Luftpistol 60 - ind. uke-cup - 2020 pr 05. juni 2020
6 beste av 12 ukessbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 6 beste resultat
pl navn, klubb Klasse diff Sum 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
1 Pål Hembre, Bærum PK V55   3472   581 584 574   573 579   581      
2 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 16 3456 574 577 577 577 574 572 573 577
3 Kjell Jomar Heltne, Florø PK   23 3433 553 560 570 558 568 570 576 572 577      
4 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS   20 3413       566 566 565 571 571 567 572    
5 Audun Kvandal, Odda PK 28 3385 548 548 560 543 563 561 568 564 569
6 Frank Lien, Ringerike PK V55 26 3359 559 558 558 560 562 561 558 556   559    
7 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 43 3316 558 557 548   549 557 547          
8 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 53 3263 544 535 547 539 550 548 529 531
9 Viggo Olden, Ørland PK   1 3262 540 547 545 546 538 546            
10 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 28 3234 538 522 525 536 537 539 542 542        
11 Per Erik Dalén, Oslo PK 43 3191 511 531 536 545 533 535
12 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 521 2670   519       540 540 534 537      
13 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V65 110 2560 499 511 501 527   522            
14 Ingar Woll, Bærum PK 284 2276 574 571 566 565
15 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   30 2246 553 559 566 568                
16 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK   33 2213 546 557 551 559                
17 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 5 2208 545 553 562 548
18 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 60 2148   537 533 538 540              
19 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK   24 2124 522 535 539 528                
20 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 478 1646 543 548 555
21 Sjur I Børve, Odda PK V55 16 1630       541 540 549            
22 Kenneth Svinsås, Ørland PK   44 1586 537 515   534                
23 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK 5 1581 521 524 536
24 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   445 1136     567 569                
25 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 43 1093 536 557                    
26 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 2 1091 553 538
27 Camilla Elizabeth Dahlin, Akademisk SL Kv 4 1087 533 554                    
28 Frode Schive, Bremnes PK   7 1080 541 539                    
29 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 12 1068 522 546
30 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK   27 1041 511 530                    
30 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL   - 1041 513           528          
32 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 481 560 560
33 Alf Jostein Dale, Kopervik PK   3 557 557                      
34 Sun Bore, Sola PK SH 1 4 553 553                      
35 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 14 539 539
36 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 1 538 538                      
37 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 2 536 536                      
38 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V55 4 532 532
39 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK   6 526 526                      
40 Ståle Ketil Nordeng, Trondheim SS V55 22 504             504          
41 Ragnar Torgersen, Sola PK 7 497 497