Alle på topp: Felt Mil   2024 Klasse: A B C oppdatert 23.juni 2024
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 126 skyttere ( -20 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
+9 1 Bjørn Harald Vik, Ørland SS V55 113 +14 27.apr Sankthansholet Ørland SS
+24 2 Rune Kimo, Rissa PK 107 +14 27.apr Sankthansholet Ørland SS
+17 3 Morten Antonsen, Ørland SS 101 +6 27.apr Sankthansholet Ørland SS
-3 4 Arild Inge Wollan, Støren SSK V55 100   - 16.jun Myråsen Selbu SS
ny 4 Stian Hansen Tallerås, Meldal SS 100 ny 7.mar NF Bjørsetbanen Meldal SS
-3 4 Roar Kjerstadmo, Rindal SS 100   - 6.jun Bjørsetbanen Meldal SS
+15 4 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv V55 100 +4 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-3 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 100   - 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+55 4 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 100 +18 27.apr Sankthansholet Ørland SS
+81 4 Heidi Torve, Meldal SS Kv 100 +31 7.mar NF Bjørsetbanen Meldal SS
ny 4 Lars Snoen, Meldal SS V55 100 ny 1.feb NF Bjørsetbanen Meldal SS
ny 4 Terje Myhre, Trondhjems PK 100 ny 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-3 4 Arnt Kristian Haugen, Orkla PK V55 100   - 2.jun Furukollen Støren SSK
-4 14 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 96,5 -3 8.jun Lora Lora SS
-14 15 Øystein Wold, Trondhjems PK 96,4 -4 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-3 16 Roar Holden, Trondhjems PK V55 95,5 -3 13.jan Hongslo Orkla PK
-16 17 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V55 94,5 -6 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+45 18 Ove Bø, Trondhjems PK V65 93,1 +13 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+17 18 Hans Martin, Trondhjems PK V73 93,1 +4 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-8 20 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 92,9 -6 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+8 20 Håvard Soknes, Trondhjems PK 92,9 +0 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 22 Frode Hegge, Støren SSK 92 ny 12.mai Dalaråa Sunndal SSK
+45 23 Lars Edgar Onsøyen, Trondhjems PK 91,7 +13 2.jun Furukollen Støren SSK
+10 24 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 91,1 +2 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-   24 Christian Karlsen, Trondhjems PK 91,1 -3 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 26 Sturla Kvarme, Orkla PK V55 90,9 ny 13.jan Hongslo Orkla PK
ny 27 Kai Inge Johansen, Støren SSK 89,7 ny 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-13 28 Bjørn Wold, Trondhjems PK V65 87,3 -9 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+21 28 Toralf Mjøen, Oppdal PK V55 87,3 +3 22.jun Oppdal Oppdal PK
+36 30 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 86,9 +8 16.jun Myråsen Selbu SS
+7 31 Oddbjørn Tangen, Oppdal PK V73 86,8 -1 5.mai Damman Molde PK
ny 32 Bjørn Steinar Vik, Ørland SS V55 86,2 ny 27.apr Sankthansholet Ørland SS
+10 32 Øivind Isdahl, Trondhjems PK V73 86,2 -1 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+44 32 Frank-Robert Gustavsen, Trondhjems PK 86,2 +11 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-13 35 Ola Hoel, Oppdal PK 86,1 -8 21.apr Oppdal Oppdal PK
+17 36 Håkon Rogne, Melhus SS 85,7 +3 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-12 36 Øivind Mosand, Trondhjems PK 85,7 -8 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 38 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 85,5 ny 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+12 38 Jørgen Andersen, Trondhjems PK V65 85,5 +2 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+38 40 Kjetil Forren, Oppdal PK 85,3 +11 22.jun Oppdal Oppdal PK
ny 41 Thien Tan Nguyen, Ørland SS 85,1 ny 27.apr Sankthansholet Ørland SS
ny 42 Øyvind Loeng, Trondhjems PK 84,5 ny 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-42 43 Frode Knutsen, Trondhjems PK V55 84,3 -16 22.jun Oppdal Oppdal PK
+38 44 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 84,1 +13 13.jan Hongslo Orkla PK
-10 45 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 83,9 -5 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-17 46 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 83,6 -9 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+37 47 Roar Haugan, Støren SSK 83,3 +13 22.jun Oppdal Oppdal PK
+3 48 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V65 82,8 -1 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+60 49 Runar Skogstad Kjellhaug, Orkla PK 82,1 +26 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-15 50 Thommy Dypdahl Bangsund, Trondhjems PK 81,8 -7 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+78 51 Bernt Ole Knudsen, Orkla PK V55 81,1 +39 5.mai Damman Molde PK
+21 52 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 80,4 +4 10.feb Skatval Stjørdal SSK
ny 53 Roger Kvam, Orkla PK 79,5 ny 13.jan Hongslo Orkla PK
+1 54 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 79,4 -3 22.jun Oppdal Oppdal PK
-33 55 Roger Vik, Ørland SS V55 79,3 -15 27.apr Sankthansholet Ørland SS
+10 56 Viggo Olden, Ørland SS 78,6 16.jun Myråsen Selbu SS
ny 56 Thomas Røset, Selbu SS 78,6 ny 16.jun Myråsen Selbu SS
-19 58 Eryk Ryszard Jaworski, Trondhjems PK 77,6 -10 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 59 Roar Moe, Orkla PK 77,3 ny 13.jan Hongslo Orkla PK
ny 60 Øyvind Ysland, Trondhjems PK 77 ny 20.apr NF Jonsvatnet Trondhjems PK
-20 60 Tor Arne Hage, Melhus SS 77 -10 27.apr Sankthansholet Ørland SS
ny 62 Morten Jakobsen, Trondhjems PK 76,8 ny 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-16 63 Terje Ofstad, Trondhjems PK V65 75,9 -10 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 64 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv Jr 75,5 ny 22.jun Oppdal Oppdal PK
+18 65 Andreas Kiltvik, Selbu SS 75 +4 16.jun Myråsen Selbu SS
+20 66 Morten André Slåen, Orkla PK V55 74,8 +6 10.feb Skatval Stjørdal SSK
ny 67 Are Løset, Meldal SS 74,6 ny 6.jun Bjørsetbanen Meldal SS
-24 68 Tore Thyholt, Trondhjems PK V65 74,5 -12 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-23 69 Ronald Edward Billingslea, Trondhjems PK V73 72,7 -13 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 70 Marius Helstad, Trondhjems PK 72,3 ny 13.mai NF Mjåvatn Marnar PL
+42 71 Oddbjørn Hayrettin Bjørkeng, Trondhjems PK 72,2 +18 6.apr NF Skatval Stjørdal SSK
-2 72 Jørgen Samdal Westrum, Trondhjems PK 71,4 -7 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+38 73 Mats Kjerstadmo, Rindal SS 71,3 +16 21.apr Oppdal Oppdal PK
+48 74 Johnny Haugen, Orkla PK V55 70,5 +24 13.jan Hongslo Orkla PK
ny 75 Rune Thorsen Barland, Selbu SS 70,2 ny 16.jun Myråsen Selbu SS
ny 76 Thor Kristian Strøm Karlsen, Orkla PK 69,2 ny 10.feb Skatval Stjørdal SSK
+21 77 Geir Ole Spakmo, Melhus SS V55 69,1 +7 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-13 78 Bjørn Kristian Haarberg, Agdenes PK V73 69 -11 27.apr Sankthansholet Ørland SS
ny 79 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv 68,6 ny 22.jun Oppdal Oppdal PK
+1 80 Geir Hoff, Trondhjems PK V65 67,9 -4 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 80 Arne Årvåg, Trondhjems PK V55 67,9 -9 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+22 82 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V73 67,6 +7 22.jun Oppdal Oppdal PK
-20 82 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V65 67,6 -13 22.jun Oppdal Oppdal PK
ny 84 Jan Atle Warvik, Trondhjems PK 67,3 ny 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+26 84 Espen Refsnes-Myrvold, Trondhjems PK 67,3 +11 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 86 John Sverre Aas, Støren SSK Menn Jr 66,7 ny 22.jun Oppdal Oppdal PK
