Alle på topp: Luft 60   2018 Klasse: A B C oppdatert 4.desember 2018
krav 565 535 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 587 Vegard Askestad 62 skyttere
pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
1 Einar Morten Landsem, Støren SSK 569 -6 25.sep Brekstad Ørland PK
1 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 569 +6 14.mar Kolstad Trondhjems PK
3 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 568 -4 6.okt Brekstad Ørland PK
4 Håvard Hoff, Ørland PK 561 +6 27.feb Brekstad Ørland PK
5 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 559 ny 11.feb Brekstad Ørland PK
6 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 555 -1 18.feb Kolstad Trondhjems PK
7 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 552 ny 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
8 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK 551 -2 18.mar NM Sotra Sartor SSL
8 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 551 +6 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
10 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 549 -14 18.mar NM Sotra Sartor SSL
11 Viggo Olden, Ørland PK 548 -5 10.feb Brekstad Ørland PK
12 Jon Inge Barseth, Ørland PK 545 -1 9.feb Brekstad Ørland PK
13 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 544 -5 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
14 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 543 +3 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
15 Tomas Dahl, Ørland PK 541 +12 9.feb Brekstad Ørland PK
16 Terje Røstad, Støren SSK V50 540 -9 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
17 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 537 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
18 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 536 +19 10.nov Brekstad Ørland PK
19 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 534 +3 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
19 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 534 ny 22.apr Kolstad Trondhjems PK
19 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 534 +3 12.nov Støren Skytesenter Støren SSK
22 Morten Jensen, Støren SSK 530 -2 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
23 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 529 +7 3.nov Egge fellesbane Steinkjer PK
24 Terje Holthe, Trondhjems PK 528 ny 17.nov Kolstad Trondhjems PK
24 Anders Hernes, Ørland PK 528 -15 27.feb Brekstad Ørland PK
26 Øyvind Kimo, Rissa PK 525 -7 3.feb Støren Skytesenter Støren SSK
27 Morten Antonsen, Ørland PK 524 ny 7.okt Brekstad Ørland PK
27 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 524 +4 18.mar NM Sotra Sartor SSL
29 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 516 ny 21.jan Brekstad Ørland PK
29 Hans Torslett, Støren SSK V50 516 ny 22.okt Støren Skytesenter Støren SSK
31 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 515 -15 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
32 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 514 +10 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
32 Runar Venn, Ørland PK 514 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
32 Rune Kimo, Rissa PK 514 -4 3.feb Støren Skytesenter Støren SSK
35 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 513 ny 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
36 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 512 ny 8.apr Kolstad Trondhjems PK
37 Ola Todal, Trondhjems PK V60 506 ny 12.nov Støren Skytesenter Støren SSK
38 Ivar Iversen, Trondhjems PK V50 505 ny 8.apr Kolstad Trondhjems PK
38 Magne Granøien, Støren SSK 505 +37 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
40 Trond Damhaug, Rissa PK V50 502 -28 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
41 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 500 ny 18.feb Støren Skytesenter Støren SSK
42 Frode Hegge, Støren SSK 492 ny 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
42 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 492 ny 19.feb Selbuhallen Selbu PK
42 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 492 ny 18.feb Støren Skytesenter Støren SSK
45 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 491 +7 18.feb Kolstad Trondhjems PK
46 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 489 ny 17.nov Kolstad Trondhjems PK
47 John-Arne Singsåsmo, Støren SSK 486 -25 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
48 Roger Vik, Ørland PK V50 484 -20 9.nov Brekstad Ørland PK
49 Andreas Kiltvik, Selbu PK 482 +14 15.nov Selbuhallen Selbu PK
50 Harald Setsaas, Selbu PK V60 480 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
50 Magne Tjugen, Ørland PK 480 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
52 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 475 -21 21.jan Brekstad Ørland PK
53 Julie Synnøve Sæther, Ørland PK Kv 473 ny 21.jan Brekstad Ørland PK
54 Svein Roger Knutsen, Trondhjems PK 469 -19 18.feb Kolstad Trondhjems PK
55 Andre Lien, Selbu PK 467 ny 15.nov Selbuhallen Selbu PK
56 Helge Johansen, Støren SSK 448 ny 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
57 Kai Inge Johansen, Støren SSK 444 ny 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
58 Anne Christine V. Loe, Støren SSK Kv 441 ny 12.nov Støren Skytesenter Støren SSK
59 Christian Steinar Moan, Støren SSK 425 -5 26.jan Meråker Meråker IR
60 Oskar Alexander Bratlie, Ørland PK 415 ny 16.jan Brekstad Ørland PK
61 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv 410 ny 21.jan Brekstad Ørland PK
62 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 399 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL