Alle på topp: Hurtig Fin   2019 Klasse: A B C oppdatert 13.august 2019
Krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 84 skyttere ( -21 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+4 1 Roar Hembre, Trondheim SS V55 585 +5 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-1 2 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 582 -4 15.jun Myråsen Selbu PK
+7 2 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 582 +10 15.jan Buran Trondhjems PK
-1 4 Roar Haugan, Støren SSK 581 -1 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-2 5 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 574 -8 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-4 6 Håvard Hoff, Ørland PK 573 -10 23.jun Oppdal Oppdal PK
+4 7 Morten Antonsen, Ørland PK 572 +4 14.mar Brekstad Ørland PK
-3 8 Arild Inge Wollan, Støren SSK 570 -10 7.jul Oppdal Oppdal PK
+30 8 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 570 +35 14.feb Brekstad Ørland PK
+11 10 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 567 +10 4.aug Utvorda Sitter IL PK
+6 11 Viggo Olden, Ørland PK 566 +5 4.aug Utvorda Sitter IL PK
-4 12 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 565 -10 12.mar Buran Trondhjems PK
ny 13 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 564 ny 13.feb Buran Trondhjems PK
+5 14 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 561 +3 15.jan Buran Trondhjems PK
+35 15 Roger Vik, Ørland PK 559 +35 14.feb Brekstad Ørland PK
+13 16 Helge Olden, Ørland PK V55 556 +12 4.aug Utvorda Sitter IL PK
+64 16 Kjetil Forren, Oppdal PK 556 +80 7.jul Oppdal Oppdal PK
-5 18 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 555 -11 12.mar Buran Trondhjems PK
-8 18 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 555 -16 15.jun Myråsen Selbu PK
-6 20 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 554 -11 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+19 21 Thomas Røset, Selbu PK 553 +19 15.jun Myråsen Selbu PK
-11 22 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 552 -16 13.jun Skatval Stjørdal PK
+1 23 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 546 -4 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+21 23 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 546 +15 7.jul Oppdal Oppdal PK
+8 25 Magne Granøien, Støren SSK 545 +4 4.aug Utvorda Sitter IL PK
+4 26 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 540 -3 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+2 26 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 540 -5 12.mar Buran Trondhjems PK
+3 28 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 537 -5 15.jan Buran Trondhjems PK
+23 28 Roar Kjerstadmo, Rindal SS 537 +15 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 28 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 537 ny 4.aug Utvorda Sitter IL PK
ny 31 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 536 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+43 31 Toralf Mjøen, Oppdal PK 536 +45 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 33 Brage Hoff Gardå, Trondhjems PK 534 ny 13.feb Buran Trondhjems PK
+6 34 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V55 530 -4 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 34 Trond Damhaug, Rissa PK V55 530 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
+22 36 Arne Johan Ervik, Ørland PK 528 +19 14.feb Brekstad Ørland PK
-1 37 Ola Eirik Bolme, Rindal SS 522 -17 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 38 Frode Hegge, Støren SSK 520 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-20 39 Lars Moe Løset, Rindal SS 517 -41 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 40 Kai Inge Johansen, Støren SSK 515 ny 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+5 41 Yngve Lund Bråthen, Trondheim SS V55 513 -16 15.jan Buran Trondhjems PK
-16 42 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 509 -39 15.jan Buran Trondhjems PK
ny 43 Geir Kåre Løvik, Ørland PK 505 ny 14.feb Brekstad Ørland PK
+1 44 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 502 -28 4.aug Utvorda Sitter IL PK
ny 45 Kenneth Svinsås, Ørland PK 501 ny 19.jan Brekstad Ørland PK
ny 46 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 499 ny 13.feb Buran Trondhjems PK
+34 47 Idar Moe, Rindal SS V65 495 +24 20.mar Rindalshuset Rindal SS
+40 48 Erlend Voll, Oppdal PK 494 +42 23.jun Oppdal Oppdal PK
+6 48 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 494 -17 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-19 50 Elise Nygård, Trondheim SS Kv 493 -49 16.feb NARVIK Narvik PK
+17 50 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 493 -10 12.mar Buran Trondhjems PK
ny 52 Tomas Dørdal Halsetrønning, Orkla PK 491 ny 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 53 Joar Sande, Rindal SS 488 ny 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 54 Bjørn Andresen, Rissa PK V55 485 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
+26 55 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V65 484 +13 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 56 Roger Skaget, Ørland PK 483 ny 14.feb Brekstad Ørland PK
+5 57 Nils Lennart Røen, Rindal SS 482 -24 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 58 Cecilie Gangåssæter, Rissa PK Kv 480 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
ny 59 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 474 ny 14.mar Brekstad Ørland PK
+37 60 Tormod Fremstad, Ørland PK V65 473 +60 14.feb Brekstad Ørland PK
ny 61 Martin Hagen Stranden, Ørland PK 470 ny 14.mar Brekstad Ørland PK
+14 62 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv 466 -20 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 63 Andre Lien, Selbu PK 465 ny 15.jun Myråsen Selbu PK
+14 64 Jon Skrondal, Rindal SS V55 452 -28 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 65 Andréa Birgitte Rosø, Ørland PK Kv 432 ny 19.jan Brekstad Ørland PK
ny 66 Øystein Løset, Rindal SS 431 ny 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 67 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 429 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
+22 68 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V65 419 -23 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 69 Sondre Dønheim Hansen, Oppdal PK 409 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
+30 70 Steinar Foss, Meldal PK V55 403 +21 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 71 Kjetil Brill, Støren SSK 399 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-18 72 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 397 -114 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 73 Ard Tony Stjern, Ørland PK 388 ny 14.mar Brekstad Ørland PK
-12 74 Jan Brødreskift, Rindal SS 369 -137 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 75 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 363 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
+10 76 Odd Magne Mellemsæter, Oppdal PK V55 361 -94 23.jun Oppdal Oppdal PK
ny 77 Gøran Buberg, Orkla PK 350 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 78 Ingebrigt Røv, Rindal SS V65 332 ny 20.mar Rindalshuset Rindal SS
+25 79 Bjørnar Moen, Rindal SS 312 +100 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 80 Andreas Antonsen, Orkla PK 291 ny 20.mar Rindalshuset Rindal SS
ny 81 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U14 283 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
ny 82 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 263 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 83 Stein Roar Krokhaug, Oppdal PK V65 250 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 84 Dan Eirik Theodorsen, Ørland PK 223 ny 14.mar Brekstad Ørland PK