Luft-Sprint - individuell cup - 2018 pr 18. september 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Pål Hembre, Bærum PK V50   1186 295 298 291 296 293   297   293      
2 Ingar Woll, Bærum PK 5 1181 295 295 289 293 294 295 296 295
3 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 2 1179   295 297 287 292       295      
4 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 5 1174 290 294 291 293 292   290   295      
5 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 3 1171 291 292 292 290 293 294
6 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 2 1169 293 287 286 296         293      
7 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 3 1166 290 292 291 292 291              
8 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 1 1165 291 294 293 287 276
9 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen   3 1162 288 289 295       290          
10 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 15 1147 288 289 286 282 284       279      
11 Frank Lien, Ringerike PK V50 4 1143 285 286 281 291
12 Line Nor, Bærum PK Kv 3 1140   284 272 283 281 286 287   282      
13 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 5 1135 279 282 286           288      
14 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 3 1132 280 281 285 286
15 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 8 1124 282 276 287 275 279              
16 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 2 1122 280 283 262 285     274          
17 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V70 19 1103 271 282 267 283
18 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 19 1084 253 265   280     268   271      
19 Ole Martin Grønnås, Bodø SSK V50 15 1069 270 259 268 268 263              
20 Kjetil Risåsen, Bærum PK 4 1065 268 274 262 261
20 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V50 - 1065 267 266 262   270              
22 Asle Frantzen, Bergen PK   193 872 293 293 286                  
23 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 3 869 292 287 290
24 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 5 864 289 290 285                  
25 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 1 863 284   291 288                
26 Håvard Hoff, Ørland PK 5 858 291 281 286
27 Marius Aleksander Sørensen, Bodø SSK Menn U14 1 857   283   283 291              
28 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 1 856 291 282 283                  
29 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 2 854 280 287 287
30 Viggo Olden, Ørland PK   1 853 284 288   281                
31 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 1 852   274 285           293      
32 Rune Finstad, OKTS V60 1 851 286 287 278
33 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 2 849 283 285 281                  
34 Frank Istad, Kristiansund PK   2 847   282 284           281      
35 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 2 845 288 278 279
36 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 2 843 274     284 285              
37 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 2 841   284 275           282      
38 Niko Aleksander Skaar, Grimstad SS 23 818 270 281 267
39 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 51 767     246 263 258              
40 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 19 748 263 259 226                  
41 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 4 744 233 262 249
42 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 159 585   296 289                  
42 Kjell Jomar Heltne, Florø PK   - 585     290 295                
44 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 1 584 291 293
45 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 6 578 287   291                  
45 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 - 578 291 287                    
47 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U12 2 576 286 290
48 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   2 574     285 289                
48 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 - 574   288 286                  
48 John Lothe, Haugesund PK - 574 287 287
51 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 1 573   292 281                  
51 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv - 573   286 287                  
53 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 1 572 287 285
54 Atle Bergsrud, Bærum PK   1 571 284     287                
54 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK   - 571       285 286              
56 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 1 570 287 283
56 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 - 570 284 286                    
56 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 - 570 286 284                    
59 Malin Vik, Ørland PK Kv U12 1 569 285 284
60 Peder Sperstad, Bærum PK V50 1 568     278       290          
61 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   3 565   289 276                  
61 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK - 565 279 286
61 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 - 565   281 284                  
61 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK   - 565 284   281                  
65 Mathias Myrland, Oslo PK 1 564 281 283
66 Christine Wilhelmsen Enebakk, Tromsø PK Kv U14 1 563     281 282                
66 Aril Røsvik, Tromsø PK V50 - 563 282   281                  
68 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 2 561 287 274
69 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 1 560 288   272                  
70 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 1 559 279   280                  
71 Morten Jensen, Støren SSK 1 558 284 274
72 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK   2 556 274   282                  
72 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 - 556 277     279                
74 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 2 554 271 283
75 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 1 553     274       279          
76 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 1 552 275     277                
77 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 1 551 279 272
78 Petter Mandt, Grimstad SS V60 2 549 269   280                  
79 Terje Storholt, Oslo PK V60 3 546 271       275              
79 Irene Mork, Kristiansund PK Kv - 546 273 273
81 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 6 540 269 271                    
82 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 1 539 265     274                
83 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 2 537 266 271
84 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 5 532 258 274                    
85 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 3 529   262 267                  
85 Emil André Istad, Kristiansund PK Menn Jr - 529 265 264
87 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK   1 528   272 256                  
87 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn U16 - 528 263     265                
89 Eirik Bævre Istad, Kristiansund PK Menn U12 3 525 245 280
89 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 - 525 269     256                
91 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 1 524 262 262                    
92 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 2 522 254 268
93 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 11 511 241   270                  
93 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 - 511     245           266      
95 Peter Bergheim, Sandane PK V50 2 509 254 255
96 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 6 503   236   267                
96 Kenneth Swan, Kristiansund PK   - 503   249 254                  
98 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 1 502 261 241
99 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 11 491     246 245                
100 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U14 8 483   249 234                  
100 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 - 483 236 247
102 Tobias Bekken, Støren SSK Menn U12 191 292       292                
102 Tomas Dahl, Ørland PK   - 292   292                    
104 Ole-Harald Aas, Bærum PK 1 291 291
104 Morten Antonsen, Ørland PK   - 291   291                    
104 Fredrik Østenheden, SF Ørn Menn U14 - 291       291                
107 Johnny Jenssen, Mo PK 1 290 290
107 Bjørn Kristensen, Askim PK V50 - 290   290                    
109 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 1 289     289                  
109 Magnus Torstad, Lora SS - 289 289
109 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv - 289   289                    
109 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 - 289     289                  
113 Geir Pisani, Bergen PK V50 1 288 288
113 Ole Morten Valø, Askim PK V50 - 288   288                    
113 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK   - 288     288                  
113 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 - 288 288
117 Morgan Bunes, Bærum PK   1 287     287                  
117 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U12 - 287       287                
117 Einar Morten Landsem, Støren SSK - 287 287
120 Timofey Kondratyev, Tromsø PK   1 286     286                  
120 Maria Hatland, Bergen PK Kv U12 - 286       286                
120 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK - 286 286
123 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   1 285       285                
123 Stian Solstad, Lyngsalpene PK   - 285 285                      
123 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 - 285 285
123 Eirik Lygre, Bergen PK V50 - 285     285                  
123 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 - 285       285                
123 Hugo Kjetså, Evje PK - 285 285
123 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 - 285     285                  
123 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 - 285       285                
131 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 1 284 284
131 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 - 284   284                    
131 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 - 284     284                  
131 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 - 284 284
135 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 1 283     283                  
135 Knut Fornes, Sitter IL PK   - 283   283                    
135 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv - 283 283
135 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 - 283     283                  
139 Roy Blokhus, Mo PK V50 1 282       282                
139 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 - 282 282
139 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 - 282     282                  
139 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 - 282   282                    
139 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 - 282 282
144 Erik Christian Bache, Åsane PK   1 281     281                  
144 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   - 281   281                    
144 Trond Tanke, Tromsø PK V50 - 281 281
144 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK   - 281       281                
144 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 - 281 281                      
144 Casper Christophersen Ring, Ørland PK Menn U14 - 281 281
144 Natalie Hansen, Bergen PK Kv U12 - 281       281                
144 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 - 281 281                      
144 Jon Inge Barseth, Ørland PK - 281 281
144 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr - 281     281                  
154 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 1 280       280                
154 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv - 280 280
154 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK   - 280   280                    
157 Gábor Imre Nyheim-igari, Årdal SSL   1 279     279                  
157 Obelix Barbala, Trondhjems PK - 279 279
157 Helge Olden, Ørland PK V60 - 279     279                  
157 Henrik Yttergård-strand, Støren SSK Menn U14 - 279       279                
