Silhuett - individuell cup - 2018 pr 18. september 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Johnny Jenssen, Mo PK     2257 563 531 566   551 572   556        
2 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 16 2241 555 537 551 561 560 558 562
3 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 12 2229   556 557 550 564   552 544        
4 Lasse Hovd, Bærum PK   2 2227         557 564 550 556        
5 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 24 2203 575 546 556 526
6 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 13 2190 552 540 536         562        
7 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   42 2148   536 519 532 539   541 524        
8 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 49 2099 530 500 505 538 526 502
9 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 44 2055 511       538 487 500 506        
10 Terje Storholt, Oslo PK V60 2 2053 537         533 501 482        
11 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 11 2042 525 509 478 530
12 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 31 2011   500 507 478 496   508          
13 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 24 1987 500     475 460 484   508 495      
14 Pål Hembre, Bærum PK V50 251 1736 580 580 576
15 Morgan Bunes, Bærum PK   24 1712           576 564 572        
16 Runar Magnussen, Sola PK   53 1659         553 556   550        
17 Ole-Harald Aas, Bærum PK 12 1647 558 549 540
18 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 2 1645           559 556 530        
19 Frank Lien, Ringerike PK V50 10 1635           561 549 525        
20 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 13 1622 538 553 531
21 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 37 1585           528 522 535        
22 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 86 1499 486 522     491              
23 Ingar Woll, Bærum PK 23 1476 505 475 496
24 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 12 1464       512   493   459        
25 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 53 1411       491   467   453        
26 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 73 1338 443 445 450
27 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 38 1300         423 393 484          
28 Erik Christian Bache, Åsane PK   193 1107               557 550      
29 Espen Magnussen, Sola PK 11 1096 551 545
30 Håvard Hoff, Ørland PK   31 1065       536       529        
31 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 2 1063       539       524        
32 Frank Hansen, Bodø SSK V50 3 1060 532 528
33 Petter Berg, Aron SK Drammen   26 1034       521   513            
34 Sture Schølin, Bodø SSK V60 3 1031 527 504                    
35 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V60 14 1017 492 525
36 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 16 1001 500       501              
37 Peder Sperstad, Bærum PK V50 4 997           515 482          
38 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 20 977 484 493
38 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 - 977           485 492          
40 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 4 973         498       475      
41 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 8 965 492 473
42 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 1 964 454 510                    
43 Mikkel Bast, Aron SK Drammen   27 937       488   449            
44 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 19 918 454 464
45 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 8 910           471 439          
46 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 45 865   410     455              
47 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 86 779 436 343
48 Audun Bermingrud, Aron SK Drammen   40 739       349   390            
49 Roar Haugan, Støren SSK   194 545               545        
50 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 7 538 538
51 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 2 536     536                  
52 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 3 533       533                
53 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 4 529 529
54 Magne Mæland, Sandnes PK   1 528               528        
55 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 1 527               527        
56 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 2 525 525
57 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 4 521       521                
58 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 1 520               520        
59 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 1 519 519
60 Hugo Kjetså, Evje PK   1 518           518            
61 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK   1 517           517            
62 Arild Hårklau, Sartor SSL V60 1 516 516
63 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V60 1 515         515              
64 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 4 511               511        
65 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 1 510 510
65 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 - 510   510                    
65 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   - 510         510              
68 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 1 509 509
69 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 2 507   507                    
70 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 5 502               502        
70 Viggo Olden, Ørland PK - 502 502
70 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK   - 502         502              
70 Sjur I Børve, Odda PK V50 - 502               502        
74 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 1 501 501
75 Odd-Erik Madsen, Bærum PK   6 495             495          
76 Tor Olav Sande, Florø PK   1 494         494              
76 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 - 494 494
76 Roar Jacob Lislevand, Evje PK   - 494           494            
79 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 4 490         490              
80 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 2 488 488
81 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 4 484 484                      
82 Roger Vik, Ørland PK V50 2 482       482                
83 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 2 480 480
84 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   1 479           479            
85 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 1 478         478              
86 Are Wivestad, Sandnes PK V50 4 474 474
87 Magnus Uglemsmo, Selbu PK   1 473       473                
88 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK   1 472                 472      
89 Gisle Huge, Bodø SSK V60 7 465 465
90 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 7 458           458            
91 Thomas Røset, Selbu PK   1 457   457                    
92 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 1 456 456
93 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 5 451             451          
94 Bjørn Egil Helgerud, Hokksund PK   2 449           449            
95 Roger Feed, Horten O. PK 3 446 446
96 Rune Finstad, OKTS V60 2 444             444          
96 Vidar Ulvatn, Åsane PK   - 444                 444      
98 Arnstein Liberg, Frosta SSL 2 442 442
99 Harald-Andre Knoop, Sola PK V60 2 440               440        
100 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 2 438         438              
101 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 5 433 433
102 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 1 432               432        
103 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK   3 429               429        
104 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 3 426 426
104 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK   - 426   426                    
106 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 1 425           425            
106 Ola Andre Bjorland, Evje PK - 425 425
108 Kjetil Risåsen, Bærum PK   1 424           424            
109 Ragnar Lie, Bærum PK V50 1 423             423          
110 Andre Lien, Selbu PK 1 422 422
111 Peter Bergheim, Sandane PK V50 6 416         416              
111 Tor Andre Opås, Evje PK V50 - 416           416            
113 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 2 414 414
114 Tomas Dahl, Ørland PK   8 406       406                
115 John Tellef Håbesland, Evje PK V60 3 403           403            
116 Marius Røvik Helstad, Trondhjems PK 1 402 402
117 Lars Jacob Abraham, Åsane PK   2 400                 400      
118 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK   2 398                 398      
118 Terje Nygård, Førde PK - 398 398
120 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 8 390             390          
120 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 - 390   390                    
122 Aleksander Aglen, Farris SS - Larvik 1 389 389
123 Allan Solheim, Florø PK   4 385         385              
124 Oscar Hansen, Trondhjems PK   7 378             378          
125 Arne Kvam, Bærum PK V60 5 373 373
126 Roy Helge Hundere, Førde PK   4 369         369              
127 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS   14 355             355          
128 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 4 351 351
129 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 7 344 344                      
129 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv - 344         344              
131 Ole-martin Bratteng, Trondhjems PK 3 341 341
132 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 3 338     338                  
133 Helge Fjeldberg, Åsane PK V50 7 331                 331      
134 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 10 321 321
135 May Kristin Øvrevik, Stjørdal PK Kv 1 320         320              
136 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen   5 315       315                
137 Daniel Hagenes, Åsane PK 6 309 309
138 Benedicte Svardal, Florø PK Kv 24 285         285              
139 Sander Elias Toivonen, Aron SK Drammen Menn U16 21 264       264                
140 Odd Arne Hemnes, Farris SS - Larvik V60 197 67 67