Alle på topp: Felt Fin   2022 Klasse: A B C oppdatert 26.mai 2022
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 46 skyttere ( -30 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
-   1 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 100   - 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
-   1 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 100   - 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+44 1 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 100 +19 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-   1 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 100   - 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
ny 5 André Hansø, Kristiansund SS V55 98,2 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+9 5 Olav Melkild, Sunndal PK V55 98,2 +0 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+14 7 Grim Sæterbø, Bæverdalen PK 98 +4 10.apr Oppdal Oppdal PK
+17 8 Jon Ørsund, Sunndal PK 97 +5 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 9 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund SS 96,3 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-8 9 Morten Nilsen, Molde PK 96,3 -4 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-   11 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 95,4 -3 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+10 12 Lorentz Gunnar Rød, Sunndal PK V55 95 +2 10.apr Oppdal Oppdal PK
+27 13 Ola Inge Grønnevet, Hjørungavåg PK 94,4 +9 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
-13 14 Rolf Toven, Nesset PK V65 93,6 -6 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-14 15 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 93,1 -7 10.apr Oppdal Oppdal PK
+20 16 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 92,7 +4 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 17 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V55 91,7 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 17 Ingar Hauge, Hjørungavåg PK 91,7 ny 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
ny 17 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 91,7 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-1 17 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 91,7 -4 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+33 21 Rune Amundø, Sula SSK 90,3 +18 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
+8 22 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 89,9 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-22 23 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 88,1 -12 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+30 23 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 88,1 +15 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 25 Sivert Myrbostad, Eide og Fræna PK 86,2 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-25 26 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 86,1 -14 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 27 Bjørnar Asle Osnes, Vanylven SSL V55 85,3 ny 10.apr NF Ura Sandane PK
ny 28 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK Kv U16 84,2 ny 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 29 Andreas Torheim, Eide og Fræna PK 81,7 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+26 30 Tomas Gravvold, Bæverdalen PK 81,2 +11 10.apr Oppdal Oppdal PK
ny 31 Olaf Isaksen, Kristiansund SS V55 80,7 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 31 Frank Istad, Kristiansund SS 80,7 ny 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-13 33 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 80,6 -14 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
-19 34 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V55 80 -16 10.apr NF Ura Sandane PK
-1 35 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 79,8 -9 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
-1 35 Peder Erling Lyngstad, Eide og Fræna PK 79,8 -9 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+14 37 Lars Kristian Sollid, Hjørungavåg PK 78,9 +5 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK
+23 37 Freddy Svensli, Molde PK 78,9 +13 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
+9 39 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V73 77,1 -1 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 40 Hans André Skarbakk, Hjørungavåg PK V55 69,4 ny 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
ny 41 Allan Holen, Sunndal PK 68,8 ny 27.apr NF Oppdal Oppdal PK
ny 42 Jan Hafsås, Sunndal PK 67,5 ny 27.apr NF Oppdal Oppdal PK
ny 43 Henrik Orahaug, Bæverdalen PK 60,4 ny 10.apr Oppdal Oppdal PK
+23 44 Ingvar Helge Bakken, Hjørungavåg PK 54,2 -2 3.mai NF Ulset Hjørungavåg PK
+18 45 Nils Petter Berdahl, Eide og Fræna PK V55 50,5 -10 8.mai Jendem  Eide og Fræna PK
ny 46 Jan Kåre Hovden, Hjørungavåg PK 42,3 ny 5.apr NF Ulset Hjørungavåg PK