ny 87 Gard Pedersen, Trondhjems PK V55 66,2 ny 20.apr NF Jonsvatnet Trondhjems PK
+12 88 John Christian Holberg, Viking PK og RK 66,1 +4 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 89 Cathrine Elisabeth Vold, Orkla PK Kv 65,9 ny 13.jan Hongslo Orkla PK
-61 90 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 65,3 -27 21.apr Oppdal Oppdal PK
ny 91 Håvard Estensvoll, Støren SSK 64,3 ny 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
+27 92 Anders Vold, Trondhjems PK V65 63,8 +15 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 93 Steinar Foss, Meldal SS V55 63,7 -5 22.jun Oppdal Oppdal PK
+13 94 Ola Todal, Trondhjems PK V73 63,6 +6 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
+33 95 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V65 62,5 +19 2.mar Skatval Stjørdal SSK
ny 96 William Throndsen, Trondhjems PK 62,2 ny 20.apr NF Jonsvatnet Trondhjems PK
-36 97 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 62,1 -19 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
-5 98 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 60,8 -3 20.apr NF Jonsvatnet Trondhjems PK
-29 99 Birger Berg, Trondhjems PK V73 60,7 -17 10.feb Skatval Stjørdal SSK
ny 100 Ole Anders Vennatrø, Trondhjems PK 58,1 ny 20.apr NF Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 101 Odin-Omar Sakarias Roald, Trondhjems PK 57,1 ny 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
-39 102 Morten Andersen, Trondhjems PK 56,9 -23 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 103 Robin Hegge, Trondhjems PK 55,4 ny 20.apr NF Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 104 Bjørn Egil Martinsen, Ørland SS V55 55,2 ny 27.apr Sankthansholet Ørland SS
ny 104 Jann Pedersen, Trondhjems PK V55 55,2 ny 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 106 Anders Christian Anderson Pettersen, Trondhjems PK 52,8 ny 2.mar Skatval Stjørdal SSK
-50 106 Aksel Martin Lernæs Hamnes, Trondhjems PK 52,8 -30 6.apr NF Skatval Stjørdal SSK
ny 108 Johan Martin Heier, Oppdal PK V55 51,8 ny 8.jun Lora Lora SS
ny 109 Tommy Kvål, Trondhjems PK 51,4 ny 20.apr NF Jonsvatnet Trondhjems PK
+24 110 Ernst Andreas Olaisen, Trondhjems PK 49,1 +12 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
-32 111 Asbjørn Fostervold, Trondhjems PK V65 48,3 -25 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
+12 112 Bjørn Inge Berg, Viking PK og RK 48,2 +2 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 113 Maya Kristin Ophus, Orkla PK Kv 46,6 ny 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 114 Lukas Steigedal Hilstad, Meldal SS Menn U14 44,8 ny 6.jun Bjørsetbanen Meldal SS
ny 114 Elin Birgitte Sagvold, Meldal SS Kv V65 44,8 ny 6.jun Bjørsetbanen Meldal SS
+10 116 Tore Jørgen Lollich Malvik, Trondhjems PK V73 41,8 -2 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 116 Terje Mosdahl, Trondhjems PK 41,8 ny 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 118 Roald Bakken, Trondhjems PK V73 41,4 ny 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 119 Magnus Myhren Rokstad, Viking PK og RK 39,7 ny 8.jun NF Skatval Stjørdal SSK
-4 120 Anders Johnsen, Støren SSK 39,3 -11 20.jan Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 121 Bengt Erik Erlandsen, Ørland SS V55 39,1 ny 27.apr Sankthansholet Ørland SS
-35 122 Brage Lillery, Meldal SS V55 38,8 -30 6.jun Bjørsetbanen Meldal SS
ny 123 Elin Sofie Moe, Orkla PK Kv V55 32,8 ny 9.mar Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 124 André Nicolai Vehre, Ørland SS 27,6 ny 27.apr Sankthansholet Ørland SS
ny 125 Lars Norvald Mosdahl, Trondhjems PK 27,3 ny 17.feb Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 126 Johanne Korsvoll, Ørland SS Kv 17,2 ny 27.apr Sankthansholet Ørland SS