Fripistol - individuell cup - 2018 Fri og Fri B er slått sammen, Fri B-res. trekkes 10 poeng pr 21. mai 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Roar Hembre, Trondhjems PK V50   1985 507 519   469 490              
2 Ingar Woll, Bærum PK 381 1604 541 517 546
3 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 42 1562 521     523 518              
4 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   115 1447 479     505 463              
5 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 481 966 499 467
6 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 41 925 458       467              
7 Marius Haugerud, Bodung PK   39 886 431       455              
8 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 77 809 399 410
9 Harald Setsaas, Selbu PK V60 68 741   390   351                
10 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 214 527         527              
11 Lasse Hovd, Bærum PK 20 507 507
12 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   15 492 492                      
13 Einar Morten Landsem, Støren SSK   4 488 488                      
14 John Lothe, Haugesund PK 6 482 482
15 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK   3 479   479                    
15 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 - 479   479                    
17 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 2 477 477
17 Bent Nørkov, Trondhjems PK   - 477 477                      
19 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 2 475   475                    
20 Erik Stai, Levanger SSL V70 12 463 463
20 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V60 - 463         463              
22 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 6 457         457              
23 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 2 455 455
24 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 3 452   452                    
25 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK   3 449   449                    
26 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 17 432 432
27 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 4 428         428              
28 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   7 421         421              
29 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 13 408 408
30 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 2 406   406                    
31 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 3 403 403                      
32 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 12 391 391
33 Anders Næss, Molde PK   12 379   379                    
33 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 - 379   379                    
35 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 3 376 376
36 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 13 363         363              
37 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 15 348         348              
38 Jørgen Sæther, Trondhjems PK 20 328 328