Alle på topp: VM Fin   2020 Klasse: A B C oppdatert 13.juli 2020
Krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 40 skyttere ( -47 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+2 1 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 571 +16 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+15 2 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 552 +19 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
-1 2 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 552 -22 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+9 4 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 547 +7 9.feb Skytterhallen Molde PK
+10 5 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 545 +11 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+14 6 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 541 +11 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+5 6 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 541   - 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+2 6 Morten Nilsen, Molde PK 541 -5 9.feb Skytterhallen Molde PK
ny 9 Rolf Toven, Nesset PK V65 538 ny 9.feb Skytterhallen Molde PK
+19 10 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 533 +20 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
-3 10 Geir Øverås, Vestnes PK 533 -16 19.jan K-cup Vestneshallen Vestnes PK
+12 12 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 527 +6 9.feb Skytterhallen Molde PK
+10 13 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 520 -3 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-   14 André Hansø, Kristiansund PK V55 518 -19 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
-   15 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 514 -20 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 16 Andreas Mørland, Molde PK V55 507 ny 9.feb Skytterhallen Molde PK
+10 17 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 498 -20 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 17 Bjørn Karlsen, Kristiansund PK 498 ny 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+9 19 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 496 -18 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 20 Ola Inge Grønnevet, Hjørungavåg PK 483 ny 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+33 21 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 477 +18 19.jan K-cup Vestneshallen Vestnes PK
+25 22 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 471 -7 19.jan K-cup Vestneshallen Vestnes PK
+26 23 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 469 -4 9.feb Skytterhallen Molde PK
-15 24 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 467 -78 19.jan K-cup Vestneshallen Vestnes PK
ny 24 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 467 ny 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+13 26 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK V55 465 -24 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 27 Robert Honningsvåg, Vanylven SSL V55 461 ny 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+42 28 Tore Nørbech, Kristiansund PK V65 455 +67 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+13 29 Per Olav Ødegård, Molde PK V55 445 -39 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+11 30 Rune Amundø, Sula SSK 431 -56 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+47 31 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 428 +80 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+20 32 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 424 -42 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+40 33 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 410 +28 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+33 34 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 408   - 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 35 Egil Åslid, Ørsta/Volda PK V65 404 ny 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 36 Bjørn Ola Korsnes, Kristiansund PK V65 399 ny 2.feb K-cup Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+31 37 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK V55 390 -15 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 38 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 388 ny 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 39 Kjetil Danielsen, Vigra og Valderøy PK 382 ny 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+37 40 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 313 -48 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK