Finpistol - individuell cup - 2018 pr 15. juli 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50   2316 581 586 575 570   570 574          
2 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 26 2290 568 574 572 575 564 569
3 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 26 2264 564   558 560   567 573          
4 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   31 2233 553 552 568     560 551          
5 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 3 2230 544 546 564 563 557
6 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 37 2193 536     550   562 545          
7 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   10 2183   542 541 552   548 538          
8 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 21 2162 538 527 548 549
9 Einar Morten Landsem, Støren SSK   17 2145   573 570     568 434          
9 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 - 2145 529 534   540   537 534          
11 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 37 2108 523 511 545 529
12 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 23 2085 511 516 526 521 522              
13 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 5 2080 521 509   534   516            
14 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 20 2060 523 507 510 520
15 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 50 2010 506   509 489 506              
16 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK   65 1945 469 484   488 504              
17 Anders Martin, OKTS 233 1712 411 455 384 462
18 Håvard Hoff, Ørland PK   4 1708   569     566 573            
19 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 7 1701   577   557   567            
20 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 4 1697 565 563 569
21 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 2 1695       559 564 572            
22 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   3 1692       570 559 563            
23 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 3 1689 567 560 562
24 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK   4 1685       560 563 562            
25 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 7 1678       563 551 564            
26 Are Wivestad, Sandnes PK V50 7 1671 561 554 556
27 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 13 1658 566 532 560                  
28 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 2 1656   556   553 547              
29 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 5 1651 562 543 546
30 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 2 1649       549   550 550          
31 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 3 1646   556   536 554              
32 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 2 1644 539 538 567
33 Terje Storholt, Oslo PK V60 6 1638   538 556     544            
34 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 2 1636   542   546 548              
35 Åge Ånensen, Stord PK 7 1629 519 550 560
35 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK   - 1629 542 540   547                
37 Helge Olden, Ørland PK V60 1 1628   553     534 541            
38 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 17 1611 535 531 545
39 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 8 1603 525 544 534                  
40 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   1 1602 520 543 539                  
41 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 3 1599 536 537 526
42 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 1 1598 541 535       522            
43 Marius Grinius, Hafrsfjord PK   5 1593       529 528 536            
44 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 5 1588 518 520 550
44 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 - 1588   539 515 534                
46 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK   8 1580 519   534 527                
47 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 16 1564 541 517 506
48 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK   7 1557   509   515   533            
49 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 9 1548 522   512 514                
50 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 10 1538 511 514 513
51 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK   10 1528       479   513 536          
52 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 1 1527   512   519     496          
53 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 4 1523 496 528 499
54 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 26 1497 478 536     483              
55 Robert Mettälä-larsson, Stord PK   11 1486 491 494 501                  
56 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 6 1480 477 505 498
57 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 40 1440 471 501     468              
58 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 46 1394   456   472     466          
59 Pål Bernhard Christiansen, Oslo PK V60 9 1385 457 462 466
60 Arnt Børtveit, Stord PK V70 32 1353 443 474 436                  
61 Helmi Solhaug, Lillestrøm OP Kv V50 30 1323   389 465 469                
62 Ingar Woll, Bærum PK 169 1154 580 574
63 Lasse Hovd, Bærum PK   1 1153         579 574            
64 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 10 1143     570     573            
64 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv - 1143 570 573
66 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 2 1141         566 575            
67 Peder Sperstad, Bærum PK V50 3 1138   574   564                
68 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 1 1137 573 564
69 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 7 1130   566 564                  
70 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 8 1122 558   564                  
71 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 1 1121 562 559
72 Terje Standal, Bremnes PK   2 1119 561   558                  
73 Kenneth Johnsen, Narvik PK   1 1118     570     548            
74 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 1 1117 560 557
75 Johnny Jenssen, Mo PK   2 1115         546 569            
76 Sjur I Børve, Odda PK V50 2 1113 561   552                  
77 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 2 1111 561 550
78 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 2 1109 555       554              
79 Frank Lien, Ringerike PK V50 2 1107         549 558            
80 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 1 1106 555 551
81 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 4 1102     555     547            
82 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   7 1095 541 554                    
82 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 - 1095 541 554
84 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 3 1092       544 548              
85 Eivind Minge, Moss PK   1 1091     551   540              
85 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 - 1091 547 544
87 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 2 1089 545         544            
88 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   1 1088         544 544            
89 Rune Finstad, OKTS V60 2 1086 544 542
90 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK   1 1085 540     545                
91 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 2 1083       536   547            
92 Erik Stai, Levanger SSL V70 4 1079 539 540
93 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK   2 1077     527     550            
94 Odd Bjorheim, Hå PK V60 2 1075       543 532              
95 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 1 1074 539 535
95 Magnus Uglemsmo, Selbu PK   - 1074     538     536            
97 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 2 1072   524         548          
98 Petter Berg, Aron SK Drammen 3 1069 527 542
99 Hugo Haug, OKTS V50 5 1064   539   525                
100 Sture Schølin, Bodø SSK V60 2 1062 548     514                
101 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 2 1060 516 544
102 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 1 1059 519     540                
103 Svein Arne Hagen, Årdal SSL   3 1056 513 543                    
103 Kristian Kristiansen, Tromsø PK - 1056 515 541
105 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 3 1053 523   530                  
106 Erling Andre Sønderby, Dokka PK   2 1051 517     534                
106 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 - 1051 520 531
108 Thomas Røset, Selbu PK   1 1050     523     527            
109 Frank Nilsen, Trondhjems PK   1 1049 520 529                    
110 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 2 1047 525 522
111 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK   2 1045       501     544          
112 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 1 1044       526 518              
113 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 3 1041 490 551
113 Trond Odden, Hamar SSK V50 - 1041   533   508                
115 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 2 1039   526 513                  
116 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 1 1038 511 527
117 Ingo Gerhard, Stord PK V50 1 1037 518   519                  
118 Tomas Dahl, Ørland PK   1 1036   520     516              
118 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK - 1036 385 268 383
120 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 8 1028     546     482            
120 Per Terje Lænn, Steinkjer PK V60 - 1028       522   506            
120 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK - 1028 510 518
123 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 1 1027         498 529            
123 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr   - 1027   513     514              
125 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 1 1026 507 519
125 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 - 1026 510   516                  
127 Andre Lien, Selbu PK   1 1025     501     524            
128 Mathias Myrland, Oslo PK 4 1021 535 486
128 Geir Øverås, Vestnes PK   - 1021 512 509                    
130 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord Pk V50 6 1015         500 515            
130 Frank Istad, Kristiansund PK - 1015 506 509
132 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 1 1014         496 518            
133 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 1 1013     499 514                
134 Trond Tanke, Tromsø PK V50 4 1009 495 514
135 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK   4 1005   499   506                
136 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK   1 1004         496 508            
137 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 5 999 506 493
137 Stein Meyer, Vestnes PK V50 - 999 498 501                    
139 Leif Steinar Jensen, Bremnes PK   3 996 498   498                  
140 Dag Rune Rømma, Storm SS V50 1 995 496 499
141 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 1 994 498           496          
142 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS   1 993       486   507            
143 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 3 990 484 506
144 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 1 989         475 514            
145 Stian Fossan, Steinkjer PK   1 988       493   495            
146 Andreas Kiltvik, Selbu PK 5 983 498 485
147 Esten Murbreck, Hamar SSK V60 1 982   439   543                
148 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK V70 3 979         485 494            
149 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 4 975 483 492
150 Sun Bore, Time PK Kv 3 972         443 529            
151 Bård Terje Løklingholm, Stord PK   3 969   464 505                  
152 Sveinung Kolskår, Stord PK 6 963 499 464
152 Babak Shafizadeh, Kopervik PK   - 963   487 476                  
154 Roger Carlsen, Luster SSL V50 17 946 467 479                    
155 Trond Hellesvik, Bodø SSK 5 941 473 468
156 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 1 940 458 482                    
157 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 1 939         470 469            
158 Heine Gulliksen, Stord PK V70 13 926 457 469
159 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK   2 924 445     479                
160 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 2 922 448       474              
161 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK 2 920 441 479
162 Anders Næss, Molde PK   1 919   454     465              
163 Leif Røkke, Steinkjer PK V70 6 913       449   464            
164 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 15 898 411 487
165 Reinert Hansen, Kopervik PK   48 850 384 466                    
166 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 4 846     428 418                
167 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 3 843 430 413
168 Ragna Kyrkjebø, Oslo PK Kv V50 6 837   459 378                  
169 Gaute Lote, Oslo Vestre SS   36 801       373   428            
170 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 20 781 365 416
171 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 4 777         383 394            
172 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 3 774       317   457            
173 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 26 748 377 371
174 Runar Pettersen, Oslo PK V50 37 711 341     370                
175 Tonny Bugge, Molde PK   81 630   303     327              
176 Morgan Bunes, Bærum PK 55 575 575
177 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK   1 574 214 360                    
178 Roar Haugan, Støren SSK   2 572           572            
179 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 2 570 570
180 Jon Ørsund, Sunndal PK   2 568           568            
181 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 2 566     566                  
182 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 3 563 563
183 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 2 561           561            
184 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   1 560           560            
184 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 - 560 560
186 Jan Bertil Marcus Fällgren, Porsgrunn PK   1 559   559                    
187 Lars Petter Mostad, Oslo PK   1 558     558                  
188 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 1 557 557
188 Per Olaf Tofsland, Grenland PK   - 557 557                      
188 Stian Solstad, Lyngsalpene PK   - 557           557            
188 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK - 557 557
192 Viggo Olden, Ørland PK   1 556   556                    
192 Lars Moe Løset, Rindal SS   - 556   556                    
192 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK - 556 556
195 Kristian Lund, Hafrsfjord PK   3 553         553              
196 Roger Feed, Horten O. PK   1 552       552                
197 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 1 551 551
198 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 1 550           550            
198 Per Furset, Stord PK V50 - 550   550                    
198 André Trønnes, Narvik PK V50 - 550 550
201 Toralf Pedersen, Stjørdal PK V60 1 549           549            
201 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 - 549   549                    
203 Martin Meltzer, Arendal PK 1 548 548
203 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK SH 1 - 548     548                  
205 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 1 547 547                      
205 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK V60 - 547 547
207 Per Morten Bølstad, Oslo PK V50 1 546     546                  
208 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 1 545 545                      
208 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK - 545 545
210 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK   1 544           544            
210 Torbjørn Sæbø, Bremnes PK   - 544     544                  
210 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK - 544 544
210 Marius Haugerud, Bodung PK   - 544 544                      
210 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 - 544       544                
215 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 1 543 543
215 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK   - 543 543                      
217 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne   1 542         542              
217 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 - 542 542
217 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK V50 - 542     542                  
217 Hugo Kjetså, Evje PK   - 542 542                      
221 Arvid Lande, Stord PK V70 1 541 541
221 Oddvar Raunholm, Stord PK V50 - 541     541                  
223 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK   1 540           540            
223 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 - 540 540
225 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 1 539   539                    
225 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK V50 - 539           539            
225 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 - 539 539
228 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK   1 538       538                
228 Sten Haga, Kirkenes PK V60 - 538         538              
230 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 2 536 536
230 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK   - 536   536                    
230 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 - 536       536                
230 Elise Nygård, Trondhjems PK Kv - 536 536
234 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V50 1 535         535              
234 Sigmund Westvik, Stord PK V50 - 535   535                    
234 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 - 535 535
234 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK   - 535 535                      
234 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK   - 535     535                  
239 Jørn Olsen, Narvik PK 1 534 534
239 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 - 534 534                      
241 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V60 1 533 533                      
241 John Lothe, Haugesund PK - 533 533
241 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK   - 533       533                
241 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V60 - 533 533                      
245 Odd Willy Aas, Fredrikstad SS V60 1 532 532
245 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK   - 532           532            
245 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 - 532           532            
245 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V60 - 532 532
249 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 1 531         531              
249 Roy Strøm, Sitter IL PK   - 531       531                
249 Magne Fagertun, Mo PK V50 - 531 531
249 Bent Nørkov, Trondhjems PK   - 531 531                      
253 Helge Kristiansen, Sunndal PK   1 530           530            
253 Kenneth Kristoffersen, Kopervik PK - 530 530
253 Ida Charlotte Ringstad, Dokka PK Kv - 530           530            
253 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 - 530 530                      
253 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 - 530 530
253 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 - 530     530                  
253 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK   - 530     530                  
260 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 1 529 529
261 Roar Jacob Lislevand, Evje PK   1 528 528                      
262 Morten Antonsen, Ørland PK   1 527   527                    
262 Morten Ro Johansen, Farris SS - Larvik - 527 527
264 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 1 526     526                  
264 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 - 526           526            
266 Rolf Toven, Nesset PK V60 1 525 525
266 Stian Jørgen Sveen, Oslo PK   - 525     525                  
266 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V60 - 525       525                
269 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 1 524 524
269 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 - 524     524                  
271 Aleksander Olsen, Svalbard Turn Pgr   1 523         523              
271 Rune Kimo, Rissa PK - 523 523
271 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   - 523     523                  
271 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V70 - 523           523            
275 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 1 522 522
275 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 - 522     522                  
275 Michael Strøm, Sitter IL PK   - 522       522                
278 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 1 521 521
278 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 - 521 521                      
278 Knut Arne Landsverk, Marnar PL   - 521 521                      
278 Morten Nilsen, Molde PK - 521 521
278 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv - 521     521                  
283 Magne Granøien, Støren SSK   1 520     520                  
284 Terje Andreassen, Porsgrunn PK 1 519 519
284 Krzysztof Piatek, Nedre Eiker PK   - 519         519              
284 Morten Lien, Ørsta/Volda PK   - 519       519                
284 Andre Lægreid, Årdal SSL - 519 519
288 Roger Marius Myhre, Stord PK   1 518     518                  
288 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK   - 518         518              
290 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL V70 1 517 517
291 Audun Skjær Kolseth, OKTS   1 516           516            
291 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK   - 516 516                      
291 Sunniva Gaasemyr, Stor-Oslo SK Kv - 516 516
294 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 1 515         515              
294 Morten Johansen, Farris SS - Larvik   - 515     515                  
296 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 1 514 514
296 Morten Eriksen, Hokksund PK V50 - 514         514              
298 Trond Hveding, Narvik PK V50 1 513     513                  
298 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK - 513 513
298 Roy Blokhus, Mo PK V50 - 513         513              
301 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK   1 512           512            
302 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 1 511 511
303 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 1 510           510            
303 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 - 510           510            
305 Tore Aanderaa, Bremnes PK 1 509 509
305 Agnar Solheim, Arendal PK V50 - 509     509                  
305 Nils Lennart Røen, Rindal SS   - 509   509                    
305 Trym Christensen, Hurum SSK - 509 509
309 Roberth Elvin Thomassen, Hafrsfjord PK V50 1 508           508            
309 Kristin Hemmer Mørkestøl, Oslo PK Kv - 508     508                  
311 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 1 507 507
312 Kai-Herman Jørgensen, Ørsta/Volda PK   1 506   506                    
312 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 - 506   506                    
312 Håkon Tøråsen, Namnå PK V50 - 506 506
312 Magnus Amdahl, Ogndal IL   - 506           506            
312 Odd-Erik Madsen, Bærum PK   - 506           506            
312 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK - 506 506
318 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK   1 505           505            
318 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK   - 505         505              
318 Lars Sivert Håheim, Hafrsfjord PK - 505 505
318 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr - 505       505                
318 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK V50 - 505           505            
318 Daniel Berge, Jørpeland PK - 505 505
324 Bjørn Rømma, Viking PK og RK V60 1 504       504                
324 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK   - 504       504                
326 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 1 503 503
326 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V60 - 503 503                      
326 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 - 503 503                      
326 Stig-ove Berntsen, Lyngsalpene PK - 503 503
326 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv - 503           503            
331 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 1 502         502              
331 Arne Lidwin, OKTS V50 - 502 502
331 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 - 502       502                
331 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V60 - 502       502                
335 Ole Tobias Antonsen, Oslo PK 1 501 501
335 Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK V60 - 501     501                  
335 Terje Moen, Fredrikstad PK V50 - 501         501              
338 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 2 499 499
338 Torgeir Wold, Grenland PK V50 - 499 499                      
338 Berner Helland, Marnar PL   - 499 499                      
341 Arnstein Liberg, Frosta SSL 1 498 498
341 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 - 498         498              
343 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V50 1 497         497              
343 Mads Løkås, Narvik PK - 497 497
343 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL   - 497           497            
346 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK V50 1 496       496                
346 Jostein Eiken, Ørsta/Volda PK - 496 496
346 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Moss PK Kv - 496         496              
349 Tommy Arild Sande, Porsgrunn PK   1 495     495                  
349 Zoran Vojnovic, Arendal PK - 495 495
351 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 1 494     494                  
351 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK   - 494 494                      
351 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK - 494 494
351 Tine Andrea Solie, Sarpsborg PK Kv - 494         494              
355 Steinar Myhre, Mo PK V60 3 491         491              
355 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK - 491 491
357 Anders Bruaset, Vestnes PK   1 490 490                      
357 Egil Rød, Sunndal PK V50 - 490           490            
359 Terje Pettersen, Narvik PK V60 1 489 489
359 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 - 489           489            
359 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V60 - 489     489                  
359 Jan Erik Loe, Vestnes PK - 489 489
363 Jon Kristian Bakke, Moss PK   1 488     488                  
363 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK   - 488     488                  
363 Alf Sundal, Tysnes SSK - 488 488
363 Bo Myrås, Oslo PK   - 488     488                  
367 Gunnar Nyhus, Årdal SSL V50 2 486 486                      
368 Jan Martin Berg, Svalbard Turn Pgr 1 485 485
369 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 1 484 484                      
369 Fredrik Edvardsen, Leirfjord SSK   - 484 484                      
371 Rune Seljevold, Svalbard Turn Pgr 2 482 482
371 Kai Lasse Falla, Greipstad PK   - 482     482                  
373 Arne Johan Ervik, Ørland PK   1 481   481                    
373 Jon Skrondal, Rindal SS V60 - 481 481
375 Hans Martin Langø, Trondhjems PK   2 479     479                  
375 Martin André Sand, Svalbard Turn Pgr   - 479         479              
377 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK 1 478 478
377 Arne Thomas Wiik, Vigra og Valderøy PK   - 478       478                
379 Audun Freitag, Grimstad SS   1 477     477                  
379 Marius Strøm, Sitter IL PK Menn Jr - 477 477
379 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V60 - 477     477                  
379 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V50 - 477     477                  
383 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 1 476 476
383 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 - 476           476            
385 Rune Jobsen, Arendal PK   1 475     475                  
385 Anders Vonstad, Mo PK - 475 475
387 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 2 473 473                      
387 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 - 473         473              
387 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK - 473 473
387 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK   - 473     473                  
387 Magnus Mikalsen, Bodø SSK   - 473       473                
392 Sondre Holm Carlsen, Luster SSL Menn Jr 1 472 472
392 Gaute Lyngstad, Oslo PK   - 472     472                  
392 Muhsin Candir, Kirkenes PK   - 472         472              
395 Tor Andre Opås, Evje PK V50 1 471 471
395 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK   - 471     471                  
395 Asbjørn Nordnes, Leirfjord SSK V50 - 471 471                      
398 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 1 470 470
398 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv - 470       470                
400 Paul Kristian Kristensen, Alta SSK   1 469         469              
400 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V60 - 469 469
400 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK   - 469           469            
403 Roy Storberg, Alta SSK   1 468         468              
403 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr - 468 468
405 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK   1 467 467                      
406 Magne Tjugen, Ørland PK   1 466         466              
407 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 1 465 465
407 Morten Wirkola, Alta SSK   - 465         465              
407 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK   - 465     465                  
410 Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr 1 464 464
410 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 - 464           464            
410 Olaf Ervik, Svalbard Turn Pgr   - 464         464              
410 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 - 464 464
414 Stig Johannessen, Arendal PK   1 463     463                  
415 Jarle Hustoft Gausdal, Steinkjer PK   1 462       462                
415 Idar Moe, Rindal SS V60 - 462 462
417 Arild Hekkelstrand, Narvik PK   1 461     461                  
418 Jørgen Pedersen, Aron SK Drammen   3 458         458              
419 Hans Arne Torgnesøy, Bremnes PK 1 457 457
419 Rolf Askevold, Bodø SSK V50 - 457 457                      
419 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK   - 457     457                  
422 Robert Ilievski, Greipstad PK 1 456 456
422 Marius Sletvold, OKTS   - 456     456                  
422 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 - 456       456                
422 Adrian Hylland, Vigra og Valderøy PK - 456 456
426 Gøran Roland, Vestnes PK   1 455 455                      
427 John Magne Berg, Skudenes PK   1 454     454                  
428 Ingebrigt Grimsmo, Svalbard Turn Pgr 1 453 453
428 Dominik Szeremet, Sandnes PK   - 453       453                
430 Bendik Aanundsen, Kr.sand Garnison PK   1 452       452                
431 Kenneth Økland, Skånland PK V60 1 451 451
431 Anders Øyvind Urke-sætre, Vigra og Valderøy PK   - 451 451                      
433 Christian Magnus Quinta Nova, Narvik PK   2 449     449                  
434 Robin Starfighter Mickelin, Oslo PK 1 448 448
435 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V60 2 446 446                      
435 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK   - 446 446                      
437 John Harald Ulvøy, Sandnessjøen PK 1 445 445
437 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK   - 445         445              
439 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 1 444           444            
439 Jan Romslo, Skudenes PK - 444 444
439 Andris Verpelis, Bodø SSK   - 444       444                
439 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V70 - 444         444              
443 Jon Olav Holan, Trondhjems PK V50 2 442 442
443 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 - 442           442            
445 Per Olav Halse, Kristiansund PK   1 441   441                    
445 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 - 441 441
447 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK V70 1 440           440            
448 Jan-Roger Martin Bonsaksen, Leirfjord SSK V50 2 438 438                      
448 Wieslaw Maciak, Molde PK V50 - 438 438
448 Bård Anders Hagenes, Hjørungavåg PK   - 438 438                      
451 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 1 437           437            
451 Espen Fiskum, Trondhjems PK - 437 437
453 Sanna Emelie Kristiansen, Narvik PK Kv 1 436     436                  
454 Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK   2 434 434                      
455 Per Ottar Eide, Moss PK 1 433 433
455 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK   - 433         433              
455 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 - 433         433              
458 Jan Erik Nygård, Svalbard Turn Pgr 1 432 432
459 Vårin Masterbakk Karlsen, Svalbard Turn Pgr Kv 1 431         431              
459 Milos Ament, Hamar SSK V50 - 431   431                    
461 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 1 430 430
461 Alexander Sundstrøm, Alta SSK Menn Jr - 430         430              
463 Kristoffer Rogne Håseth, Vestnes PK   1 429 429                      
464 Håkon Bakke-hanssen, Oslo PK V50 1 428 428
464 Odd Jostein Sylte, Svalbard Turn Pgr   - 428   428                    
466 Terje Borch, Kirkenes PK V50 1 427         427              
467 Kim Vater, Haugesund PK V60 1 426 426
467 Steffen Jørs, Bremnes PK   - 426 426                      
467 Olav Sæther, Kristiansund PK V70 - 426   426                    
470 Ansgar Aslaksen, Tana-Nesseby PK V50 2 424 424
471 Per Anker Sandberg, Sandnessjøen PK V50 1 423 423                      
472 Olav Kroknes Pedersen, Molde PK Menn Jr 1 422         422              
472 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv - 422 422
472 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK   - 422         422              
472 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 - 422       422                
476 Morten Melvær-Nielsen, Arendal PK V50 1 421 421
476 Øystein Homdrom, Arendal PK   - 421     421                  
478 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V70 2 419 419                      
478 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 - 419 419
480 Audun Gjerland, Svalbard Turn Pgr   1 418   418                    
480 Stig Rune Rostad, Time PK   - 418         418              
482 Paul Vangberg, Tromsø PK 2 416 416
482 Torunn Helen Larsen, Bremnes PK Kv - 416 416                      
484 Jan Johansen, Alta SSK V70 1 415         415              
484 Geir Tånes, Greipstad PK V60 - 415 415
486 Richard Berge, Kirkenes PK   1 414         414              
487 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 2 412           412            
487 Ragnar Seljåsen, Arendal PK - 412 412
489 Jan Verner Gjertsen, Molde PK   2 410         410              
490 Vidar Flesvik, Nesbyen PK   1 409         409              
490 Espen-Andre Bjørklund Olsen, Sandnessjøen PK - 409 409
492 Daniel Sæter, Molde PK   1 408 408                      
492 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK V50 - 408         408              
494 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V50 1 407 407
495 Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK   3 404   404                    
496 Steffen Smoge Storealme, Hjørungavåg PK   1 403 403                      
496 Ryan Remetio Castillo, Stord PK - 403 403
498 Stian Storengen, Moss PK   1 402     402                  
499 Kenneth Tafjord, Vestnes PK   2 400 400                      
500 Jochen Lauw, Kristiansand PK 1 399 399