Alle på topp: Felt Rev   2018 Klasse: A B C oppdatert 14.oktober 2018
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 167 skyttere ( -7 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Morten Antonsen, Ørland PK 100   - 16.mar Brekstad Ørland PK
+20 1 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 100 +2 16.jun Dalaråa Sunndal PK
-   1 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK 100   - 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 100   - 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+55 1 Kjetil Forren, Oppdal PK 100 +12 6.mai Damman, Eidsvåg Molde PK
+15 1 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 100 +1 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+28 1 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 100 +4 9.jul Furukollen Støren SSK
-   1 Øystein Wold, Trondhjems PK 100   - 22.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Bjørn Wold, Trondhjems PK V60 100   - 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 100   - 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+49 11 Ola Hoel, Oppdal PK 99 +12 6.mai Damman, Eidsvåg Molde PK
+5 11 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 99   - 1.sep Tromsdal Verdal SSL
-10 11 Rune Kimo, Rissa PK 99 -1 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
+22 14 Jørgen Andersen, Trondhjems PK V60 98,2 +5 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-14 15 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 98,1 -2 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-   16 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 98 -1 31.mar Oppddal Oppdal PK
-15 16 Knut Harald Horgen, Trondhjems PK V60 98 -2 31.mar Oppddal Oppdal PK
-2 18 Jørgen Dybsland Olsen, Hitra PK 97,1 -2 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 18 Arild Foros, Kotsøy PK 97,1 ny 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+22 18 Bernt Uttakleiv, Trondhjems PK V50 97,1 +5 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-20 21 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 96,5 -4 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+14 22 Fredrik Adolfsen, Trondhjems PK 96,4 +3 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+13 23 Roar Holden, Trondhjems PK V50 96,3 +3 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-23 24 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 96,2 -4 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-   24 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 96,2 -1 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-5 26 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 96,1 -2 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
-26 27 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 95,1 -5 23.jun Oppddal Oppdal PK
+13 27 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 95,1 +3 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
+71 27 Roar Haugan, Støren SSK 95,1 +22 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
+1 30 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V60 95 +1 20.mai Falken skytesenter Finnsnes PK
+20 31 Magne Granøien, Støren SSK 94,7 +5 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-8 32 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 94,2 -3 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-8 32 Jørgen Vik, Ørland PK Menn Jr 94,2 -3 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+46 34 Arne Aarnes, Hitra PK 94,1 +13 3.mai Tromsdal Verdal SSL
+19 35 Morten Haagenstad, Trondhjems PK 92,5 +4 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+25 35 Ingfrid Vevik, Trondhjems PK Kv V50 92,5 +6 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+68 35 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 92,5 +21 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-37 38 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK V50 92,2 -8 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
-38 39 Terje Myhre, Trondhjems PK 91,3 -9 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-39 40 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 91,2 -9 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-   40 Roger Vik, Ørland PK V50 91,2 -1 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
+27 42 Håvard Hoff, Ørland PK 90,2 +7 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
+63 42 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 90,2 +19 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
-14 44 Ola Todal, Trondhjems PK V60 89,5 -6 9.jun Furukollen Støren SSK
-9 45 Stig Eriksen, Trondhjems PK V50 88,5 -5 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-11 45 Øivind Isdahl, Trondhjems PK V70 88,5 -5 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-15 47 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 88,1 -6 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+17 48 Tore Thyholt, Trondhjems PK V60 87,5 +2 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-27 48 Sidney George Phillips, Viking PK og RK V60 87,5 -11 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+32 50 Stina-Maria Aune, Trondhjems PK Kv 87,3 +8 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
+18 50 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 87,3 +3 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
-5 52 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V60 86,7 -4 2.jun Vadsø Vadsø SSK
-8 53 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 84,9 -7 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-10 53 Ståle Nordeng, Trondhjems PK V50 84,9 -7 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+57 53 Birger Berg, Trondhjems PK V70 84,9 +16 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-24 56 Dagfinn Krog, Trondhjems PK 84,4 -10 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
+34 56 Tomas Aarvak, Trondhjems PK 84,4 +9 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
ny 58 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 84,2 ny 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+42 59 Bjørn Kristian Haarberg, Agdenes PK V60 83,7 +11 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 59 Håvard Soknes, Trondhjems PK 83,7 ny 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 61 Erlend Voll, Oppdal PK 83,3 ny 22.sep Lora skytebane Lora SS
+9 62 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 83,2 +1 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 63 Obelix Barbala, Trondhjems PK 83 ny 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 64 Kjetil Godtland, Oppdal PK Menn Jr 82,4 ny 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
+15 64 Tore Egil Halse, Storm SS 82,4 +1 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 66 Morten Bjørsvik, Trondhjems PK 81,7 ny 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-7 66 Gudmund Koran, Trondhjems PK V60 81,7 -6 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+3 68 Arne Årvåg, Trondhjems PK V50 81,3 -1 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-17 69 Geir Hoff, Trondhjems PK V60 81,1 -9 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-42 70 Terje Buseth, Kotsøy PK V50 80,4 -16 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
-17 71 Øyvind Kimo, Rissa PK 79 -10 9.jun Furukollen Støren SSK
-15 72 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 78,9 -9 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+42 73 Ketil Nilsen, Trondhjems PK 78,8 +13 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 73 Thommy Dypdahl Bangsund, Trondhjems PK 78,8 -6 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+32 75 Tomas Dahl, Ørland PK 78,5 +9 9.jun Sætnan Stjørdal PK
+18 76 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 78,2 +4 31.mar Oppddal Oppdal PK
ny 77 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 77,9 ny 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-57 77 Ragnar Thyholt, Trondhjems PK V50 77,9 -20 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+4 77 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 77,9 -2 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+40 80 Roar Kjerstadsmo, Rindal SS 77,5 +13 23.jun Oppddal Oppdal PK
ny 80 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 77,5 ny 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
+9 80 Toralf Mjøen, Oppdal PK V50 77,5 +2 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
+19 83 Anders Hernes, Ørland PK 76,5 +5 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 83 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv Jr 76,5 ny 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
-8 85 Stig Kristoffersen, Trondhjems PK 76 -5 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-62 86 Asle Kolstad, Trondhjems PK 75,7 -21 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-44 87 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 75,5 -16 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-22 87 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 75,5 -10 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+44 89 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 74,5 +21 8.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 89 Johan Martin Heier, Oppdal PK V50 74,5 ny 23.jun Oppddal Oppdal PK
ny 89 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 74,5 ny 8.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 89 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V60 74,5 ny 23.jun Oppddal Oppdal PK
-29 93 Cecilie Silderen Kirkhaug, Trondhjems PK Kv 74 -12 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-2 93 Jan Husby, Trondhjems PK V60 74 -2 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-8 93 Marius Røvik Helstad, Trondhjems PK 74 -4 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
-44 93 Ivar Hervik, Trondhjems PK V70 74 -16 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+50 97 Sebastian Stabrun Skjetne, Trondhjems PK 73,7 +25 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-52 98 Christer Kristensen Rønning, Trondhjems PK 73,6 -18 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-7 98 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 73,6 -2 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 100 Odd Johannessen, Trondhjems PK V50 73,2 ny 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
-6 101 Håvard Larsen, Rissa PK 72,4 -1 25.aug Furukollen Støren SSK
ny 102 Frode Løfaldli, Trondhjems PK 72 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+20 103 Kristoffer Knutshaug, Trondhjems PK 71,7 +10 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 104 Kjell Prytz, Kotsøy PK V70 71,6 ny 23.jun Oppddal Oppdal PK
-48 105 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 71,2 -17 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-53 106 Hans Martin, Trondhjems PK V70 70,5 -19 22.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 106 Johnny Voll, Oppdal PK 70,5 ny 9.jun Furukollen Støren SSK
ny 108 Andreas Kiltvik, Selbu PK 70,2 ny 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+29 109 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V60 69,1 +17 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+4 110 Frank Solem, Rissa PK V50 67,7 +1 28.apr Sankthansholet Ørland PK
