Luft-Sprint - individuell cup - 2018 pr 12. november 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Pål Hembre, Bærum PK V50   1187 295 298 291 296 293   297   296 295 291  
2 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 2 1185 295 297 287 292 295 298
3 Ingar Woll, Bærum PK   3 1182 295 295 289 293 294 295 296   295 296    
4 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 6 1176 293 287 286 296         293 293 294  
5 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 1 1175 290 294 291 293 292 290 296 292
6 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   3 1172 291   292 292 290   293   294   293  
7 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 1 1171 291 294 293       287   289 291 293  
8 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 4 1167 290 295 290 292
9 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 1 1166 290 292 291 292 291       283 291    
10 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen   4 1162 288 289 295       290          
10 Asle Frantzen, Bergen PK - 1162 293 293 286 290
12 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 1 1161 279 282 286           289 292 294  
13 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   3 1158   292 287           290 289    
14 Frank Lien, Ringerike PK V50 3 1155 285 286 281 291 293
15 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 1 1154 289 290 285           290 282    
16 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 1 1153 287   291             285 290  
17 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 4 1149 288 289 286 282 284 279 280 286
18 Håvard Hoff, Ørland PK   1 1148   291 281 286           290    
19 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 3 1145 286 284             289 286    
19 John Lothe, Haugesund PK - 1145 287 287 287 284
21 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 1 1144 291 287               284 282  
22 Line Nor, Bærum PK Kv 4 1140   284 272 283 281 286 287   282 282    
23 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 1 1139 274 285 293 287
24 Mathias Myrland, Oslo PK   2 1137       281         283 284 289  
25 Rune Finstad, OKTS V60 2 1135           286 287   278 284    
26 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 3 1132 280 281 285 286 279
26 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS V50 - 1132 283 285 281             283    
28 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 5 1127 280 283 262 285     274     279 277  
29 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V50 2 1125 275 274 288 288
29 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 - 1125 282 276 287 275 279         277    
31 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 1 1124   284 275           282 283    
32 Terje Storholt, Oslo PK V60 4 1120 271 275 287 287
33 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 6 1114 288 278 279           269      
34 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 3 1111 274     284 285         268    
35 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 2 1109 253 265 280 268 271 283 275
36 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V70 6 1103 271 282   267 283              
37 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 14 1089     279 272           269 269  
38 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 10 1079 269 271 272 267
39 Ole Martin Grønnås, Bodø SSK V50 8 1071 270 259 268 268 263         265    
40 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V50 2 1069 267 266 262   270         266    
41 Kjetil Risåsen, Bærum PK 4 1065 268 274 262 261
42 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 38 1027     246 263 258         260    
43 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 18 1009 263 259 226             261    
44 Peter Bergheim, Sandane PK V50 2 1007 254 255 249 249
45 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 5 1002     233 262 249         258    
46 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 126 876   296 289             291    
47 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U12 8 868 286 290 292
48 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 5 863 284   291 288                
49 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   1 862     285 289           288    
49 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 - 862 288 286 288
51 Peder Sperstad, Bærum PK V50 3 859     278       290       291  
52 Marius Aleksander Sørensen, Bodø SSK Menn U14 2 857   283   283 291              
53 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 1 856 291 282 283
54 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 2 854 280 287 287                  
55 Viggo Olden, Ørland PK   1 853 284 288   281                
55 Atle Bergsrud, Bærum PK - 853 284 287 282
57 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 1 852 284 286               282    
58 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 3 849 288   272             289    
59 Frank Istad, Kristiansund PK 2 847 282 284 281
60 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK   1 846 284   281             281    
61 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 11 835 277     279           279    
62 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 5 830 271 283 276
63 Magnar Anton Støyva, Sandane PK   7 823       273           276 274  
64 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 3 820     274       279     267    
65 Niko Aleksander Skaar, Grimstad SS 2 818 270 281 267
66 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 4 814     273           273 268    
67 Petter Mandt, Grimstad SS V60 1 813 269   280               264  
68 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 4 809 265 274 270
69 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 11 798 258 274                 266  
70 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK   1 797   272 256             269    
71 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 17 780 254 268 258
72 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 3 777   236   267           274    
73 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 9 768     245           266 257    
74 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 24 744 246 245 253
75 Birger Terje Garthus, Bærum PK V70 17 727                 241 242 244  
76 Ole-Harald Aas, Bærum PK   141 586     291             295    
77 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 2 584 291 293
78 Morten Antonsen, Ørland PK   5 579   291               288    
79 Einar Morten Landsem, Støren SSK   1 578 287                 291    
80 Johnny Jenssen, Mo PK 1 577 290 287
81 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V70 2 575                   286 289  
82 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 2 573   292 281                  
82 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 - 573 288 285
82 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv - 573   286 287                  
85 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK   1 572     287 285                
86 Tomas Dahl, Ørland PK 1 571 292 279
86 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK   - 571       285 286              
88 Vilde Sunde, Sandnes PK Kv U16 1 570     278             292    
88 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK - 570 287 283
88 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK   - 570 287 283                    
88 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 - 570       284           286    
88 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 - 570 284 286
93 Malin Vik, Ørland PK Kv U12 1 569   285   284                
93 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   - 569       285           284    
95 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 4 565 289 276
95 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK   - 565 279 286                    
95 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 - 565   281 284                  
98 Helge Olden, Ørland PK V60 1 564 279 285
99 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   1 563 278                 285    
99 Roy Blokhus, Mo PK V50 - 563       282           281    
99 Christine Wilhelmsen Enebakk, Tromsø PK Kv U14 - 563 281 282
99 Aril Røsvik, Tromsø PK V50 - 563 282   281                  
103 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 2 561 287   274                  
103 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK Menn U14 - 561 275 286
105 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   1 560       278           282    
106 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 1 559       276           283    
106 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK - 559 281 278
106 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr - 559 279   280                  
109 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK   1 558     272             286    
109 Morten Jensen, Støren SSK - 558 284 274
109 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 - 558       280           278    
112 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK   2 556 274   282                  
113 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V50 4 552 275 277
113 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 - 552 275     277                
115 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 4 548     268             280    
116 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 1 547 281 266
116 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 - 547   272               275    
118 Kim Strømøy, Mo PK   4 543       275           268    
119 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 1 542 273 269
120 Arild inge Wollan, Støren SSK V50 1 541 278                 263    
121 Emil Mathias Kvanlid Endresen, Haugesund PK Menn U12 1 540 268                 272    
122 Magne Fagertun, Mo PK V50 2 538 275 263
123 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 1 537 266 271                    
124 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 3 534       269           265    
125 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 2 532 254 278
126 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 3 529   262 267                  
126 Emil André Simonsen Istad, Kristiansund PK Menn Jr - 529   265 264                  
128 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn U16 1 528 263 265
129 Eirik Bævre Istad, Kristiansund PK Menn U12 3 525   245             280      
129 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 - 525 269     256                
131 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 1 524 262 262
132 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 7 517   276               241    
132 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK   - 517   267               250    
134 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 3 514 272 242
135 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 3 511 241   270                  
136 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U14 2 509       279           230    
137 Kenneth Swan, Kristiansund PK 6 503 249 254
138 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 1 502 261     241                
139 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U14 19 483   249 234                  
139 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 - 483 236 247
141 Reidar Owe, Skudenes PK V70 6 477 234                   243  
142 Tobias Bekken, Støren SSK Menn U12 185 292       292                
143 Fredrik Østenheden, SF Ørn Menn U14 1 291 291
143 Lasse Hovd, Bærum PK   - 291                   291    
145 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 1 290                   290    
145 Sjur I Børve, Odda PK V50 - 290 290
145 Bjørn Kristensen, Askim PK V50 - 290   290                    
145 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   - 290                   290    
149 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen V50 1 289 289
149 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv - 289   289                    
149 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 - 289     289                  
149 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 - 289 289
149 Magnus Torstad, Lora SS   - 289   289                    
154 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK   1 288     288                  
154 Geir Pisani, Bergen PK V50 - 288 288
154 Ole Morten Valø, Askim PK V50 - 288   288                    
154 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   - 288                   288    
158 Morgan Bunes, Bærum PK 1 287 287
158 Mohammed Daniel Benchakroune, Ørland PK Menn U12 - 287                   287    
158 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U12 - 287       287                
158 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 - 287 287
158 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 - 287                   287    
163 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK   1 286     286                  
163 Maria Hatland, Bergen PK Kv U12 - 286 286
163 Timofey Kondratyev, Tromsø PK   - 286     286                  
163 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn U16 - 286                     286  
163 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK - 286 286
163 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 - 286                     286  
169 Hugo Kjetså, Evje PK   1 285   285                    
169 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 - 285 285
169 Stian Solstad, Lyngsalpene PK   - 285 285                      
169 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 - 285   285                    
169 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 - 285 285
169 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 - 285                   285    
169 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 - 285       285                
169 Eirik Lygre, Bergen PK V50 - 285 285
177 Steinar Myhre, Mo PK V60 1 284                   284    
177 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 - 284     284                  
177 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 - 284 284
177 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   - 284                     284  
177 Espen Mostad, Fredrikstad SS   - 284                   284    
182 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 1 283 283
182 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 - 283     283                  
182 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK Kv - 283                   283    
182 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 - 283 283
182 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 - 283     283                  
182 Knut Fornes, Sitter IL PK   - 283   283                    
188 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 1 282 282
188 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 - 282   282                    
188 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 - 282 282                      
188 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 - 282 282
192 Natalie Hansen, Bergen PK Kv U12 1 281       281                
192 Erik Christian Bache, Åsane PK   - 281     281                  
192 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK - 281 281
