Alle på topp: VM Grov   2020 Klasse: A B C oppdatert 1.juli 2020
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre 73 skyttere ( -225 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+6 1 Lasse Hovd, Bærum PK 568   - 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+37 2 Sjur I Børve, Odda PK V55 560 +5 11.feb ODDA Odda PK
+55 3 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 556 +9 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+6 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 555 -11 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+26 5 Åge Lier, Stjørdal PK V65 553 -5 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+17 5 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 553 -10 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+28 7 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 552 -4 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+19 7 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 552 -10 25.jan Kopervik Kopervik PK
+49 9 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V55 549 +2 20.jan Ekeberg OKTS
+26 9 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 549 -7 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+98 9 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 549 +19 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 12 Jo Sole Runningen, Odda PK 547 ny 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+13 13 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 546 -16 11.feb ODDA Odda PK
ny 14 Tore Stensby, Løiten SS V55 541 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
+62 15 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 539   - 25.jan Kopervik Kopervik PK
+37 15 John Lothe, Haugesund PK 539 -11 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+63 17 Eirik Djønne, Odda PK 538 +1 11.feb ODDA Odda PK
ny 18 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 531 ny 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+53 18 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 531 -11 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+89 18 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 531 +1 26.jan Skien Grenland PK
+52 21 Rune Finstad, OKTS V55 530 -11 20.jan Ekeberg OKTS
ny 21 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 530 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+29 23 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 528 -22 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+20 24 Terje Storholt, Oslo PK V65 525 -28 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+31 25 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 524 -24 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+6 25 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 524 -34 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+174 27 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 522 +39 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+39 28 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 518 -25 20.jan Ekeberg OKTS
+49 29 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 516 -22 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 30 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 515 ny 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+115 31 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 513 +3 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+157 32 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V55 511 +19 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 33 Arne Jordal, Odda PK V65 508 ny 11.feb ODDA Odda PK
+133 34 Audun Kvandal, Odda PK 506 +4 11.feb ODDA Odda PK
ny 35 Ole Rindal, Grenland PK V55 505 ny 26.jan Skien Grenland PK
+99 36 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 504 -11 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+109 37 Livar Gudmestad, Sandnes PK 497 -13 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+115 38 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 496 -12 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
+160 39 Arvid Lande, Stord PK V73 491 +6 16.jun stord pistolklubb Stord PK
+159 40 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 489 +4 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+182 41 Morten Kaarby, Alta SSK 488 +26 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 42 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 485 ny 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+109 43 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 482 -27 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+135 44 Marius Helstad, Trondhjems PK 480 -16 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+54 45 Erik Stai, Levanger SSL V73 477 -55 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 46 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 475 ny 16.jun stord pistolklubb Stord PK
+224 47 Leif Roger Nylund, Nordkapp PK 472 +135 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+99 47 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 472 -38 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+143 49 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 467 -23 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 49 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 467 ny 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+144 51 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 466 -22 20.jan Ekeberg OKTS
+43 52 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 465 -68 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+71 53 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 464 -58 16.jun stord pistolklubb Stord PK
+152 54 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 462 -18 20.jan Ekeberg OKTS
+40 55 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 455 -78 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 56 Tore Engvig, Oslo Vestre SS 433 ny 20.jan Ekeberg OKTS
ny 57 Chris André Østrem, Kvinesdal PK 417 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
+159 58 Åge Ånensen, Stord PK 388 -79 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+184 59 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 369 -59 16.jun stord pistolklubb Stord PK
+233 60 Ingve Fosse, Stord PK 367 +240 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 61 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 350 ny 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 62 Bjørn Solheim, OKTS V55 335 ny 20.jan Ekeberg OKTS
ny 63 Jan-Wolfgang Krüger, Farris SS - Larvik 323 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 64 Hans Ingvald Børli, Lismarken PK 306 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 65 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 299 ny 20.jan Ekeberg OKTS
+226 66 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 275 +131 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 67 Steinar Djønne, Odda PK V65 244 ny 11.feb ODDA Odda PK
+215 68 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 240 -43 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 69 Odd-Arne Nilsen, Alta SSK 238 ny 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 70 Jens Bjørner Owren Ugland, Lismarken PK 217 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 71 Bjørn Olav Gilje, Stjørdal PK 183 ny 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 72 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 143 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+159 73 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V65 77 -372 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK