Felt Rev - 2019 , Bærum PK  Klasse: A B C oppdatert 10.desember 2019
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 43 skyttere
pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
1 Morten Støen, Bærum PK V55 100 +3 19.jan BPK Bærum PK
1 Dag Evert Borud, Bærum PK 100   - 1.sep Hokksund Aron SK Drammen
3 Per Christian Lie, Bærum PK V55 98,6 -1 13.apr Dælimosen 46 Oslo PK
4 Lasse Hovd, Bærum PK 98 -1 18.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
5 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 96 +31 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
6 Lars Mørk, Bærum PK 95 +2 18.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
6 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V55 95 -5 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
8 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V73 93,2 +5 1.des Mysen Mysen PL
9 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 92,1 +10 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
10 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK V55 91 -7 8.jun Regimentsmyra Fredrikstad SS
11 Tim Magnus Stavnsborg-Nordby, Bærum PK 90,1 ny 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
12 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V73 88,9 +2 27.okt Myhrespiten Hokksund PK
12 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 88,9 ny 5.mai Terningmoen Hamar SSK
14 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 88,1 +13 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
15 Kjetil Risåsen, Bærum PK 87,5 -9 19.jan BPK Bærum PK
16 Inger Skjold Bratli, Bærum PK Kv V55 87,1 -7 18.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
17 Sigurd Weisteen Larsen, Bærum PK 86,1 ny 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
18 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V73 84,8 +2 5.mai Terningmoen Hamar SSK
19 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 81,2 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
20 Thomas Winje Øijord, Bærum PK 77,8 ny 19.jan BPK Bærum PK
21 Hans Kristian Bendixby, Bærum PK V65 77,2 -11 18.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
22 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V73 75,2 +5 18.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
23 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 75 -18 1.jun BPK Bærum PK
23 Morten Nordholm, Bærum PK 75 +3 19.jan BPK Bærum PK
25 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V55 74,4 -10 8.jun Regimentsmyra Fredrikstad SS
26 Paul Håkon Endresen, Bærum PK 74,3 ny 1.sep Hokksund Aron SK Drammen
27 Per Holmvang, Bærum PK V65 70,8 +2 19.jan BPK Bærum PK
28 Harald Sundby, Bærum PK 70,3 ny 18.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
28 Roar Olsen, Bærum PK 70,3 -13 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
30 Fred Erik Kildal, Bærum PK V65 68,9 ny 16.feb Løvenskiold Bærum PK
31 Sigvald Nyberg Karlsen, Bærum PK 68,5 ny 27.okt Myhrespiten Hokksund PK
32 Stein Bjørseth, Bærum PK V55 67,3 ny 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
33 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V55 66,3 -26 1.jun BPK Bærum PK
34 Thorleif Martin Haug, Bærum PK V73 61 ny 11.aug Reviholen Lena SS
35 Kenneth Arnesen, Bærum PK 58,8 -32 1.jun BPK Bærum PK
36 Gisle Haaland, Bærum PK 52,8 +11 19.jan BPK Bærum PK
37 Per Høgevold, Bærum PK 51,3 ny 1.jun BPK Bærum PK
38 Fredrik Bing Berdal, Bærum PK V55 47,5 ny 1.jun BPK Bærum PK
39 Morten Anders Gohn, Bærum PK 43,2 ny 13.apr Dælimosen 46 Oslo PK
39 Morten Moen, Bærum PK V55 43,2 +9 16.feb Løvenskiold Bærum PK
41 Aleksander Ellefsen, Bærum PK 42,6 ny 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
42 Christian Andre Hervard, Bærum PK 35,4 ny 5.mai Terningmoen Hamar SSK
43 Jon Joachim Rietti, Bærum PK 22,8 ny 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK