Storluft - individuell cup - 2020  40 skudd På Luftsprintskive på 50 min pr 28. november 2020
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Pål Hembre, Bærum PK V55   1595 396 396 393 399 399 399 392 398   398 397  
2 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 6 1589 397 397 398 397 391
3 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   17 1572 395 393 395               389  
4 Peder Sperstad, Bærum PK V55 10 1562 392   387         391   392    
5 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 22 1540 377 388 385 382 385
6 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 11 1529 384 388     381     376        
6 Atle Bergsrud, Bærum PK   - 1529 387 382 379   377     381        
8 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 10 1519 382 382 384 371
9 Thomas Høven, Bærum PK V55 39 1480 372 369           366   373    
10 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS   293 1187         397 398 392          
11 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 7 1180 392 393 395
12 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   16 1164   381   387 396              
13 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V65 7 1157 385 386               386    
14 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 11 1146 383 386 377
15 Stig Arne Haugen, Trondheim SS   20 1126         370 381 375          
16 Anne Gundersen, Bærum PK Kv V65 19 1107 368       369     370        
17 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 318 789 396 393
18 Viggo Olden, Ørland PK   18 771       383 388              
18 Victoria Sandvik Andersen, Trondheim SS Kv U12 - 771         385 386            
20 Martin Olsen, Trondheim SS Menn U14 3 768 385 383
21 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS   2 766           379 387          
22 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 2 764         379 385            
22 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK - 764 382 382
24 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS   4 760         387 373            
24 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 - 760         380 380            
26 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 3 757 381 376
27 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 4 753               380   373    
28 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK   3 750           371 379          
29 Aleksander Tømmerås, Trondheim SS Menn U12 3 747 373 374
30 Audun Denneche Loftsgaard, Bærum PK V55 5 742 373 369                    
31 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V73 2 740 369 371                    
32 Sebastian Sisouvanh Ormbostad, Trondheim SS Menn U12 10 730 361 369
33 Jostein Ljøkelsøy Hoel, Trondheim SS Menn U12 4 726         357 369            
33 Geir Øverås, Vestnes PK   - 726         361     365        
35 Christian Andre Hervard, Bærum PK 11 715 359 356
36 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK Kv V65 1 714 358 356                    
37 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK   21 693           348 345          
38 Per-Henning Almvang, Bærum PK 10 683 344 339
39 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK Menn U14 20 663               325     338  
40 Thea Anett Jerstad Lien, Trondheim SS Kv U16 6 657         328 329            
41 Anna Linnea Westerlund Nilsen, Trondheim SS Kv U16 22 635 310 325
42 Ylva Iselin Støver-Dahl, Trondheim SS Kv U16 53 582         290 292            
43 Ole-Harald Aas, Bærum PK   185 397     397                  
44 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 3 394 394
45 Frank Lien, Ringerike PK V55 2 392   392                    
46 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 1 391         391              
47 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 1 390 390
48 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   2 388                     388  
48 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V55 - 388   388                    
48 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen - 388 388
51 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 1 387                   387    
52 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 2 385         385              
53 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Menn U14 3 382 382
53 Tore Kjølstad, Frosta SSL   - 382                     382  
53 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv - 382         382              
56 Terje Storholt, Oslo PK V65 1 381 381
56 Tore Alstadvoll, Frosta SSL   - 381                     381  
58 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK V65 1 380 380                      
58 Kenneth Svinsås, Ørland PK - 380 380
60 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv 2 378             378          
61 Arnstein Liberg, Frosta SSL   1 377                     377  
61 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL - 377 377
63 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 1 376                     376  
63 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V65 - 376 376                      
65 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V55 1 375 375
66 Magnus Wohlen, Trondheim SS V55 4 371         371              
67 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 2 369       369                
68 Hein Åge Aspvik Olsen, Frosta SSL 2 367 367
69 Roar Hembre, Trondheim SS V55 1 366             366          
70 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 2 364   364                    
71 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Kv U14 1 363 363
72 Torbjørn Fredagsvik, Frosta SSL   2 361                     361  
73 Frank Egil Dahl, Frosta SSL   2 359                     359  
74 Arild Sundet, Frosta SSL 7 352 352
75 Loui Christian Kirchhofer Fernander Smit, Bærum PK Menn U12 11 341                     341  
76 Åse Margaret Westergaard Wahl, Trondhjems PK Kv U12 7 334             334          
77 Renate Sundet, Frosta SSL Kv Jr 13 321 321
78 Henrik Nedregotten, Vigra og Valderøy PK Menn U14 2 319   319                    
79 Stian Nordsveen, Bærum PK   4 315                     315  
80 Jarle Kristiansen Müller, Bærum PK 2 313 313
81 Cassandra Nordsveen-Sæther, Bærum PK Kv U12 5 308                     308  
82 Maria Therese Fernander Smit, Bærum PK Kv 29 279                     279