Alle på topp: Hurtig Fin   2018 Klasse: A B C oppdatert 9.desember 2018
Krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 102 skyttere ( -10 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 586 -2 15.nov Buran Trondhjems PK
+1 2 Håvard Hoff, Ørland PK 583   - 26.aug Furukollen Støren SSK
-   3 Roar Haugan, Støren SSK 582 -1 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
-2 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 581 -3 9.des Buran Trondhjems PK
+7 5 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 580 +5 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+1 5 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 580 +1 30.sep Buran Trondhjems PK
+1 7 Einar Morten Landsem, Støren SSK 576   - 15.feb Buran Trondhjems PK
-   8 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 575 -1 4.feb Buran Trondhjems PK
+3 9 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 572 -3 9.des Buran Trondhjems PK
+10 10 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 571 +14 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+17 11 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 568 +20 26.aug Furukollen Støren SSK
+8 11 Morten Antonsen, Ørland PK 568 +4 9.nov Brekstad Ørland PK
+8 13 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 566 +10 5.apr Trondheim Trondhjems PK
+1 14 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 565 -7 30.sep Buran Trondhjems PK
+4 14 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 565 -1 26.aug Furukollen Støren SSK
ny 14 Arild Foros, Kotsøy PK 565 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
-   17 Viggo Olden, Ørland PK 561 -7 15.mar Brekstad Ørland PK
ny 18 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 559 ny 15.feb Buran Trondhjems PK
-14 19 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 558 -24 17.jan Buran Trondhjems PK
+3 19 Lars Moe Løset, Rindal SS 558 +3 24.jan Rindal Rindal SS
-13 21 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 557 -19 26.aug Furukollen Støren SSK
+1 22 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 552 -2 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+8 22 Rune Kimo, Rissa PK 552 +8 26.aug Furukollen Støren SSK
+6 24 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 550 +6 28.nov Buran Trondhjems PK
+9 25 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 549 +7 15.feb Buran Trondhjems PK
+27 26 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 548 +20 15.nov Buran Trondhjems PK
-3 27 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 547 -6 4.feb Buran Trondhjems PK
+6 28 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 545 +3 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+9 29 Helge Olden, Ørland PK V60 544 +4 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-6 30 Anders Hernes, Ørland PK 543 -10 15.mar Brekstad Ørland PK
-1 31 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 542 -2 18.okt Buran Trondhjems PK
ny 31 Elise Nygård, Trondhjems PK Kv 542 ny 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+4 33 Magne Granøien, Støren SSK 541   - 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+12 33 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 541 +5 26.aug Furukollen Støren SSK
+17 35 Håvard Larsen, Rissa PK 540 +11 26.aug Furukollen Støren SSK
+23 36 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 539 +23 24.jan Rindal Rindal SS
ny 37 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 538 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
+47 38 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 535 +49 15.mar Buran Trondhjems PK
-31 38 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 535 -43 24.jun Oppddal Oppdal PK
-   40 Thomas Røset, Selbu PK 534 -5 16.jun Skytesenteret Selbu PK
-6 40 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 534 -8 15.feb Buran Trondhjems PK
+3 42 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 533 -3 4.feb Buran Trondhjems PK
+25 42 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 533 +26 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 44 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 531 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
+10 45 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 530 +10 9.des Buran Trondhjems PK
ny 46 Frank Nilsen, Trondhjems PK 529 ny 15.mar Buran Trondhjems PK
+17 46 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 529 +16 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 48 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 527 ny 20.jun Trondheim Trondhjems PK
-8 48 Tomas Dahl, Ørland PK 527 -12 15.mar Brekstad Ørland PK
-8 50 Roger Vik, Ørland PK V50 524 -14 9.nov Brekstad Ørland PK
+42 51 Hans Martin Langø, Trondhjems PK 516 +41 5.apr Trondheim Trondhjems PK
-2 52 Andreas Kiltvik, Selbu PK 512 -18 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+28 53 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 511 +16 26.aug Furukollen Støren SSK
+10 54 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 510 -1 15.mar Buran Trondhjems PK
+42 54 Jon Olav Holan, Trondhjems PK V50 510 +63 18.okt Buran Trondhjems PK
+26 56 Arne Johan Ervik, Ørland PK 509 +16 15.mar Brekstad Ørland PK
+33 56 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK 509 +33 17.jan Buran Trondhjems PK
+31 58 Tomas Aarvak, Trondhjems PK 508 +32 5.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 59 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 507 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
+8 60 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 506   - 21.mar Rindal Rindal SS
+8 60 Nils Lennart Røen, Rindal SS 506   - 21.mar Rindal Rindal SS
+13 60 Gunnar Aske, Trondhjems PK V50 506 +4 5.apr Trondheim Trondhjems PK
-30 63 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V60 504 -39 15.mar Brekstad Ørland PK
-25 63 Bent Nørkov, Trondhjems PK 504 -36 17.jan Buran Trondhjems PK
+11 65 Gudmund Koran, Trondhjems PK V60 503 +2 15.feb Buran Trondhjems PK
-17 65 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 503 -31 18.okt Brekstad Ørland PK
ny 65 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 503 ny 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-7 68 Roar Kjerstadsmo, Rindal SS 502 -13 24.jan Rindal Rindal SS
+43 69 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 499 +165 26.aug Furukollen Støren SSK
ny 70 Sanimir Handanagic, Trondhjems PK V50 493 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
+8 70 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 493 -6 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-2 72 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 491 -13 17.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 72 Toralf Mjøen, Oppdal PK V50 491 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 74 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv Jr 486 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
-2 75 Siv Mariann Aas, Rindal SS Kv V50 481 -21 21.mar Rindal Rindal SS
ny 76 Espen Fiskum, Trondhjems PK 478 ny 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 77 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 477 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
-31 78 Kjetil Forren, Oppdal PK 476 -59 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 79 Jon Skrondal, Rindal SS V60 471 ny 24.jan Rindal Rindal SS
+16 79 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V60 471 +22 24.jun Oppddal Oppdal PK
+8 81 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 463 -13 17.jan Buran Trondhjems PK
-4 82 Jørgen Vik, Ørland PK Menn Jr 461 -38 5.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 83 Odd Magne Mellemsæter, Oppdal PK V50 455 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 84 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 454 ny 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 85 Erlend Voll, Oppdal PK 452 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 86 Torvald Fagervold Vik, Ørland PK Menn Jr 446 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
-10 87 Idar Moe, Rindal SS V60 445 -55 21.mar Rindal Rindal SS
ny 88 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V60 442 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 89 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V60 435 ny 4.feb Buran Trondhjems PK
ny 90 Trond Larsen, Trondhjems PK 433 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
+20 91 Svenn Andre Smestad, Ørland PK 429 +81 15.feb Brekstad Ørland PK
+9 92 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 421 -3 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 93 Håkon Innerdal, Oppdal PK 418 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 94 Eric Eldøy, Trondhjems PK 415 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
ny 95 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 413 ny 15.nov Brekstad Ørland PK
+7 96 Birger Berg, Trondhjems PK V70 400 -16 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 97 Willy Sundsethaug, Oppdal PK V50 380 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
+7 98 Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS 369 -44 24.jan Rindal Rindal SS
ny 98 Henriette-Dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK Kv 369 ny 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 100 Sinisa Ninic, Trondhjems PK 335 ny 15.nov Buran Trondhjems PK
+3 101 Bjørnar Moen, Rindal SS 212 -203 24.jan Rindal Rindal SS
-3 102 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 168 -267 17.okt Støren Skytesenter Støren SSK