Alle på topp: Felt Rev   2019 Klasse: A B C oppdatert 16.mars 2019
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 83 skyttere ( -94 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
-   1 Øystein Wold, Trondhjems PK 100   - 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK 100   - 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+14 1 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 100 +2 15.mar Brekstad Ørland PK
-   1 Arild Inge Wollan, Støren SSK 100   - 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 100   - 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Bjørn Wold, Trondhjems PK V55 100   - 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 7 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 98,1 -2 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+32 7 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 98,1 +6 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+2 9 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 96,4 -3 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-9 10 Morten Antonsen, Ørland PK 94,2 -6 15.mar Brekstad Ørland PK
+87 11 Christer Kristensen Rønning, Trondhjems PK 92,7 +19 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+11 12 Roar Holden, Trondhjems PK 90,9 -5 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+82 13 Cecilie Silderen Kirkhaug, Trondhjems PK Kv 90,7 +16 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+31 14 Håvard Hoff, Ørland PK 89,4 -1 15.mar Brekstad Ørland PK
-4 15 Rune Kimo, Rissa PK 89,1 -10 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+23 15 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 89,1 -3 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+16 15 Magne Granøien, Støren SSK 89,1 -6 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+41 18 Thommy Dypdahl Bangsund, Trondhjems PK 88,9 +5 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-17 18 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 88,9 -11 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+6 18 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 88,9 -7 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+21 21 Roger Vik, Ørland PK 88,5 -3 15.mar Brekstad Ørland PK
+44 22 Tore Egil Halse, Storm SS 87,3 +5 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+24 23 Ola Todal, Trondhjems PK V65 87 -3 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+36 23 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 87 +3 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+77 23 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 87 +14 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+22 26 Stig Eriksen, Trondhjems PK V55 85,5 -3 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+22 26 Øivind Isdahl, Trondhjems PK V73 85,5 -3 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+6 26 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 85,5 -9 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+27 26 Stina-Maria Aune, Trondhjems PK Kv 85,5 -2 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-3 30 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 85,2 -10 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+48 31 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 83,3 +5 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+47 32 Ragnar Thyholt, Trondhjems PK V55 81,8 +4 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+78 32 Espen Fiskum, Trondhjems PK 81,8 +14 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+29 32 Håvard Soknes, Trondhjems PK 81,8 -2 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-10 32 Fredrik Adolfsen, Trondhjems PK 81,8 -15 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+72 36 Andreas Kiltvik, Selbu PK 80 +10 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-36 37 Kjetil Forren, Oppdal PK 79,1 -21 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-3 38 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V55 77,8 -15 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+31 39 Arne Årvåg, Trondhjems PK V55 76,4 -5 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-13 40 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 75,6 -20 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+24 41 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 74,1 -9 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+17 41 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 74,1 -10 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+35 43 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 72,7 -6 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+45 43 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 72,7 -3 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-8 43 Ingfrid Vevik, Trondhjems PK Kv V55 72,7 -20 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+31 43 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V65 72,7 -6 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+9 47 Birger Berg, Trondhjems PK V65 72,2 -13 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+50 48 Terje Ofstad, Trondhjems PK V55 70,9 -3 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+2 49 Tore Thyholt, Trondhjems PK V55 70,4 -17 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 50 Kai Inge Johansen, Støren SSK 69,1 ny 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+21 50 Geir Hoff, Trondhjems PK V55 69,1 -12 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+25 52 Jan Husby, Trondhjems PK V65 68,5 -10 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 53 Roald Bakken, Trondhjems PK V65 67,3 ny 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+8 54 Bjørn Kristian Haarberg, Agdenes PK V65 66,7 -17 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+99 55 Henri Coppola, Trondhjems PK 65,5 +17 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 55 Frode Hegge, Støren SSK 65,5 ny 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 57 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 63,6 ny 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 58 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 63,5 ny 15.mar Brekstad Ørland PK
-29 59 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V65 62,8 -32 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-7 60 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 60,5 -27 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+3 61 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 56,4 -27 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+13 62 Ketil Nilsen, Trondhjems PK 54,5 -24 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+82 63 Arne Johan Ervik, Ørland PK 53,8 -1 15.mar Brekstad Ørland PK
+100 64 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 53,7 +15 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+16 65 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 51,1 -26 12.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+84 66 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 50,9 -2 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+42 67 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V55 49,1 -20 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+76 68 Arve Snekkestad, Selbu PK V55 47,3 -9 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 69 Rolf Arne Pettersen, Orkla PK V55 44,4 ny 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 69 Geir-Vidar Sørheim, Trondhjems PK 44,4 ny 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+70 71 Tor Kopstad Fossum, Trondhjems PK 40,7 -16 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 72 Ard Tony Stjern, Ørland PK 40,4 ny 15.mar Brekstad Ørland PK
+13 73 Stig Kristoffersen, Trondhjems PK 38,9 -37 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 74 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U14 38,2 ny 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+1 75 Tomas Dahl, Ørland PK 36,5 -42 15.mar Brekstad Ørland PK
+21 76 Sebastian Stabrun Skjetne, Trondhjems PK 36,4 -37 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+78 77 Gunn Kleiven Skaug, Trondhjems PK Kv 35,2 -13 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 78 Kjetil Brill, Støren SSK 34,9 ny 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+83 79 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 34,5 -7 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-35 80 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 30,2 -60 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+94 81 Gøran Buberg, Orkla PK 29,6 +8 26.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+44 82 Tomas Dørdal Halsetrønning, Orkla PK 27,3 -35 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 83 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 23,6 ny 23.feb Jonsvatnet Trondhjems PK