Luftpistol 60 - individuell cup - 2018 pr 12. november 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Pål Hembre, Bærum PK V50   2295 574 576 562 572 568 559     573 571 566  
2 Ole-Harald Aas, Bærum PK 20 2275 564 553 567 570 561 565 559 565 573
3 Morgan Bunes, Bærum PK   5 2270 572 564 565 564 563 560 568 565        
4 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 3 2267 560 555 555 564 573       563 567 561  
4 Ingar Woll, Bærum PK - 2267 566 562 560 564 560 568 561 565 568 557
6 Einar Morten Landsem, Støren SSK   1 2266 563 567 558 559 553       569 567    
7 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   2 2264 557 568 562 562 559   564   570      
7 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 - 2264 563 569 558 553 559 560 568 562 564
9 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 2 2262 562 559 565         562 567 568    
10 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 4 2258 563 567 557 555 566 560   558 562      
11 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 6 2252 563 565 559 554 550 565 546 553
12 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   1 2251 561 562 569 559       556   553    
13 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 1 2250 554 557 559 563 556 559 556 555 562 563 562  
14 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 1 2249 563 559 563 551 561 543 562 549
15 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 5 2244 561 567 559     518 527   552 554 557  
15 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr - 2244 562 562 556 551   549     561 559 558  
17 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 1 2243 552 566 560 560 557
18 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 1 2242 559   551 557 560       565 556 558  
19 Johnny Jenssen, Mo PK   1 2241 540 551 562 561 529     557   561 557  
20 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 3 2238 555 555 546 558 565 560
21 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 1 2237 560 557 544 557 547 550 552 563        
22 Peder Sperstad, Bærum PK V50 1 2236 551 555   551     558   561   562  
23 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn U16 2 2234 540 536 555 561 553 545 565
24 Frank Lien, Ringerike PK V50 5 2229 558 558 555 551   544   558 554 551 529  
25 Asle Frantzen, Bergen PK   3 2226 550 562 545           561 553    
26 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 2 2224 554 551 552 558 556 556
27 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   3 2221 551 557 544           550 563    
28 Håvard Hoff, Ørland PK   3 2218 555 561 536             551 551  
28 Sebastian Halle, Stavanger PK Menn Jr - 2218 534 558 555 549 541 556 547
30 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 2 2216 565 543 542 536 552   546   542 553 537  
30 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 - 2216 552 551 547 552 533       551 561    
32 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 4 2212 546 554 558 554 543
33 Erik Christian Bache, Åsane PK   2 2210 551 554 540   542 551       554    
34 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 2 2208 548 547 562 545         551 540    
34 John Lothe, Haugesund PK - 2208 556 551 550 551 546 546 548
36 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 1 2207 569 547 541 548 530 543   524        
37 Per Olaf Tofsland, Grenland PK   7 2200 551 549 545           550 550 548  
38 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 2 2198 556 546 548 542 548
39 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 2 2196 541 555 551             549    
40 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V50 3 2193 544 556 546 547                
41 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen V50 1 2192 545 549 540 541 539 544 535 551 547
42 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 3 2189 549 554 542           544      
43 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 3 2186 538 543 556 545         542      
44 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V50 1 2185 543 548 544 550 535
45 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 5 2180 545 542 549 544             538  
46 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK   6 2174 551 550 544             529    
47 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 1 2173 539 542 549 543 539
48 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK   1 2172 510 548 543 551           530    
49 Eivind Minge, Moss PK   4 2168 546 549 534 535   538       534    
50 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 1 2167 535 535 538 542 537 537 550
51 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK   1 2166 538 534 532             543 551  
52 Espen Mostad, Fredrikstad SS   1 2165 545 540 534             546    
53 Are Wivestad, Sandnes PK V50 1 2164 538 539 541 546 516 530
54 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   2 2162       518         551 545 548  
55 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 3 2159 540 543             533 543    
56 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 5 2154 529 534 533 550 515 537
56 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr - 2154   521 546           542 545    
58 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   1 2153 544 539 543             527    
58 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 - 2153 525 524 534 533 537 533 537 539 540 532
60 Line Nor, Bærum PK Kv 2 2151   506 515 544   524 538 535 525 534 509  
60 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   - 2151 543 536 539 533         512 531 530  
62 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 7 2144 543 540 529 517 532
63 Frank Istad, Kristiansund PK   3 2141 527 509 550           533 531    
64 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 2 2139 539   531 524 524 536   533        
65 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 5 2134 532 529 534 535 533
66 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 1 2133 528 508 533 527         545 523 516  
67 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 2 2131 519 542 540         530        
68 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 1 2130 528 523 537 536 522 529
69 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 2 2128 541 523 542             522    
70 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 3 2125 496 529   526 504     485 510 534 536  
71 Roy Blokhus, Mo PK V50 1 2124 533 532 527 532 523 509
72 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn U16 5 2119   512 537 518         530   534  
73 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 2 2117 504 521 535 519           536 525  
74 Petter Aas, Porsgrunn PK V60 2 2115 540 533 533 509
75 Mathias Myrland, Oslo PK   1 2114 505     511         527 541 535  
75 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   - 2114 519 525 524 526 534     524 529 525    
77 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 4 2110 500 518 540 518 534
78 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 2 2108 529 525 514 525 516 529   517   510    
79 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK   3 2105 522 543 519             521    
79 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 - 2105 487 521 471 509 509 540 502 529 515 511
81 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 1 2104 531 529 514             522 522  
82 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK   4 2100 533 523 519 515           525    
82 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv - 2100 525 504 515 532 528
84 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 3 2097 505 522 513 534 493     516 515 519 522  
85 Atle Bergsrud, Bærum PK   5 2092 517     522         522 531    
85 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK Kv - 2092 520 519 523 530 500 508
87 Mats Djursvoll Økland, Stavanger PK SH 1 14 2078 511   526           512 529    
88 Rune Finstad, OKTS V60 1 2077             505 521 515 527 514  
89 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V50 2 2075 498 521 520 523 511
90 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS V50 7 2068 519 537 498             514 498  
91 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK   6 2062 503 527 522             505 508  
92 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK Menn Jr 9 2053 515 495 520 523
93 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK   4 2049   520 521 487           513 495  
94 Ole Martin Grønnås, Bodø SSK V50 2 2047 511 510 482 504 505 521     483 481    
95 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 7 2040 506 517 495 522
96 Steinar Myhre, Mo PK V60 2 2038 509 510 518 485             501  
97 Kjetil Risåsen, Bærum PK   13 2025 510 514   509     472   492      
98 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 4 2021 496 506 502 517 490
99 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK   3 2018 514 478 490 500         504 500    
100 Trond Eirik Lundmo, Stavanger PK   2 2016 497 527 518 474                
101 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 1 2015 514 485 505 505 491
102 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 10 2005 494 495 503 487 480         513    
103 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V50 39 1966 500 477 502   487              
104 Magne Fagertun, Mo PK V50 6 1960 462 502 514 482
105 Magne Granøien, Støren SSK   4 1956 493 485 505             473    
106 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 4 1952 493 493   489 477   468          
107 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK V60 10 1942 488 493 487 474
108 Nina Olsrud, Ull SS Kv V50 14 1928 437 482 493 516                
109 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 1 1927 487   498           451 491    
110 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 13 1914 464 471 465 481 497
111 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 6 1908 488 500 447             429 473  
112 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 4 1904 454 452 483 485         482      
113 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 54 1850 475 467 449 442 436 459
114 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 1 1849       449 464     366 456 480    
115 Emil André Simonsen Istad, Kristiansund PK Menn Jr 16 1833 446 440 498             449    
116 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V50 14 1819 421 457 459 482
117 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 95 1724   380 441 363 409     442 432      
118 Peter Bergheim, Sandane PK V50 60 1664 426 448   420           370 369  
119 Helge Lothe Johansen, Stavanger PK 4 1660 562 556 542
120 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 6 1654 550 559 545                  
121 Bjørn Kristensen, Askim PK V50 6 1648 555 544 549                  
122 Lasse Hovd, Bærum PK 8 1640 553 556 531
123 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK   3 1637 545 544 548                  
124 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK   2 1635     539 549 547              
125 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 1 1634 547 555 532
126 Henning Kihle, Grenland PK V50 10 1624     550           525 549    
126 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 - 1624 538 549   537                
128 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 2 1622 540 556 526
129 Per Stian Eskeland, Grenland PK V50 5 1617   539             535 543    
129 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 - 1617   543 536             538    
131 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 15 1602 509 547 546
132 Tomas Dahl, Ørland PK   9 1593 528 541               524    
133 Ole Morten Langeland, Haugesund PK   1 1592   537   520           535    
134 Frank Hansen, Bodø SSK V50 1 1591 525 526 540
135 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK   3 1588 517 533 538                  
136 Morten Jensen, Støren SSK   20 1568 530 517 521                  
137 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 9 1559 517 522 520
138 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK   2 1557     524 522       511        
139 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK   6 1551   514 532             505    
140 Johannes Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 15 1536 516 510 510
141 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 4 1532   503 518             511    
142 Kim Strømøy, Mo PK   26 1506 487 507 512                  
143 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 6 1500 508 496 496
144 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK   4 1496 476 487               533    
145 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK   11 1485 474 502   509                
146 Anders Vonstad, Mo PK 4 1481 494 510 477
147 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 3 1478   512 509               457  
148 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL V50 1 1477 481 490 506                  
149 Ola Todal, Trondhjems PK V60 2 1475 481 494 500
150 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 4 1471   474   512       485        
151 Geir Jarle Barchvig, Ull SS V50 3 1468 456 498 514                  
152 Niko Aleksander Skaar, Grimstad SS 1 1467 473 497 497
153 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 13 1454   451 517             486    
153 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 - 1454 477 492               485    
155 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 15 1439 487 476 476
156 Morten Garmo, Porsgrunn PK V60 23 1416 482 451                 483  
157 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 8 1408 485 445 478                  
158 Terje Vonstad, Mo PK V60 8 1400 470 460 470
159 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 11 1389 443 500   446                
160 Harald Setsaas, Selbu PK V60 1 1388 438 480               470    
161 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 49 1339 453 465 421
162 Stig-ove Berntsen, Lyngsalpene PK   2 1337 410 436   491                
163 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 29 1308     431 467         410      
164 Christian Steinar Moan, Støren SSK 41 1267 425 424 418
165 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 148 1119   568   551                
166 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   5 1114   558                 556  
167 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 4 1110 552 558
167 Jan Erik Eknes, Årdal SSL   - 1110   554                 556  
169 Kenneth Frafjord, Stavanger PK   2 1108 548   560                  
170 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK SH 1 7 1101 544 557
171 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 4 1097 552                 545    
172 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv V50 2 1095 551   544                  
173 Gábor Imre Nyheim-igari, Årdal SSL 3 1092 545 547
174 Viggo Olden, Ørland PK   1 1091 543 548                    
175 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 2 1089 541 548                    
176 Runar Magnussen, Sola PK 1 1088 537 551
176 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 - 1088   539                 549  
178 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 2 1086   558 528                  
179 Ole Johnny Larsen Hennum, Sarpsborg PK 1 1085 543 542
180 Vidar Johansen, Salangen PK V50 1 1084 546 538                    
181 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 1 1083 530 553                    
182 Oscar Torkildsen Brodahl, Oslo PK Menn U16 1 1082 548 534
183 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK   3 1079   546       533            
183 Jon Inge Barseth, Ørland PK   - 1079 534 545                    
185 Elin Veronika Aune, Mysen PL Kv 1 1078 534 544
186 Olav Melkild, Sunndal PK V50 1 1077   541 536                  
187 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK   1 1076 536 540                    
188 Lars Petter Mostad, Oslo PK 9 1067 533 534
189 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK   2 1065   539 526                  
189 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 - 1065 531 534                    
191 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 2 1063 537 526
192 Michael Strøm, Sitter IL PK   5 1058 520   538                  
192 Morten Rustad, Lillestrøm OP V50 - 1058 529                   529  
194 Anders Hernes, Ørland PK 2 1056 528 528
195 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen   1 1055         517       538      
196 Hein Arve Varne, Skudenes PK   1 1054   535                 519  
197 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 2 1052 526 526
198 Geir Pisani, Bergen PK V50 1 1051   532               519    
198 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK V50 - 1051 528   523                  
200 Øyvind Kimo, Rissa PK 1 1050 525 525
201 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 1 1049     520             529    
201 Vilde Sunde, Sandnes PK Kv U16 - 1049 528 521                    
203 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 9 1040 501 539
204 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK   2 1038 534                 504    
204 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 - 1038 517 521                    
206 Jostein Sander, Lillestrøm OP V50 6 1032 523 509
207 Trond Tanke, Tromsø PK V50 1 1031 510 521                    
207 Timofey Kondratyev, Tromsø PK   - 1031 511 520                    
209 Filip Vinæs, Mysen PL 1 1030 520 510
210 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 1 1029 516   513                  
211 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK   2 1027   515                 512  
212 Aril Røsvik, Tromsø PK V50 1 1026 522 504
213 Rune Kimo, Rissa PK   3 1023   514 509                  
214 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 4 1019   504 515                  
215 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 5 1014 507 507
215 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 - 1014 507 507                    
217 Roy Hansen, Sandnessjøen PK V60 7 1007   500 507                  
218 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 4 1003 494 509
219 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 3 1000 486   514                  
220 Tom Georg Olaissen, Bergen PK   4 996   506               490    
221 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 4 992 502 490
222 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 12 980     499             481    
223 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Moss PK Kv 8 972 483 489                    
224 John-Arne Singsåsmo, Støren SSK 2 970 486 484
225 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 1 969   492 477                  
226 Leif Bratteng, Stavanger PK   9 960 472 488                    
227 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 6 954 498 456
228 Håkon Jostein Johansen, Mo PK V50 3 951     487 464                
229 Kenneth Swan, Kristiansund PK   3 948   464 484                  
229 Randi Halvorsen Aarsheim, Ull SS Kv V60 - 948 471 477
231 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK   3 945   459             486      
232 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 3 942                   464 478  
233 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 8 934 470 464
234 Øyvind Midtfjell, Mysen PL   10 924                 439 485    
235 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK Menn Jr 6 918   493 425                  
236 Herman Salerud, Mysen PL Menn Jr 1 917 464 453
237 Jan Ronny Rasmussen, Lyngsalpene PK V50 8 909 437 472                    
238 May-Weronica Hammersborg, Mysen PL Kv 2 907   458 449                  
239 Stig Boris Engøy, Aron SK Drammen V50 18 889 448 441
240 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 4 885   441 444                  
241 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 1 884 429   455                  
242 Patrick Brose, Mo PK 5 879 431 448
243 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V50 24 855       418           437    
244 Stein Riise, Bergen PK V50 20 835   440               395    
245 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 10 825 389 436
246 Marte Nilsen Øygarden, Årdal SSL Kv Jr 33 792   438 354                  
247 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   239 553       553                
248 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK 2 551 551
249 Espen Magnussen, Sola PK   6 545                 545      
249 Kristian Engen, Mysen PL   - 545     545                  
251 Odd Emil Olsen, Sarpsborg PK 1 544 544
252 Sjur I Børve, Odda PK V50 1 543                   543    
253 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 1 542   542                    
254 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 2 540 540
254 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen   - 540       540                
256 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK   2 538                   538    
256 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK Kv - 538 538
258 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 1 537   537                    
258 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 - 537                     537  
260 Magnus Torstad, Lora SS 1 536 536
261 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 1 535     535                  
261 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 - 535 535                      
263 Tore Stensby, Løiten SS V50 1 534 534
263 Kjetil Knudsen, Bergen PK   - 534     534                  
265 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 2 532     532                  
265 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V60 - 532 532
265 Jon Ørsund, Sunndal PK   - 532   532                    
268 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 3 529                   529    
268 Knut Fornes, Sitter IL PK - 529 529
270 Kai Rosenlund, Bergen PK   1 528     528                  
270 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 - 528                   528    
270 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv - 528 528
273 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 1 527                   527    
273 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv - 527                     527  
273 Geir Lunde, Klepp MSL V50 - 527 527
276 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 1 526   526                    
276 Kjetil Eek, Grenland PK   - 526                   526    
278 Steinar Holbø, Grenland PK V60 1 525 525
278 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 - 525   525                    
280 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 1 524                     524  
280 Kjell Arne Kalland, Førde PK V60 - 524 524
280 Morten Antonsen, Ørland PK   - 524                   524    
283 Stig Snesrud, Grenland PK   1 523     523                  
284 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 3 520 520
285 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 2 518                   518    
285 Per Erik Dalén, Oslo PK   - 518                 518      
287 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 1 517 517
288 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP V60 1 516 516                      
288 Hans Torslett, Støren SSK V50 - 516                   516    
288 Anders Arnesen, Grenland PK - 516 516
291 Hugo Kjetså, Evje PK   1 515   515                    
292 Helge Fjeldberg, Åsane PK V50 1 514                   514    
292 Runar Venn, Ørland PK - 514 514
294 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 1 513                     513  
294 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv - 513   513                    
294 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK - 513 513
294 Lasse Nedreberg, Sandane PK   - 513 513                      
298 Egil Rød, Sunndal PK V50 2 511   511                    
298 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK - 511 511
300 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK   1 510   510                    
300 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS   - 510   510                    
302 Terje Holthe, Trondhjems PK 1 509 509
302 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK   - 509   509                    
302 Tor Andre Opås, Evje PK V50 - 509   509                    
305 Arnstein Liberg, Frosta SSL 2 507 507
305 Christoffer Farstad Nilsen, Tromsø PK   - 507   507                    
307 Leif Inge Turøy, Åsane PK   1 506     506                  
307 Roy Strøm, Sitter IL PK - 506 506
309 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK   1 505   505                    
309 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv - 505     505                  
309 Ivar Iversen, Trondhjems PK V50 - 505 505
309 Miriam Heskja, Åsane PK Kv - 505                 505      
313 Sigurd Nilsen, Bodø SSK   2 503       503                
314 Trond Damhaug, Rissa PK V50 1 502 502
315 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK   1 501   501                    
316 Finn Olsen, Vestnes PK V50 2 499                   499    
317 Jonas Jamtli, Mo PK 2 497 497
317 Erhard Lohse, Bergen PK V50 - 497     497                  
319 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V60 3 494                   494    
320 Janne Agnete Kristiansen, Levanger SSL Kv 3 491 491
320 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 - 491   491                    
320 Christel Hilleren Skår, Mo PK   - 491   491                    
320 Eirik Arne Sletta, Lora SS - 491 491
324 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 1 490                   490    
325 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 1 489           489            
325 Bård Terje Løklingholm, Stord PK - 489 489
327 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   1 488                   488    
327 Ole Håkon Stien, Mo PK   - 488   488                    
327 Per Thomas Johnsen, Sarpsborg PK - 488 488
330 Vivi-ann Vestmo, Tromsø PK Kv V50 3 485   485                    
330 Tore Lødøen, Årdal SSL Menn Jr - 485     485                  
332 Norunn Beate Bendiksen Bolstad, Vestnes PK Kv V50 1 484 484
333 Roger Carlsen, Luster SSL V50 1 483   483                    
334 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik   2 481     481                  
335 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 1 480 480
335 Magne Tjugen, Ørland PK   - 480   480                    
337 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 1 479   479                    
337 Synnøve Søvik Botterli, Kristiansund PK Kv - 479 479
337 Geir Vatne, Kristiansand PK   - 479 479                      
340 Tom Christian Balgaard, Stor-Oslo SK   1 478   478                    
341 Runar Holm, Lillestrøm OP V50 3 475 475
342 Hilde Hornslien Rustad, Lillestrøm OP Kv V50 1 474 474                      
342 Lakvinder Singh, Sarpsborg PK   - 474     474                  
344 Simen Nikolai Evensen, Farris SS - Larvik Menn Jr 1 473 473
344 Julie Synnøve Sæther, Ørland PK Kv - 473 473                      
346 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 1 472   472                    
347 Dag Kjeldby, Porsgrunn PK V50 2 470 470
348 Svein Roger Knutsen, Trondhjems PK   1 469   469                    
349 Jan Olav Stavland, Stord PK   2 467     467                  
349 Geir Øverås, Vestnes PK - 467 467
351 Tor-Eivind Iversen, Tromsø PK   2 465   465                    
352 Trond Veungen Haugen, Porsgrunn PK   1 464 464                      
353 Sigurd Larsen, Bærum PK 1 463 463
354 Lars Erik Songe Paulsen, Oslo PK   8 455       455                
355 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 4 451                   451    
356 Stian Fossan, Steinkjer PK 3 448 448
357 Ragnar Lie, Bærum PK V50 1 447                 447      
358 Martine Ellingsen Sund, Bodø SSK Kv 2 445                 445      
359 Glenn Michael Blomvågnes, Årdal SSL 5 440 440
359 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen   - 440                   440    
361 Ståle Torsteinsen, Bodø SSK   7 433 433                      
362 Runar Drage, Sandane PK 1 432 432
362 Inge Skadberg, Svalbard Turn Pgr   - 432                   432    
364 Rune Vikøren, Årdal SSL   1 431   431                    
365 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv 2 429 429
366 Inge Haveråen, Sitter IL PK   3 426     426                  
367 Karoline Tangen Bergsland, Sarpsborg PK Kv 1 425   425                    
368 Roar Magne Sæther, Mo PK V50 3 422 422
369 Per-Morris Bakken, Sandnessjøen PK   1 421   421                    
370 Kristian Eidesvik, Skudenes PK   5 416   416                    
371 Oskar Alexander Bratlie, Ørland PK 1 415 415
372 Julie Aabø Aasen, Bodø SSK Kv 2 413                 413      
373 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv 3 410 410                      
374 Sigrid Annie Åsjord, Bodø SSK Kv U16 4 406 406
375 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 4 402                   402    
376 Arne Horneland, Haugesund PK   2 400     400                  
377 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 1 399 399
377 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr - 399     399                  
379 Svein Ole Næss, Farris SS - Larvik   4 395     395                  
380 Eirik Eriksen, Horten O. PK 5 390 390
381 Bente Lise Myrset, Mo PK Kv V50 14 376 376