Alle på topp: Felt Grov   2018 Klasse: A B C oppdatert 14.oktober 2018
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 73 skyttere ( -5 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 100   - 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+19 1 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 100 +4 25.jun Furukollen Støren SSK
+15 1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 100 +2 9.jul Furukollen Støren SSK
-   1 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 100   - 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+29 1 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 100 +8 28.apr Sankthansholet Ørland PK
-   1 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 100   - 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+12 1 Morten Antonsen, Ørland PK 100 +1 23.jun Oppddal Oppdal PK
-   1 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 100   - 9.jun Sætnan Stjørdal PK
+52 1 Marius Røvik Helstad, Trondhjems PK 100 +23 22.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 10 Arne Aarnes, Hitra PK 98,6 ny 3.mai Tromsdal Verdal SSL
-10 11 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 98,1 -2 23.jun Oppddal Oppdal PK
+19 11 Håvard Hoff, Ørland PK 98,1 +6 28.apr Sankthansholet Ørland PK
-   13 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 98 -1 1.sep Tromsdal Verdal SSL
-13 14 Rune Kimo, Rissa PK 97,1 -3 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
-14 15 Bernt Uttakleiv, Trondhjems PK V50 96,2 -4 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 16 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 96,1 ny 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
-15 16 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 96,1 -4 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
-17 18 Magne Granøien, Støren SSK 95,9 -4 25.jun Furukollen Støren SSK
+8 18 Roger Vik, Ørland PK V50 95,9 +3 8.sep Sankthansholet Ørland PK
+13 20 Viggo Olden, Ørland PK 95,3 +4 16.mar Brekstad Ørland PK
+20 21 Øivind Isdahl, Trondhjems PK V70 95,2 +9 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+3 22 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 94,1 -0 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
-   23 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 93,5 -2 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-3 24 Roar Haugan, Støren SSK 93,1 -2 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
+26 24 Anders Hernes, Ørland PK 93,1 +15 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
+2 26 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 92,4 -1 9.jul Furukollen Støren SSK
+5 27 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 92,2 +0 23.jun Oppddal Oppdal PK
ny 27 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 92,2 ny 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
+27 27 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 92,2 +16 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+36 27 Tomas Dahl, Ørland PK 92,2 +25 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+6 31 Ola Hoel, Oppdal PK 91,6 +3 6.mai Damman, Eidsvåg Molde PK
-31 32 Knut Harald Horgen, Trondhjems PK V60 91,4 -9 31.mar Oppddal Oppdal PK
+6 33 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V60 91,1 +4 2.jun Vadsø Vadsø SSK
+34 34 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 90,9 +28 9.jul Furukollen Støren SSK
-1 35 Helge Olden, Ørland PK V60 90,8 +1 8.sep Sankthansholet Ørland PK
-18 36 Øyvind Kimo, Rissa PK 90,5 -7 31.mar Oppddal Oppdal PK
-   36 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 90,5 +1 16.jun Dalaråa Sunndal PK
-8 36 Kjetil Forren, Oppdal PK 90,5 -3 6.mai Damman, Eidsvåg Molde PK
-19 36 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 90,5 -7 31.mar Oppddal Oppdal PK
ny 40 Karl Jørgen Torkildsen, Trondhjems PK V50 90,4 ny 9.jun Furukollen Støren SSK
ny 41 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 89,7 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 42 Ola Todal, Trondhjems PK V60 89,5 +2 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 43 Trond Damhaug, Rissa PK V50 88,6 ny 31.mar Oppddal Oppdal PK
-18 44 Tore Thyholt, Trondhjems PK V60 87,6 -6 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-44 45 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 87 -13 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 46 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 86,7 ny 8.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 47 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 86,3 ny 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
-6 48 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V60 85 -2 16.mar Brekstad Ørland PK
+3 49 Jørgen Vik, Ørland PK Menn Jr 84,8 +8 31.mar Oppddal Oppdal PK
-27 49 Stig Eriksen, Trondhjems PK V50 84,8 -10 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+6 51 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 83,3 +9 9.jul Furukollen Støren SSK
ny 52 Toralf Mjøen, Oppdal PK V50 81 ny 31.mar Oppddal Oppdal PK
ny 53 Roar Kjerstadsmo, Rindal SS 76,9 ny 9.jun Furukollen Støren SSK
-10 54 Jon Skancke Øiamo, Oppdal PK 76,2 -6 31.mar Oppddal Oppdal PK
ny 55 Idar Moe, Rindal SS V60 76 ny 9.jun Furukollen Støren SSK
ny 56 Ståle Nordeng, Trondhjems PK V50 75,7 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-13 57 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V60 72,4 -10 31.mar Oppddal Oppdal PK
-2 58 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 70,3 -4 25.jun Furukollen Støren SSK
-   59 Birger Berg, Trondhjems PK V70 70,1 -2 22.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+5 60 John-Arne Singsåsmo, Støren SSK 69,6 +5 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+9 61 Ove Bø, Trondhjems PK V60 68,6 +12 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-15 62 Morten Maaø Jakobsen, Trondhjems PK 68,2 -13 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-19 63 Torvald Fagervold Vik, Ørland PK Menn Jr 66 -16 23.jun Oppddal Oppdal PK
+1 64 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 65,2 +1 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 65 Odd Johannessen, Trondhjems PK V50 62,1 ny 23.jun Oppddal Oppdal PK
-18 66 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 55,1 -24 14.apr NF Trondheim Trondhjems PK
-11 66 Arne Årvåg, Trondhjems PK V50 55,1 -20 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 68 Obelix Barbala, Trondhjems PK 48,6 ny 31.mar Oppddal Oppdal PK
ny 69 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 43,1 ny 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 70 Harald Setsaas, Selbu PK V60 42,2 ny 27.jul NM Oppdal Oppdal PK
ny 71 Halgeir Græsli, Selbu PK 40 ny 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 72 Erland Johansen, Trondhjems PK 33,7 ny 9.jun Sætnan Stjørdal PK
ny 73 Ola Østhus, Viking PK og RK V50 25,7 ny 18.aug Jonsvatnet Trondhjems PK