Standard - individuell cup - 2020 pr 22. januar 2020
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv   552 552                      
2 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 4 548 548
3 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK   4 544 544                      
4 Hugo Kjetså, Evje PK   1 543 543                      
5 Ingar Woll, Bærum PK 2 541 541
6 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   1 540 540                      
7 Håvard Hoff, Ørland PK   2 538 538                      
8 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 3 535 535
9 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK   2 533 533                      
9 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 - 533 533                      
11 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 4 529 529
12 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK   3 526 526                      
13 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   1 525 525                      
14 Anders Arnesen, Grenland PK 1 524 524
14 Viggo Olden, Ørland PK   - 524 524                      
16 Kenneth Svinsås, Ørland PK   1 523 523                      
17 Morten Antonsen, Ørland PK 4 519 519
18 Knut Narve Skogland, Trondheim SS   3 516 516                      
19 Helge Olden, Ørland PK V55 1 515 515                      
20 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 1 514 514
20 Roar Jacob Lislevand, Evje PK   - 514 514                      
22 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 1 513 513                      
23 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 1 512 512
23 Roar Hembre, Trondheim SS V55 - 512 512                      
23 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK   - 512 512                      
26 Terje Storholt, Oslo PK V65 1 511 511
27 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK   1 510 510                      
28 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   1 509 509                      
28 Livar Gudmestad, Sandnes PK - 509 509
30 Tore Myrvold, Brumunddal PK   2 507 507                      
31 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK   1 506 506                      
31 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 - 506 506
33 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 1 505 505                      
33 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK   - 505 505                      
33 Rune Finstad, OKTS V55 - 505 505
36 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   8 497 497                      
36 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS   - 497 497                      
38 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 1 496 496
39 Marius Helstad, Trondhjems PK   8 488 488                      
40 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 2 486 486                      
41 Roger Vik, Ørland PK 3 483 483
41 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK   - 483 483                      
43 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS   2 481 481                      
44 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 2 479 479
45 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 4 475 475                      
46 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK   1 474 474                      
47 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 1 473 473
48 Jørn Jørgensen, Hamar SSK   1 472 472                      
48 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   - 472 472                      
50 Jonas Kristensen, Trondhjems PK 4 468 468
50 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 - 468 468                      
52 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS   3 465 465                      
53 Svein Erik Eiklid, OKTS 3 462 462
54 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 5 457 457                      
55 Gunnar Aske, Trondhjems PK   1 456 456                      
56 Geir Åge Bendiksen, Vadsø SSK 2 454 454
56 Tommy André Utheim, Lindesnes PK   - 454 454                      
56 Stanley Hommen, Kvinesdal PK   - 454 454                      
59 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 2 452 452
60 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK   7 445 445                      
61 Göran Anders Martin, OKTS   1 444 444                      
61 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 - 444 444
63 John Terje Berg, Vadsø SSK   1 443 443                      
63 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 - 443 443                      
65 Elias Mælum Da Luz, Kirkenes PK 3 440 440
66 Ola Andre Bjorland, Evje PK   9 431 431                      
67 Tor Andre Opås, Evje PK V55 1 430 430                      
67 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK - 430 430
69 Jan Inge Johansen, Tana-Nesseby PK   5 425 425                      
70 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK   1 424 424                      
70 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V55 - 424 424
72 Niillas Beaska, Tana-Nesseby PK   3 421 421                      
73 Ida Bendiksen Sommernes, Vadsø SSK Kv U14 4 417 417                      
74 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 4 413 413
75 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK   14 399 399                      
76 Audun Edgar Klette, Ørland PK V55 5 394 394                      
77 Håkon Aasen Henriksen, Trondhjems PK 4 390 390
78 Tom Olav Stavseth, Vadsø SSK   4 386 386                      
79 Ingve Tobiassen, Vadsø SSK   11 375 375                      
80 Øivind Mosand, Trondhjems PK 3 372 372
81 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 4 368 368                      
82 Gunnar Fredrik Sandbu, Lismarken PK   2 366 366                      
83 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 5 361 361
84 Anders Wahl, Trondhjems PK V55 6 355 355                      
85 Astrid Bendiksen, OKTS Kv 3 352 352                      
86 Elias Fjellberg Tobiassen, Vadsø SSK Menn U14 41 311 311
87 Ole Henrik Lia, Porsgrunn PK   1 310 310                      
88 Lars-Petter Meyer Bedin, Trondhjems PK   5 305 305                      
89 Geir-Vidar Sørheim, Trondhjems PK 7 298 298
90 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V65 3 295 295                      
91 Julie Elvira Belaqua, Evje PK Kv 148 147 147