Alle på topp: Felt Fin   2019 Klasse: A B C oppdatert 11.juni 2019
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 116 skyttere ( -32 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
-   1 Morten Antonsen, Ørland PK 100   - 27.apr Sankthansholet Ørland PK
-   1 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 100   - 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
-   1 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 100   - 14.apr Oppdal Oppdal PK
-   1 Arild Inge Wollan, Støren SSK 100   - 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+50 1 Dag Rune Rømma, Storm SS 100 +10 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+77 1 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 100 +17 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
-   1 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 100   - 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+16 8 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 99 +2 14.apr Oppdal Oppdal PK
-7 8 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 99 -1 8.jun Furukollen Støren SSK
-9 10 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 98 -2 8.jun Furukollen Støren SSK
+17 10 Håvard Hoff, Ørland PK 98 +2 15.mar Brekstad Ørland PK
+10 10 Roger Vik, Ørland PK 98   - 15.mar Brekstad Ørland PK
+13 13 Kjetil Forren, Oppdal PK 97,8 +1 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 14 Kenneth Svinsås, Ørland PK 96,2 ny 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 15 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 96 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
+17 15 Jon Skancke Øiamo, Oppdal PK 96   - 14.apr Oppdal Oppdal PK
+10 17 Viggo Olden, Ørland PK 95,2 -1 27.apr Sankthansholet Ørland PK
+81 18 Arne Johan Ervik, Ørland PK 95,1 +22 15.mar Brekstad Ørland PK
+19 19 Ola Hoel, Oppdal PK 94,9 -1 2.jun Lora skytebane Lora SS
-19 20 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 94,8 -5 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+38 21 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 94,1 +6 14.apr Oppdal Oppdal PK
-21 22 Rune Kimo, Rissa PK 93,3 -7 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 23 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 93,1 ny 15.mar Brekstad Ørland PK
-23 24 Roar Haugan, Støren SSK 92,9 -7 8.jun Furukollen Støren SSK
-   24 Magne Granøien, Støren SSK 92,9 -4 8.jun Furukollen Støren SSK
-25 26 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 92,1 -8 14.apr Oppdal Oppdal PK
+37 27 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 91,3 +5 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+26 27 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 91,3 +2 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+5 27 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V55 91,3 -5 27.apr Sankthansholet Ørland PK
+5 27 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 91,3 -5 27.apr Sankthansholet Ørland PK
-8 31 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 91,1 -6 14.apr Oppdal Oppdal PK
+23 31 Knut Harald Horgen, Trondhjems PK V65 91,1 +2 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 33 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 90,8 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
+9 34 Stina-Maria Aune, Trondhjems PK Kv 89,1 -4 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 35 Roar Kjerstadmo, Rindal SS 88,8 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
+48 35 Terje Buseth, Kotsøy PK V55 88,8 +7 8.jun Furukollen Støren SSK
+30 35 Marius Røvik Helstad, Trondhjems PK 88,8 +2 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 38 Håvard Soknes, Trondhjems PK 88,1 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
-6 38 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 88,1 -8 14.apr Oppdal Oppdal PK
-21 40 Helge Olden, Ørland PK V55 87,5 -12 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 41 Tor Kopstad Fossum, Trondhjems PK 87 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+23 42 Erlend Voll, Oppdal PK 85,6 -1 2.jun Lora skytebane Lora SS
+22 43 Jørgen Andersen, Trondhjems PK V65 85,1 -1 14.apr Oppdal Oppdal PK
+58 44 Tord Wivestad, Trondhjems PK Menn U16 85 +13 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 45 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 84,6 -10 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 46 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 84,2 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
-6 46 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V65 84,2 -10 14.apr Oppdal Oppdal PK
-14 46 Toralf Mjøen, Oppdal PK 84,2 -12 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 49 Mads Dalbakk Lysevold, Kotsøy PK 83,7 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
-5 50 Terje Myhre, Trondhjems PK 82,5 -10 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 51 Henri Coppola, Trondhjems PK 82,2 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
+38 52 Odd Magne Mellemsæter, Oppdal PK V55 81,4 +3 2.jun Lora skytebane Lora SS
+35 53 Gunn Kleiven Skaug, Trondhjems PK Kv 80 +1 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-27 54 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 79,6 -17 8.jun Furukollen Støren SSK
-10 55 Ola Todal, Trondhjems PK V65 79,2 -13 14.apr Oppdal Oppdal PK
+17 56 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 78,8 -5 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 57 Tommy Sagmyr, Ørland PK 77,9 ny 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 58 Astrid Klara Mjøen, Ørland PK Kv 77,6 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
