Alle på topp: Felt Rev   2019 Klasse: A B C oppdatert 11.juni 2019
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 143 skyttere ( -34 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
-   1 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK 100   - 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 1 Rune Kimo, Rissa PK 100 +1 14.apr Oppdal Oppdal PK
-   1 Bjørn Wold, Trondhjems PK V55 100   - 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Arild Inge Wollan, Støren SSK 100   - 8.jun Furukollen Støren SSK
-   1 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 100   - 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 100   - 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-   1 Øystein Wold, Trondhjems PK 100   - 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+14 1 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 100 +2 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+30 9 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 98,1 +6 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+32 10 Roger Vik, Ørland PK 98 +7 14.apr Oppdal Oppdal PK
+23 11 Arne Aarnes, Hitra PK 97,1 +3 2.mai Tromsdal Verdal SSL
+12 12 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 97 +1 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-1 12 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 97 -2 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+9 12 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 97   - 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+46 15 Håvard Soknes, Trondhjems PK 96 +12 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+35 16 Sidney George Phillips, Viking PK og RK V55 94,9 +7 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+32 16 Øivind Isdahl, Trondhjems PK V73 94,9 +6 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+25 16 Terje Myhre, Trondhjems PK 94,9 +4 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-18 19 Morten Antonsen, Ørland PK 94,2 -6 15.mar Brekstad Ørland PK
-9 20 Ola Hoel, Oppdal PK 94,1 -5 2.jun Lora skytebane Lora SS
+6 21 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 93,9 -1 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+68 22 Marius Røvik Helstad, Trondhjems PK 93,6 +19 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+8 23 Magne Granøien, Støren SSK 93,5 -1 8.jun Furukollen Støren SSK
+23 24 Ola Todal, Trondhjems PK V65 93,2 +4 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-9 25 Knut Harald Horgen, Trondhjems PK V65 93,1 -5 14.apr Oppdal Oppdal PK
+84 26 Espen Fiskum, Trondhjems PK 92,9 +25 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-3 26 Roar Holden, Trondhjems PK 92,9 -3 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+53 26 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 92,9 +15 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+69 29 Christer Kristensen Rønning, Trondhjems PK 92,7 +19 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+12 30 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 91,9 +1 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+84 30 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 91,9 +25 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-31 32 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 91,1 -9 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 33 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 90,9 ny 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 33 Bjørn Hellan, Trondhjems PK V55 90,9 ny 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+67 33 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 90,9 +18 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+12 33 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 90,9 +1 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+58 37 Cecilie Silderen Kirkhaug, Trondhjems PK Kv 90,7 +16 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-   38 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 90,1 -2 14.apr Oppdal Oppdal PK
+26 39 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 89,9 +7 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+5 40 Håvard Hoff, Ørland PK 89,4 -1 15.mar Brekstad Ørland PK
-27 41 Jørgen Andersen, Trondhjems PK V65 89,1 -9 14.apr Oppdal Oppdal PK
+17 42 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 88,9 +5 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+17 42 Thommy Dypdahl Bangsund, Trondhjems PK 88,9 +5 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-17 44 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 88,2 -7 8.jun Furukollen Støren SSK
-43 44 Kjetil Forren, Oppdal PK 88,2 -12 8.jun Furukollen Støren SSK
+45 46 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 88 +14 5.mai Damman, Eidsvåg Molde PK
+21 47 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 87,9 +6 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+17 47 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 87,9 +5 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+17 49 Tore Egil Halse, Storm SS 87,3 +5 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 50 Jon Skancke Øiamo, Oppdal PK 87,1 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 51 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 85,9 ny 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+1 52 Stina-Maria Aune, Trondhjems PK Kv 85,5 -2 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-20 52 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 85,5 -9 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 52 Stig Eriksen, Trondhjems PK V55 85,5 -3 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+17 55 Terje Buseth, Kotsøy PK V55 84,9 +5 8.jun Furukollen Støren SSK
ny 56 Kai Inge Johansen, Støren SSK 84,8 ny 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+14 56 Arne Årvåg, Trondhjems PK V55 84,8 +4 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+83 58 Tor Kopstad Fossum, Trondhjems PK 84,6 +28 1.jun Sandnessjøen Sandnessjøen PK
-9 59 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 84,2 -4 14.apr Oppdal Oppdal PK
+19 60 Ragnar Thyholt, Trondhjems PK V55 82,8 +5 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-39 61 Fredrik Adolfsen, Trondhjems PK 81,8 -15 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+79 61 Raymond Johansen Kjøsnes, Trondhjems PK 81,8 +24 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-39 63 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 81,2 -15 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 64 Dag Rune Rømma, Storm SS 80,8 ny 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+74 64 Reidar Høyholm, Trondhjems PK V65 80,8 +22 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+42 66 Andreas Kiltvik, Selbu PK 80 +10 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+31 67 Terje Ofstad, Trondhjems PK V55 79,8 +6 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 67 Christoffer Valberg Fjelldal, Trondhjems PK 79,8 ny 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+37 69 Hans Martin, Trondhjems PK V73 79,5 +9 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+18 69 Asle Kolstad, Trondhjems PK 79,5 +4 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+7 71 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 78,8 +1 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-15 71 Birger Berg, Trondhjems PK V65 78,8 -6 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-38 73 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V55 77,8 -15 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+23 73 Ivar Hervik, Trondhjems PK V73 77,8 +4 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+6 75 Roar Kjerstadmo, Rindal SS 76,3 -1 8.jun Furukollen Støren SSK
-21 76 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V65 76,2 -11 14.apr Oppdal Oppdal PK
-2 77 Ketil Nilsen, Trondhjems PK 75,8 -3 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+3 78 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 75,3 -2 8.jun Furukollen Støren SSK
-21 79 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 75,2 -9 14.apr Oppdal Oppdal PK
-48 80 Jørgen Vik, Ørland PK 74,7 -20 27.apr Sankthansholet Ørland PK
+10 81 Johan Martin Heier, Oppdal PK 74,3 -0 14.apr Oppdal Oppdal PK
-11 82 Geir Hoff, Trondhjems PK V55 73,7 -7 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+1 83 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv 73,3 -3 14.apr Oppdal Oppdal PK
-49 84 Ingfrid Vevik, Trondhjems PK Kv V55 72,7 -20 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+78 84 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 72,7 +31 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+4 84 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 72,7 -3 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-10 84 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V65 72,7 -6 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 88 Arne Erik Rekkebo, Viking PK og RK V55 71,7 ny 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 88 Tord Wivestad, Trondhjems PK Menn U16 71,7 ny 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-39 90 Tore Thyholt, Trondhjems PK V55 71,2 -16 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-61 91 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V65 70,3 -25 14.apr Oppdal Oppdal PK
-74 92 Bernt Uttakleiv, Trondhjems PK 69,9 -27 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-16 93 Jan Husby, Trondhjems PK V65 68,5 -10 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-32 94 Bjørn Kristian Haarberg, Agdenes PK V65 68,4 -15 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 95 Jørgen Andreas Andersen, Trondhjems PK 67,3 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 95 Roald Bakken, Trondhjems PK V65 67,3 ny 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 97 Frode Hegge, Støren SSK 65,5 ny 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+57 97 Henri Coppola, Trondhjems PK 65,5 +17 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+19 99 Terje Mosdahl, Trondhjems PK 64,6 +0 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 99 Stev-Erlend Skaar, Trondhjems PK 64,6 ny 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 101 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 63,5 ny 15.mar Brekstad Ørland PK
-49 102 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 61,9 -25 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 102 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 61,9 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+24 104 Stein Erik Kjøsnes, Trondhjems PK V55 61,6 -1 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+1 105 Johnny Voll, Oppdal PK 61,4 -9 14.apr Oppdal Oppdal PK
-43 106 Erlend Voll, Oppdal PK 59,3 -24 2.jun Lora skytebane Lora SS
+9 107 Asbjørn Fostervold, Trondhjems PK V65 59 -7 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 108 Sanimir Handanagic, Trondhjems PK 56,4 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+35 109 Arve Snekkestad, Selbu PK V55 56,2 +0 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+35 110 Arne Johan Ervik, Ørland PK 53,8 -1 15.mar Brekstad Ørland PK
+53 111 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 53,7 +15 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+65 112 Jo Anders Solli, Trondhjems PK 51,5 +37 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-22 113 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 51,3 -23 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+36 114 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 50,9 -2 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 115 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 50,5 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
+47 116 Bjørn-Ovin Wivestad, Trondhjems PK 49,3 +9 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-8 117 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V55 49,1 -20 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-92 118 Frode Knutsen, Trondhjems PK V55 49 -47 16.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 119 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V55 48,7 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 120 Leif Håkon Utne Hjarbo, Trondhjems PK 46,5 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 121 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U14 46,2 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 122 Rolf Arne Pettersen, Orkla PK V55 44,4 ny 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 122 Geir-Vidar Sørheim, Trondhjems PK 44,4 ny 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 124 Kjetil Brill, Støren SSK 42,9 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+42 125 Odd Magne Mellemsæter, Oppdal PK V55 42,4 +5 2.jun Lora skytebane Lora SS
+50 126 Svein Henrik Bjørset, Trondhjems PK V55 40,4 +23 8.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 126 Ard Tony Stjern, Ørland PK 40,4 ny 15.mar Brekstad Ørland PK
-42 128 Stig Kristoffersen, Trondhjems PK 38,9 -37 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 129 Sinisa Ninic, Trondhjems PK 37,2 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 130 Astrid Klara Mjøen, Ørland PK Kv 36,6 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
-55 131 Tomas Dahl, Ørland PK 36,5 -42 15.mar Brekstad Ørland PK
-35 132 Sebastian Stabrun Skjetne, Trondhjems PK 36,4 -37 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 133 Holger Hallset, Storm SS 36 ny 16.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+21 134 Gunn Kleiven Skaug, Trondhjems PK Kv 35,2 -13 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 135 Johnny Johnsen, Trondhjems PK 30 ny 16.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+39 136 Gøran Buberg, Orkla PK 29,6 +8 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-11 137 Tomas Dørdal Halsetrønning, Orkla PK 27,3 -35 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 138 Tomas Acevedo Rosset, Oppdal PK 26,3 ny 2.jun Lora skytebane Lora SS
ny 139 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 24 ny 16.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 140 Kjell Andre Jonassen, Trondhjems PK Menn U14 21 ny 16.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-16 141 Willy Sundsethaug, Oppdal PK 18,8 -44 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 142 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv Jr 13 ny 16.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 143 Tsvetelin Iliev Ivanov, Trondhjems PK 2 ny 16.mar Jonsvatnet Trondhjems PK