NAIS Fin - individuell cup - 2018 pr 12. november 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Frank Lien, Ringerike PK V50   1178 294 295 295 294 290 287 285   287 294 291  
2 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 10 1168 289 290 293 288 295 290
3 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   4 1164 289     294 279     288 289 292    
4 Arild inge Wollan, Støren SSK V50 4 1160 284 285 292 286 295 287       286    
5 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 1 1159 291 280 291 290 286 283 287 286
6 Roar Haugan, Støren SSK   2 1157 293 294 288 282   266            
6 Håvard Hoff, Ørland PK   - 1157 285   290 289   293            
8 Einar Morten Landsem, Støren SSK 1 1156 289 284 291 291 285
9 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 3 1153 287 281 288 281 288 290         285  
10 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK   2 1151 283 292 289 285           285    
11 Terje Storholt, Oslo PK V60 1 1150 279 288 286 289 282 286 287
12 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK   1 1149 287 283 287             288 287  
13 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen   3 1146 289 289 281 287                
14 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V70 1 1145 283 292 282 288
15 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   2 1143   282 287       286     288    
16 John Lothe, Haugesund PK   1 1142 287 279 284 280 282 287         284  
17 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 5 1137 282 282 283 290
18 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   1 1136 278 274     283 286 282     285    
19 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   4 1132 282 281 274 268   284       285    
20 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 2 1130 275 277 284 274 284 283 279
21 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 3 1127   281 278   278   290          
21 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   - 1127 286   278 283           280    
23 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 5 1122 276 277 277 278 281 286
24 Erik Stai, Levanger SSL V70 3 1119 275     282 275     279 278 280    
25 Rolf Hindal, Haugesund PK   2 1117 282 283       270       282    
26 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 1 1116 273 284 275 276 271 277 276 266 279
27 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V50 2 1114 278 277 280   278         273 278  
28 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK   6 1108 276   277 273           282    
29 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 1 1107 266 274 284 275 274
30 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 3 1104   287 267 272 275       270      
30 Roger Feed, Horten O. PK   - 1104   274 265 279 286              
32 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 2 1102 266 275 288 273
32 Steinar Frydenlund, Modum PK   - 1102 279 273 268           238 282    
34 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK   2 1100 271     279         268 282    
35 Magne Granøien, Støren SSK 2 1098 271 280 267 280 261
36 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V60 5 1093 273   277             269 274  
37 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK   2 1091   272 280 273 266              
38 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 4 1087 277 259 283 268
39 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK   3 1084   267     258       280 279    
40 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 6 1078   270 266   276       266      
41 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 2 1076 265 270 267 274
42 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   4 1072 265   277 263           267    
43 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 4 1068 258 257 263 277 256       222 262 266  
43 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 - 1068 262 267 275 264
45 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 3 1065 264 274       260 267          
46 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK   5 1060 267     263         274 256    
47 Rune Finstad, OKTS V60 1 1059 251 266 278 264
48 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK   5 1054 277   270   277         230    
49 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 1 1053   266     253       274 260    
49 Terje Eik-Nes, Haugesund PK - 1053 268 263 271 251 251
51 Arnstein Liberg, Frosta SSL   11 1042       269 255     250 268      
52 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 4 1038 255 257 237         269 254 255 257  
53 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 6 1032 170 241 260 237 258 238 254 260
54 Kim Vater, Haugesund PK V60 4 1028 250 247 249   260 257     218 259 252  
55 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V50 10 1018 263 245 260 250                
56 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 7 1011 261 237 248 265
57 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 6 1005 257 235 237         243 236 244 261  
58 Stein Jørgensen, Sandefjord PK V60 1 1004   240 246 249 269              
58 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 - 1004 246 264 255 239
60 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK   1 1003 246 255 242 260           242    
61 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 2 1001   260 237 230           274    
62 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 8 993 237 255 231 270
63 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 5 988 245 245 251             247    
64 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 10 978       230 228 160       262 258  
65 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 6 972 251 221 248 252
66 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK   12 960 223     222         258 257    
67 Ragnar Matberg, Verdal SSL V70 13 947 254     218       217 258 210    
68 Pål Lafton, Ringerike PK V50 2 945 215 243 237 235 230
69 Fredrik Styve, Haugesund PK   1 944 241 227 207   269              
70 Anne-jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 17 927   225 199   241       262      
71 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 2 925 238 197 236 254
72 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 15 910   255 254 148 253              
73 Irene Nyheim, Eide og Fræna PK Kv 9 901 224 172 222 224           231    
74 Pål Hembre, Bærum PK V50 18 883 295 295 293
75 Ingar Woll, Bærum PK   12 871             294 288   289    
76 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   3 868 286     288           294    
77 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 3 865 288 289 288
78 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 8 857       293 284           280  
79 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK   1 856 286     291         279      
80 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 2 854 198 240 208 208
81 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 4 850     141 234 244 231            
82 Åge Lier, Stjørdal PK V60 5 845 280       279     286        
83 Viggo Olden, Ørland PK 6 839 288 276 275
83 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 - 839 285 277     277              
85 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 5 834 279   286 269                
86 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 2 832 279 274 279
87 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK   1 831       203 235 182       211    
88 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK   4 827 275               270 282    
89 Gunnar Bjånes, Ringerike PK V50 3 824 282 278 264
89 Helge Olden, Ørland PK V60 - 824 275 275             274      
91 Iver-Helge Løvhaug, Hadeland SS   1 823 271     275         277      
92 Richard Aaserud, Ringerike PK 1 822 269 280 273
93 Stian Kristoffersen, Modum PK   4 818 274   284             260    
94 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 3 815       275         270 270    
95 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 2 813 279 261 273
95 Tore Myhre, Verdal SSL   - 813   268     275       270      
97 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 1 812       267           277 268  
97 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK - 812 270 275 267
99 Tore Nygaard, Haugesund PK   3 809 274 275     260              
100 Aleksander Olsen, Svalbard Turn Pgr   4 805   277 272   256              
101 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 3 802 254 281 267
102 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 3 799     260 270           269    
103 Odd-Erik Madsen, Bærum PK   2 797       269   259 269          
104 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 2 795 276 257 262
105 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V50 3 792 257 273 262                  
106 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 1 791 262     263           266    
107 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 2 789 278 249 262
108 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 2 787 275     249           263    
109 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 4 783 258     252           273    
109 Tomas Dahl, Ørland PK - 783 264 265 254
111 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 2 781       253   266 262          
112 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 4 777 256   258 263                
113 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 6 771 261 256 254
114 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK   2 769 261     267           241    
115 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK   5 764 261   258 245                
116 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 9 755 249 240 266
117 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK   1 754 234 263       257            
118 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK   5 749   265 251 233                
119 Erik Mikkelsen, Verdal SSL 4 745 256 243 246
120 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 1 744     262         221 261      
121 Sun Bore, Time PK SH 1 1 743 215     266           262    
122 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 4 739 246 237 256
123 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 7 732     251         235 246      
124 Arne Horneland, Haugesund PK   6 726       250 225 251            
125 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 3 723 236 242 245
126 Truls Martin Anderssen, Horten O. PK   4 719   226 234           259      
127 Jan Martin Berg, Svalbard Turn Pgr   1 718   234 251   233              
128 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 8 710 240 233 237
129 Arvid Egil Ørjavik, Eide og Fræna PK V50 1 709 232 233               244    
130 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 2 707 222     234           251    
131 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 4 703 253 187 263
131 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK   - 703 202   253           248      
133 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 6 697 245     262           190    
134 Kristoffer Tangstad Letnes, Verdal SSL 27 670 229 216 225
135 Anders Bruaset, Vestnes PK   14 656 232             205 219      
136 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 1 655     197         222 236      
137 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK 4 651 235 205 211
138 Frank Johan Martin Løvdal, Verdal SSL V60 1 650         231     194   225    
139 Ola Fredriksen, Horten O. PK Menn U14 13 637   254 201   182              
140 Marthine Susanne Danielsen-anderssen, Horten O. PK Kv U12 11 626 199 209 218
141 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 24 602 260     109           233    
142 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 15 587   294         293          
143 Kjetil Bromark, Modum PK 2 585 295 290
144 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK   7 578   288   290                
145 Lasse Hovd, Bærum PK   2 576           292       284    
146 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 2 574 282 292
146 Jørn Olsen, Narvik PK   - 574     284             290    
146 Morten Antonsen, Ørland PK   - 574 289               285      
146 Lars Petter Mostad, Oslo PK - 574 286 288
150 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK   1 573 287                 286    
151 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK   2 571 285                 286    
152 Geir Berg, Ringerike PK V50 1 570 292 278
152 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv - 570       282 288              
154 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 1 569     283             286    
155 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 2 567 290 277
155 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK   - 567       283           284    
155 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK   - 567 283               284      
158 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 1 566 280 286
158 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 - 566       285           281    
160 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 1 565       279   286            
161 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 1 564 280 284
162 Kristian Lund, Hafrsfjord PK   1 563                 277 286    
163 Kenneth Johnsen, Narvik PK   2 561     280             281    
164 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 2 559 275 284
165 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr   1 558   280 278                  
166 Espen Mostad, Fredrikstad SS   1 557 284                 273    
166 Ole Morten Langeland, Haugesund PK - 557 276 281
168 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 1 556       271         285      
169 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V60 1 555     290           265      
169 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK - 555 274 281
169 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 - 555     280             275    
172 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 1 554     270             284    
173 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 1 553 281 272
174 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK   1 552         273     279        
175 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 1 551         282       269      
175 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 - 551 270 281
175 Petter Berg, Aron SK Drammen   - 551       279         272      
178 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 1 550         280       270      
178 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK V50 - 550 274 276
180 Torstein Vikan, Verdal SSL   1 549   278               271    
180 Per Christian Lie, Bærum PK V50 - 549           273       276    
182 Hugo Haug, OKTS V50 3 546 282 264
183 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   1 545   275             270      
184 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 1 544       274         270      
185 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 1 543 282 261
186 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V50 1 542     274           268      
187 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 1 541     267             274    
187 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK - 541 268 273
189 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK   3 538       271           267    
189 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK   - 538 271                 267    
191 Ole Christian Gruer, Røyken SL 7 531 277 254
192 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK V50 1 530         256     274        
192 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 - 530 272                 258    
194 Roar Hilding Bøhmer, Hadeland SS 1 529 278 251
194 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK   - 529   257   272                
196 Tore Eggen, Verdal SSL   1 528 263               265      
197 Christian Magnus Myrvang Quinta Nova, Narvik PK 1 527 260 267
198 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 1 526         258       268      
199 Marius Grinius, Hafrsfjord PK   1 525                 248 277    
199 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK - 525 257 268
199 Trond Tanke, Tromsø PK V50 - 525     258             267    
202 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V50 1 524   261   263                
202 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen - 524 262 262
204 Olaf Ervik, Svalbard Turn Pgr   1 523   263     260              
205 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 2 521     257             264    
205 Arild Sundet, Frosta SSL - 521 263 258
207 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK Kv 1 520 261 259                    
207 Rolf Yngve Hatlestad, Hafrsfjord PK V60 - 520 195     184         141      
209 Arne Mæland, Haugesund PK V60 1 519 255 264
210 Kjetil Ellertsen, Egersund PK   2 517 270                 247    
211 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK   2 515     243             272    
211 Roald Fuglestad, Hå PK - 515 254 261
211 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 - 515       256           259    
214 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 1 514                   262 252  
215 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 1 513 253 260
216 Arne Kvam, Bærum PK V60 1 512       274   238            
216 Trond Helge Hveding, Narvik PK V50 - 512     250             262    
216 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK - 512 251 261
219 Arne Johan Ervik, Ørland PK   2 510 252               258      
220 Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr   1 509   261 248                  
220 Raymond Reppen, Brønnøysund PK - 509 253 256
222 Finn Olsen, Vestnes PK V50 2 507               258 249      
222 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 - 507           252 255          
224 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 1 506 252 254
225 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK   3 503       246           257    
226 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK   2 501 239 262                    
227 Jon Vuku, Verdal SSL 1 500 243 257
228 Tor Arne Helland, Verdal SSL V60 1 499   237             262      
228 Arnt Børtveit, Stord PK V70 - 499 254                 245    
230 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V60 2 497 242 255
231 Torstein Liene, Greipstad PK V60 1 496     252             244    
232 Kenneth Økland, Skånland PK V60 1 495     248             247    
233 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 1 494 258 236
234 Martin André Sand, Svalbard Turn Pgr   3 491   230 261                  
235 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK   1 490   245   245                
236 Heine Gulliksen, Stord PK V70 4 486 238 248
237 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 4 482 228     254                
238 Ronny Henning Hansen, Ringerike PK V60 8 474 241   233                  
238 Terje Pettersen, Narvik PK V60 - 474 238 236
240 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK   1 473           215         258  
241 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V50 6 467         237         230    
242 Stian Christopher Nicolaisen, Haugesund PK 2 465 241 224
243 Audun Bermingrud, Aron SK Drammen   1 464       205         259      
243 Harald Fagervik, Brønnøysund PK V50 - 464 229 235                    
245 Helge Langø, Brønnøysund PK 1 463 221 242
246 Arne Taraldsøy, Haugesund PK V70 1 462       148 133         181    
247 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V70 4 458       232     226          
248 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 2 456 231 225
249 Kjell Holestøl, NOP V70 1 455               228   227    
250 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK   1 454               254 200      
250 Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK - 454 230 224
252 John Andre Hansen, Haugesund PK   9 445 233                   212  
252 Jon Arne Valen, Haugesund PK V60 - 445         143 117         185  
254 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 8 437 214 223
255 Aron Låte, Haugesund PK Menn U16 2 435 193   242                  
256 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V70 2 433 225   208                  
256 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V50 - 433 212 221
258 Ronja Ellertsen, Egersund PK Kv U16 1 432 213                 219    
259 Bård Kirkeeng, Horten O. PK   2 430   233 197                  
260 Martin Emil Danielsen-anderssen, Horten O. PK Menn U14 5 425 201 224
260 Per Magne Hoftun, Time PK V60 - 425 210     215                
262 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK   3 422         208       214      
263 Stig Rune Rostad, Time PK 1 421 209 212
264 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK   11 410     172   238              
265 Emil Frøvik, Haugesund PK   1 409 192   217                  
266 Alva-cassandra Todal Galta, Horten O. PK Kv U12 1 408 194 214
267 Kim Myrbostad, Eide og Fræna PK   2 406   214 192                  
268 Joakim Lundbø, Vestnes PK   3 403               224 179      
269 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 1 402 196 206
270 Vasil Bratanov Bratanov, Ringerike PK V60 12 390 190 200                    
271 Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK V60 1 389 184     205                
272 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 4 385 184 201
273 Sissel Elisabeth Vernly, Hurum SSK Kv V60 7 378       177         201      
274 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK   4 374         177     197        
275 Vårin Masterbakk Karlsen, Svalbard Turn Pgr Kv 1 373 174 199
276 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK V50 5 368         179     189        
277 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK Kv 5 363       171           192    
278 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 14 349 207 142
279 Svein Børresen, Verdal SSL   1 348       104 142       102      
280 Theis Fredriksen, Horten O. PK Menn U14 7 341     178   163              
281 Ørjan Gunderstad, Haugesund PK Menn U14 1 340 131 209
282 Odd Martin Jørgensen, Eide og Fræna PK   1 339     141 198                
283 Åse Trones Jørve, Ringerike PK Kv U16 29 310 117   193                  
284 Øivind Berg, Verdal SSL V60 2 308 142 166
285 Sara Wold Olsen, Vestnes PK Kv U16 14 294               128 166      
285 Julian Beck, Greipstad PK Menn U16 - 294     133             161    
287 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 2 292 292
287 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 - 292                   292    
289 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 1 291       291                
289 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK - 291 291
291 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 1 290 290                      
292 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V60 1 289             289          
292 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK - 289 289
292 Johnny Jenssen, Mo PK   - 289           289            
295 Runar Magnussen, Sola PK   1 288                   288    
295 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 - 288 288
297 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 1 287         287              
298 Bård Håland, Hå PK   1 286                   286    
298 Glenn Bjorheim, Hå PK - 286 286
298 Lars Peter Wilson, Asker SK V50 - 286                   286    
298 Anders Hernes, Ørland PK   - 286 286                      
302 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 1 285 285
302 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   - 285           285            
302 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 - 285 285                      
302 Terje Standal, Bremnes PK - 285 285
306 Arne Lidwin, OKTS V50 1 284               284        
306 André Trønnes, Narvik PK V50 - 284     284                  
306 Odd Bjorheim, Hå PK V60 - 284 284
306 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 - 284     284                  
310 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK   1 283                   283    
310 Erling Andre Sønderby, Dokka PK - 283 283
310 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 - 283     283                  
310 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK   - 283 283                      
310 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK - 283 283
315 Holger Hallset, Storm SS   1 282             282          
315 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK   - 282         282              
315 Morten Støen, Bærum PK V60 - 282 282
315 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   - 282       282                
315 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 - 282   282                    
315 Waldemar Beck, Greipstad PK - 282 147 135
321 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 1 281       281                
322 Lars Moe Løset, Rindal SS   0 281 281                      
322 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V60 - 281 281
322 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK   - 281                   281    
322 Peter Ekblom, Sandnes PK   - 281                   281    
322 Bjørg Vaage, Sola PK Kv V50 - 281 281
322 Anders Røine, OKTS   - 281               281        
328 Jarle Thuen, Haugesund PK   1 280 280                      
328 Liv Håland, Hå PK Kv - 280 280
328 Åge Ånensen, Stord PK   - 280 280                      
328 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   - 280     280                  
332 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv V50 1 279 279
332 Jan Erik Hagen, OKTS V50 - 279               279        
332 Toralf Pedersen, Stjørdal PK V60 - 279               279        
332 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK - 279 279
332 Ole Jørgen Hegdal Lie, Akademisk SL   - 279               279        
332 Ole Johan Vold, Hå PK   - 279                   279    
338 Thomas Johansen, Narvik PK 1 278 278
338 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V50 - 278 278                      
338 Karl Olav Undheim, Bremnes PK   - 278       278                
338 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK - 278 278
338 Arvid Lande, Stord PK V70 - 278                   278    
338 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 - 278                   278    
338 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK V50 - 278 278
345 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 0 278       278                
346 Kim-Roar Tønnessen, Horten O. PK   1 277   277                    
346 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK - 277 277
346 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 - 277                 277      
346 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK   - 277       277                
346 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 - 277 277
346 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK   - 277     277                  
346 Morten Kaarby, Alta SSK   - 277                   277    
353 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 1 276 276
354 Anders Martin, OKTS V50 0 276               276        
354 Håkon Røsok Arnljot, Kirkenes PK   - 276           276            
354 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS - 276 276
354 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 - 276         276              
358 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 1 275       275                
359 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS V50 0 275 275
359 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 - 275 275                      
361 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 1 274                   274    
361 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr - 274 274
361 Jørn Aasland, OKTS   - 274               274        
361 Berner Helland, Marnar PL   - 274     274                  
361 Gunnar Varhaug, Hå PK - 274 274
361 John Olaf Ågedal, Bjelland og Audnedal PK   - 274                   274    
361 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK   - 274 274                      
368 Reidar Solstad, Eide og Fræna PK 1 273 273
368 Alexander Kurpios, Time PK   - 273       273                
368 Jørgen Jansen, Støren SSK   - 273   273                    
368 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK - 273 273
368 Orvel Varhaug, Hå PK V50 - 273                   273    
368 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv - 273                   273    
368 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 - 273 273
375 Sture Schølin, Bodø SSK V60 1 272                 272      
375 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 - 272                   272    
375 Janik Mikkelsen, Kirkenes PK - 272 272
375 Tony Antero Thoresen Roberto, Horten O. PK   - 272   272                    
375 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK V50 - 272 272                      
375 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 - 272 272
375 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK   - 272 272                      
375 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK   - 272                   272    
375 Ståle Nestås, Bergen PK - 272 272
384 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK   1 271                   271