Alle på topp: Felt Rev   2022 Klasse: A B C oppdatert 26.mai 2022
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 31 skyttere ( -13 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
ny 1 Jon Ørsund, Sunndal PK 100 ny 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 1 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund SS 100 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+1 1 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 100   - 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
+6 4 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 99   - 10.apr Oppdal Oppdal PK
-3 5 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 97 -3 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 6 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 95,4 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+3 6 Rolf Toven, Nesset PK V65 95,4 -4 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-6 8 Lorentz Gunnar Rød, Sunndal PK V55 95 -5 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 9 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 94,5 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-8 10 Olav Melkild, Sunndal PK V55 94,1 -6 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 11 Frank Istad, Kristiansund SS 92,7 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 11 André Hansø, Kristiansund SS V55 92,7 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+7 13 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 91,7 +2 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-2 13 Morten Nilsen, Molde PK 91,7 -6 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-1 15 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 90,8 -1 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+12 15 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 90,8 +13 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-   17 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 89 -2 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 18 Grim Sæterbø, Bæverdalen PK 88,1 ny 10.apr Oppdal Oppdal PK
+3 18 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 88,1 -1 10.apr Oppdal Oppdal PK
-18 20 Bjørnar Asle Osnes, Vanylven SSL V55 86,5 -14 10.apr NF Ura Sandane PK
ny 21 Olaf Isaksen, Kristiansund SS V55 86,2 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+8 22 Rune Amundø, Sula SSK 79,4 +9 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
-1 23 Svein Jostein Aarsbog, Eide og Fræna PK 75,2 -14 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 24 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK Kv U16 74,3 ny 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 24 Tomas Gravvold, Bæverdalen PK 74,3 ny 10.apr Oppdal Oppdal PK
+13 26 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 73,4 +19 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 27 Hans André Skarbakk, Hjørungavåg PK V55 72,6 ny 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
ny 28 Jan Hafsås, Sunndal PK 62,4 ny 10.apr Oppdal Oppdal PK
+7 29 Nils Petter Berdahl, Eide og Fræna PK V55 56,9 -0 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 30 Ingvar Helge Bakken, Hjørungavåg PK 53,2 ny 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
-13 30 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V73 53,2 -37 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK