Alle på topp: Hurtig Fin   2020 Klasse: A B C oppdatert 13.juli 2020
Krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 30 skyttere ( -77 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+1 1 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 572 -9 28.jun Oppdal Oppdal PK
-1 2 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 571 -15 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-   3 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 559 -8 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+28 4 André Hansø, Kristiansund PK V55 545 +23 28.jun Oppdal Oppdal PK
+2 5 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 543 -7 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+9 6 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 536 -4 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+4 7 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 532 -13 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+2 8 Geir Øverås, Vestnes PK 526 -21 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+23 9 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 523 +1 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+33 10 Rune Amundø, Sula SSK 519 +17 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-3 11 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 518 -30 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+27 12 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 511 +3 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+28 13 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 500 -3 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+47 14 Per Olav Ødegård, Molde PK V55 489 +12 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-   15 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 485 -55 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+3 15 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 485 -53 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+12 17 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 484 -39 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+35 18 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 478 -11 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 19 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL V65 476 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+42 20 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 473 -3 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+58 21 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 468 +43 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+30 22 Tormod Georg Vinje, Vigra og Valderøy PK V55 467 -23 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+59 23 Kai Vidar Farstad, Molde PK 395 -17 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+46 24 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 390 -57 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 25 Bjørnar Sivertsen, Molde PK 384 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 26 Kjetil Danielsen, Vigra og Valderøy PK 333 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+33 27 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 326 -155 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+79 28 Jonas Trælvik Farstad, Molde PK Menn U16 254 +166 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+71 29 Neelesh Sateesh Kasbekar, Molde PK 143 -150 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+29 30 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK V65 69 -413 28.jun Oppdal Oppdal PK