ny 59 Dagfinn Haraldstad, Oppdal PK V73 77,2 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
-5 59 Stig Eriksen, Trondhjems PK V55 77,2 -12 14.apr Oppdal Oppdal PK
+27 61 Tomas Dørdal Halsetrønning, Orkla PK 76,6 -2 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+10 62 Johnny Voll, Oppdal PK 75,2 -10 14.apr Oppdal Oppdal PK
-16 63 Jørgen Vik, Ørland PK 75 -17 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 64 Kai Inge Johansen, Støren SSK 74,3 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 64 Mats Kjerstadmo, Rindal SS 74,3 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
+4 66 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 73,9 -11 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+32 67 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 73,3 +0 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 68 Sanimir Handanagic, Trondhjems PK 72,7 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 68 Tore Thyholt, Trondhjems PK V55 72,7 ny 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+50 70 Tormod Fremstad, Ørland PK V65 72,1 +8 27.apr Sankthansholet Ørland PK
-26 70 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 72,1 -21 27.apr Sankthansholet Ørland PK
+41 72 Terje Ofstad, Trondhjems PK V55 71,4 +4 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+31 72 Birger Berg, Trondhjems PK V65 71,4 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
-5 74 Espen Fiskum, Trondhjems PK 71,3 -14 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 75 Tomas Acevedo Rosset, Oppdal PK 69,5 ny 2.jun Lora skytebane Lora SS
-14 76 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv 69,3 -18 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 77 Terje Thyholt, Trondhjems PK Menn U14 68,8 ny 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 78 Ard Tony Stjern, Ørland PK 68,6 ny 15.mar Brekstad Ørland PK
ny 79 Thomas Fagervold, Ørland PK 68,3 ny 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 80 Casper Christophersen Ring, Ørland PK Menn U14 65,4 ny 27.apr Sankthansholet Ørland PK
-2 81 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 65,2 -17 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+47 82 Arvid Grønsletten, Trondhjems PK V65 64,9 +6 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+4 83 Willy Sundsethaug, Oppdal PK 63,4 -17 14.apr Oppdal Oppdal PK
ny 84 Karl Jørgen Torkildsen, Trondhjems PK V55 62,4 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
+30 85 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U14 62,2 -4 8.jun Furukollen Støren SSK
+59 86 Andreas Antonsen, Orkla PK 61 +34 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
-29 87 Kathrine Brandhaug, Viking PK og RK Kv 60,4 -28 14.apr Oppdal Oppdal PK
+34 88 Steinar Foss, Meldal PK V55 60,2 -3 8.jun Furukollen Støren SSK
+41 89 Malin Skaug, Trondhjems PK Kv 59,4 +3 14.apr Oppdal Oppdal PK
+15 90 Terje Mosdahl, Trondhjems PK 58,8 -11 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 91 Malin Sagmyr, Ørland PK Kv U14 58,7 ny 27.apr Sankthansholet Ørland PK
-41 91 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 58,7 -33 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+4 93 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U14 58,4 -15 14.apr Oppdal Oppdal PK
+39 94 Elin Viken, Orkla PK Kv 57,4 +2 14.apr Oppdal Oppdal PK
+40 95 Gøran Buberg, Orkla PK 57,1 +5 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+31 95 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 57,1 -3 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
+19 97 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 56,5 -9 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+19 98 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V55 55,8 -9 13.apr Jonsvannet Trondhjems PK
ny 99 Kjell Einar Dørum, Oppdal PK V55 55,4 ny 14.apr Oppdal Oppdal PK
-20 100 Bjørn Kristian Haarberg, Agdenes PK V65 55,1 -27 8.jun Furukollen Støren SSK
ny 101 Martin Hagen Stranden, Ørland PK 54,8 ny 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 102 Frode Hegge, Støren SSK 54,2 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 102 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 54,2 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+28 104 Frank-Robert Gustavsen, Trondhjems PK 53,8 -2 11.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-13 105 Jostein Engesmo, Støren SSK V55 50 -28 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 106 Mohammed Daniel Benchakroune, Ørland PK Menn U14 41,3 ny 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 106 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 41,3 ny 27.apr Sankthansholet Ørland PK
+4 108 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 39,1 -29 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 109 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U14 37 ny 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 110 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv Jr 35,4 ny 6.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 111 Rose Mari Yttergård-Strand, Støren SSK Kv V55 30,6 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
ny 112 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 29,8 ny 27.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 113 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 26,5 ny 8.jun Furukollen Støren SSK
+29 114 Malin Vik, Ørland PK Kv U14 22,1 -14 27.apr Sankthansholet Ørland PK
+31 115 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 19,6 -7 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 115 Kjetil Brill, Støren SSK 19,6 ny 2.mar Støren Skytesenter Støren SSK