Alle på topp: Felt S-pst   2020 Klasse: A B C oppdatert 2.januar 2021
Krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 48 skyttere ( -28 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
-   1 Kjetil Forren, Oppdal PK 100   - 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+20 1 Morten Antonsen, Ørland PK 100 +9 27.jun Oppdal Oppdal PK
-   1 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 100   - 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 100   - 5.aug Myråsen Selbu PK
ny 1 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 100 ny 7.okt Myråsen Selbu PK
-   1 Roar Haugan, Støren SSK 100   - 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+20 1 Magne Granøien, Støren SSK 100 +9 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 8 Håvard Soknes, Trondhjems PK 97,9 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 8 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 97,9 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-9 10 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 96,8 -3 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-10 11 Arild Inge Wollan, Støren SSK 95,2 -5 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 12 Terje Myhre, Trondhjems PK 93,7 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 12 Øystein Wold, Trondhjems PK 93,7 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 14 Kai Inge Johansen, Støren SSK 92,9 ny 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 15 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 92,6 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+19 15 Jørgen Andersen, Trondhjems PK V65 92,6 +9 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+18 15 Ola Todal, Trondhjems PK V65 92,6 +8 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+1 18 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 91,6 +0 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+2 19 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 90,8 -0 27.jun Oppdal Oppdal PK
ny 20 Marius Helstad, Trondhjems PK 90,5 ny 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+8 20 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 90,5 +1 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 22 Terje Thyholt, Trondhjems PK Menn U14 89,5 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 22 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 89,5 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-   24 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 88,5 -2 27.jun Oppdal Oppdal PK
ny 25 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 87,9 ny 7.okt Myråsen Selbu PK
-25 26 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 85,7 -14 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-11 26 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 85,7 -9 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+42 28 Karl Jørgen Torkildsen, Trondhjems PK V55 85,3 +44 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 28 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 85,3 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 30 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 81 +3 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+10 31 Terje Ofstad, Trondhjems PK V65 80 +5 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-14 32 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 74,7 -17 27.jun Oppdal Oppdal PK
ny 33 Bernt Uttakleiv, Trondhjems PK V55 67,4 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 34 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv Jr 66,7 -4 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 35 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 60,9 ny 27.jun Oppdal Oppdal PK
ny 36 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 60 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 37 Gunn Kleiven Skaug, Trondhjems PK Kv 59,5 -10 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+25 38 Birger Berg, Trondhjems PK V73 57,9 +5 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 39 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U16 56,8 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-27 40 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 54,8 -41 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 41 Emil Nyløkken Glomstad, Trondhjems PK 50,6 ny 27.jun Oppdal Oppdal PK
+18 42 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 50 -9 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 43 Hilde Neumann, Trondhjems PK Kv 49,5 ny 4.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+20 44 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 49,4 -3 27.jun Oppdal Oppdal PK
+13 45 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 37,9 -23 27.jun Oppdal Oppdal PK
+9 46 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U14 35,7 -26 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+14 47 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 25,3 -34 27.jun Oppdal Oppdal PK
ny 48 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 23 ny 27.jun Oppdal Oppdal PK