Alle på topp: VM Fin   2021 Klasse: A B C oppdatert 31.juli 2021
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 138 skyttere ( -376 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 581 -9 29.jul Maridalen OKTS
+23 2 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 576 +10 29.jul Maridalen OKTS
-1 3 Ingar Woll, Bærum PK   575 -8 29.jul   Maridalen OKTS
+30 4 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 570 +8 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 5 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 568 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+58 6 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 567 +14 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+2 7 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 566 -8 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+3 8 Håvard Hoff, Ørland SS 564 -9 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+22 8 Eirik Djønne, Odda PK   564 +1 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 10 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 563 ny 16.jun Skjerve NOP/Voss
+80 11 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 562 +16 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+22 12 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 561 -1 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+17 13 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 558 -5 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 13 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK V55 558 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 15 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 556 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+38 16 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 554 -3 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+150 16 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 554 +24 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+7 18 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   553 -13 15.jul   Tromsdal skytebane Verdal SSL
+73 18 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 553 +7 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 20 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 552 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+38 20 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 552 -3 1.jun   Stord Stord PK
ny 22 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 550 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 22 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 550 ny 16.jun Skjerve NOP/Voss
ny 24 Glenn Bjorheim, Hå PK   549 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 25 Arnstein Liberg, Frosta SSL 547 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+194 26 Petter Berg, Aron SK Drammen 545 +28 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+211 27 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 544 +31 15.jul   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 27 Rolf Hindal, Haugesund PK 544 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
-20 27 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 544 -32 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+133 30 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 541 +10 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+12 30 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 541 -20 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+136 32 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 540 +11 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 33 Roald Fuglestad, Hå PK   539 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+27 34 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 538 -16 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-   34 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 538 -24 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+50 34 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn Jr 538 -10 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+95 37 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 536 -2 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+100 38 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 535 -2 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+70 39 Sjur I Børve, Odda PK V55 533 -10 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+72 40 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 532 -10 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+140 41 Erik Stai, Levanger SSL V73 531 +5 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+100 41 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 531 -5 7.jun   Åenget pistolbane Mo PK
+95 43 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 530 -7 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+78 44 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 529 -11 1.jun Stord Stord PK
+27 44 John Lothe, Haugesund PK   529 -23 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 46 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 528 ny 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 47 Odd Bjorheim, Hå PK V65 527 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+37 47 Helge Olden, Ørland SS V65 527 -21 15.jul   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 49 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 526 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+174 50 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V55 525 +9 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+126 50 Arne Richard Rishaug, Mo PK   525 -2 7.jun   Åenget pistolbane Mo PK
+116 52 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 523 -6 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 52 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 523 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 54 Øyvind Nåsen, NOP/Voss   519 ny 16.jun   Skjerve NOP/Voss
ny 54 David Berge, Hafrsfjord PK 519 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 56 George Eristavi, Aron SK Drammen 518 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 57 Tore Eggen, Verdal SSL   517 ny 15.jul   Tromsdal skytebane Verdal SSL
+185 57 Sveinung Kolskår, Stord PK 517 +5 1.jun Stord Stord PK
ny 57 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 517 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+196 57 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 517 +8 16.jun   Skjerve NOP/Voss
ny 61 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 513 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 61 Grim Sæterbø, Bæverdalen PK 513 ny 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 61 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK   513 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+150 64 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 510 -8 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+165 65 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 509 -6 1.jun Stord Stord PK
ny 66 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 508 ny 29.jun   Jonsvatnet Trondhjems PK
+56 66 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 508 -32 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 66 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 508 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+133 69 Arvid Lande, Stord PK V73 505 -17 1.jun   Stord Stord PK
ny 70 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 503 ny 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+106 70 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 503 -24 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 72 Tore Myhre, Verdal SSL   502 ny 15.jul   Tromsdal skytebane Verdal SSL
+123 72 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 502 -22 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 74 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 499 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+269 75 Arnt Børtveit, Stord PK V73 498 +22 1.jun   Stord Stord PK
+204 76 Gudmund Koran, Trondheim SS V65 497 -2 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 77 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 496 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 78 Imre Hozbor, Aron SK Drammen   494 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 79 Reidar Gjerdsjø, Aron SK Drammen 493 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 79 Ove Himle, NOP/Voss V55 493 ny 16.jun Skjerve NOP/Voss
ny 81 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V55 492 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+257 81 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 492 +14 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+143 81 Martin Rushfeldt Sævrøy-Krüger, Mo PK 492 -24 7.jun Åenget pistolbane Mo PK
ny 84 Arild Waage, Oslo SS V55 491 ny 30.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen
+313 85 Per Anders Knive, Hokksund PK 490 +41 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+156 86 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 489 -23 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+169 87 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 487 -21 14.jun   Maridalen OKTS
+143 87 Bjørn Solheim, OKTS V55 487 -28 14.jun Maridalen OKTS
ny 89 Elida Elisabeth Schmid, Sola PK Kv U14 482 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 90 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 481 ny 29.jun   Jonsvatnet Trondhjems PK
+186 91 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V55 480 -21 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 92 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 479 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 92 Jan Olaf Sandvik, Kongsberg PK V55 479 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 92 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V55 479 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+229 95 Heine Gulliksen, Stord PK V73 477 -5 1.jun Stord Stord PK
+94 96 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 474 -51 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+274 97 Bård Ivar Bru, Stord PK 472 +6 1.jun Stord Stord PK
ny 97 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 472 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 99 Bodil Renate Tørresdal, Sola PK Kv 469 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 100 Marit Borgersen, Aron SK Drammen Kv V55 468 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+234 101 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 463 -16 1.jun Stord Stord PK
ny 102 Andreas Rokne, NOP/Voss   461 ny 16.jun   Skjerve NOP/Voss
ny 103 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 460 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+314 104 Patrik Ingemar Löfström, Aron SK Drammen 457 +24 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 104 Mats Gustavsen, Kopervik PK   457 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+240 106 Patrick Brose, Mo PK 456 -19 7.jun Åenget pistolbane Mo PK
ny 107 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 453 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 108 Jonny Olsen, Aron SK Drammen   450 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
+284 109 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv 445 -7 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 110 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 436 ny 14.jun Maridalen OKTS
ny 111 Espen Normann, Verdal SSL   434 ny 15.jul   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 112 Roger Kalliainen, Kirkenes PK 430 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 113 Terje Raknestangen, Oslo SS 417 ny 14.jun Maridalen OKTS
ny 114 Kristian Røyne, Aron SK Drammen   409 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
+279 114 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 409 -43 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 116 Olav Hilmar Wikan, Trondhjems PK 408 ny 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 116 Thomas Eide Fjellving, Haugesund PK   408 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 118 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 402 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 118 Torfinn Kirkerud, Aron SK Drammen V55 402 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 120 Jan Helmen, Aron SK Drammen V55 395 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 121 Karl Magnus Knævelsrud, Hafrsfjord PK 389 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 122 Ravleen Kaur Pandher, Aron SK Drammen Kv 382 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 122 Ingve Tobiassen, Vadsø SSK   382 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 124 Øystein Ingvald Tharaldsen, Kirkenes PK V65 381 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 125 Jan Petter Wiger, Hokksund PK V65 379 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 126 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 377 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 127 Siri Larson, Aron SK Drammen Kv 369 ny 29.jul Maridalen OKTS
ny 128 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V55 367 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 129 Daniel Espelid Pedersen, Aron SK Drammen   356 ny 30.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 130 Sohaim Aftab Bhatti, Aron SK Drammen 352 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 131 Nils Hovden, Kopervik PK V73 343 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 132 Kent Harald Dalager, Aron SK Drammen   342 ny 30.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 133 Steinar Paulsen, Asker SK V65 309 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 134 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 288 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 135 Renate Kalliainen, Kirkenes PK Kv 237 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+330 136 Harald Setsaas, Selbu PK V65 185 -201 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 137 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn Jr 119 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 138 Alan Aga, Aron SK Drammen   98 ny 30.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen