Finpistol - individuell cup - 2018 pr 21. mai 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50   2312 581 586 575 570                
2 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 23 2289 568 574 572 575
3 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 279 2010 506   509 489 506              
4 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 328 1682 564   558 560                
5 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 9 1673 553 552 568
6 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 15 1658 566 532 560                  
7 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 4 1654   544   546 564              
8 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 3 1651 562 543 546
9 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 5 1646   556   536 554              
10 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   2 1644 539   538 567                
11 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 9 1635 542 541 552
12 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK   6 1629 542 540   547                
13 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   16 1613 538 527   548                
14 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 2 1611 535 531 545
15 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 8 1603 529 534   540                
16 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   1 1602 520 543 539                  
17 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 14 1588 539 515 534
18 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK   8 1580 519   534 527                
19 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 16 1564 521 509   534                
20 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 16 1548 522 512 514
21 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 8 1540 523 507   510                
22 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   2 1538 511   514   513              
23 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 58 1480 477 505 498
24 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK   39 1441 469 484   488                
25 Helmi Solhaug, Lillestrøm OP Kv V50 118 1323   389 465 469                
26 Einar Morten Landsem, Støren SSK 180 1143 573 570
27 Peder Sperstad, Bærum PK V50 5 1138   574   564                
28 Håvard Hoff, Ørland PK   3 1135   569     566              
29 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 6 1129 570 559
30 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK   2 1127 567 560                    
31 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 4 1123       559 564              
31 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK - 1123 560 563
33 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 2 1121 562 559                    
34 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   4 1117 560 557                    
35 Are Wivestad, Sandnes PK V50 2 1115 561 554
36 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 1 1114       563 551              
37 Helge Olden, Ørland PK V60 27 1087   553     534              
38 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 1 1086 536 550
39 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK   1 1085 540     545                
40 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 9 1076 541 535                    
41 Odd Bjorheim, Hå PK V60 1 1075 543 532
42 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 17 1058   541 517                  
43 Marius Grinius, Hafrsfjord PK   1 1057       529 528              
44 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 4 1053 523 530
45 Frank Nilsen, Trondhjems PK   4 1049 520 529                    
46 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK   2 1047     525 522                
47 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 3 1044 526 518
48 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 5 1039   526 513                  
49 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK   1 1038 511 527                    
49 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 - 1038 518 520
51 Tomas Dahl, Ørland PK   2 1036   520     516              
51 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK   - 1036 385 268   383                
53 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 2 1034 523 511
54 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 3 1031   512   519                
55 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 5 1026 510   516                  
56 Geir Øverås, Vestnes PK 5 1021 512 509
57 Frank Istad, Kristiansund PK   6 1015 506 509                    
58 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 1 1014 478 536                    
59 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 1 1013 499 514
60 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK   8 1005   499   506                
61 Stein Meyer, Vestnes PK V50 6 999 498 501                    
62 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 24 975 483 492
63 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 3 972 471 501                    
64 Babak Shafizadeh, Kopervik PK   9 963   487 476                  
65 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 23 940 458 482
66 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 12 928   456   472                
67 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK   4 924 445     479                
68 Reinert Hansen, Kopervik PK 74 850 384 466
69 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 4 846     428 418                
70 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 3 843 430 413                    
71 Ingar Woll, Bærum PK 263 580 580
72 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK   6 574 214 360                    
73 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 4 570       570                
74 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 4 566 566
75 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 1 565       565                
76 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 5 560         560              
77 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 3 557 557
77 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK   - 557 557                      
79 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK   1 556       556                
79 Viggo Olden, Ørland PK - 556 556
79 Lars Moe Løset, Rindal SS   - 556   556                    
82 Kristian Lund, Hafrsfjord PK   3 553         553              
83 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 4 549 549
83 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 - 549   549                    
85 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 2 547       547                
86 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 2 545 545
86 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   - 545       545                
88 Marius Haugerud, Bodung PK   1 544 544                      
88 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK - 544 544
88 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 - 544       544                
91 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK   1 543 543                      
92 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 1 542 542
93 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 2 540 540                      
94 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 1 539   539                    
94 Erik Stai, Levanger SSL V70 - 539 539
96 Magnus Uglemsmo, Selbu PK   1 538     538                  
96 Sten Haga, Kirkenes PK V60 - 538         538              
96 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK - 538 538
99 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 2 536       536                
99 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 - 536       536                
101 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 1 535 535
102 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 1 534 534                      
103 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK   1 533       533                
103 John Lothe, Haugesund PK - 533 533
103 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V60 - 533 533                      
106 Roy Strøm, Sitter IL PK   2 531       531                
106 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 - 531 531
106 Bent Nørkov, Trondhjems PK   - 531 531                      
109 Kenneth Kristoffersen, Kopervik PK   1 530     530                  
109 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 - 530 530
109 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 - 530 530                      
112 Morten Antonsen, Ørland PK   3 527   527                    
113 Rolf Toven, Nesset PK V60 2 525 525
113 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V60 - 525       525                
115 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   2 523     523                  
115 Rune Kimo, Rissa PK - 523 523
115 Thomas Røset, Selbu PK   - 523     523                  
118 Per Terje Lænn, Steinkjer PK V60 1 522       522                
118 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 - 522 522
118 Michael Strøm, Sitter IL PK   - 522       522                
121 Knut Arne Landsverk, Marnar PL   1 521 521                      
121 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 - 521 521
123 Magne Granøien, Støren SSK   1 520     520                  
124 Morten Lien, Ørsta/Volda PK   1 519       519                
125 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 3 516 516
126 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK   3 513     513                  
127 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 2 511 511                      
128 Nils Lennart Røen, Rindal SS 2 509 509
129 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 2 507       507                
130 Kai-Herman Jørgensen, Ørsta/Volda PK   1 506   506                    
130 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK - 506 506
130 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 - 506   506                    
133 Daniel Berge, Jørpeland PK   1 505         505              
133 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK - 505 505
133 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr - 505       505                
133 Lars Sivert Håheim, Hafrsfjord PK   - 505         505              
137 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 1 504 504
137 Bjørn Rømma, Viking PK og RK V60 - 504       504                
139 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 1 503 503                      
139 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V60 - 503 503
139 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK   - 503     503                  
142 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 1 502       502                
143 Andre Lien, Selbu PK 1 501 501
143 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK   - 501       501                
145 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 1 500         500              
146 Berner Helland, Marnar PL 1 499 499
146 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK   - 499         499              
148 Andreas Kiltvik, Selbu PK   1 498       498                
148 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 - 498 498
150 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK V50 2 496       496                
150 Jostein Eiken, Ørsta/Volda PK   - 496       496                
150 Dag Rune Rømma, Storm SS V50 - 496 496
150 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 - 496     496                  
154 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK   2 494 494                      
154 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK - 494 494
156 Stian Fossan, Steinkjer PK   1 493       493                
157 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK   2 491     491                  
158 Anders Bruaset, Vestnes PK 1 490 490
159 Jan Erik Loe, Vestnes PK   1 489 489                      
160 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK   1 488     488                  
161 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 4 484 484
162 Kai Lasse Falla, Greipstad PK   2 482     482                  
163 Arne Johan Ervik, Ørland PK   1 481   481                    
163 Jon Skrondal, Rindal SS V60 - 481 481
165 Hans Martin Langø, Trondhjems PK   2 479     479                  
165 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK   - 479       479                
167 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK 1 478 478
167 Arne Thomas Wiik, Vigra og Valderøy PK   - 478       478                
169 Marius Strøm, Sitter IL PK Menn Jr 1 477       477                
170 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 1 476 476
171 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK   3 473     473                  
171 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 - 473         473              
171 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK - 473 473
171 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv - 473 473                      
175 Muhsin Candir, Kirkenes PK   1 472         472              
176 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 1 471 471
177 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 1 470         470              
177 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv - 470       470                
177 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK - 470 470
180 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK   3 467 467                      
181 Magne Tjugen, Ørland PK   1 466         466              
182 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 1 465 465
182 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 - 465 465                      
184 Idar Moe, Rindal SS V60 3 462   462                    
184 Jarle Hustoft Gausdal, Steinkjer PK - 462 462
186 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK   5 457     457                  
187 Adrian Hylland, Vigra og Valderøy PK   1 456   456                    
187 Robert Ilievski, Greipstad PK - 456 456
187 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv - 456         456              
187 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 - 456       456                
191 Gøran Roland, Vestnes PK 1 455 455
192 Anders Næss, Molde PK   1 454   454                    
192 John Magne Berg, Skudenes PK   - 454     454                  
194 Dominik Szeremet, Sandnes PK 1 453 453
195 Bendik Aanundsen, Kr.sand Garnison PK   1 452       452                
196 Anders Øyvind Urke-sætre, Vigra og Valderøy PK   1 451 451                      
197 Leif Røkke, Steinkjer PK V70 2 449 449
198 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 1 448 448                      
199 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK   2 446 446                      
200 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 1 445 445
201 Jan Romslo, Skudenes PK   1 444     444                  
202 Sun Bore, Time PK Kv 1 443         443              
203 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK 2 441 441
203 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 - 441 441                      
203 Per Olav Halse, Kristiansund PK   - 441   441                    
206 Bård Anders Hagenes, Hjørungavåg PK 3 438 438
206 Wieslaw Maciak, Molde PK V50 - 438   438                    
208 Espen Fiskum, Trondhjems PK   1 437       437                
209 Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK 3 434 434
210 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 1 433         433              
210 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK   - 433         433              
212 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 3 430 430
213 Kristoffer Rogne Håseth, Vestnes PK   1 429 429                      
214 Terje Borch, Kirkenes PK V50 2 427         427              
215 Olav Sæther, Kristiansund PK V70 1 426 426
215 Kim Vater, Haugesund PK V60 - 426     426                  
217 Ansgar Aslaksen, Tana-Nesseby PK V50 2 424 424                      
218 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 2 422 422
218 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv - 422 422                      
220 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 3 419         419              
221 Stig Rune Rostad, Time PK 1 418 418
222 Geir Tånes, Greipstad PK V60 3 415     415                  
223 Richard Berge, Kirkenes PK   1 414         414              
224 Daniel Sæter, Molde PK 6 408 408
225 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V50 1 407       407                
226 Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK   3 404   404                    
227 Steffen Smoge Storealme, Hjørungavåg PK 1 403 403
228 Kenneth Tafjord, Vestnes PK   3 400 400                      
229 Jochen Lauw, Kristiansand PK   1 399       399                
230 Morten Holland, Enebakk PK 7 392 392
231 Annie Tokerud, Greipstad PK Kv 5 387     387                  
232 Frank Stanley Aanensen, Greipstad PK V50 1 386     386                  
233 Jonny Ree, Greipstad PK 2 384 384
234 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 1 383         383              
235 Kenneth Swan, Kristiansund PK   5 378   378                    
236 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 1 377 377
237 Christoforos Schuff, Greipstad PK   5 372     372                  
237 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 - 372   372                    
239 Øystein Sporsheim, Molde PK 1 371 371
240 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 6 365 365                      
240 Ketil Strand Andersen, Kristiansund PK V60 - 365   365                    
242 John Arne Almedal, Greipstad PK 9 356 356
243 Andrine Mogstad, Vestnes PK Kv Jr 2 354 354                      
244 Geir Storholt, Greipstad PK V60 2 352     352                  
245 Dag Lergrovik, Ålesund PK V50 11 341 341
245 Kjell Helge Kulsli Balgård, Steinkjer PK   - 341       341                
247 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 2 339   339                    
247 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 - 339 339
249 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 1 338       338                
250 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 1 337     337                  
251 John Birger Våge, Ørsta/Volda PK 18 319 319
252 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK   1 318 318                      
253 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 1 317       317                
254 Jennifer Isabell Land Pedersen, Kr.sand Garnison PK Kv 4 313 313
255 Preben Andre Eikrem, Ørsta/Volda PK   6 307   307                    
256 Tonny Bugge, Molde PK   4 303   303                    
257 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 1 302 302
258 Stefanie Charlotte Land Pedersen, Kr.sand Garnison PK   1 301       301                
259 Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK Menn Jr 13 288 288                      
260 Daniel Smoge, Hjørungavåg PK 1 287 287
261 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 1 286   286                    
262 Thor Morten Grøtan, Steinkjer PK   3 283       283                
263 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 6 277 277
264 Odd Arild Hungnes, Vestnes PK   49 228 228                      
265 Steinar Paulsen, Asker SK V60 15 213     213                  
266 Espen Buås, Kr.sand Garnison PK 2 211 211
267 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 46 165       165                
268 Sara Wold Olsen, Vestnes PK Kv U16 2 163 163                      
269 Kristian Smoge, Hjørungavåg PK 27 136 136