 279 -8 25.feb Buran Trondhjems PK
+10 23 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 276 +9 25.feb Buran Trondhjems PK
+9 24 Helge Olden, Ørland PK V60 275 +8 22.feb Brekstad Ørland PK
-8 24 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 275 -7 4.jan Brekstad Ørland PK
+14 26 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 274 +13 25.feb Buran Trondhjems PK
ny 27 Jørgen Jansen, Støren SSK 273 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-   28 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 270 -4 4.jan Brekstad Ørland PK
-2 29 Roger Vik, Ørland PK V50 269 -6 26.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 30 Frank Nilsen, Trondhjems PK 268 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
ny 30 Roar Kjerstadmo, Rindal SS 268 ny 24.jan Rindal Rindal SS
+6 32 Terje Torsen, Ørland PK 266 +3 4.jan Brekstad Ørland PK
ny 32 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 266 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
-14 34 Tomas Dahl, Ørland PK 265 -14 22.feb Brekstad Ørland PK
+28 35 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 262 +61 24.jan Rindal Rindal SS
-5 36 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 261 -8 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 37 Jon Skrondal, Rindal SS V60 258 ny 24.jan Rindal Rindal SS
-6 38 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 255 -13 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 38 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 255 ny 4.jan Brekstad Ørland PK
+3 40 Arne Johan Ervik, Ørland PK 252 -8 4.jan Brekstad Ørland PK
ny 41 Jean Dennis Løvdal Vallee, Støren SSK Menn Jr 250 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+8 42 Siv Mariann Aas, Rindal SS Kv V50 246   - 24.jan Rindal Rindal SS
ny 42 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 246 ny 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
+3 44 Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS 243 -10 24.jan Rindal Rindal SS
ny 45 Syver Srøbka, Ørland PK V60 240 ny 28.jun Sankthansholet Ørland PK
-37 46 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 238 -50 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 46 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK 238 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
ny 48 Obelix Barbala, Trondhjems PK 237 ny 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+4 49 Bjørnar Moen, Rindal SS 235   - 24.jan Rindal Rindal SS
ny 50 Tommy Sagmyr, Ørland PK 225 ny 25.jan Brekstad Ørland PK
ny 51 Sandra Elisabeth Sagmyr, Ørland PK Kv Jr 208 ny 25.jan Brekstad Ørland PK
ny 52 Jonas Gamst, Støren SSK Menn Jr 201 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 52 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 201 ny 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
ny 54 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 198 ny 22.feb Brekstad Ørland PK
+13 55 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv 172 +72 25.jan Brekstad Ørland PK
ny 56 Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK Kv 146 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
ny 57 Frank Kåre Hansen, Trondhjems PK V60 105 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK