Alle på topp: Felt S-rev   2018 Klasse: A B C oppdatert 2.desember 2018
Krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 46 skyttere ( -15 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 100   - 13.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
+16 1 Rune Kimo, Rissa PK 100 +13 18.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-   1 Roar Haugan, Støren SSK 100   - 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
-   1 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 100   - 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+8 1 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 100 +2 22.sep Lora skytebane Lora SS
-   1 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 100   - 10.nov Jonsvatnet Trondhjems PK
+14 1 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 100 +12 10.jun Furukollen Støren SSK
+36 1 Morten Antonsen, Ørland PK 100 +28 23.jun Oppddal Oppdal PK
-   9 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 98,9 +1 10.jun Furukollen Støren SSK
ny 10 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 96,7 ny 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
-9 10 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 96,7 -3 10.jun Furukollen Støren SSK
-11 12 Kjetil Forren, Oppdal PK 95,3 -5 2.jun Dalaråa Sunndal PK
+1 13 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 94,7 +3 9.jun Furukollen Støren SSK
+10 13 Magne Granøien, Støren SSK 94,7 +11 9.jun Furukollen Støren SSK
ny 15 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 94,5 ny 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
-4 16 Ola Hoel, Oppdal PK 94,2 -1 2.jun Dalaråa Sunndal PK
+17 17 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK V50 92,4 +18 10.jun Furukollen Støren SSK
+2 18 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 91,5 +5 9.jun Furukollen Støren SSK
-8 19 Øyvind Kimo, Rissa PK 90,4 -5 9.jun Furukollen Støren SSK
+8 20 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 89,5 +9 2.jun Dalaråa Sunndal PK
+16 21 Roger Vik, Ørland PK V50 89 +17 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
-14 22 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 88,7 -10 10.nov Jonsvatnet Trondhjems PK
+7 23 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 87,9 +8 13.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
-8 24 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 85,7 -2 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 25 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 85,3 ny 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
+7 26 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 83,7 +8 2.jun Dalaråa Sunndal PK
-8 27 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 82,4 -4 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
+11 28 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V60 81,3 +10 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 29 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 74,7 ny 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
+14 30 Arne Årvåg, Trondhjems PK V50 72,2 +6 22.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 31 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 71,4 ny 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
+9 32 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 69,6 -0 10.jun Furukollen Støren SSK
-3 32 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 69,6 -10 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 34 Arve Rian, Trondhjems PK V50 68,3 ny 25.jun Furukollen Støren SSK
-13 35 Cecilie Silderen Kirkhaug, Trondhjems PK Kv 68,2 -16 13.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 36 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 68,1 ny 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 37 Jan Husby, Trondhjems PK V60 65,2 ny 13.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 38 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 63,7 ny 24.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 39 Ivar Hervik, Trondhjems PK V70 60,6 ny 9.jun Furukollen Støren SSK
ny 40 Thorleif Weie, Trondhjems PK V50 55 ny 25.jun Furukollen Støren SSK
ny 41 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 51,5 ny 13.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 42 Erlend Voll, Oppdal PK 46,7 ny 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 43 Øystein Gullseth, Trondhjems PK V50 45,2 ny 10.nov Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 44 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 39,4 ny 9.jun Furukollen Støren SSK
ny 45 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U14 39,1 ny 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 46 Steinar Foss, Meldal PK 24,4 ny 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK