Luftpistol 40 - individuell cup - 2017 pr 16. desember 2017
6 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 6 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv   2267 376 382 372 366 369       375 378 378 378
2 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 7 2260 376 377 376 375 375 376 375 380
3 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 4 2256 376 376 376 371 377       373   376 375
4 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 16 2240 366 369 370 351 373       383 370 375 366
5 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv U16 20 2220 370 368 371 366 360 372 372 362 367 365
6 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 3 2217 372 367   374 371       363   370  
6 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv - 2217 374 374 367 364         367 369 366  
8 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 7 2210 371 361 365 363 371 360 361 373 367 356
9 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 1 2209 365 347   367 370       369 368 364 370
10 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 10 2199 365 366 374 368           368 358  
10 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 - 2199 367 366 368 364 363 363 371
12 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 8 2191 366 359 370 368 355   356   365 359 363  
13 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 5 2186 371 360 365 346         362 352 363 365
14 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 1 2185 366 360 371 365 359 364
15 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 18 2167 360 359 362 351         358 362 366 355
16 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 15 2152 358 357 362 344             365 366
17 Terje Storholt, Oslo PK V60 10 2142 354 354 354 357 347 362 355 360
18 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 3 2139 362 347 359 366         357   348  
19 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V50 5 2134 350 349 358   354     349 350 346 366 356
20 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 4 2130 360 371 372 351 358 310 293 318
21 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 2 2128 355 352 353   359           352 357
22 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 12 2116     348 355         350 357 354 352
23 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 38 2078 353 351 340 338 356 340 326
24 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 8 2070 344   341 353 346         349 337  
25 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 6 2064 323 328 338           343 344 355 356
26 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv U16 12 2052 329 339 339 342 347 356
26 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 - 2052 341 334 353             337 342 345
28 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 3 2049 346 330 320 338         336   355 344
29 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 1 2048 344 323 342 309 339 347 352 324
30 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn U16 6 2042 341 339 330           325   358 349
31 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V60 6 2036 333 345   329 341       343   345  
32 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 15 2021 333 332 338 337 343 338
33 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 2 2019 333 325 345 341         317   343 332
34 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V60 18 2001 338 318 330 329 354       317 310 332  
35 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 26 1975 314 292 336 349 336 348
35 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK V70 - 1975 330 319 326             335 337 328
37 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 15 1960   318 328 332         330   334 318
38 Vivi-ann Vestmo, Tromsø PK Kv V50 7 1953 257 288 334 324 348 346 313
38 Tore Østvold, Aron SK Drammen V70 - 1953 331 320   322 325       332     323
40 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 14 1939 339 327 336 299 317           321  
41 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 9 1930 323 335 308 320 324 320
42 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK V50 23 1907 317 323 319           315 329 304  
43 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 4 1903 269 294 284 320 300         344 315 330
43 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 - 1903 331 298 312 322 309 319 310
45 Adrian Halle, Stavanger PK Menn U16 12 1891 323 324 293 315 286           312 324
46 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 12 1879   370   380 372       381   376  
47 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 20 1859 321 315 313 287 287 298 325
48 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V50 15 1844     369 363         369   375 368
49 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 11 1833 314 303 314           302 294 306  
50 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 19 1814 362 364 367 357 364
51 Helge Olden, Ørland PK V60 14 1800 366 362 366 348     358          
52 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 10 1790 308 292 283 286 279     304 282 288 292 306
53 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn U16 1 1789 284 305 304 305 307 284
54 Oscar Torkildsen Brodahl, Oslo PK Menn U16 23 1766   352   349 343         359 363  
55 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 7 1759   355 351 356             347 350
56 Odd Willy Aas, Mysen PL V60 4 1755 346 354 354 348 353
57 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 33 1722 336   351           340 354 341  
58 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 1 1721 344   323 344           348 362  
59 Rune Finstad, OKTS V60 12 1709 333 351 333 350 342
60 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 3 1706 337 344 348             336 341  
61 Talin Michelle Vartivarian, OKTS Kv 6 1700 348 351   329         331   341  
62 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK V70 30 1670 342 337 342 313 336
63 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 27 1643 326 335     337       310     335
64 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 40 1603   316 325           320 321 321  
65 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 7 1596 315 321 313 331 316
66 Silje Engdahl Finsaas, Kristiansund PK Kv U16 25 1571 294 288 321               331 337
67 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 4 1567 262 216 238 252 300           243 272
68 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 85 1482 297 273 295 310 307
69 Trude Beate Johansen, Mysen PL Kv Jr 25 1457     365 358 366 368            
70 Elin Veronika Aune, Mysen PL Kv 6 1451 364 353 376 358                
71 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 9 1442 358 364 357 363
72 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 10 1432 353 363 362 354                
73 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv 6 1426     356 355 365         350    
74 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 8 1418 360 357 342 359
75 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 1 1417 352 368 358 339                
76 Ole Morten Valø, Askim PK V50 1 1416 361 351 366 338                
77 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 11 1405 345 348 353 359
78 Erik Stai, Verdal SSL V70 31 1374 357 342         330     345    
79 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 18 1356     332   339       337   348  
80 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn U16 1 1355 318 351 347 339
81 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 11 1344 333 334                 341 336
82 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv U16 49 1295 316   318           326     335
83 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK Menn U16 42 1253 307 328 315 303
84 Helge Asbjørn Moe, Steinkjer PK V70 41 1212 313                 295 306 298
85 Lauren Johanne Heitmann, Lyngsalpene PK Kv 103 1109 222   268 299             320  
86 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn U16 3 1106 218 288 294 306
87 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 10 1096 367 368                 361  
88 Styrk Henrik Finne, Åsane PK V50 17 1079 360 360 359                  
89 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 4 1075 362 356 357
90 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn U16 8 1067   349   363 355              
91 Alexander Brynthe Martinsen, Sarpsborg PK Menn U16 5 1062 285 266 274           237      
92 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 1 1061 351 355 355
93 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 9 1052                   353 350 349
94 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 3 1049 354   338 357                
95 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 1 1048 348 351 349
96 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V50 5 1043 348   351 344                
97 Sture Schølin, Bodø SSK V60 2 1041                   348 345 348
98 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 2 1039 353 344 342
99 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 4 1035 354 358 323                  
100 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK Kv V50 3 1032 353   346               333  
101 Henning Hilde, Stavanger PK V60 3 1029 359 341 329
102 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 5 1024 331       341         352    
103 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn U16 7 1017 331 349   337                
104 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 7 1010 338 323 349
105 Kirsten Marianne Mysen, Mysen PL Kv V70 6 1004 334   334 336                
106 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 8 996 316                   337 343
107 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 2 994 307 342 345
108 Hugo Haug, OKTS V50 3 991 330                 328 333  
109 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL V70 7 984 326   343 315                
109 Sølve-Aleksander Kjellbakk, Bodø SSK Menn U16 - 984 319 325 340
111 Øyvind Stene, Sarpsborg PK V50 10 974                 339 302 333  
112 Svanhild Storstein, Haugesund PK Kv V50 4 970 334 329               307    
113 Petter Mandt, Grimstad SS V60 4 966 331 323 312
114 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 3 963 318   322                 323
115 Hilde Hornslien Rustad, Lillestrøm OP Kv V50 1 962                 324 319 319  
116 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V60 4 958 312 316 330
117 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 3 955                   306 318 331
118 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 8 947     320               319 308
119 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 13 934 316 316 302
120 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 5 929 336 301   292                
121 Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 3 926 320 306 300                  
122 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 14 912 279 308 325
123 Reidar Owe, Skudenes PK V70 17 895 325                 279 291  
124 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 25 870                   286 291 293
125 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK V70 25 845 281 287 277
126 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 63 782 252               254     276
127 Ståle Waagbø, Stavanger PK V50 45 737       369     368          
128 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK Kv 1 736 368 368
129 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 2 734   373   361                
130 Johnny Roger Nilsen, Fredrikstad SS V60 12 722 360   362                  
131 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 3 719 351 368
131 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 - 719   363 356                  
133 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK SH 1 4 715 349     366                
134 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr V60 3 712 359 353
135 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 10 702   350                   352
136 Thorbjørn Johansen, Stange SS V50 2 700       348     352          
137 Henrik Lindeman, Bærum PK V50 9 691 342 349
138 Runar Strand, Aron SK Drammen V50 6 685                     339 346
139 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 8 677       343         334      
140 Christina Meisingseth, Stavanger PK Kv 1 676 335 341
141 Miriam Heskja, Åsane PK Kv 3 673 347 326                    
142 Per Laurits Mysen, Mysen PL V60 4 669     346 323                
143 Lise Sørlie Bach, Støren SSK Kv 3 666 325 341
143 Even Storø, Selbu PK Menn U16 - 666 338 328                    
145 Tor Andre Opås, Evje PK V50 1 665   335 330                  
146 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 1 664 335 329
147 Magnus Løvhaug, Dokka PK V70 5 659   336   323                
148 Ola Todal, Trondhjems PK V60 8 651                 314   337  
149 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv 1 650 324 326
150 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V60 5 645   325                   320
151 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 2 643 327                 316    
152 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 6 637 321 316
153 Wenche Irene Hansen, Lyngsalpene PK Kv V70 1 636                     322 314
154 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 3 633                     308 325
155 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 13 620 302 318
156 Synnøve Søvik Botterli, Kristiansund PK Kv 1 619                     310 309
157 Per Hagen, Aron SK Drammen V60 11 608                 305   303  
158 Paulina Turlewicz, Tromsø PK Kv 3 605 295 310
159 Rune Berg, Sarpsborg PK V50 2 603 286   317                  
160 Emil André Istad, Kristiansund PK Menn U16 4 599                     301 298
161 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 11 588 293 295
162 Hans Bergeton Nyhus, Lyngsalpene PK V70 3 585                     281 304
163 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 6 579                 266   313  
164 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn U16 8 571 257 314
165 Hannah Pettersen, Sarpsborg PK Kv U16 49 522     257           265      
166 Heidi Ness, Ørland PK Kv V50 40 482 257   225                  
167 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 1 481 239 242
168 Olav Kolltveit, Haugesund PK V50 7 474                 221 253    
169 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn U16 2 472                 195   277  
170 Rune Vika, Haugesund PK V50 17 455 235 220
171 Rolf Askevold Munkebye, Bodø SSK V50 3 452                     218 234
172 Einar Jarle Grytdal, Støren SSK V50 12 440   215             225      
173 Stine Marie Moan Gregersen, Haugesund PK Kv 5 435 197 238
174 Ingar Woll, Bærum PK   64 371             371          
175 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 3 368             368          
176 Lars Rune Korneliussen, Ringerike PK V50 2 366 366
177 Frank Lien, Ringerike PK V50 3 363             363          
178 Geir Berg, Ringerike PK V50 2 361       361                
179 Sara Eline Stamnestrø, Mysen PL Kv 2 359 359
180 Bjørn Kristensen, Askim PK V50 2 357       357                
181 Per-Gunnar Andreassen, Kisen MSL V50 1 356       356                
181 Steinar Holbø, Grenland PK V60 - 356 356
183 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V50 1 355       355                
184 Tore Engemoen, Hamar IL-Pgr V50 4 351     351                  
184 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V60 - 351 351
186 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv 1 350                   350    
186 Dag Trygve Pettersen, Mysen PL V50 - 350       350                
186 Linn Iren Flaate, Stavanger PK Kv - 350 350
186 Åge Lier, Stjørdal PK V60 - 350 350                      
190 Leif Birger Bø, Sola PK V60 3 347 347                      
190 Arild Inge Wollan, Støren SSK - 347 347
192 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 1 346         346              
193 Jan Narve Kongsjorden, Numedal SSK V70 2 344       344                
193 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK Menn Jr - 344 344
193 Gunnar Voreland, Stord PK V50 - 344   344                    
193 Jan Stokseth, Farris SS - Larvik V60 - 344                       344
197 Petter Røsok, Sarpsborg PK V70 2 342 342
197 Rune Norman, Sarpsborg PK V60 - 342 342                      
199 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 2 340                     340  
200 May Caroline Borgaas, Mysen PL Kv 2 338 338
200 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 - 338             338          
202 Terje Holm, Lausgarda SSL V50 2 336       336                
203 Freddie Westby, Mysen PL V70 2 334 334
203 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 - 334       334                
203 Arne Kvam, Bærum PK V60 - 334 334                      
206 Per Erik Syverstad, Bærum PK V60 1 333 333
207 Norunn Bolstad, Molde PK Kv V50 1 332   332                    
207 Ingo Gerhard, Stord PK V50 - 332   332                    
207 Maria Loe, Aron SK Drammen Kv - 332 332
210 Christine Hilde, Stavanger PK Kv 2 330 330                      
211 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 1 329 329                      
211 Marisol Lampe, Stavanger PK Kv - 329 329
213 Bjørn-Arild Frøshaug, Hamar IL-Pgr V50 2 327     327                  
214 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 2 325                 325      
214 Reidar Johannes Fjellengen, Mysen PL V70 - 325 325
216 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK V60 1 324       324                
217 Christina Andreassen, Bergen PK Kv 1 323 323                      
217 Svein Granøien, Støren SSK V50 - 323 323
219 Cecilie Renate Dahle Næss, Nedre Eiker PK Kv 1 322       322                
219 Tobias Bekken, Støren SSK SH 1 - 322                 322      
219 Gülcan Øzalp, Aron SK Drammen Kv V50 - 322 322
222 Knut Schüller, Porsgrunn PK V60 1 321     321                  
222 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V70 - 321                     321  
224 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK V60 3 318 318
225 per sira, Grenland PK V70 1 317     317                  
225 Petter Kristoffersen, SF Ørn V60 - 317 317                      
227 Erling Overholt, Steinkjer PK V60 3 314 314
227 Mia Glückstad, SF Ørn Kv U14 - 314       314                
229 Anders Lucas Gunnestad, Hamar IL-Pgr V70 2 312     312                  
230 Jan Helmen, Aron SK Drammen V50 1 311 311
231 Torstein Johnsrud, SF Ørn Menn U16 1 310   310                    
232 Frode Nilsen, Bærum PK V50 1 309       309                
232 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv U16 - 309 309
232 Helge Talberg, Mysen PL V60 - 309       309                
235 Helene Gigstad Fauske, Aron SK Drammen Kv Jr 1 308         308              
236 Roger Skaget, Ørland PK V50 1 307 307
237 Øyvind Bræck, Lyngsalpene PK Menn U16 2 305     305                  
238 Karoline Bergsland, Sarpsborg PK Kv 1 304     304                  
238 Jonny Håkensen, Stange SS V50 - 304 304
240 Katrine Lund, Elverum RK Kv 2 302   302                    
241 Siri Vaggen Kanedal, Oslo PK Kv 1 301   301                    
242 Randi Halvorsen Aarsheim, Ull SS Kv 1 300 300
242 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 - 300     300                  
244 Pål Kristiansen, Sitter IL PK V50 3 297 297                      
244 Siv Mariann Aas, Rindal PK Kv V50 - 297 297
244 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK V50 - 297 297                      
247 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 1 296 296                      
247 Aud Hege Santi, Støren SSK Kv - 296 296
247 Peter Bergheim, Sandane PK V50 - 296   296                    
250 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn U16 3 293                     293  
251 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK Kv V70 4 289 289
251 Andreas Larssen, Oslo PK Menn U16 - 289   289                    
253 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 3 286                     286  
253 Hilde Birgitte Lillevold Berg, Ørland PK Kv - 286 286
255 Gro Hilde Jacobsen, Bærum PK Kv 2 284     284                  
256 Karine Haug Jacobsson, Trondhjems PK Kv Jr 5 279                     279  
257 Tore Nørbech, Kristiansund PK V60 4 275 275
257 Lise-Marie Nygård Olsen, Halden PK Kv Jr - 275 114 161                    
259 Johan Ur Riise, Bergen PK V60 1 274   274                    
260 Egil Helset, Brumunddal PK V70 1 273 273
261 Elin Kathrine Torkildsen, Oslo PK Kv 2 271         271              
261 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 - 271                       271
263 Knut Byberg, Levanger SSL V50 2 269 269
264 Paul Notto Mikkelsen, Grimstad SS V70 6 263                   263    
265 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 2 261                     261  
266 Kathrine Sylte, Støren SSK Kv U16 3 258 258
267 Marita Barstad, Ørsta/Volda PK Kv 4 254 254                      
268 Sissel Gunhild Lauten, Namnå PK Kv V50 5 249             249          
269 Tore Njå, Evje PK V60 3 246 246
270 Jon Tore Gran, Hamar IL-Pgr V70 1 245     245                  
271 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 5 240                     240  
272 Merete Arctander, Grenland PK Kv V50 1 239 239
273 Bård Roe Flore, Sitter IL PK Menn U16 6 233 233                      
274 Kristina Aas, Tromsø PK Kv 8 225     225                  
275 Sivert Staverløkk, Støren SSK 7 218 218
276 Nina Olsud, Krapfoss SSL Kv 1 217                     217  
277 Iris Torvanger, Florø PK Kv 5 212                       212
278 Sandra Haugsnes, Trondhjems PK Kv U16 13 199 199
279 Kine Røssing, Sunndal PK Kv 4 195                     195  
280 Espen Stensletten, Stord PK Menn U16 8 187       187                
281 Bjørn Jordalsløkken Johnsen, Steinkjer PK V50 1 186 186
282 Brittmari Røsvik Johnsen, Steinkjer PK Kv 11 175     175                  
283 Tomas August Gallis Meling, Haugesund PK Menn U14 32 143                   143    
284 Rand Vika, Haugesund PK Menn U14 13 130 130
285 Ståle Staverløkk, Støren SSK   4 126                 126      
286 Oliver Nysæther, Bodø SSK Menn U16 16 110                     110