Alle på topp: Felt Mag 1   2018 Klasse: A B C oppdatert 6.august 2018
Krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 47 skyttere ( +12 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+7 1 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 100 +6 10.jun Furukollen Støren SSK
-   1 Rune Kimo, Rissa PK 100   - 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
+5 1 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 100 +4 2.jun Dalaråa Sunndal PK
-3 4 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 98,8 -1 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 5 Morten Antonsen, Ørland PK 96,5 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 5 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 96,5 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-6 7 Terje Myhre, Trondhjems PK 95,3 -5 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 8 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 91,8 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 8 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK V50 91,8 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 10 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 90,6 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 10 Roger Vik, Ørland PK V50 90,6 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-2 12 Kjetil Forren, Oppdal PK 90 -3 2.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 13 Asle Kolstad, Trondhjems PK 88,4 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-10 14 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 87,2 -10 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-11 15 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 86 -12 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 16 Tore Egil Halse, Storm SS 85,9 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
+5 16 Magne Granøien, Støren SSK 85,9 +13 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-11 18 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 84,9 -10 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 18 Jørgen Andersen, Trondhjems PK V60 84,9 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 20 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 84,7 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-   21 Ola Hoel, Oppdal PK 82,5 +9 2.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 22 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V60 82,4 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
+11 23 Olav Rokseth Strand, Viking PK og RK 80,2 +30 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-3 24 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 80 +7 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-14 25 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 79,3 -9 10.jun Furukollen Støren SSK
ny 26 Eryk Jaworski, Trondhjems PK 79,1 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 27 Roar Kjerstadmo, Rindal SS 78,8 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-10 27 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 78,8 -0 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 29 Dag Rune Rømma, Storm SS V50 76,7 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 30 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 75,6 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-13 31 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 74,1 -4 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-19 32 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 73,6 -14 10.jun Furukollen Støren SSK
ny 33 Andreas Kiltvik, Selbu PK 73,3 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-15 34 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 68,6 -9 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-10 35 Kathrine Brandhaug, Viking PK og RK Kv 66,7 -4 10.jun Furukollen Støren SSK
-16 36 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 65,1 -11 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-11 37 Adrian Småvik, Trondhjems PK Menn Jr 63,8 -6 2.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 38 Bjørn Rømma, Viking PK og RK V60 62,8 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 39 Toralf Mjøen, Oppdal PK V50 61,2 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
-12 40 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK 58,1 -9 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 41 Jo Anders Solli, Trondhjems PK 53,5 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 42 Birger Berg, Trondhjems PK V70 50 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 43 Dagfinn Haraldstad, Oppdal PK 47,1 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 44 Obelix Barbala, Trondhjems PK 46 ny 10.jun Furukollen Støren SSK
ny 45 Espen Fiskum, Trondhjems PK 45,9 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 46 Arve Snekkestad, Selbu PK V60 44,2 ny 30.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 47 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 29,4 ny 23.jul NM Oppdal Oppdal PK