Alle på topp: Luft 60   2019 Klasse: A B C oppdatert 13.august 2019
Krav 565 535 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 587 Vegard Askestad 74 skyttere ( +8 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+2 1 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 568   - 17.feb Brekstad Ørland PK
-1 2 Einar Morten Landsem, Støren SSK 567 -2 8.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+1 3 Håvard Hoff, Ørland PK 564 +3 23.mar Brekstad Ørland PK
-3 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 561 -8 1.mar Meråker Meråker IR
-   5 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 560 +1 29.mar NM Selbu Selbu PK
ny 6 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 554 ny 23.mar Brekstad Ørland PK
+6 7 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 553 +9 8.feb Brekstad Ørland PK
-   7 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 553 +1 19.jan Brekstad Ørland PK
+1 7 Haakon Dragsnes Rognes, Trondheim SS 553 +2 17.mar Kolstad Trondhjems PK
ny 10 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 549 ny 22.apr Støren Skytesenter Støren SSK
-5 11 Roar Hembre, Trondheim SS V55 545 -10 10.feb Brekstad Ørland PK
+14 11 Terje Holthe, Trondhjems PK 545 +17 29.mar NM Selbu Selbu PK
+5 13 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 544 +8 25.jan Meråker Meråker IR
-5 13 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 544 -7 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-4 15 Viggo Olden, Ørland PK 543 -5 29.mar NM Selbu Selbu PK
-   16 Terje Røstad, Støren SSK 542 +2 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-3 17 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 541 -2 24.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 18 Thomas Fagervold, Ørland PK 539 ny 23.mar Brekstad Ørland PK
+1 19 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 536 +2 17.mar Kolstad Trondhjems PK
+8 20 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 534 +10 23.mar Brekstad Ørland PK
+4 20 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 534 +5 8.feb Brekstad Ørland PK
ny 22 Kenneth Svinsås, Ørland PK 533 ny 23.mar Brekstad Ørland PK
+28 22 Roger Vik, Ørland PK 533 +49 23.mar Brekstad Ørland PK
+6 24 Astrid Klara Mjøen, Ørland PK Kv 532 +16 29.mar NM Selbu Selbu PK
ny 25 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 531 ny 23.mar Brekstad Ørland PK
-6 26 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 529 -5 25.jan Meråker Meråker IR
+8 27 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 528 +15 17.mar Kolstad Trondhjems PK
-13 28 Tomas Dahl, Ørland PK 524 -17 25.mai Kolstad Trondhjems PK
+8 29 Arild Granmo, Melhus PK 522 +14 10.jan Melhus Melhus PK
ny 30 Elise Nygård, Trondheim SS Kv 520 ny 23.mar Brekstad Ørland PK
+1 31 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 519 +5 17.mar Kolstad Trondhjems PK
+5 31 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 519 +7 23.mar Brekstad Ørland PK
ny 33 Thomas Røset, Selbu PK 516 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
-2 33 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 516 +1 2.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+13 35 Ingrid Marie Haugen, Trondheim SS Kv 514 +25 8.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 35 Kjetil Forren, Oppdal PK 514 ny 15.jan Oppdal Oppdal PK
ny 37 Halgeir Græsli, Selbu PK 512 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
ny 38 Martin Solvær Øyvann, Trondhjems PK 509 ny 17.mar Kolstad Trondhjems PK
ny 38 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 509 ny 29.mar NM Selbu Selbu PK
ny 40 Arild Inge Wollan, Støren SSK 507 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-   41 Kai Inge Johansen, Støren SSK 505 +3 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+4 41 Frode Hegge, Støren SSK 505 +12 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 41 Roy Aune, Hitra PK V55 505 ny 23.mar Brekstad Ørland PK
-   44 Turid Gulestø, Selbu PK Kv 501 +5 21.feb Selbuhallen Selbu PK
+15 45 Anne-Christine Vormdal Loe, Støren SSK Kv 494 +53 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 46 Martine Aune, Hitra PK Kv 488 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 46 Ola Hoel, Oppdal PK 488 ny 15.jan Oppdal Oppdal PK
-36 48 Jon Inge Barseth, Ørland PK 487 -58 23.mar Brekstad Ørland PK
+5 49 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 485 +10 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 49 Svein Granøien, Støren SSK V55 485 ny 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-19 51 Rune Kimo, Rissa PK 483 -31 2.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 52 Bjørn-Ovin Wivestad, Trondhjems PK 480 ny 23.mar Brekstad Ørland PK
ny 52 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 480 ny 19.feb Oppdal Oppdal PK
ny 54 Martin Bråten Granøien, Støren SSK Menn Jr 478 ny 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+4 55 Tore Løkken, Melhus PK 476 +31 23.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-5 56 Andreas Kiltvik, Selbu PK 473 -9 21.feb Selbuhallen Selbu PK
ny 57 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv Jr 472 ny 17.mar Kolstad Trondhjems PK
-19 58 Magne Granøien, Støren SSK 469 -36 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-7 59 Harald Setsaas, Selbu PK V65 462 -18 21.feb Selbuhallen Selbu PK
+6 60 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 453 +142 22.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 61 Kjetil Brill, Støren SSK 452 ny 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 62 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 448 ny 7.mar Melhus Melhus PK
ny 63 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv 442 ny 12.mar Oppdal Oppdal PK
ny 64 Johan Martin Heier, Oppdal PK 439 ny 15.jan Oppdal Oppdal PK
ny 64 Willy Sundsethaug, Oppdal PK 439 ny 12.mar Oppdal Oppdal PK
ny 66 Martin Hagen Stranden, Ørland PK 438 ny 15.jan Brekstad Ørland PK
ny 67 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 436 ny 15.jan Brekstad Ørland PK
ny 68 Børge Løvseth, Melhus PK 435 ny 9.mai Melhus Melhus PK
-7 69 Christian Steinar Moan, Støren SSK 429 +4 1.mar Meråker Meråker IR
ny 70 Frode Haugen, Hitra PK 420 ny 23.mar Brekstad Ørland PK
ny 71 Sivert Ervik, Melhus PK 369 ny 23.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-7 72 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 363 -36 17.mar Kolstad Trondhjems PK
ny 73 Erlend Voll, Oppdal PK 346 ny 19.feb Oppdal Oppdal PK
ny 74 Martin Almskår, Oppdal PK V55 198 ny 19.feb Oppdal Oppdal PK