Alle på topp: VM Fin   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 21.mai 2018
vurd.krav: - 581 573 571 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 269 skyttere
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+4 1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 586 +8 25.feb Buran Trondhjems PK
-   2 Ingar Woll, Bærum PK 580   - 19.feb Ekeberg OKTS
+5 3 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 575   - 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+43 4 Peder Sperstad, Bærum PK V50 574 +12 19.feb Ekeberg OKTS
+12 5 Einar Morten Landsem, Støren SSK 573 +1 21.feb Rindal Rindal SS
+47 6 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 570 +9 4.apr Bråstein Sandnes PK
+2 6 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 570 -5 26.apr mil.utk Terningmoen FSU pistol
-1 8 Håvard Hoff, Ørland PK 569 -7 1.feb Brekstad Ørland PK
+30 9 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 568 +5 25.mar Trondheim Trondhjems PK
ny 10 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 567 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+127 10 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 567 +21 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+62 12 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 566 +9 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+9 12 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 566 -3 20.jan Kopervik Kopervik PK
+7 14 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 565 -4 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
-7 15 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 564 -11 8.mai Svartemyr NOP/Vatne
-13 15 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 564 -16 31.jan Buran Trondhjems PK
+5 15 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 564 -6 15.mai Sankthansholet Ørland PK
+9 18 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 563 -5 9.apr Ekeberg OKTS
ny 18 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 563 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+19 20 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 562 -1 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+101 20 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 562 +15 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+38 22 Are Wivestad, Sandnes PK V50 561 +1 4.apr Bråstein Sandnes PK
+4 23 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 560 -8 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 23 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 560 ny 15.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 25 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 557 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 25 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 557 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+10 27 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 556 -8 24.feb Kopervik Kopervik PK
+73 27 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 556 +4 4.apr Bråstein Sandnes PK
+10 27 Viggo Olden, Ørland PK 556 -8 1.feb Brekstad Ørland PK
+127 27 Lars Moe Løset, Rindal SS 556 +12 21.feb Rindal Rindal SS
+123 31 Helge Olden, Ørland PK V60 553 +9 1.feb Brekstad Ørland PK
ny 31 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 553 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+134 33 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 552 +9 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+50 34 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 550 -5 22.apr Trondheim Trondhjems PK
-8 35 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 549 -19 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+263 35 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 549 +25 21.feb Rindal Rindal SS
+54 37 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 548 -6 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+65 38 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 547 -4 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+9 38 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 547 -15 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+209 40 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 545 +13 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 40 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 545 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 40 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 545 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+108 40 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 545   - 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 44 Marius Haugerud, Bodung PK 544 ny 22.jan Ekeberg OKTS
+24 44 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 544 -14 11.feb Skytterhallen Molde PK
+93 44 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 544 -2 29.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 47 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 543 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 47 Odd Bjorheim, Hå PK V60 543 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
+141 47 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 543 +3 24.feb Kopervik Kopervik PK
+104 50 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 542 -2 8.mai Svartemyr NOP/Vatne
+330 51 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 541 +34 25.feb Buran Trondhjems PK
+189 51 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 541 +8 31.jan Buran Trondhjems PK
+47 53 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 540 -12 20.jan Kopervik Kopervik PK
+38 53 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 540 -14 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+251 55 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 539 +16 21.feb Rindal Rindal SS
+265 55 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 539 +18 19.feb Ekeberg OKTS
+66 55 Erik Stai, Levanger SSL V70 539 -8 21.apr Selbuhallen Selbu PK
+257 58 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 538 +16 17.mar Selbuhallen Selbu PK
ny 58 Sten Haga, Kirkenes PK V60 538 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+332 58 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 538 +33 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+193 61 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 536 +5 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+76 61 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 536 -10 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+188 61 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 536 +4 4.apr Bråstein Sandnes PK
+20 64 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 535 -20 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 65 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 534 ny 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+3 65 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 534 -24 31.jan Buran Trondhjems PK
+302 65 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 534 +24 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+99 68 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK 533 -10 4.apr Bråstein Sandnes PK
+69 68 John Lothe, Haugesund PK 533 -13 20.jan Kopervik Kopervik PK
+162 68 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V60 533 -1 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+222 71 Roy Strøm, Sitter IL PK 531 +6 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+109 71 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 531 -10 8.mai Svartemyr NOP/Vatne
+142 71 Bent Nørkov, Trondhjems PK 531 -6 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 74 Kenneth Kristoffersen, Kopervik PK 530 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
+316 74 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 530 +25 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 74 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 530 ny 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+224 74 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 530 +6 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 78 Frank Nilsen, Trondhjems PK 529 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
ny 78 Marius Grinius, Hafrsfjord PK 529 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
-6 80 Morten Antonsen, Ørland PK 527 -30 1.feb Brekstad Ørland PK
+218 80 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 527 +3 24.feb Kopervik Kopervik PK
+289 82 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 526 +17 4.apr Bråstein Sandnes PK
+216 82 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 526 +2 19.feb Ekeberg OKTS
+165 84 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 525 -7 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+140 84 Rolf Toven, Nesset PK V60 525 -10 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+37 84 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V60 525 -22 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+219 87 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 523   - 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+67 87 Rune Kimo, Rissa PK 523 -21 15.mai Sankthansholet Ørland PK
+187 87 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 523 -5 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+67 87 Thomas Røset, Selbu PK 523 -21 17.mar Selbuhallen Selbu PK