161 Thorbjørn Johansen, Stange SS V50 1 278 278
161 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   - 278       278                
161 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 - 278 278                      
161 Michael Strøm, Sitter IL PK - 278 278
161 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   - 278 278                      
161 Rune Kimo, Rissa PK   - 278 278                      
161 Kai Rosenlund, Bergen PK - 278 278
161 Marius Haugerud, Bodung PK   - 278         278              
161 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 - 278     278                  
170 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 1 277 277
170 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U12 - 277       277                
170 Henning Kihle, Grenland PK V50 - 277     277                  
170 Geir Vatne, Kristiansand PK - 277 277
170 Eivind Minge, Moss PK   - 277     277                  
170 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK   - 277 277                      
176 Vivi-ann Vestmo, Tromsø PK Kv V50 1 276 276
176 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 - 276   276                    
176 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv - 276       276                
179 Magne Fagertun, Mo PK V50 1 275 275
179 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK Menn U14 - 275       275                
179 Kim Strømøy, Mo PK   - 275       275                
179 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V50 - 275 275
179 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V50 - 275     275                  
184 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 1 274   274                    
184 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 - 274 274
186 Magnar Anton Støyva, Sandane PK   1 273       273                
186 Tiril Elisabeth Kjellbakk, Bodø SSK Kv U14 - 273       273                
186 Arne Morten Nyfløt, Gudbrandsdal SS V50 - 273 273
186 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK   - 273     273                  
186 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 - 273     273                  
186 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv - 273 273
192 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 1 272   272                    
192 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 - 272     272                  
192 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK - 272 272
192 Tore Østvold, Aron SK Drammen V70 - 272     272                  
192 Vidar Johansen, Salangen PK V50 - 272 272                      
197 Erhard Lohse, Bergen PK V50 1 271 271
197 Petter Aas, Porsgrunn PK V60 - 271     271                  
197 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr - 271 271                      
197 Anders Vonstad, Mo PK - 271 271
201 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 1 270   270                    
201 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS   - 270   270                    
203 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 1 269 269
203 Roger Carlsen, Luster SSL V50 - 269     269                  
203 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv - 269     269                  
203 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr - 269 269
207 Emil Mathias Endresen, Haugesund PK Menn U12 1 268 268                      
207 Hugo Haug, OKTS V50 - 268   268                    
207 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr - 268 268
210 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 1 267 267                      
210 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK   - 267   267                    
210 Tor Andre Opås, Evje PK V50 - 267 267
210 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen   - 267     267                  
214 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 1 266     266                  
215 Tore Lødøen, Årdal SSL Menn Jr 1 265 265
215 Lars Inge Aga, Odda PK V60 - 265     265                  
217 Terje Vonstad, Mo PK V60 2 263       263                
217 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr - 263 263
219 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv 2 261 261                      
219 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK   - 261 261                      
221 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 1 260 260
221 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 - 260 260                      
223 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 3 257     257                  
223 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 - 257 257
223 Eirik Arne Sletta, Lora SS   - 257 257                      
226 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 3 254     254                  
226 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 - 254 254
228 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv 1 253 253                      
228 Kristian Kristiansen, Tromsø PK   - 253     253                  
228 Magne Granøien, Støren SSK - 253 253
231 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK Menn U16 1 252 252                      
232 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 1 251     251                  
233 Sigurd Larsen, Bærum PK 2 249 249
234 Theodor Møller Rørtveit, Tromsø PK Menn U16 1 248       248                
235 Lars Erik Songe Paulsen, Oslo PK   3 245       245                
236 Glenn Michael Blomvågnes, Årdal SSL 1 244 244
237 Reidar Owe, Skudenes PK V70 10 234 234                      
238 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 1 233     233                  
239 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn Jr 2 231 231
240 Arne Horneland, Haugesund PK   7 224     224                  
241 Odin Olsen, Sitter IL PK Menn U14 5 219 219                      
242 Marte Nilsen Øygarden, Årdal SSL Kv Jr 12 207 207
243 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 16 191 191                      
244 Håvard Myren, Sitter IL PK Menn U14 18 173 173                      
245 Ernst Åge Amundsen, Bodø SSK V60 20 153 153