Alle på topp: Felt Mag 2   2018 Klasse: A B C oppdatert 14.oktober 2018
Krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 32 skyttere ( +6 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+2 1 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 100 +1 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-   1 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 100   - 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 3 Morten Antonsen, Ørland PK 98,8 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+2 4 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 97,6 +3 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
+5 5 Terje Myhre, Trondhjems PK 96,5 +20 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 5 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK V50 96,5 +28 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-   7 Rune Kimo, Rissa PK 96,3 +3 2.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 8 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 94,1 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 8 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 94,1 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
+7 10 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 92,9 +29 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+3 11 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 91,8 +19 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 12 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 90,6 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-1 13 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 88,5 +13 10.jun Furukollen Støren SSK
-5 14 Magne Granøien, Støren SSK 87,1 +10 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 15 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 86,2 ny 10.jun Furukollen Støren SSK
-15 16 Øystein Wold, Trondhjems PK 85,9 -14 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-12 16 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 85,9 -9 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 18 Roger Vik, Ørland PK V50 84,7 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-15 19 Gudmund Koran, Trondhjems PK V60 82,4 -13 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-11 19 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 82,4 +4 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 21 Jørgen Andersen, Trondhjems PK V60 76,5 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 21 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V60 76,5 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
+2 23 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 71,8 +23 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-11 24 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 70,1 -4 10.jun Furukollen Støren SSK
ny 25 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 69 ny 10.jun Furukollen Støren SSK
ny 26 Espen Fiskum, Trondhjems PK 64,7 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 27 Obelix Barbala, Trondhjems PK 63,5 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-8 28 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK 56,5 +1 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-8 29 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 51,8 -1 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-12 30 Birger Berg, Trondhjems PK V70 37,6 -21 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 31 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 30,6 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-9 32 Kathrine Brandhaug, Viking PK og RK Kv 23,5 -27 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK