Alle på topp: VM Fin   2017 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 15.desember 2017
vurd.krav: - 580 571 572 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 816 skyttere ( -37 )
2016 pl Navn, Klubb klasse Sum 2016 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 590   - 12.nov Brekstad Ørland PK
-   2 Ingar Woll, Bærum PK 580 -4 16.feb Ekeberg OKTS
+28 2 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 580 +12 13.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+8 4 Frank Lien, Ringerike PK V50 579 +4 4.mai Buttentjern Ringerike PK
-   5 Morgan Bunes, Bærum PK 578 -1 17.jul Løvenskiold Bærum PK
-2 5 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK 578 -4 11.jun Skatval Stjørdal PK
+2 7 Håvard Hoff, Ørland PK 576 -1 12.okt Brekstad Ørland PK
+77 8 Terje Standal, Bremnes PK 575 +19 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
+41 8 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 575 +12 1.okt LK Løvenskiold Bærum PK
+3 8 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 575 -1 21.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+4 8 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 575   - 21.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+11 12 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 574 +4 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+11 12 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 574 +4 4.mai Buttentjern Ringerike PK
-8 12 Lasse Hovd, Bærum PK 574 -7 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-   12 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 574 -1 10.sep Bangshallen Brumunddal PK
+32 12 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 574 +9 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 17 Einar Morten Landsem, Støren SSK 572 ny 22.feb Rindalshuset Rindal PK
+131 17 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U16 572 +26 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+63 17 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 572 +15 11.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+8 20 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 570 +1 1.okt Støren skytesenter Støren SSK
+70 21 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 569 +14 21.jan Karmøyhallen Kopervik PK
-4 21 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 569 -4 1.okt Løvenskiold Bærum PK
+18 21 Runar Magnussen, Sola PK 569 +3 11.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 21 Tore Myrvold, Brumunddal PK 569 ny 23.apr Bangshallen Brumunddal PK
+28 21 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 569 +6 14.feb Ragdehallen Odda PK
+28 21 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 569 +6 23.apr Bangshallen Brumunddal PK
+22 27 Jan Bertil Marcus Fällgren, Porsgrunn PK 568 +5 3.nov Brevik Porsgrunn PK
-8 27 Arild Inge Wollan, Støren SSK 568 -4 3.jun Dalaråa Sunndal PK
+10 27 Ole-Harald Aas, Porsgrunn PK 568 +1 8.okt Brevik Porsgrunn PK
+10 27 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 568 +1 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
+99 27 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 568 +18 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+28 27 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 568 +6 17.jun Løvenskiold Bærum PK
-3 33 Roar Haugan, Støren SSK 567 -1 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-5 33 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 567 -2 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+62 35 Johnny Jenssen, Mo PK 565 +11 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
+73 35 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn U16 565 +13 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-7 37 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 564 -4 3.sep Vatne NOP/Vatne
+54 37 Viggo Olden, Ørland PK 564 +9 10.sep Sankthansholet Ørland PK
+52 39 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 563 +8 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 39 Hans Petter Helland, Egersund PK 563 ny 5.apr Bråstein Sandnes PK
ny 39 Jørn Olsen, Narvik PK 563 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-22 39 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 563 -10 10.feb Brekstad Ørland PK
-23 39 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 563 -11 26.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+216 39 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 563 +31 17.jul Løvenskiold Bærum PK
-   39 Espen Magnussen, Sola PK 563 -3 11.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 39 Oddvar Raunholm, Stord PK 563 ny 5.mar Prestegardsskogen Stord PK
-27 47 Peder Sperstad, Bærum PK V50 562 -9 17.jun Løvenskiold Bærum PK
-38 47 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 562 -15 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-27 47 Krzysztof Piotr Cisek, Trondhjems PK 562 -9 11.mai Buran Trondhjems PK
+175 47 Geir Berg, Ringerike PK V50 562 +26 27.nov Ringerikshallen Ringerike PK
+61 47 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 562 +10 11.jun Skatval Stjørdal PK
+101 47 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 562 +16 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 53 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK V50 561 ny 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+44 53 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 561 +7 10.sep Grovastøylen Florø PK
-14 53 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 561 -5 21.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
-9 53 Henning Kihle, Grenland PK V50 561 -4 15.jan Skien Grenland PK
+73 53 Lasse Nedreberg, Sandane PK 561 +11 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 53 Terje Martin Pollen, Bodø SSK V70 561 ny 11.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 53 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 561 ny 11.jun Blikshavn Kopervik PK
-40 60 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 560 -11 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
-12 60 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 560 -4 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+25 60 Are Wivestad, Sandnes PK V50 560 +4 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
-5 60 Eivind Minge, Moss PK 560 -2 21.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
+77 60 Åge Ånensen, Stord PK 560 +12 5.mar Prestegardsskogen Stord PK
+37 65 Tord Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr 559 +6 5.mar Bangshallen Brumunddal PK
-   65 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V50 559   - 7.aug maridalen OKTS
-35 65 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 559 -9 8.okt Brevik Porsgrunn PK
+80 68 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 558 +12 27.nov Ringerikshallen Ringerike PK
-3 68 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 558 -1 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-3 68 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 558 -1 21.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-45 68 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 558 -12 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+497 68 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 558 +82 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+3 68 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 558   - 3.jun Dalaråa Sunndal PK
+11 74 Eskild Skaar, Grimstad SS 557 +1 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
-30 74 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 557 -8 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+58 74 Dag Liestøl, Vennesla PK 557 +8 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+34 74 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 557 +5 11.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+47 74 Morten Antonsen, Ørland PK 557 +6 4.aug Sitter Sitter IL PK
+98 74 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 557 +14 11.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+28 74 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 557 +4 21.mar Nodeland Greipstad PK
ny 81 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 556 ny 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+167 81 Morten Daniel Olsen, Moss PK 556 +23 26.aug Seiersten skytebane Oscarsborg PK
+307 81 Kenneth Johnsen, Narvik PK 556 +44 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+48 84 Geyr Runar Jensen, Hamar IL-Pgr 555 +6 20.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 84 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 555 ny 11.mai Buran Trondhjems PK
+24 84 Terje Storholt, Oslo PK V60 555 +3 27.nov Ringerikshallen Ringerike PK
-13 84 Hugo Kjetså, Evje PK 555 -3 12.jan Otrahallen Evje PK
+75 84 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 555 +10 21.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-29 84 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 555 -7 12.jan Otrahallen Evje PK
+53 84 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 555 +7 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
+232 91 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 554 +33 9.des Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+93 91 Jon Ørsund, Sunndal PK 554 +13 19.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
+50 91 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 554 +7 18.jun Myråsen Selbu PK
+30 91 Per Gunnar Bryhni, Hamar IL-Pgr V60 554 +3 5.nov Bangshallen Brumunddal PK
-30 95 Tom Buene, Vaksdal SSK V60 553 -6 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-24 95 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK 553 -5 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 95 Sander Hillestad, Fredrikstad SS 553 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
+64 95 Erik Gundersen, Vennesla PK 553 +8 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
-15 95 Jon Inge Barseth, Ørland PK 553 -4 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 100 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 552 ny 2.mai Svartemyr NOP/Vatne
-70 100 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 552 -16 31.mai Bråstein Sandnes PK
+32 100 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 552 +3 18.feb Karmøyhallen Kopervik PK
ny 103 Anders Røine, OKTS 551 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
+265 103 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 551 +36 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-1 103 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 551 -2 21.aug Lerkehaug Steinkjer PK
-48 103 Morten Rustad, Lillestrøm OP 551 -11 11.des Ekeberg OKTS
+135 107 Lars Petter Mostad, Oslo PK 550 +16 28.mar ekeberg Oslo PK
+103 107 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 550 +12 6.feb Hunstad skole Bodø SSK
+301 107 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 550 +40 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
+65 107 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 550 +7 6.feb Hunstad skole Bodø SSK
+1 107 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 550 -2 5.apr Bråstein Sandnes PK
ny 112 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK V50 549 ny 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
+67 112 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V50 549 +7 14.okt Karmøyhallen Kopervik PK
ny 112 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK V50 549 ny 19.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
+87 115 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr V60 548 +9 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+17 115 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK V50 548 -1 26.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+57 115 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V50 548 +5 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+22 115 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen 548   - 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-7 115 Hugo Haug, OKTS V50 548 -4 11.sep Ekeberg OKTS
+140 115 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 548 +16 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+27 121 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 547 +1 12.feb Skytterhallen Molde PK
+38 121 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 547 +2 10.mar Brevik Porsgrunn PK
+111 121 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 547 +12 23.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
-   121 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 547 -4 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 121 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V50 547 ny 2.feb Brekstad Ørland PK
+252 121 Hein Arve Varne, Skudenes PK 547 +33 4.mar Karmøyhallen Skudenes PK
+189 121 Vidar Flesvik, Nesbyen PK 547 +23 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
+81 121 Øyvind Kimo, Rissa PK 547 +8 2.feb Brekstad Ørland PK
ny 121 Trygve Lerum, Luster SSL V50 547 ny 29.jan Fjordstova Luster SSL
+38 121 Erik Stai, Verdal SSL V70 547 +2 19.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+127 121 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 547 +14 12.nov Brekstad Ørland PK
+11 121 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 547 -2 10.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 121 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 547 ny 22.jun Vevatne Tysnes SSK
+63 121 Anders Hernes, Ørland PK Menn Jr 547 +6 10.sep Sankthansholet Ørland PK
-   121 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 547 -4 19.feb Brevik Porsgrunn PK
+174 121 Magne Fagertun, Mo PK V50 547 +21 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
-   137 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 546 -2 10.feb Brekstad Ørland PK
-66 137 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 546 -12 18.sep Karmøyhallen Kopervik PK
+73 137 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 546 +8 22.jan Vestneshallen Vestnes PK
+11 137 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 546   - 6.feb Hunstad skole Bodø SSK
-29 137 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 546 -6 21.aug Lerkehaug Steinkjer PK
-107 137 Trude Beate Johansen, Mysen PL Kv Jr 546 -22 27.jun VM Suhl ISSF
+4 137 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 546 -1 26.nov Vadsø Vadsø SSK
ny 137 Helge Kristiansen, Sunndal PK 546 ny 20.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 137 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 546 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+11 137 John Lothe, Haugesund PK 546   - 5.mar Prestegardsskogen Stord PK
-35 137 Rune Finstad, OKTS V60 546 -7 17.jul Løvenskiold Bærum PK
+74 148 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V50 545 +9 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+135 148 Olav Melkild, Sunndal PK V50 545 +17 19.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 148 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 545 ny 6.feb Hunstad skole Bodø SSK
+514 148 Runar Ingebretsen, Losby VPK V50 545 +100 7.aug maridalen OKTS
+140 148 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK V50 545 +18 11.des Ekeberg OKTS
-83 148 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V50 545 -14 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-46 154 Helge Olden, Ørland PK V60 544 -8 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-57 154 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 544 -10 5.mar Bangshallen Brumunddal PK
-6 154 Thomas Røset, Selbu PK 544 -2 18.jun Myråsen Selbu PK
ny 154 Erik Andreas Sevre Storhaug, Nesbyen PK 544 ny 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+94 154 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 544 +11 3.sep Vatne NOP/Vatne
ny 154 Stein Vidar Amundsen, Hamar IL-Pgr SH 1 544 ny 10.sep Bangshallen Brumunddal PK
+61 154 Rune Kimo, Rissa PK 544 +7 10.feb Brekstad Ørland PK
+18 154 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 544 +1 3.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 154 Lars Moe Løset, Rindal PK 544 ny 22.feb Rindalshuset Rindal PK
+129 154 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 544 +16 5.apr Bråstein Sandnes PK
+61 154 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK V60 544 +7 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 154 Roger Liestøl, Greipstad PK 544 ny 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 166 Jørgen Sæther, Trondhjems PK 543 ny 23.apr Selbuhallen Selbu PK
ny 166 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 543 ny 22.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 166 Frank Istad, Kristiansund PK 543 ny 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 166 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V50 543 ny 19.feb Brevik Porsgrunn PK
-58 166 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 543 -9 6.feb Hunstad skole Bodø SSK
ny 166 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK 543 ny 31.mai Bråstein Sandnes PK
ny 166 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V50 543 ny 10.jul Tromsdal Verdal SSL
ny 166 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 543 ny 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 174 Pål Garcia de Presno, Kristiansund PK 542 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+270 174 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 542 +38 5.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
-77 174 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 542 -12 11.jun Blikshavn Kopervik PK
-5 174 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 542 -2 23.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 174 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 542 ny 5.nov Bangshallen Brumunddal PK
+5 179 Morten Støen, Bærum PK V50 541   - 17.jun Løvenskiold Bærum PK
-77 179 Asle Frantzen, Åsane PK 541 -12 13.mai Laksevåg Bergen PK
+43 179 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar IL-Pgr 541 +5 6.feb Ankerskogen Hamar IL-Pgr
+5 179 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 541   - 3.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+98 179 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 541 +12 3.sep Vatne NOP/Vatne
+229 179 Sigurd Hodne, Skudenes PK 541 +31 18.sep Karmøyhallen Kopervik PK
ny 179 Erik Eggen Åmillom, Kvam PK V60 541 ny 3.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 179 Arvid Lande, Stord PK V70 541 ny 7.des Prestegardsskogen Stord PK
+128 187 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 540 +17 10.jul Tromsdal Verdal SSL
+68 187 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 540 +8 11.jun Blikshavn Kopervik PK
-125 187 Espen Mostad, Fredrikstad SS 540 -20 25.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 187 Sture Schølin, Bodø SSK V60 540 ny 23.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 187 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 540 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 187 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V60 540 ny 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
+15 187 Roger Vik, Ørland PK 540 +1 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-96 187 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 540 -15 11.mai Buran Trondhjems PK
ny 195 Atle Lund, Sandnes PK 539 ny 31.mai Bråstein Sandnes PK
-87 195 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 539 -13 10.sep Grovastøylen Florø PK
+15 195 Alexander Roland, Porsgrunn PK 539 +1 8.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 195 Ørjan Olsen, Vestnes PK 539 ny 9.des Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+7 195 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 539   - 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+108 195 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 539 +14 13.aug Mjøen Årdal SSL
-1 195 Per Furset, Stord PK V50 539 -1 5.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 202 Kjetil Christiansen Landheim, Hamar IL-Pgr 538 ny 10.sep Bangshallen Brumunddal PK
ny 202 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik V60 538 ny 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
-117 202 Finn Robert Lund, Grenland PK 538 -18 15.jan Skien Grenland PK
-131 202 Per Espen Thingulstad, Oscarsborg PK V50 538 -20 26.aug Seiersten skytebane Oscarsborg PK
-   202 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V60 538 -1 11.jun Smidholen Namnå PK
ny 202 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 538 ny 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-61 202 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 538 -9 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
-61 202 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V50 538 -9 11.jun Blikshavn Kopervik PK
+13 202 Petter Berg, Aron SK Drammen 538 +1 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-103 211 Bent Nørkov, Trondhjems PK 537 -15 10.feb Brekstad Ørland PK
+244 211 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 537 +35 4.feb Selfors Mo PK
-27 211 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 537 -4 29.jan Bømlohallen Bremnes PK
-90 211 Harald Schjelderup, Kristiansand PK V60 537 -14 15.okt Gimlehallen Kristiansand PK
ny 211 Morten Nilsen, Molde PK 537 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+11 211 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 537 +1 21.mar Nodeland Greipstad PK
-17 211 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 537 -3 8.okt Brevik Porsgrunn PK
-39 211 Hans Hillen Schjelderup, Kristiansand PK V70 537 -6 15.okt Gimlehallen Kristiansand PK
+36 219 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 536 +4 28.mar ekeberg Oslo PK
-78 219 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 536 -11 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+225 219 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 536 +32 21.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+81 222 Steinar Myhre, Mo PK V60 535 +10 4.feb Selfors Mo PK
-151 222 Rolf Toven, Nesset PK V60 535 -23 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+26 222 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne V70 535 +2 2.mai Svartemyr NOP/Vatne
ny 222 Jørgen Olsen, Hitra PK 535 ny 12.nov Brekstad Ørland PK
ny 222 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 535 ny 29.jan Bømlohallen Bremnes PK
-28 222 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK V50 535 -5 21.aug Lerkehaug Steinkjer PK
-34 228 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 534 -6 21.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-157 228 Malvin Munthe Skeisvoll, Kopervik PK V50 534 -24 18.sep Karmøyhallen Kopervik PK
ny 228 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 534 ny 5.nov Bangshallen Brumunddal PK
+4 228 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK 534 -1 26.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+93 228 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V50 534 +12 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-69 228 Bjørn Aasen, Asker SK V50 534 -11 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+27 228 André Hansø, Kristiansund PK V50 534 +2 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 228 Lars Greger Bakken, Sætermoen PK 534 ny 11.nov Finnsnes Finnsnes PK
+60 228 John-Christian Bruntveit, NOP-Bergen 534 +7 13.mai Laksevåg Bergen PK
ny 237 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 533 ny 1.okt Støren skytesenter Støren SSK
+95 237 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V60 533 +13 10.sep Grovastøylen Florø PK
+86 237 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK V60 533 +12 31.mai Bråstein Sandnes PK
+113 237 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 533 +15 10.mar Brevik Porsgrunn PK
+40 237 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 533 +4 15.jan Skien Grenland PK
ny 237 Martin Meltzer, Arendal PK 533 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
-15 237 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 533 -3 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
-152 237 John Einar Einmo, Rindal PK V50 533 -23 3.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+29 237 Arne Lidwin, OKTS V50 533 +2 5.mai Ekeberg OKTS
ny 237 Sigmund Westvik, Stord PK V50 533 ny 7.des Prestegardsskogen Stord PK
-99 247 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 532 -14 18.jun Myråsen Selbu PK
ny 247 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 532 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
-167 247 Kristian Baumann, Oslo PK V60 532 -25 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 247 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 532 ny 15.okt Gimlehallen Kristiansand PK
+63 247 Livar Gudmestad, Sandnes PK 532 +8 5.apr Bråstein Sandnes PK
+43 252 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V50 531 +5 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 252 Børge Brynlund, Oscarsborg PK 531 ny 26.aug Seiersten skytebane Oscarsborg PK
-93 252 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 531 -14 22.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
ny 252 Leif Kruse, OKTS V50 531 ny 7.aug maridalen OKTS
+20 252 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 531 +1 19.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 252 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 531 ny 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+154 258 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr 530 +21 22.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 258 Arne Røshol, Bærum PK 530 ny 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+35 260 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 529 +3 22.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+28 260 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 529 +2 26.nov Vadsø Vadsø SSK
ny 260 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 529 ny 18.feb Karmøyhallen Kopervik PK
-88 260 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 529 -14 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 260 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 529 ny 4.mar Karmøyhallen Skudenes PK
-5 260 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL V50 529 -3 15.okt Gimlehallen Kristiansand PK
-45 260 Magne Granøien, Støren SSK 529 -8 26.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 260 Vegard Nilssen, Narvik PK 529 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+565 260 Frank Olav Røyset, Ørsta/Volda PK 529 +226 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+6 260 Talin Michelle Vartivarian, OKTS Kv 529 -2 11.sep Ekeberg OKTS
-18 260 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 529 -5 17.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 260 Bjørn Erik Bue, Grimstad SS 529 ny 12.jan Otrahallen Evje PK
+140 272 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 528 +19 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 272 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 528 ny 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+67 272 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK V50 528 +9 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 272 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 528 ny 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
+84 272 Ivar Sætrang, Brønnøysund PK 528 +11 21.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+140 272 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 528 +19 9.des Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+157 272 Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK SH 1 528 +21 5.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
+221 272 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 528 +32 21.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
+108 272 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 528 +15 21.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 281 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 527 ny 29.jan Bømlohallen Bremnes PK
+42 281 Richard Aaserud, Ringerike PK 527 +6 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 281 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 527 ny 2.mai Svartemyr NOP/Vatne
+212 281 Thomas Sletvik, Trondhjems PK 527 +31 11.mai Buran Trondhjems PK
+127 285 Geir Øverås, Vestnes PK 526 +17 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+252 285 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK Kv 526 +42 21.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+113 285 Roy Blokhus, Mo PK V50 526 +15 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
+38 285 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 526 +5 25.mar Narvik Narvik PK
+88 285 Trygve Hval Andersen, Aron SK Drammen V60 526 +12 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+65 285 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 526 +8 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 285 Paul Kristian Kristensen, Alta SSK 526 ny 21.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+106 292 Per Morten Bølstad, Oslo PK V50 525 +14 28.mar ekeberg Oslo PK
+224 292 Halgeir Græsli, Selbu PK 525 +35 18.jun Myråsen Selbu PK
-151 292 Roger Feed, Horten O. PK 525 -22 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
ny 292 Roy Strøm, Sitter IL PK 525 ny 4.aug Sitter Sitter IL PK
-50 292 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 525 -9 26.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 297 Torstein Vikan, Verdal SSL 524 ny 10.jul Tromsdal Verdal SSL
ny 297 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 524 ny 11.jun Blikshavn Kopervik PK
+225 297 Ola Eirik Bolme, Rindal PK V50 524 +36 22.feb Rindalshuset Rindal PK
ny 297 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 524 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+125 297 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 524 +16 11.des Ekeberg OKTS
+147 297 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 524 +20 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-103 297 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 524 -16 11.jun Skatval Stjørdal PK
-82 297 Trond Odden, Hamar IL-Pgr V50 524 -13 10.sep Bangshallen Brumunddal PK
-164 305 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 523 -24 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 305 Per Erik Dalén, Oslo PK 523 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
+508 305 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 523 +192 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+177 305 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 523 +25 16.feb Ekeberg OKTS
+56 305 Ole Rindal, Grenland PK V50 523 +7 15.jan Skien Grenland PK
+51 305 Trond Tanke, Tromsø PK V50 523 +6 11.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 305 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 523 ny 17.okt Stueneshallen Arendal PK
+325 305 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 523 +68 22.feb Rindalshuset Rindal PK
ny 305 Torodd Laffen Espenes Solberg, Grimstad SS 523 ny 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
-11 314 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 522 -3 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+47 314 Stein Meyer, Vestnes PK V50 522 +6 22.jan Vestneshallen Vestnes PK
+406 314 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 522 +103 18.jun Myråsen Selbu PK
-223 314 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V50 522 -33 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
-26 314 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 522 -5 15.feb Ekeberg OKTS
+163 319 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 521 +23 1.okt Løvenskiold Bærum PK
ny 319 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK V50 521 ny 11.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 319 Marius Dyngeland, Bergen PK 521 ny 13.mai Laksevåg Bergen PK
-211 319 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 521 -31 11.des Ekeberg OKTS
-135 319 Bjørn Roar Martinussen, OKTS 521 -20 15.feb Ekeberg OKTS
-135 319 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 521 -20 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 319 Odd Willy Aas, Mysen PL V60 521 ny 25.mar Kulås Sarpsborg PK
-38 326 Kjetil Andre Hviding, Finnsnes PK 520 -7 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+30 326 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 520 +3 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
+62 326 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 520 +8 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
-132 326 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V50 520 -20 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
+20 330 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 519 +1 2.des Kulås Sarpsborg PK
+163 330 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 519 +23 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+58 330 Terje Torsen, Ørland PK 519 +7 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 330 Olafur Vidar Birgisson, Ørsta/Volda PK V60 519 ny 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-108 330 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 519 -17 12.jan Otrahallen Evje PK
ny 330 Håvard Larsen, Rissa PK 519 ny 10.feb Brekstad Ørland PK
+127 336 Erik Andre Fagerland, Skudenes PK 518 +17 21.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+294 336 Håvard Todal, OKTS 518 +63 27.nov Ekeberg OKTS
ny 336 Erlend Sporstøl Vikestrand, Ørsta/Volda PK 518 ny 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 336 Jonas Hofstad, Narvik PK 518 ny 25.mar Narvik Narvik PK
+93 336 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PK 518 +11 21.mar Nodeland Greipstad PK
+76 336 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Moss PK Kv 518 +9 21.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 342 Ole Ronald Olsen, Kristiansand PK 517 ny 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
+26 342 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 517 +2 2.des Kulås Sarpsborg PK
+56 342 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 517 +6 10.jul Tromsdal Verdal SSL
+98 342 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 517 +12 4.feb Selfors Mo PK
+56 342 Jan Erik Loe, Vestnes PK 517 +6 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 342 Elise Nygård, Narvik PK Kv 517 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 348 Arnstein Liberg, Frosta SSL 516 ny 11.jun Skatval Stjørdal PK
ny 348 Elise Baumann, Birkenes & Lillesand SSL Kv 516 ny 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 348 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 516 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
-169 348 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 516 -26 25.mar Kulås Sarpsborg PK
+330 352 Arne Johan Ervik, Ørland PK 514 +78 18.mai Sankthansholet Ørland PK
ny 352 Thomas Johansen, Narvik PK 514 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-80 352 Nina Olsen Skipstad, Sandnes PK Kv 514 -16 5.apr Bråstein Sandnes PK
+216 355 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 513 +38 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 355 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 513 ny 11.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+43 355 Jan Wiik, Aron SK Drammen V50 513 +2 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
-116 358 Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK V50 512 -22 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+105 358 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V50 512 +11 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
-143 358 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 512 -25 11.jun Smidholen Namnå PK
ny 358 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 512 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 358 Idar Moen, Aukra PK 512 ny 23.sep Skytterstadion Aukra PK
-75 363 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 511 -16 22.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 363 Kai André Høglund, Sarpsborg PK 511 ny 2.des Kulås Sarpsborg PK
ny 365 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 510 ny 1.okt Støren skytesenter Støren SSK
-117 365 John Vedø, Kopervik PK 510 -23 14.okt Karmøyhallen Kopervik PK
ny 365 Haakon Christer Sand, Aron SK Drammen Menn U16 510 ny 21.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
-33 365 Andreas Mørland, Molde PK V50 510 -10 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-272 369 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 509 -45 19.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
+302 369 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 509 +66 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-99 371 Ole-Fredrik Vikerheim, Sarpsborg PK 508 -22 25.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 371 Kenneth Økland, Skånland PK V60 508 ny 25.mar Narvik Narvik PK
+177 371 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 508 +27 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 371 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 508 ny 1.okt Løvenskiold Bærum PK
-21 371 Steinar Staurset, Fannefjord PK V50 508 -10 12.feb Skytterhallen Molde PK
ny 371 Roy Aune, Hitra PK 508 ny 12.nov Brekstad Ørland PK
+137 371 Jarle Hamarsnes, Luster SSL V50 508 +16 29.jan Fjordstova Luster SSL
+129 371 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 508 +14 21.mar Nodeland Greipstad PK
+65 379 Roger Forsbakk, Nedre Eiker PK V50 507 +3 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+162 379 Jan Erik Hagen, OKTS V50 507 +24 7.aug maridalen OKTS
ny 379 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 507 ny 26.nov Støren Skytesenter Støren SSK
+50 379 Steinar Djønne, Odda PK V60 507   - 14.feb Ragdehallen Odda PK
-147 379 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL V50 507 -28 8.okt Brevik Porsgrunn PK
+14 384 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V60 506 -5 15.feb Ekeberg OKTS
+161 384 Kim Andre Fevang Kolstad, Vestnes PK 506 +24 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 384 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 506 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 384 Jan Verner Gjertsen, Molde PK 506 ny 12.feb Skytterhallen Molde PK
-122 388 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 505 -26 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 388 Nikolai Kjørren, Narvik PK 505 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+128 388 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 505 +15 3.nov Brevik Porsgrunn PK
+84 388 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 505 +6 14.mai Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 388 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 505 ny 15.okt Gimlehallen Kristiansand PK
+274 388 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 505 +60 13.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 394 Morten Sæther, Hamar IL-Pgr V50 504 ny 5.nov Bangshallen Brumunddal PK
+61 394 Ingar Fossum, Sarpsborg PK V60 504 +2 5.nov Bangshallen Brumunddal PK
ny 394 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK 504 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 394 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 504 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 394 Trond Hveding, Narvik PK V50 504 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 394 Arild Hekkelstrand, Narvik PK 504 ny 25.mar Narvik Narvik PK
-162 394 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 504 -31 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
ny 394 Roger Marius Myhre, Stord PK 504 ny 7.des Prestegardsskogen Stord PK
ny 402 Lars M Nå, Odda PK 503 ny 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 402 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 503 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 402 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 503 ny 25.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 402 Aleksander Eid, Bodø SSK 503 ny 23.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
+70 402 Frank Werner Jensen, Hamar IL-Pgr 503 +4 6.feb Ankerskogen Hamar IL-Pgr
+164 407 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 502 +27 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
-84 407 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 502 -19 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 407 Hanne Løvåsen Drevsjø, Ørland PK Kv 502 ny 11.jun Skatval Stjørdal PK
+1 407 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK V70 502 -8 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
ny 407 Audun Freitag, Grimstad SS 502 ny 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 407 Tor Inge Solberg, Porsgrunn PK 502 ny 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
-1 413 Per-Morris Bakken, Sandnessjøen PK 501 -8 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 413 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V50 501 ny 20.sep Kvinesdal Kvinesdal PK
-15 413 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik V50 501 -10 26.feb Larvik Farris SS - Larvik
-158 413 Morten Eriksen, Aron SK Drammen V50 501 -31 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 413 Jesper Karlsen, Sandnes PK V50 501 ny 31.mai Bråstein Sandnes PK
ny 418 Tor Arne Berenger, Ringerike PK V50 500 ny 27.nov Ringerikshallen Ringerike PK
-141 418 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK Menn Jr 500 -29 5.apr Bråstein Sandnes PK
-50 418 Andreas Kiltvik, Selbu PK 500 -15 23.apr Selbuhallen Selbu PK
ny 418 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 500 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-259 418 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 500 -45 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 423 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK V60 499 ny 9.mai Prestegardsskogen Stord PK
+77 423 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 499 +5 21.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 423 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V60 499 ny 24.apr Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 423 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 499 ny 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 423 Anders Vonstad, Mo PK 499 ny 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
-35 423 Kurt Birger Solbakken, Luster SSL V50 499 -13 29.jan Fjordstova Luster SSL
ny 429 Kaj Jacobsen, OKTS V50 498 ny 27.nov Ekeberg OKTS
+242 429 Adam Tobias Randen, Egersund PK 498 +55 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 429 Jørn Lone Rutlin, Årdal SSL 498 ny 14.feb Røti Årdal SSL
ny 429 Gøran Roland, Vestnes PK 498 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 429 Trond Hellesvik, Bodø SSK 498 ny 24.apr Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 429 Øivind Ruud, OKTS V50 498 ny 27.nov Ekeberg OKTS
ny 429 Vegard Gabrielsen, Narvik PK 498 ny 25.mar Narvik Narvik PK
+183 429 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 498 +36 26.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 437 Jørgen Nordseth, Trondhjems PK 497 ny 11.mai Buran Trondhjems PK
ny 438 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 496 ny 12.okt Brekstad Ørland PK
+31 438 Roger Carlsen, Luster SSL V50 496 -4 17.jan Røti Årdal SSL
ny 438 Stein Jørgensen, Sandefjord PK V60 496 ny 10.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 438 Per Arve Heggset, Sunndal PK V50 496 ny 20.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 442 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 495 ny 4.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 442 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 495 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
-210 442 Nils Lennart Røen, Rindal PK 495 -40 22.feb Rindalshuset Rindal PK
ny 442 Terje Pettersen, Narvik PK V60 495 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+296 442 Espen Christoffer Haaland, Birkenes & Lillesand SSL 495 +85 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 442 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 495 ny 2.mai Svartemyr NOP/Vatne
ny 448 Thomas Rosenvinge, Grimstad SS 494 ny 17.okt Stueneshallen Arendal PK
-19 448 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 494 -13 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
+7 448 Bjørn Håkon Bolkan, Steinkjer PK 494 -8 19.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 448 Jan Olav Nordhagen, Hamar IL-Pgr 494 ny 4.des Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 448 Berner Helland, Marnar PL 494 ny 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
-198 453 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK 493 -39 6.feb Hunstad skole Bodø SSK
ny 453 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 493 ny 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+47 453 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 493 -1 17.jun Løvenskiold Bærum PK
+29 453 Tor Andre Opås, Evje PK V50 493 -5 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 453 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 493 ny 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 453 Marianne Søraa, Sitter IL PK Kv 493 ny 4.aug Sitter Sitter IL PK
ny 453 Per Gunnar Sand, Aron SK Drammen V50 493 ny 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-114 453 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 493 -26 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 453 Marius Lepsøe, Tysnes SSK 493 ny 22.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 453 Stian Fosse, Porsgrunn PK 493 ny 10.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 463 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 492 ny 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 463 Agnar Solheim, Arendal PK V50 492 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
ny 463 Tommy Arild Sande, Porsgrunn PK 492 ny 8.okt Brevik Porsgrunn PK
+49 463 Geir Atle Bruvik, Florø PK 492 +1 10.sep Grovastøylen Florø PK
ny 463 Aleksander Nerbø, Aukra PK 492 ny 23.sep Skytterstadion Aukra PK
+103 468 Rikke Johansen, Brønnøysund PK Kv 491 +16 21.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+44 468 Sebastian Bach, Støren SSK Menn Jr 491   - 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 468 Børge Evensen, Kvæfjord PK 491 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 468 Krzysztof Piatek, Nedre Eiker PK 491 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 472 Anders Næss, Molde PK 490 ny 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 472 Levi Hjertvikrem, Aukra PK 490 ny 23.sep Skytterstadion Aukra PK
-32 472 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 490 -15 17.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 472 Dag Tore Fosli, Narvik PK 490 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+32 472 Lars Inge Aga, Odda PK V60 490 -3 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 472 Thomas Moen, Egersund PK 490 ny 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 478 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 489 ny 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+77 478 Jan Erik Brandbu, Mysen PL V70 489 +10 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 478 Kristian Brage Sætre, Narvik PK 489 ny 25.mar Narvik Narvik PK
+232 478 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 489 +65 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-34 482 Joakim Skaar, Stjørdal PK 488 -15 11.jun Skatval Stjørdal PK
ny 483 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 487 ny 10.sep Grovastøylen Florø PK
-110 483 Thomas Caspersen, Nedre Eiker PK 487 -27 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+197 483 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V50 487 +50 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 486 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 486 ny 4.feb Selfors Mo PK
ny 486 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 486 ny 4.mai Buttentjern Ringerike PK
ny 486 Johannes Hodne, Skudenes PK 486 ny 21.jan Karmøyhallen Kopervik PK
-150 489 Jarle Hustoft Gausdal, Steinkjer PK 485 -34 19.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 489 Vegard Pedersen, Meråker PK 485 ny 29.okt Selbuhallen Selbu PK
+63 489 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 485 +5 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-37 492 Helge Stensønes, Trondhjems PK V60 484 -18 11.nov Buran Trondhjems PK
+161 492 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 484 +35 11.sep Ekeberg OKTS
ny 492 Alf Magne Grindheim Røyrøy, Bremnes PK 484 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 492 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 484 ny 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
ny 492 Arnt Børtveit, Stord PK V70 484 ny 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
-25 497 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 483 -16 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
+217 497 Siv Mariann Aas, Rindal PK Kv V50 483 +61 22.feb Rindalshuset Rindal PK
+68 497 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 483 +7 5.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
-282 497 Oddvar Skirbekk, Hamar IL-Pgr V70 483 -54 22.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
ny 501 Anders Høgseth, Porsgrunn PK 482 ny 10.mar Brevik Porsgrunn PK
-38 501 Espen Schanche, Sandefjord PK V60 482 -19 10.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 501 Kristian Ranheim, Vadsø SSK 482 ny 26.nov Vadsø Vadsø SSK
+47 501 Christina Tjørve, Kvinesdal PK Kv 482 +1 14.mai Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-125 505 Jørn Jørgensen, Hamar IL-Pgr 481 -32 10.sep Bangshallen Brumunddal PK
ny 505 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 481 ny 15.okt Gimlehallen Kristiansand PK
ny 505 Rupert Harald Krapp, Svalbard Turn Pgr 481 ny 22.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-1 505 Stein Birger Svensøy, Luster SSL 481 -12 29.jan Fjordstova Luster SSL
ny 505 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 481 ny 2.des Kulås Sarpsborg PK
ny 505 Inge Ystanes, Odda PK 481 ny 14.feb Ragdehallen Odda PK
+89 505 Frank Fjellvang, Greipstad PK V50 481 +13 23.mar Nodeland Greipstad PK
ny 505 Kristoffer Skjørestad, Sandnes PK 481 ny 5.apr Bråstein Sandnes PK
ny 505 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V60 481 ny 11.nov Finnsnes Finnsnes PK
ny 514 Jan Philip Brynhildsen, Greipstad PK V70 480 ny 21.mar Nodeland Greipstad PK
+121 514 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 480 +26 11.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 514 Arild Sundet, Frosta SSL 480 ny 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 514 Sindre Eik, Sandnessjøen PK V50 480 ny 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 514 Robert Kvale, Grimstad SS 480 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
ny 514 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK 480 ny 13.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 520 Tore Kleppe Langva, Porsgrunn PK 479 ny 10.mar Brevik Porsgrunn PK
+110 520 Erhard Lohse, Bergen PK V50 479 +24 13.mai Laksevåg Bergen PK
ny 522 Rita Rødahl, Oscarsborg PK Kv V50 478 ny 26.aug Seiersten skytebane Oscarsborg PK
ny 522 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V60 478 ny 5.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
+54 522 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V70 478 +4 25.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 522 Jens Elias Ek, Fredrikstad PK V50 478 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 522 Thor Hagen Ramos, Bodø SSK 478 ny 23.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 527 Jørund Opdal Hystad, Stord PK 477 ny 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 527 Terje Vikøren, Tysnes SSK 477 ny 22.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 529 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U14 476 ny 3.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 529 Henrik Holtskog, Grenland PK 476 ny 15.jan Skien Grenland PK
ny 529 Geir Henning Granerud, Arendal PK 476 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
ny 532 Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK V60 475 ny 25.mar Narvik Narvik PK
ny 532 Ole Morten Bjørsvik, Leirfjord SSK V50 475 ny 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+23 532 Kjetil Risåsen, Bærum PK 475 -4 1.okt Løvenskiold Bærum PK
+5 532 Gunnar Nyhus, Årdal SSL 475 -9 13.aug Mjøen Årdal SSL
ny 532 Per Olav Ødegård, Molde PK V50 475 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 532 Milos Ament, Hamar IL-Pgr V50 475 ny 4.des Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 538 Muhsin Candir, Kirkenes PK 474 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+20 538 Torstein Liene, Greipstad PK V60 474 -4 23.mar Nodeland Greipstad PK
+167 538 Karsten Alvsvåg, Bremnes PK V50 474 +47 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
+156 538 Johann Berg Berri, Steinkjer PK 474 +42 19.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 542 Pål Bernhard Christiansen, Oslo PK V60 473 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 542 Idar Moe, Rindal PK V60 473 ny 22.feb Rindalshuset Rindal PK
ny 542 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 473 ny 9.des Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 542 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V60 473 ny 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+230 542 Stian Fossan, Steinkjer PK 473 +96 21.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 547 Fredrik Rønning, Fannefjord PK V50 472 ny 23.sep Skytterstadion Aukra PK
ny 547 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 472 ny 18.feb Karmøyhallen Kopervik PK
ny 547 Jan Harald Vegusdal, Arendal PK 472 ny 17.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 550 Bård Liabø, Oslo PK 471 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
-5 550 Frode Nilsen, Bærum PK V50 471 -11 1.okt Løvenskiold Bærum PK
-189 550 Geir André Rødby, Nedre Eiker PK 471 -45 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 553 Arild Hansen, Oslo PK V70 470 ny 8.aug Løvenskiold Oslo PK
+73 553 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 470 +14 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+150 553 Halvard Nordfjæran, Stjørdal PK V50 470 +42 11.jun Skatval Stjørdal PK
ny 553 Erik Øiestad, Arendal PK V60 470 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
ny 553 John Tellef Håbesland, Evje PK V60 470 ny 12.jan Otrahallen Evje PK
+95 558 Sondre Holm Carlsen, Luster SSL Menn U16 469 +20 17.jan Røti Årdal SSL
-76 558 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V50 469 -29 14.mai Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 560 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 468 ny 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-221 560 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 468 -51 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 560 Gunn Mary Andersen, Verdal SSL Kv V50 468 ny 10.jul Tromsdal Verdal SSL
ny 560 Tomas Dahl, Ørland PK 468 ny 12.okt Brekstad Ørland PK
+118 564 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK V50 467 +31 2.des Kulås Sarpsborg PK
ny 564 Pål Almerud, Hamar IL-Pgr 467 ny 4.des Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 564 Even Tungen, Ringerike PK 467 ny 27.nov Ringerikshallen Ringerike PK
-56 564 Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 467 -25 25.mar Kulås Sarpsborg PK
-38 564 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 467 -20 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 569 Tommy Håkon Kristoffersen-Evensen, Porsgrunn PK 466 ny 10.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 569 Nils Christian Stokke Johansen, Kristiansund PK 466 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 569 Lars Andreas Lid Tafjord, Fannefjord PK 466 ny 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 569 Wenche Irene Hansen, Lyngsalpene PK Kv V70 466 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 573 John Enstad, Kvam PK 465 ny 15.jan Ragdehallen Odda PK
ny 574 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 464 ny 21.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 574 Morten Halvorsen, Hokksund PK V60 464 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 574 Joakim Sekkingstad, Kvam PK 464 ny 15.jan Ragdehallen Odda PK
-45 574 Jørgen Vik, Ørland PK Menn Jr 464 -22 30.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+156 574 Martinus Tingvoll, Vigra og Valderøy PK 464 +50 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 579 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS 463 ny 11.sep Ekeberg OKTS
ny 579 Martine Hasvold, Moss PK Kv 463 ny 25.mar Kulås Sarpsborg PK
+257 581 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 462 +195 11.jun Blikshavn Kopervik PK
-93 582 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 461 -36 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+89 582 Eirik Djønne, Odda PK 461 +18 14.feb Ragdehallen Odda PK
+71 582 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 461 +12 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
ny 585 Tore Person, Sandnes PK V60 460 ny 5.apr Bråstein Sandnes PK
ny 585 Vidar Hallaraune, Brønnøysund PK V50 460 ny 21.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-96 585 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK 460 -37 5.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 588 Kai Richard Ernstsen, Trondhjems PK 459 ny 11.mai Buran Trondhjems PK
ny 588 Kjetil Røed, Flosta PK 459 ny 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
-190 588 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 459 -52 26.nov Støren Skytesenter Støren SSK
+7 591 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn U16 458 -9 2.feb Brekstad Ørland PK
+136 591 Thor Øystein Rosseli, Kristiansand PK V50 458 +43 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
+27 591 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V60 458 -2 28.mar ekeberg Oslo PK
+32 594 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 457 +1 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 594 Paul Otto Fredriksen, Steinkjer PK 457 ny 19.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 594 Stig Jarlsby, Kristiansand PK 457 ny 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
-199 597 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 456 -55 26.nov Vadsø Vadsø SSK
ny 597 Per Arne Mauseth, Molde PK V70 456 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 599 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 455 ny 26.nov Vadsø Vadsø SSK
ny 599 Magnar Gundersen Gardum, Sandnes PK 455 ny 31.mai Bråstein Sandnes PK
ny 599 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V50 455 ny 11.nov Finnsnes Finnsnes PK
+118 602 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 454 +35 9.des Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 603 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK V50 453 ny 22.jun Vevatne Tysnes SSK
+128 603 Espen-Andre Bjørklund Olsen, Sandnessjøen PK 453 +40 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 605 Frode Haugen, Hitra PK 452 ny 12.nov Brekstad Ørland PK
ny 606 Bjørn Solheim, OKTS V50 451 ny 27.nov Ekeberg OKTS
ny 606 Rune Irgens-Væting, Grimstad SS 451 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
ny 606 Hans Bergeton Nyhus, Lyngsalpene PK V70 451 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-113 606 Arne Thomas Wiik, Vigra og Valderøy PK 451 -45 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 606 Frank Roger Olsen, Vadsø SSK 451 ny 26.nov Vadsø Vadsø SSK
+194 606 Jan Brødreskift, Rindal PK V50 451 +92 22.feb Rindalshuset Rindal PK
-190 612 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK V70 450 -58 25.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 612 Paul Vangberg, Tromsø PK 450 ny 25.mar Narvik Narvik PK
ny 612 Mads Løkås, Narvik PK 450 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 615 Odd Frode Frantzen, Sandnes PK V50 449 ny 31.mai Bråstein Sandnes PK
+78 616 John Richard Blitzner, Egersund PK V50 448 +16 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 616 Bjarne Christoffer Nilsen, Evje PK 448 ny 12.jan Otrahallen Evje PK
ny 616 Ove Søfting, Kvæfjord PK V60 448 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 616 Stig-Arne Winnem, Bodø SSK 448 ny 6.feb Hunstad skole Bodø SSK
-3 616 Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK 448 -13 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 621 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V50 447 ny 4.mai Buttentjern Ringerike PK
+110 621 Peter Bergheim, Sandane PK V50 447 +34 13.aug Mjøen Årdal SSL
ny 621 Rune Jobsen, Arendal PK 447 ny 17.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 624 Ryan Remetio Castillo, Stord PK 446 ny 9.mai Prestegardsskogen Stord PK
ny 625 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V60 445 ny 19.feb Brevik Porsgrunn PK
+5 625 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 445 -10 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 627 Arild Dalland, Narvik PK 444 ny 25.mar Narvik Narvik PK
+78 628 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 443 +17 4.feb Selfors Mo PK
+126 628 Bertil Jonassen, Kristiansund PK 443 +45 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 628 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv 443 ny 5.apr Bråstein Sandnes PK
+99 628 Darrel Collum, Kristiansand PK V50 443 +28 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
+94 628 Kristian Strifeldt Methi, Vadsø SSK 443 +25 26.nov Vadsø Vadsø SSK
ny 633 Ragna Kyrkjebø, Oslo PK Kv V50 442 ny 19.feb Brevik Porsgrunn PK
+3 634 Reidar Owe, Skudenes PK V70 441 -12 18.sep Karmøyhallen Kopervik PK
-16 634 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK V60 441 -19 4.aug Sitter Sitter IL PK
ny 636 Mikael Sjoholm, Sandnessjøen PK V50 439 ny 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+139 636 Lars Kristian Sollid, Hjørungavåg PK 439 +64 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 636 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 439 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 636 Zoran Vojnovic, Arendal PK 439 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
ny 640 Marita Barstad, Ørsta/Volda PK Kv 438 ny 22.jan Vestneshallen Vestnes PK
+27 640 Håvard Brurok, Kvam PK 438 -6 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 640 Bjørn Helge Hildre, Stord PK 438 ny 9.mai Prestegardsskogen Stord PK
+200 640 Kristin Thune, OKTS Kv V50 438 +177 7.aug maridalen OKTS
ny 644 Kim Taraldlien, Porsgrunn PK 437 ny 19.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 644 Roy Arne Pedersen, Mo PK V50 437 ny 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
+164 644 Chris André Østrem, Kvinesdal PK 437 +92 20.sep Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 644 Christoffer Punnerud Lorentsen, Grimstad SS 437 ny 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 648 Per Anker Sandberg, Sandnessjøen PK V50 436 ny 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 648 Per Anton Øverland, Greipstad PK V50 436 ny 23.mar Nodeland Greipstad PK
ny 648 Håkon Alne Paulsen, Kopervik PK 436 ny 18.feb Karmøyhallen Kopervik PK
-208 648 Sveinung Kolskår, Stord PK 436 -69 7.des Prestegardsskogen Stord PK
ny 648 Kim Roar Solhaug, Kvinesdal PK 436 ny 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 653 Ivar Lund, Steinkjer PK 435 ny 21.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 654 Helge Emanuel Langø, Brønnøysund PK 434 ny 21.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+126 655 Mass Langvatn, Ørsta/Volda PK 433 +61 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+11 656 Berge Børve, Odda PK 432 -12 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 656 Petter Gjeterud Hersvik, Namnå PK 432 ny 11.jun Smidholen Namnå PK
ny 658 Torgeir Tønnesen, Bergen PK V50 431 ny 13.mai Laksevåg Bergen PK
ny 658 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 431 ny 26.nov Vadsø Vadsø SSK
ny 658 Justinas Buzas, Molde PK Kv 431 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 661 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 429 ny 9.des Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+123 661 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 429 +59 21.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 661 Svein Tore Kristiansen, Greipstad PK 429 ny 21.mar Nodeland Greipstad PK
ny 664 Rudolf Hilleren, Bergen PK V70 428 ny 13.mai Laksevåg Bergen PK
ny 664 Øystein Homdrom, Arendal PK 428 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
ny 666 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK V60 426 ny 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 667 Bernd Beddig, Bremnes PK V50 424 ny 29.jan Bømlohallen Bremnes PK
ny 667 Jarle Storbukås, Kr.sand Garnison PK 424 ny 15.okt Gimlehallen Kristiansand PK
ny 667 Idar Tjetland Dalva, Egersund PK 424 ny 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 670 Roman Eck, Kvinesdal PK 423 ny 20.sep Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 670 Paul Carsten Holst, Narvik PK 423 ny 25.mar Narvik Narvik PK
ny 670 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V50 423 ny 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
+33 673 Martin Miljeteig, Odda PK 422 -4 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 673 Dawid Slawomir Tarnogorski, Hjørungavåg PK 422 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-102 673 Tore Nørbech, Kristiansund PK V60 422 -53 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+16 676 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 420 -14 5.mar Bangshallen Brumunddal PK
ny 676 Jon Olav Holan, Trondhjems PK V50 420 ny 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 678 Ragnvald Ajer, Oslo PK V60 419 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 678 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK 419 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 680 Sebastian Linde Hakimi, Aron SK Drammen 418 ny 21.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 681 Kai Andre Glendrange, Kristiansand PK 417 ny 15.okt Gimlehallen Kristiansand PK
ny 681 Helmi Solhaug, Lillestrøm OP Kv V50 417 ny 11.des Ekeberg OKTS
ny 681 Maren Fiskerstrand, Akademisk SL Kv 417 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 684 Martin H Lothe, Odda PK V60 416 ny 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 684 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 416 ny 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-4 686 Mette Ellefsen, Hamar IL-Pgr Kv 415 -21 10.sep Bangshallen Brumunddal PK
ny 686 Mats Nakken, Vestnes PK 415 ny 22.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 686 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 415 ny 20.mai Dalaråa Sunndal PK
+157 689 Elin-Irene Nordhagen, Kongsvinger SS Kv 414 +201 5.mar Bangshallen Brumunddal PK
ny 689 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 414 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 691 Bård Anders Hagenes, Hjørungavåg PK 412 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 692 Nils Ulltveit Lund, Odda PK V70 411 ny 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 693 Annika Ekås Sæter, Akademisk SL Kv 410 ny 20.mar Ekeberg OKTS
ny 694 Varg Aamo, Akademisk SL 409 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 695 Sanna Emelie Kristiansen, Narvik PK Kv 408 ny 11.nov Finnsnes Finnsnes PK
ny 695 Eirik Bjørnsand Gundersen, Asker SK 408 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 697 Dag Lergrovik, Ålesund PK 406 ny 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 698 Steinar Slettemark, Stord PK V70 405 ny 9.mai Prestegardsskogen Stord PK
ny 698 Birger Berg, Trondhjems PK V70 405 ny 21.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 698 Odd Ove Stenberg, Kvinesdal PK V50 405 ny 20.sep Kvinesdal Kvinesdal PK
+16 701 John Larry Sløbraaten, Oscarsborg PK V70 403 -18 26.aug Seiersten skytebane Oscarsborg PK
ny 701 Stig Robert Talberg, Vestnes PK 403 ny 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 703 Hilde Elisabeth Grønaas, Lyngsalpene PK Kv 402 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 703 Tore Ingvald Olsen, Kristiansand PK V50 402 ny 18.mai Gimlehallen Kristiansand PK
+32 705 Harald Setsaas, Selbu PK V60 401 -10 19.mar Selbuhallen Selbu PK
ny 706 Arne Helgesen, Kopervik PK 400 ny 21.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 706 Roar Enoksen Valderhaug, Vigra og Valderøy PK 400 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 706 Lindy-Margrethe Tennstrand, Bodø SSK Kv 400 ny 6.feb Hunstad skole Bodø SSK
ny 706 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 400 ny 4.aug Sitter Sitter IL PK
ny 710 Ken Rino Johnsen, Fredrikstad SS 399 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
-33 710 Kurt Erik Olsen, Brønnøysund PK V50 399 -40 21.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 712 Henrik Ravn Christensen, Fredrikstad PK 398 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 712 Jan Idar Helgesen, Kopervik PK 398 ny 21.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 714 Heine Gulliksen, Stord PK V60 397 ny 9.mai Prestegardsskogen Stord PK
ny 715 Fredrik Melkevik, Bremnes PK 395 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 716 Espen Remmereit Marken, Vestnes PK 394 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 716 Stig Pedersen, Narvik PK V60 394 ny 25.mar Narvik Narvik PK
-75 718 John Henry Edvardsen, Aron SK Drammen V50 393 -59 21.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 718 Markus Yrjø Suuronen Eggen, Lyngsalpene PK 393 ny 5.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 720 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 392 ny 23.mar Nodeland Greipstad PK
ny 721 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V70 391 ny 3.nov Brevik Porsgrunn PK
-85 722 Sindre Heitmann, Lyngsalpene PK 390 -63 11.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 722 Jan Ingar Vik, Ringerike PK V60 390 ny 4.mai Buttentjern Ringerike PK
ny 724 Egil Haraldsen, Stord PK V50 388 ny 31.aug Prestegardsskogen Stord PK
ny 725 Jørgen Bævre, Trondhjems PK V50 386 ny 13.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 726 Helge Atle Rønningsen, OKTS 384 ny 7.aug maridalen OKTS
ny 727 Robin Erik Myrhaug, Lyngsalpene PK 383 ny 5.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 727 Bjarne Peter Storlie Lindman, Sandnes PK 383 ny 5.apr Bråstein Sandnes PK
ny 729 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv 382 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 729 Peter Arbmann Sørensen, Sandnessjøen PK 382 ny 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 729 Jørn Soleng, Kvæfjord PK V50 382 ny 25.mar Narvik Narvik PK
+71 729 Arild Jonsson, Odda PK V60 382 +23 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 733 Terje Hoel, Fredrikstad SS V50 380 ny 17.jun Løvenskiold Bærum PK
+108 733 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 380 +122 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 735 Andreas Beckman, Oslo PK 379 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 735 Espen Årsbog, Arendal PK 379 ny 17.okt Stueneshallen Arendal PK
-143 737 Torgeir Wold, Grenland PK V50 378 -90 15.jan Skien Grenland PK
ny 738 Knut Todal, OKTS 377 ny 7.aug maridalen OKTS
+29 739 Michal Romejko, Brumunddal PK 374 -6 5.mar Bangshallen Brumunddal PK
ny 740 Mihai Spoiala, Vestnes PK 373 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+28 741 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 372 -7 22.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 742 Ole Tomas Hopen, Florø PK 370 ny 10.sep Grovastøylen Florø PK
+2 743 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 368 -39 22.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 744 Kenneth Tafjord, Vestnes PK 366 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 745 Danny Ralph Jalink, Bodø SSK 365 ny 23.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
+98 746 André Røyset, Hjørungavåg PK 364 +130 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 746 Preben Volle, Vestnes PK 364 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 746 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 364 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 749 Christian Bjåland, Porsgrunn PK 363 ny 10.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 749 Vidar Andreas Koi, Arendal PK 363 ny 7.mar Saltrød Arendal PK
ny 751 Kathrine Brandhaug, Viking PK og RK Kv 362 ny 18.jun Myråsen Selbu PK
-134 752 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 361 -99 31.mai Bråstein Sandnes PK
ny 752 Trond Uberg, Arendal PK 361 ny 17.okt Stueneshallen Arendal PK
-72 754 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 359 -77 10.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 754 Frank Harald Eikseter, Nord-Odal SS V60 359 ny 11.jun Smidholen Namnå PK
ny 756 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK 358 ny 3.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 757 Geir Flø, Hjørungavåg PK 356 ny 5.nov Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 758 Marianne Thorseth, Hjørungavåg PK Kv 355 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 759 Frank Nilsen, Greipstad PK V50 354 ny 23.mar Nodeland Greipstad PK
ny 760 Kristoffer Nerbøvik, Aukra PK 353 ny 23.sep Skytterstadion Aukra PK
+87 761 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 352 +190 10.jul Tromsdal Verdal SSL
ny 761 Egil Stien, Mo PK V70 352 ny 1.mar Selfors Pistolbane Mo PK
ny 761 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 352 ny 26.nov Vadsø Vadsø SSK
ny 764 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK 351 ny 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+11 764 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 351 -24 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 766 Kristian Sjursen, Haugesund PK 349 ny 5.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 767 Thor Morten Grøtan, Steinkjer PK 348 ny 19.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 767 Mazyar Keshvari, Akademisk SL 348 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
-212 767 Kjetil André Valle, Bodø SSK 348 -131 23.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 767 Tore Njå, Evje PK V60 348 ny 12.jan Otrahallen Evje PK
-13 771 Kjell Jørund Johannesen, OKTS V50 344 -50 7.aug maridalen OKTS
-8 771 Morten Garmo, Porsgrunn PK V50 344 -45 19.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 771 Siri Victoria Johansen, Trondhjems PK Kv 344 ny 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 774 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V70 342 ny 27.nov Ringerikshallen Ringerike PK
+60 775 Kristian Sommerro, Bæverdalen PK V70 334 +57 22.feb Rindalshuset Rindal PK
ny 775 Bjørn Foss, Aukra PK V70 334 ny 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-6 777 Brittmari Røsvik Johnsen, Steinkjer PK Kv 331 -47 19.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 778 Terje Størseth, Lyngsalpene PK 330 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 779 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 328 ny 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-448 780 Timmy Fåland, Kvinesdal PK 327 -193 20.sep Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 781 Marius Sletvold, Stor-Oslo SK 326 ny 11.des Ekeberg OKTS
ny 782 Sissel Elisabeth Vernly, Hurum SSK Kv V60 324 ny 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 783 Tom Roger Birkeland, Stjørdal PK V50 323 ny 11.jun Skatval Stjørdal PK
ny 784 Nadia Line Skauli, Akademisk SL Kv 320 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 785 Ove Kristiansen, Greipstad PK 319 ny 21.mar Nodeland Greipstad PK
ny 786 Tim Jegervatn, Lyngsalpene PK 318 ny 11.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
-60 787 Kim Lorenz, Kvinesdal PK 317 -98 20.sep Kvinesdal Kvinesdal PK
+40 788 Bjørn Jordalsløkken Johnsen, Steinkjer PK V50 314 +16 19.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 789 Jan Ronny Rasmussen, Lyngsalpene PK V50 313 ny 5.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 790 Thore Andre Bjerke, OKTS 311 ny 27.nov Ekeberg OKTS
ny 791 Arne Skjelbred, Odda PK V70 310 ny 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 792 Torunn Helen Larsen, Bremnes PK Kv 309 ny 29.jan Bømlohallen Bremnes PK
ny 793 Markus Roland, Vestnes PK Menn Jr 305 ny 22.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 794 Wieslaw Maciak, Molde PK V50 300 ny 9.des Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 794 Susann Falch Johansson, Grimstad SS Kv 300 ny 12.jan Otrahallen Evje PK
ny 794 Thomas Vihovde, Stord PK 300 ny 7.des Prestegardsskogen Stord PK
ny 797 Magne Bjørn Klokset, Stjørdal PK V70 299 ny 11.jun Skatval Stjørdal PK
ny 798 Felix Vaager, Akademisk SL 297 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 799 Steinar Paulsen, Asker SK V60 296 ny 28.mar ekeberg Oslo PK
ny 800 Paulina Turlewicz, Tromsø PK Kv 282 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+18 801 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V70 276 -45 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 802 Tobias Myrvåg Roland, Vestnes PK Menn U16 271 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 803 Bjørnar Sivertsen, Molde PK 270 ny 29.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 804 Benny Andre Langedal, Florø PK 268 ny 10.sep Grovastøylen Florø PK
ny 805 Jørgen Agil Tellemann Steinholt, Sandnessjøen PK 266 ny 9.feb Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 806 Dwight Putnam, Odda PK V70 251 ny 14.feb Ragdehallen Odda PK
ny 807 Christoffer Berg Jensen, Oslo PK 246 ny 8.aug Løvenskiold Oslo PK
ny 808 Eirik Thorseth, Hjørungavåg PK 239 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 809 Chris Oliver Haanes, Hjørungavåg PK 224 ny 25.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 810 Bente Forsberg, Hokksund PK Kv 223 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 811 Roumen Nedialkov, Ålesund PK V50 218 ny 27.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 812 Jenny Marie Leirvik Nilsen, Evje PK Kv U12 209 ny 12.jan Otrahallen Evje PK
ny 813 Roald Basma, Kirkenes PK V70 208 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 814 Malin Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv U16 194 ny 31.mai Bråstein Sandnes PK
ny 815 Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK Menn U16 181 ny 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 815 Kine Røssing, Sunndal PK Kv 181 ny 3.jun Dalaråa Sunndal PK