192 Jon Inge Barseth, Ørland PK   - 281   281                    
192 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 - 281                   281    
192 Trond Tanke, Tromsø PK V50 - 281 281
192 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK   - 281                     281  
192 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 - 281 281                      
192 Casper Christophersen Ring, Ørland PK Menn U14 - 281 281
192 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr - 281     281                  
202 Geir Lunde, Klepp MSL V50 1 280                   280    
202 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv - 280 280
202 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK   - 280   280                    
202 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 - 280                     280  
206 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 1 279 279
206 Gábor Imre Nyheim-igari, Årdal SSL   - 279     279                  
206 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK   - 279     279                  
206 Terje Holthe, Trondhjems PK - 279 279
206 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 - 279                   279    
211 Michael Strøm, Sitter IL PK   1 278 278                      
211 Thorbjørn Johansen, Stange SS V50 - 278 278
211 Marius Haugerud, Bodung PK   - 278         278              
211 Rune Kimo, Rissa PK   - 278 278                      
211 Kai Rosenlund, Bergen PK - 278 278
211 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V50 - 278                   278    
217 Eivind Minge, Moss PK   1 277     277                  
217 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK - 277 277
217 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U12 - 277       277                
217 Geir Vatne, Kristiansand PK   - 277 277                      
217 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK - 277 277
217 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK   - 277                   277    
217 Hein Arve Varne, Skudenes PK   - 277                     277  
217 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK - 277 277
217 Henning Kihle, Grenland PK V50 - 277     277                  
226 Vivi-ann Vestmo, Tromsø PK Kv V50 1 276 276                      
226 Per Erik Dalén, Oslo PK - 276 276
226 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 - 276                   276    
229 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK   1 275                   275    
230 Linnea Emilie Meszaros, Sarpsborg PK Kv U12 1 274 274
230 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 - 274   274                    
230 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 - 274 274                      
230 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv - 274 274
234 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK   1 273     273                  
234 Arne Morten Nyfløt, Gudbrandsdal SS V50 - 273       273                
234 Ole Morten Langeland, Haugesund PK - 273 273
234 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 - 273                   273    
234 Tiril Elisabeth Kjellbakk, Bodø SSK Kv U14 - 273       273                
234 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 - 273 273
240 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK   1 272                   272    
240 Vidar Johansen, Salangen PK V50 - 272 272                      
240 Arnstein Liberg, Frosta SSL - 272 272
240 Jonas Jamtli, Mo PK   - 272                   272    
240 Tore Østvold, Aron SK Drammen V70 - 272     272                  
245 Erhard Lohse, Bergen PK V50 1 271 271
245 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK   - 271                   271    
245 Petter Aas, Porsgrunn PK V60 - 271     271                  
245 Anders Vonstad, Mo PK - 271 271
245 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr - 271 271                      
250 Simen Nikolai Evensen, Farris SS - Larvik Menn Jr 1 270                   270    
250 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen - 270 270
250 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS   - 270   270                    
250 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 - 270   270                    
254 Runar Venn, Ørland PK 1 269 269
254 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 - 269                   269    
254 Roger Carlsen, Luster SSL V50 - 269     269                  
254 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 - 269 269
254 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv - 269     269                  
259 Hugo Haug, OKTS V50 1 268   268                    
260 Tor Andre Opås, Evje PK V50 1 267 267
260 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 - 267 267                      
260 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen   - 267     267                  
263 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 1 266 266
264 Tore Lødøen, Årdal SSL Menn Jr 1 265     265                  
264 Lars Inge Aga, Odda PK V60 - 265     265                  
266 Ragnar Lie, Bærum PK V50 1 264 264
267 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 1 263   263                    
267 Terje Vonstad, Mo PK V60 - 263       263                
269 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK 2 261 261
269 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv - 261 261                      
271 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 1 260 260                      
271 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr - 260 260
273 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 2 258                   258    
274 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 1 257       257                
274 Eirik Arne Sletta, Lora SS - 257 257
274 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 - 257     257                  
277 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 2 255                   255    
278 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 1 254 254
279 Magne Granøien, Støren SSK   1 253 253                      
279 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv - 253 253                      
279 Kristian Kristiansen, Tromsø PK - 253 253
282 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK Menn U16 1 252 252                      
282 Adrian Grønset Næss, Støren SSK Menn U12 - 252                   252    
284 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 1 251 251
285 Sigurd Larsen, Bærum PK   2 249             249          
285 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V50 - 249                   249    
287 Theodor Møller Rørtveit, Tromsø PK Menn U16 1 248 248
288 Lars Erik Songe Paulsen, Oslo PK   3 245       245                
289 Glenn Michael Blomvågnes, Årdal SSL   1 244     244                  
290 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 11 233 233
291 Sigrid Annie Åsjord, Bodø SSK Kv U16 1 232                   232    
291 Emilie Grønset Næss, Støren SSK Kv U12 - 232                   232    
293 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn Jr 1 231 231
294 Arne Horneland, Haugesund PK   7 224     224                  
295 Christian Steinar Moan, Støren SSK   1 223                   223    
296 Odin Olsen, Sitter IL PK Menn U14 4 219 219
297 Rose Mari  Yttergård-Strand, Støren SSK Kv V50 2 217                   217    
298 Marte Nilsen Øygarden, Årdal SSL Kv Jr 10 207     207                  
299 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 16 191 191
300 Håvard Myren, Sitter IL PK Menn U14 18 173 173                      
301 Ernst Åge Amundsen, Bodø SSK V60 20 153       153