Standard - individuell cup - 2023 pr 05. februar 2023
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 1092 542 550
2 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK 179 913 445 468
3 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK   118 795 391 404                    
4 Tom-Wiggo Sletmo Holtet, Eide og Fræna PK 15 780 388 392
5 Diogo Filipe Dos Santos Valente, Eide og Fræna PK 42 738 337 401
6 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   188 550 550                      
6 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK - 550 550
8 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 1 549 549
9 Jostein Hermansen, Haugesund PK   2 547 547                      
10 Tore Vrålstad, Greipstad PK 2 545 545
11 Eirik Djønne, Odda PK 2 543 543
12 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK   1 542 542                      
13 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 1 541 541
14 Arne Landsverk, Marnar PL 1 540 540
15 Johnny Jenssen, Mo PK   5 535 535                      
15 Ingar Woll, Bærum PK - 535 535
17 Viggo Olden, Ørland SS 2 533 533
18 Ola Plassen, Skjåk PK   3 530 530                      
18 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK - 530 530
20 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 3 527 527
21 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   1 526 526                      
21 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK - 526 526
23 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 2 524 524
24 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS   3 521 521                      
25 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 2 519 519
26 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 2 517 517
26 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 - 517 517                      
28 Svein Wormdal, Hamar SSK 1 516 516
29 Øivind Maanum, Brumunddal PK V55 2 514 514
30 Tore Myrvold, Brumunddal PK   5 509 509                      
30 Audun Kvandal, Odda PK - 509 509
30 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 - 509 509
33 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   1 508   508                    
34 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 3 505 505
35 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 1 504 504
36 Line Anita Andreassen, Mo PK Kv 1 503 503                      
37 Frode Naustvik, Stavanger PK 1 502 502
37 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK - 502 502
37 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 - 502 502                      
40 Bjørn Harald Vik, Ørland SS V55 1 501 501
40 Roy Blokhus, Mo PK V55 - 501 501
42 Åge Stensby, Lena SS   5 496 496                      
43 Berner Helland, Marnar PL 1 495 495
43 Christian Karlsen, Trondhjems PK - 495 495
43 Arne Horneland, Haugesund PK   - 495 495                      
46 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 2 493 493
46 Arne Richard Rishaug, Mo PK V55 - 493 493
48 Christer Rene Nordanger, Odda PK   3 490 490                      
49 Amund Sigtbakken-Wilberg, Brumunddal PK 1 489 489
50 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 2 487 487
51 Ivar Føreland, Greipstad PK V55 1 486 486                      
51 Gunnar Lier, Oslo FS V55 - 486 486
51 Dag Christian Bakken, Lena SS - 486 486
54 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 2 484 484                      
55 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 1 483 483
56 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 1 482 482
57 Odd-Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 1 481 481                      
58 Thoralf Moen, Trondhjems PK 2 479 479
58 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V55 - 479 479
60 Sven Olav Hokholt, Oppegård SL   4 475 475                      
60 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK - 475 475
62 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 2 473 473
62 Asbjørn Heid, OKTS   - 473 473                      
64 Johannes Katt Monsen, Trondhjems PK 1 472 472
65 Bjørn Solheim, OKTS V55 2 470 470
66 Robin Fisktjønmo Sagrabb, Mo PK   2 468 468                      
66 Björn Erich Mauritz Schulz, Haugesund PK V55 - 468 468
68 Trond Morten Høyesveen, Lismarken PK V55 2 466 466
69 Morten Nyhus, Lismarken PK V55 1 465 465                      
70 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 3 462 462
71 Petter Taskerud, Brumunddal PK 1 461 461
71 Erik Eggen Åmillom, Skjåk PK V65 - 461 461                      
71 Kevin Norman Aaland, Vadsø SSK - 461 461
71 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 - 461 461
75 May Kristin Øvrevik, Kopervik PK Kv 1 460 460                      
76 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 2 458 458
76 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 - 458 458
78 Alexander Andre Mathisen, Sandnessjøen PK   2 456 456                      
79 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V65 2 454 454
80 Adrian Lakshol Solbakken, Sandnessjøen PK Menn U14 1 453 453
81 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 7 446 446                      
81 Rolf Toven, Nesset PK V65 - 446 446
83 Rune Finstad, OKTS V65 1 445 445
84 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V55 1 444   444                    
84 Steinar Djønne, Odda PK V73 - 444 444
86 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK 1 443 443
87 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V73 1 442 442                      
87 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 - 442 442
89 Ivan Lingås Gjendem, Eide og Fræna PK 1 441 441
90 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 1 440 440                      
90 Eivind Espenes, OKTS - 440 440
90 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 - 440 440
93 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK   4 436   436                    
94 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 3 433 433
95 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 1 432 432
96 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V65 3 429 429                      
97 Andreas Torheim, Eide og Fræna PK 1 428 428
98 Jone Fuglestad, OKTS 1 427 427
98 Børge Flått, Mo PK V55 - 427 427                      
100 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 3 424 424
100 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 - 424 424
102 Reidar Andre Hundstad, OKTS   2 422 422                      
103 Lars Inge Aga, Odda PK V73 1 421 421
104 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 1 420 420
105 Anita Øvrebø, Haugesund PK Kv 1 419 419                      
105 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 - 419 419
107 Linda Thynes, Mo PK Kv 5 414 414
107 John Thomas Føreland, Greipstad PK   - 414 414                      
109 Stian Myrås, Mo PK 5 409 409
110 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK 1 408 408
110 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V55 - 408 408                      
112 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 3 405 405
113 Marius Føreland, Greipstad PK 2 403 403
114 John Risnes, Haugesund PK V55 3 400 400                      
115 Aleksander Aamodt Almås, Lismarken PK 1 399 399
116 Tomasz Suchowiecki, Sandnes PK 1 398 398
117 Bent Nordseth, Brumunddal PK   1 397 397                      
118 Petter Stueflotten Svee, OKTS 1 396 396
119 Daniel Sommervold, Ørland SS Menn Jr 5 391 391
120 Marius Lyshagen Øverås, Vigra og Valderøy PK   5 386   386                    
121 Roy Bjørndal, OKTS V65 2 384 384
122 Sivert Myrbostad, Eide og Fræna PK 2 382 382
123 Petter Helgevold Reed, OKTS   1 381 381                      
124 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 3 378 378
125 Tomasz Gasiorowski, Sola PK 8 370 370
126 Jon Henry Longva, OKTS V65 19 351 351                      
127 Torkil Lund Johansen, Sandnessjøen PK 1 350 350
128 Arne Kristian Stensby, Folldal PK V55 4 346 346
129 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK V65 10 336 336                      
130 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V73 10 326 326
131 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 11 315 315
132 Steinar Paulsen, Asker SK V65 6 309 309                      
133 Glen Bjørheim, Stavanger PK 1 308 308
134 Radoslaw Zolnierzak, Sola PK 43 265 265
135 Russell Cruz Carullo, Haugesund PK   2 263 263                      
136 Melvin Benkestok Vesterhus, Kvinesdal PK Menn Jr 4 259 259
137 Bjørn Johannesson, Haugesund PK V65 8 251 251
138 Iver Øistein Skyberg, Lismarken PK V55 4 247 247                      
139 Thomas André Røed, Haugesund PK 8 239 239
140 Theo Dahl-røed, Haugesund PK Menn U12 23 216 216