Felt Mil - 2019 , Bærum PK  Klasse: A B C oppdatert 10.desember 2019
Krav 97 85 75 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 48 skyttere
pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
1 Kjetil Risåsen, Bærum PK 100 +17 24.nov Rømskog Rømskog PK
1 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V55 100   - 1.jun BPK Bærum PK
1 Morten Støen, Bærum PK V55 100   - 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
4 Dag Evert Borud, Bærum PK 98,1 -2 1.sep Hokksund Aron SK Drammen
5 Roar Olsen, Bærum PK 97,1 +11 1.sep Hokksund Aron SK Drammen
6 Lasse Hovd, Bærum PK 95 +8 17.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
7 Karl Lillefjære, Bærum PK V73 93,1 +7 17.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
7 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 93,1 +2 30.jun Hovdmoen Rena PK
9 Mette Vegusdal, Bærum PK Kv 93 +9 2.jun Myhrespiten Hokksund PK
10 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V73 90,5 +14 27.okt Myhrespiten Hokksund PK
11 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 90 -3 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
12 Lars Mørk, Bærum PK 89,1 -11 17.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
13 Per Christian Lie, Bærum PK V55 89 -2 2.jun Myhrespiten Hokksund PK
14 Tim Magnus Stavnsborg-Nordby, Bærum PK 87,6 ny 1.sep Hokksund Aron SK Drammen
15 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 84 +5 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
16 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V55 83,6 -9 1.jun BPK Bærum PK
17 Sigurd Weisteen Larsen, Bærum PK 82 ny 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
18 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V73 81,9 +11 27.okt Myhrespiten Hokksund PK
19 Fred Erik Kildal, Bærum PK V65 81,3 ny 16.feb Løvenskiold Bærum PK
20 Hans Kristian Bendixby, Bærum PK V65 81 -9 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
21 Gisle Haaland, Bærum PK 80 +36 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
21 Thomas Winje Øijord, Bærum PK 80 ny 16.feb Løvenskiold Bærum PK
21 Are Thobias Tysnes, Bærum PK 80 -8 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
24 Morten Anders Gohn, Bærum PK 78,1 +25 1.jun BPK Bærum PK
25 Ulf-Kristian Svensson, Bærum PK V65 77,2 +8 17.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
26 Arne Kvam, Bærum PK V55 76 -3 16.feb Løvenskiold Bærum PK
27 Thorleif Martin Haug, Bærum PK V73 74 ny 11.aug Reviholen Lena SS
28 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 73,3 ny 17.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
29 Fredrik Bing Berdal, Bærum PK V55 72,6 -3 1.jun BPK Bærum PK
30 Inger Skjold Bratli, Bærum PK Kv V55 72 -7 16.feb Løvenskiold Bærum PK
31 Morten Nordholm, Bærum PK 70,7 +6 13.apr Dælimosen 46 Oslo PK
32 Sigvald Nyberg Karlsen, Bærum PK 70 ny 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
33 Per Høgevold, Bærum PK 69,9 ny 1.jun BPK Bærum PK
34 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V73 68,5 +2 1.jun BPK Bærum PK
34 Kenneth Arnesen, Bærum PK 68,5 -26 1.jun BPK Bærum PK
36 Stein Bjørseth, Bærum PK V55 64,4 ny 17.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
37 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V73 64 +15 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
38 Philip Marmont-Ramsey, Bærum PK 56 -17 16.feb Løvenskiold Bærum PK
39 Harald Sundby, Bærum PK 53,5 ny 17.jul NM Dagali Buskerud Sk.Kr.
40 Piotr Stanislaw Dabrowski, Bærum PK V55 52 -10 16.feb Løvenskiold Bærum PK
41 Per Christer Glerud, Bærum PK 50 ny 11.aug Reviholen Lena SS
42 Frode Nilsen, Bærum PK V55 49,5 -8 22.sep Bjørndalen Sandefjord PK
43 Per Holmvang, Bærum PK V65 47,9 -14 1.jun BPK Bærum PK
44 Christer Glerud, Bærum PK 47 ny 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
45 Jon Joachim Rietti, Bærum PK 45,7 ny 27.okt Myhrespiten Hokksund PK
46 Aleksander Ellefsen, Bærum PK 42 ny 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK
47 Odd Fjørtoft Ueland, Bærum PK 34,2 ny 1.jun BPK Bærum PK
48 Morten Moen, Bærum PK V55 23 -32 15.sep Løvenskioldbanen Bærum PK