NAIS Fin - individuell cup - 2018 pr 21. mai 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50   1158 284 285 292 286 295              
1 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK - 1158 291 280 291 290 286
3 Roar Haugan, Støren SSK   1 1157 293 294 288 282                
4 Einar Morten Landsem, Støren SSK   2 1155 289 284   291 291              
5 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 6 1149 283 292 289 285
6 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 5 1144 287 281 288 281 288              
7 John Lothe, Haugesund PK   11 1133 287 279 284 280 282              
8 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 13 1120 275 277 284 274 284
9 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 12 1108 273 284 275 276 271              
10 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   3 1105 282 281 274 268                
11 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 6 1099 266 274 284 275
12 Magne Granøien, Støren SSK   1 1098 271 280 267   280              
13 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 11 1087 277 259 283 268                
14 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 34 1053 268 263 271 251
15 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V50 35 1018 263 245 260 250                
16 Kim Vater, Haugesund PK V60 12 1006 250 247 249   260              
17 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 3 1003 246 255 242 260
18 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 7 996 170 241 260 237 258              
19 Fredrik Styve, Haugesund PK   52 944 241 227 207   269              
20 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 34 910 255 254 148 253
21 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 38 872 289 290   293                
22 Håvard Hoff, Ørland PK   8 864 285   290 289                
23 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 2 862 289 294 279
24 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   15 847 286   278 283                
24 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 - 847 282   282 283                
26 Irene Nyheim, Eide og Fræna PK Kv 5 842 224 172 222 224
27 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 3 839 285 277     277              
28 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 2 837   281 278   278              
29 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 2 835 278 274 283
30 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 1 834 279   286 269                
31 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL   4 830 276 277   277                
32 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 4 826 276 277 273
33 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK   2 824 277   270   277              
34 Tore Nygaard, Haugesund PK   15 809 274 275     260              
35 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 4 805 265 277 263
36 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 1 804 262 267 275                  
37 Tomas Dahl, Ørland PK   21 783 264 265   254                
38 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 6 777 256 258 263
39 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK   13 764 261   258 245                
40 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK   15 749   265 251 233                
41 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 8 741 245 245 251
42 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 14 727   260 237 230                
43 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK   76 651 235 205     211              
44 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 5 646 198 240 208
45 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 27 619     141 234 244              
46 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK   42 577 286     291                
47 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 3 574 286 288
48 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   5 569   282 287                  
49 Rolf Hindal, Haugesund PK   4 565 282 283                    
50 Viggo Olden, Ørland PK 1 564 288 276
51 Åge Lier, Stjørdal PK V60 5 559 280       279              
52 Erik Stai, Levanger SSL V70 2 557 275     282                
52 Ole Morten Langeland, Haugesund PK - 557 276 281
54 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK   2 555   274 281                  
55 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 2 553 279     274                
56 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 3 550 271 279
56 Helge Olden, Ørland PK V60 - 550 275 275                    
58 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK   5 545 270     275                
59 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 4 541 266 275
60 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 1 540   279   261                
61 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 2 538 264 274                    
62 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 3 535 265 270
63 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 2 533   276   257                
64 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 3 530     260 270                
64 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK - 530 267 263
66 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK   1 529   257   272                
67 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 2 527 278     249                
68 Arnstein Liberg, Frosta SSL 3 524 269 255
68 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V50 - 524   261   263                
70 Arild Sundet, Frosta SSL   3 521 263     258                
71 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 4 517 261 256
72 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK   5 512 251     261                
73 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 2 510 246     264                
74 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK 9 501 239 262
75 Erik Mikkelsen, Verdal SSL   2 499 256 243                    
76 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK   2 497 234 263                    
77 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 3 494 258 236
78 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 2 492 237 255                    
79 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 10 482 228     254                
80 Sun Bore, Time PK Kv 1 481 215 266
81 Arne Horneland, Haugesund PK   6 475       250 225              
82 Ragnar Matberg, Verdal SSL V70 3 472 254     218                
83 Arvid Egil Ørjavik, Eide og Fræna PK V50 7 465 232 233
84 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 7 458       230 228              
85 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK   3 455 202   253                  
86 Kristoffer Tangstad Letnes, Verdal SSL 10 445 229 216
86 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK   - 445 223     222                
88 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK   7 438       203 235              
89 Aron Låte, Haugesund PK Menn U16 3 435 193 242
89 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 - 435       238 197              
91 Per Magne Hoftun, Time PK V60 10 425 210     215                
92 Stig Rune Rostad, Time PK 4 421 209 212
93 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK   11 410     172   238              
94 Emil Frøvik, Haugesund PK   1 409 192   217                  
95 Kim Myrbostad, Eide og Fræna PK 3 406 214 192
96 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 4 402 196     206                
97 Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK V60 13 389 184     205                
98 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 4 385 184 201
99 Rolf Yngve Hatlestad, Hafrsfjord PK V60 6 379 195     184                
100 Odd Martin Jørgensen, Eide og Fræna PK   40 339     141 198                
101 Øivind Berg, Verdal SSL V60 31 308 142 166
102 Pål Hembre, Bærum PK V50 13 295       295                
103 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 1 294   294                    
104 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 1 293 293
105 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   2 291   291                    
106 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 1 290 290                      
107 Morten Antonsen, Ørland PK 1 289 289
108 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 1 288       288                
109 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK   1 287 287                      
110 Anders Hernes, Ørland PK 1 286 286
111 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 1 285       285                
111 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK   - 285 285                      
111 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 - 285 285
114 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK   2 283       283                
114 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK   - 283 283                      
114 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 - 283 283
114 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK   - 283 283                      
118 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   1 282       282                
118 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 - 282 282
120 Lars Moe Løset, Rindal SS   1 281 281                      
120 Arne Taraldsøy, Haugesund PK V70 - 281       148 133              
122 Jarle Thuen, Haugesund PK 1 280 280
122 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   - 280   280                    
124 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 1 279       279                
125 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V50 1 278 278
125 Torstein Vikan, Verdal SSL   - 278   278                    
127 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK   1 277     277                  
127 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK - 277 277
129 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 2 275       275                
129 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   - 275         275              
129 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 - 275 275
129 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK   - 275 275                      
129 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   - 275   275                    
134 Arne Kvam, Bærum PK V60 1 274 274
135 Jørgen Jansen, Støren SSK   1 273   273                    
135 Reidar Solstad, Eide og Fræna PK   - 273     273                  
135 Alexander Kurpios, Time PK - 273 273
135 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK   - 273         273              
139 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK   1 272 272                      
139 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK V50 - 272 272
141 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 1 271 271                      
141 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK   - 271       271                
143 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 1 270 270
143 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 - 270 270                      
145 Roger Vik, Ørland PK V50 1 269       269                
145 Odd-Erik Madsen, Bærum PK - 269 269
147 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 1 268   268                    
147 Hein Arve Varne, Skudenes PK   - 268   268                    
147 Frank Nilsen, Trondhjems PK - 268 268
147 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK   - 268         268              
147 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK   - 268     268                  
147 Roar Kjerstadmo, Rindal SS - 268 268
147 Tore Myhre, Verdal SSL   - 268   268                    
154 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 1 267       267                
154 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK - 267 267
156 Terje Torsen, Ørland PK   1 266 266                      
156 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 - 266   266                    
156 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 - 266 266
156 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK   - 266       266                
156 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   - 266       266                
161 Geir Øverås, Vestnes PK 1 265 265
162 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK   1 264     264                  
163 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK   1 263     263                  
163 Arve E. Røtting, Verdal SSL - 263 263
163 Tore Eggen, Verdal SSL   - 263 263                      
166 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 1 262 262                      
166 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 - 262 262
168 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 1 261       261                
168 Rune Fosseng Olsen, Verdal SSL   - 261 261                      
170 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv 1 260 260
171 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK   1 259     259                  
172 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 1 258 258                      
172 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK - 258 258
172 Jon Skrondal, Rindal SS V60 - 258 258                      
172 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv - 258         258              
172 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK V60 - 258 258
177 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK   1 257 257                      
178 Bjørn Tore Bakke, Ørsta/Volda PK   1 256     256                  
178 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 - 256 256
178 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK V50 - 256         256              
181 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 1 255 255                      
182 Karl Petter Sjømæling, Verdal SSL 1 254 254
182 Kjetil Risåsen, Bærum PK   - 254       254                
184 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 1 253   253                    
184 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 - 253 253
184 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK   - 253 253                      
187 Birger Hovland, Haugesund PK   1 252   252                    
187 Arne Johan Ervik, Ørland PK - 252 252
189 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 1 251     251                  
190 Jean Dennis Løvdal Vallee, Støren SSK Menn Jr 1 250   250                    
190 Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK - 250 250
192 Jan Erik Loe, Vestnes PK   3 247 247                      
192 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK   - 247     247                  
194 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 1 246 246
194 Siv Mariann Aas, Rindal SS Kv V50 - 246 246                      
194 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv - 246         246              
197 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 2 244 244
198 Jon Vuku, Verdal SSL   1 243 243                      
198 Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS   - 243 243                      
200 Odd Arild Espedal, Hafrsfjord PK 2 241 241
201 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 1 240       240                
202 Anders Aarvik Ripnes, Haugesund PK   2 238 238                      
202 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK - 238 238
204 Obelix Barbala, Trondhjems PK   1 237       237                
204 Tor Arne Helland, Verdal SSL V60 - 237   237                    
206 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 1 236 236
207 Bjørnar Moen, Rindal SS   1 235 235                      
208 John Andre Hansen, Haugesund PK   2 233 233                      
208 Pornnipha Selanok, Jørpeland PK - 233 233
208 Kato Fjørstad, Ørsta/Volda PK   - 233     233                  
208 John Magne Berg, Skudenes PK   - 233   233                    
212 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 1 232 232
212 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V70 - 232       232                
212 Anders Bruaset, Vestnes PK   - 232 232                      
215 Stian Håvås, Haugesund PK 4 228 228
215 Frode Nilsen, Bærum PK V60 - 228       228                
215 Kristian Eidesvik, Skudenes PK   - 228   228                    
218 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 1 227 227
218 Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK   - 227 227                      
220 Tommy Sagmyr, Ørland PK   2 225 225                      
221 Reidar Owe, Skudenes PK V70 1 224 224
222 Nils Petter Berdahl, Eide og Fræna PK V50 2 222       222                
223 Akram Ya'Arub Akram, Haugesund PK   1 221 221                      
223 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK - 221 221
223 Terje Eliot Flåtter, Verdal SSL V60 - 221       221                
226 Arnt Magne Ugelstad, Eide og Fræna PK   1 220 220                      
227 Derbitch Derbitchev, Hafrsfjord PK 1 219 219
228 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK   1 218   218                    
229 Mantvydas Supila, Haugesund PK   2 216     216                  
230 Reidulf Herrmann, Verdal SSL V50 1 215 215
231 Patrick Hjelde, Verdal SSL   2 213 213                      
231 Ronja Ellertsen, Egersund PK Kv U16 - 213 213                      
233 Sandra Elisabeth Sagmyr, Ørland PK Kv Jr 5 208 208
233 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK   - 208         208              
235 Salome Masodmand, Stjørdal PK Kv 2 206         206              
236 Hans Daniel Falkeid, Hafrsfjord PK 1 205 205
236 Lars-Petter Moe, Ørsta/Volda PK   - 205     205                  
238 Tormod Sjursen, Haugesund PK   1 204     204                  
238 Norman Arve Urkedal, Hafrsfjord PK - 204 204
240 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK   3 201     201                  
240 Jonas Gamst, Støren SSK Menn Jr - 201   201                    
242 Tore Haugland, Skudenes PK 2 199 199
243 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 1 198   198                    
243 Bjørn Moland, Hafrsfjord PK V50 - 198       198                
243 Espen Normann, Verdal SSL - 198 198
246 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 1 197     197                  
247 Bjørn Olav Gilje, Stjørdal PK   5 192         192              
248 Arne-Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 1 191 191
249 Oddbjørn Næss, Verdal SSL   5 186       186                
250 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK V50 7 179         179              
251 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 2 177 177
252 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv 5 172 172                      
253 Odd Arve Jørgensen, Eide og Fræna PK V50 7 165       165                
254 Bernt Gustav Huseby, Haugesund PK V60 3 162 162
255 Arvid Haugen, Hafrsfjord PK   1 161       161                
256 Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK Kv 15 146   146                    
257 Eirik Moholt, Frosta SSL 2 144 144
258 Jon Arne Valen, Haugesund PK V60 1 143         143              
259 Ørjan Gunderstad, Haugesund PK Menn U14 12 131     131                  
259 Irene Mork, Kristiansund PK Kv - 131 131
261 Lasse Magnus Kulstad, Verdal SSL   5 126   126                    
262 Kristine Melkvik, Verdal SSL Kv Jr 4 122   122                    
263 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V70 2 120 120
264 Andreas Vallestad, Haugesund PK   9 111 111                      
265 Susann Miranda Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv V50 4 107         107              
266 Svein Børresen, Verdal SSL 3 104 104
267 Martin Torvik Hansen, Eide og Fræna PK   18 86     86                  
268 Malin Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv Jr 18 68 68