-27 111 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK 67,3 -12 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 112 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 66,7 ny 22.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 113 Lars Snoen, Meldal PK V50 66,3 ny 8.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 113 Espen Fiskum, Trondhjems PK 66,3 ny 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-52 115 Asbjørn Fostervold, Trondhjems PK V60 65,5 -21 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-17 116 Espen Wettergreen Moseng, Trondhjems PK 64,8 -8 9.jun Furukollen Støren SSK
+12 117 Terje Mosdahl, Trondhjems PK 64,5 +8 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+36 118 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK 64,2 +18 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-2 119 Tom Kristian Noodt, Trondhjems PK 63,7 -2 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
-48 119 Einar Samstad, Kotsøy PK V70 63,7 -19 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
-25 121 Jørgen Nordseth, Trondhjems PK 63,6 -10 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+26 122 Karl Erik Øyøygard, Trondhjems PK 63,2 +15 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 122 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 63,2 ny 9.jul Furukollen Støren SSK
ny 124 Willy Sundsethaug, Oppdal PK V50 62,9 ny 6.mai Damman, Eidsvåg Molde PK
-8 125 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 62,6 -3 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+1 126 Stein Erik Kjøsnes, Trondhjems PK V50 62,3 +5 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
+5 127 Stig Edgar Myhre, Trondhjems PK V50 61,8 +7 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+39 128 Ekaterina Zotcheva, Trondhjems PK Kv 60,4 +25 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-23 129 Andre Krogstad, Trondhjems PK 60 -11 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 129 Jan Robert Sjøbakk Engdal, Storm SS 60 ny 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-19 131 Torvald Fagervold Vik, Ørland PK Menn Jr 59,8 -8 23.jun Oppddal Oppdal PK
-62 132 Øystein Gullseth, Trondhjems PK V50 59,6 -23 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+42 132 Siri Victoria Johansen, Trondhjems PK Kv 59,6 +38 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 132 Ola Johnsgård, Trondhjems PK 59,6 ny 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 135 Jens Petter Sliper, Trondhjems PK 58,9 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-40 136 Reidar Høyholm, Trondhjems PK V70 58,7 -15 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-34 137 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 58,5 -13 16.mar Brekstad Ørland PK
+6 138 Raymond Johansen Kjøsnes, Trondhjems PK Menn Jr 57,9 +9 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 139 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 56,6 ny 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 139 Tor Fossum, Trondhjems PK 56,6 ny 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 141 Odd Arne Solberg, Orkla PK 56,4 ny 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-9 142 Arne Johan Ervik, Ørland PK 55,1 +2 8.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 143 Bent Nørkov, Trondhjems PK 54,5 ny 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-19 143 Olav Rokseth Strand, Viking PK og RK 54,5 -7 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-17 145 Jonas Sæther, Trondhjems PK 54,4 -3 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 146 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 52,9 ny 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
-4 147 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 52,6 +2 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+5 148 Arve Snekkestad, Selbu PK V60 52,3 +5 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+21 149 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 51,9 +20 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
+19 150 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 49,1 +17 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-3 151 Aud Helene Rønning, Trondhjems PK Kv 47,4 -1 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 152 Oscar Hansen, Trondhjems PK 47,1 ny 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 153 Hans Martin Langø, Trondhjems PK 45,5 ny 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
ny 154 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 44,8 ny 25.aug Furukollen Støren SSK
ny 155 Henrik Yttergård-strand, Støren SSK Menn U14 43,1 ny 26.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 156 Henri Coppola, Trondhjems PK 39,4 ny 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 157 Erland Johansen, Trondhjems PK 38,6 ny 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 158 Ole-martin Bratteng, Trondhjems PK 38,5 ny 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+1 159 Jon Olav Holan, Trondhjems PK V50 37,7 -2 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
ny 160 Odd Magne Mellemsæter, Oppdal PK V50 37 ny 16.jun Lora skytebane Lora SS
-16 161 Sam Reppen, Trondhjems PK 35,1 -14 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
ny 162 Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK Kv 34 ny 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 163 Roger Buan-krognes, Trondhjems PK 33,3 ny 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 164 Jonas Haaker, Trondhjems PK Menn U16 31,6 ny 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 165 Kenneth Svendsen, Trondhjems PK 22,8 ny 10.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 166 Bjørn Rian, Trondhjems PK V60 21,6 ny 25.jun Furukollen Støren SSK
+4 167 Svein Henrik Bjørset, Trondhjems PK V50 17,3 -11 9.mai Jonsvatnet Trondhjems PK