Alle på topp: Felt Mil   2022 Klasse: A B C oppdatert 26.mai 2022
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 35 skyttere ( -30 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
ny 1 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund SS 100 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-   1 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 100   - 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
-   1 Jon Ørsund, Sunndal PK 100   - 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 4 André Hansø, Kristiansund SS V55 99,1 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-4 5 Olav Melkild, Sunndal PK V55 96,3 -4 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-5 6 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 96 -4 10.apr Oppdal Oppdal PK
+23 7 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 92,5 +11 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-   7 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 92,5 -6 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+10 9 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 91,6 +4 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+1 9 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 91,6 -5 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+4 9 Morten Nilsen, Molde PK 91,6 -0 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+2 12 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 90 -1 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
+10 13 Ola Inge Grønnevet, Hjørungavåg PK 88,6 +3 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
+2 14 Tomas Gravvold, Bæverdalen PK 88 -2 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 15 Olaf Isaksen, Kristiansund SS V55 82,2 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-4 15 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 82,2 -13 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 17 Svein Jostein Aarsbog, Eide og Fræna PK 79,4 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+13 18 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 77,1 -3 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
ny 19 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 76,6 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 20 Frank Istad, Kristiansund SS 73,8 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+18 21 Rune Amundø, Sula SSK 72,9 -1 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
-10 22 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V55 72,6 -20 10.apr NF Ura Sandane PK
ny 23 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 70,1 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-3 24 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 69 -18 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 25 Allan Holen, Sunndal PK 62,3 ny 27.apr NF Oppdal Oppdal PK
+23 26 Eyvindur Leo Nikulasson, Hjørungavåg PK 61,4 -1 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
+20 27 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 60,7 -4 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+30 28 Jan-Erik Årvik, Hjørungavåg PK 58,6 +8 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
ny 29 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V55 56,1 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-12 30 Bjørnar Asle Osnes, Vanylven SSL V55 52,1 -36 10.apr NF Ura Sandane PK
ny 31 Bartosz Gaj, Hjørungavåg PK 50,7 ny 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
ny 32 Roar Riise, Hjørungavåg PK V55 49,3 ny 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
ny 33 Jan Hafsås, Sunndal PK 49,2 ny 27.apr NF Oppdal Oppdal PK
+14 34 Ingvar Helge Bakken, Hjørungavåg PK 40 -25 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
ny 35 Viggo Brevik, Hjørungavåg PK 38 ny 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK