Alle på topp: Felt S-pst   2019 Klasse: A B C oppdatert 13.august 2019
Krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 65 skyttere ( -11 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
ny 1 Rune Hovde, Støren SSK 100 ny 9.jun Furukollen Støren SSK
ny 1 Håvard Soknes, Trondhjems PK 100 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+33 1 Jørgen Andersen, Trondhjems PK V65 100 +16 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Arild Inge Wollan, Støren SSK 100   - 9.jun Furukollen Støren SSK
-   1 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 100   - 8.jun Furukollen Støren SSK
-   1 Roar Haugan, Støren SSK 100   - 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+17 7 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 98,8 +8 8.jun Furukollen Støren SSK
+13 8 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 97,7 +7 26.mai Jendem Eide og Fræna PK
-7 8 Kjetil Forren, Oppdal PK 97,7 -2 1.jun Dalaråa Sunndal PK
-9 10 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 97,6 -2 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
ny 11 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 96,5 ny 1.jun Dalaråa Sunndal PK
+9 12 Morten Antonsen, Ørland PK 95,2 +4 25.mai Tromsdal Verdal SSL
-1 13 Rune Kimo, Rissa PK 94,2 -2 1.jun Dalaråa Sunndal PK
-13 14 Ola Hoel, Oppdal PK 94 -6 8.jun Furukollen Støren SSK
ny 15 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 93,3 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 15 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 93,3 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
-16 17 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 92,8 -7 8.jun Furukollen Støren SSK
+7 18 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 92,1 +2 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-3 19 Erlend Voll, Oppdal PK 90,8 -2 2.jun Lora skytebane Lora SS
+12 20 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 90,6 +4 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
-10 21 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 89,8 -8 9.jun Furukollen Støren SSK
-7 22 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 89,5 -5 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+18 23 Terje Ofstad, Trondhjems PK V55 88,7 +14 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+4 24 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 88,2 -1 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
ny 25 Tomas Dørdal Halsetrønning, Orkla PK 88 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
+12 26 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 87,1 +7 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
-25 26 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 87,1 -13 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 26 Roger Vik, Ørland PK 87,1 +6 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
ny 29 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 86,4 ny 9.jun Furukollen Støren SSK
-16 29 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 86,4 -9 9.jun Furukollen Støren SSK
-1 29 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 86,4 -3 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-8 29 Magne Granøien, Støren SSK 86,4 -5 9.jun Furukollen Støren SSK
ny 33 Asle Kolstad, Trondhjems PK 85 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
-   33 Ola Todal, Trondhjems PK V65 85   - 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+9 35 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 81,9 +12 8.jun Furukollen Støren SSK
-35 36 Fredrik Adolfsen, Trondhjems PK 81,7 -18 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 37 Kai Inge Johansen, Støren SSK 81,2 ny 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
-11 37 Øyvind Kimo, Rissa PK 81,2 -9 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
-20 39 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 80,6 -11 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 40 Thomas Fagervold, Ørland PK 76,5 ny 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
ny 41 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 76,1 ny 9.jun Furukollen Støren SSK
-4 42 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 75 -5 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 43 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 74,7 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
ny 44 Terje Myhre, Trondhjems PK 74,2 ny 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 45 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 71,7 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+7 46 Tord Wivestad, Trondhjems PK Menn U16 69,4 +7 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-21 47 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 68,2 -22 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
+10 48 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 67,5 +7 8.jun Furukollen Støren SSK
ny 49 Tommy Bangsund, Trondhjems PK 66,7 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 49 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 66,7 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 51 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U14 65 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
-8 52 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 63,5 -7 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
ny 53 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 57 ny 1.jun Dalaråa Sunndal PK
+10 54 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 53,3 +1 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 55 Øystein Wold, Trondhjems PK 53,2 ny 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 56 Kjell Andre Jonassen, Trondhjems PK Menn U14 52,6 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 57 Torvald Fagervold Vik, Ørland PK Menn Jr 50,6 ny 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
-17 57 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 50,6 -27 16.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
+1 59 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 47 -12 8.jun Furukollen Støren SSK
+1 60 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 45,5 -14 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 61 Gøran Buberg, Orkla PK 41 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
ny 62 Kjetil Brill, Støren SSK 31,8 ny 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 63 Steinar Foss, Meldal PK V55 30,1 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
ny 64 Maria Daivs Botengård, Trondhjems PK Kv 28,3 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
-10 65 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U14 27,7 -34 8.jun Furukollen Støren SSK