+34 87 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 523 -24 21.feb Rindal Rindal SS
ny 92 Per Terje Lænn, Steinkjer PK V60 522 ny 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+170 92 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 522 -7 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 92 Michael Strøm, Sitter IL PK 522 ny 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+201 92 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 522 -3 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+178 96 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 521 -7 11.jan Evje Evje PK
ny 96 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 521 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+164 98 Magne Granøien, Støren SSK 520 -9 25.mar Trondheim Trondhjems PK
+467 98 Tomas Dahl, Ørland PK 520 +52 1.feb Brekstad Ørland PK
-30 98 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 520 -38 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+355 101 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 519 +26 22.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 101 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 519 ny 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 103 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 516 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
+287 103 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 516 +11 25.mar Trondheim Trondhjems PK
ny 105 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 514 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+169 105 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 514 -14 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 107 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 513 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+178 108 Geir Øverås, Vestnes PK 512 -14 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+300 109 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 511 +9 31.jan Buran Trondhjems PK
+152 110 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 509 -20 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+57 110 Frank Istad, Kristiansund PK 509 -34 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+335 110 Nils Lennart Røen, Rindal SS 509 +14 21.feb Rindal Rindal SS
ny 113 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 507 ny 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+306 114 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 506 +6 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 114 Kai-Herman Jørgensen, Ørsta/Volda PK 506 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 114 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 506 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+148 114 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 506 -23 24.feb Kopervik Kopervik PK
ny 118 Daniel Berge, Jørpeland PK 505 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 118 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK 505 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 118 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 505 ny 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+286 118 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 505 +2 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 118 Lars Sivert Håheim, Hafrsfjord PK 505 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+333 123 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 504 +11 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 123 Bjørn Rømma, Viking PK og RK V60 504 ny 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+248 125 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 503 -5 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 125 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V60 503 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 125 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 503 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+472 128 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 502 +46 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+418 129 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 501 +28 11.feb Skytterhallen Molde PK
+186 129 Stein Meyer, Vestnes PK V50 501 -21 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 129 Andre Lien, Selbu PK 501 ny 17.mar Selbuhallen Selbu PK
-45 129 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 501 -54 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+451 133 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 500 +38 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+317 134 Berner Helland, Marnar PL 499 +5 11.jan Evje Evje PK
ny 134 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 499 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+284 136 Andreas Kiltvik, Selbu PK 498 -2 21.apr Selbuhallen Selbu PK
+433 136 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 498 +31 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 138 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK V50 496 ny 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 138 Jostein Eiken, Ørsta/Volda PK 496 ny 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 138 Dag Rune Rømma, Storm SS V50 496 ny 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+42 138 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 496 -45 17.mar Selbuhallen Selbu PK
+455 142 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 494 +37 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 142 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK 494 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+403 144 Stian Fossan, Steinkjer PK 493 +20 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+621 145 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 492 +140 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 146 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 491 ny 25.mar Trondheim Trondhjems PK
ny 147 Anders Bruaset, Vestnes PK 490 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+195 148 Jan Erik Loe, Vestnes PK 489 -28 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+602 149 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 488 +124 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+513 149 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 488 +57 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 151 Babak Shafizadeh, Kopervik PK 487 ny 24.feb Kopervik Kopervik PK
+453 152 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 484 +30 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+329 153 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 482 -7 11.feb Skytterhallen Molde PK
ny 153 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 482 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+199 155 Arne Johan Ervik, Ørland PK 481 -33 1.feb Brekstad Ørland PK
ny 155 Jon Skrondal, Rindal SS V60 481 ny 21.feb Rindal Rindal SS
ny 157 Hans Martin Langø, Trondhjems PK 479 ny 25.mar Trondheim Trondhjems PK
+537 157 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 479 +65 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 157 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 479 ny 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 160 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK 478 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+449 160 Arne Thomas Wiik, Vigra og Valderøy PK 478 +27 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 162 Marius Strøm, Sitter IL PK Menn Jr 477 ny 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+439 163 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 476 +21 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 164 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 473 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 164 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 473 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 164 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 473 ny 25.mar Trondheim Trondhjems PK
+527 164 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 473 +58 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+426 168 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 472 +14 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+375 168 Muhsin Candir, Kirkenes PK 472 -2 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+275 170 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 471 -24 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 171 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 470 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+460 171 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv 470 +27 4.apr Bråstein Sandnes PK
ny 171 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 470 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+512 174 Helmi Solhaug, Lillestrøm OP Kv V50 469 +52 30.apr Ekeberg OKTS
+390 175 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 467 -1 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 176 Magne Tjugen, Ørland PK 466 ny 15.mai Sankthansholet Ørland PK
ny 176 Reinert Hansen, Kopervik PK 466 ny 24.feb Kopervik Kopervik PK
ny 178 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 465 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
+218 178 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 465 -39 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+367 180 Idar Moe, Rindal SS V60 462 -11 21.feb Rindal Rindal SS
+313 180 Jarle Hustoft Gausdal, Steinkjer PK 462 -23 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 182 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 457 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 183 Adrian Hylland, Vigra og Valderøy PK 456 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 183 Robert Ilievski, Greipstad PK 456 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 183 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 456 ny 3.mai Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
ny 183 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 456 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+244 187 Gøran Roland, Vestnes PK 455 -43 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+288 188 Anders Næss, Molde PK 454 -36 11.feb Skytterhallen Molde PK
ny 188 John Magne Berg, Skudenes PK 454 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 190 Dominik Szeremet, Sandnes PK 453 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
ny 191 Bendik Aanundsen, Kr.sand Garnison PK 452 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 192 Anders Øyvind Urke-sætre, Vigra og Valderøy PK 451 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 193 Leif Røkke, Steinkjer PK V70 449 ny 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+495 194 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 448 +32 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+488 195 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK 446 +27 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 196 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 445 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 197 Jan Romslo, Skudenes PK 444 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 198 Sun Bore, Time PK Kv 443 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 199 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK 441 ny 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+359 199 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 441 -29 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 199 Per Olav Halse, Kristiansund PK 441 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+494 202 Bård Anders Hagenes, Hjørungavåg PK 438 +26 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+597 202 Wieslaw Maciak, Molde PK V50 438 +138 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 204 Espen Fiskum, Trondhjems PK 437 ny 22.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 205 Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK 434 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+359 206 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 433 -35 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 206 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK 433 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+420 208 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 430 -15 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 208 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 430 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 210 Kristoffer Rogne Håseth, Vestnes PK 429 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 211 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 428 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 212 Terje Borch, Kirkenes PK V50 427 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 213 Olav Sæther, Kristiansund PK V70 426 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 213 Kim Vater, Haugesund PK V60 426 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 215 Ansgar Aslaksen, Tana-Nesseby PK V50 424 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+294 216 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 422 -59 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+517 216 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv 422 +40 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 218 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 419 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 219 Stig Rune Rostad, Time PK 418 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 220 Geir Tånes, Greipstad PK V60 415 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 221 Richard Berge, Kirkenes PK 414 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 222 Daniel Sæter, Molde PK 408 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+451 223 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V50 407 -16 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 224 Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK 404 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 225 Steffen Smoge Storealme, Hjørungavåg PK 403 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+523 226 Kenneth Tafjord, Vestnes PK 400 +34 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 227 Jochen Lauw, Kristiansand PK 399 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 228 Morten Holland, Enebakk PK 392 ny 3.mai Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
ny 229 Annie Tokerud, Greipstad PK Kv 387 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 230 Frank Stanley Aanensen, Greipstad PK V50 386 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+514 231 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 385 +13 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 232 Jonny Ree, Greipstad PK 384 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 233 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 383 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 234 Kenneth Swan, Kristiansund PK 378 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+430 235 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 377 -52 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 236 Christoforos Schuff, Greipstad PK 372 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+373 236 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 372 -79 21.feb Rindal Rindal SS
ny 238 Øystein Sporsheim, Molde PK 371 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+508 239 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 365 -3 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 239 Ketil Strand Andersen, Kristiansund PK V60 365 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 241 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK 360 ny 24.feb Kopervik Kopervik PK
ny 242 John Arne Almedal, Greipstad PK 356 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 243 Andrine Mogstad, Vestnes PK Kv Jr 354 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 244 Geir Storholt, Greipstad PK V60 352 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+457 245 Dag Lergrovik, Ålesund PK V50 341 -65 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 245 Kjell Helge Kulsli Balgård, Steinkjer PK 341 ny 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 247 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 339 ny 1.feb Brekstad Ørland PK
+477 247 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 339 -53 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+508 249 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 338 -23 4.apr Bråstein Sandnes PK
ny 250 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 337 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 251 John Birger Våge, Ørsta/Volda PK 319 ny 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+517 252 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK 318 -33 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+513 253 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 317 -35 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 254 Jennifer Isabell Land Pedersen, Kr.sand Garnison PK Kv 313 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 255 Preben Andre Eikrem, Ørsta/Volda PK 307 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 256 Tonny Bugge, Molde PK 303 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+512 257 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 302 -49 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 258 Stefanie Charlotte Land Pedersen, Kr.sand Garnison PK 301 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+561 259 Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK Menn Jr 288 +107 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 260 Daniel Smoge, Hjørungavåg PK 287 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 261 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 286 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+510 262 Thor Morten Grøtan, Steinkjer PK 283 -65 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+521 263 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 277 -51 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 264 Odd Arild Hungnes, Vestnes PK 228 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+539 265 Steinar Paulsen, Asker SK V60 213 -83 6.mar Ekeberg Oslo PK
ny 266 Espen Buås, Kr.sand Garnison PK 211 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+318 267 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 165 -296 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 268 Sara Wold Olsen, Vestnes PK Kv U16 163 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 269 Kristian Smoge, Hjørungavåg PK 136 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK