Alle på topp: VM Fin   2021 Klasse: A B C oppdatert 26.oktober 2021
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 353 skyttere ( -161 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 581 -9 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+7 2 Jørn Olsen, Narvik PK 576 +2 23.okt Narvik Narvik PK
+23 2 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 576 +10 29.jul   Maridalen OKTS
+1 2 Lasse Hovd, Bærum PK 576 -6 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-3 5 Ingar Woll, Bærum PK 575 -8 29.jul Maridalen OKTS
-2 6 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 574 -5 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-2 7 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 573 -4 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+14 8 Morgan Bunes, Bærum PK 571 +4 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+25 9 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 570 +8 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+2 10 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Bærum PK 569 -2 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 11 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 568 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 12 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   567 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+22 12 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 567 +5 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+33 12 Kenneth Johnsen, Narvik PK 567 +7 23.okt Narvik Narvik PK
+52 12 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 567 +14 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+9 16 Roar Haugan, Støren SSK 566   - 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+75 16 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 566 +20 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-7 16 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   566 -8 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+30 19 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 565 +6 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-8 20 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 564 -7 1.aug Brevik Porsgrunn PK
-12 20 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK   564 -11 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-9 20 Håvard Hoff, Ørland SS 564 -9 12.sep Sankthansholet Ørland SS
+10 20 Eirik Djønne, Odda PK 564 +1 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 24 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 563 ny 16.jun   Skjerve NOP/Voss
+57 24 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS 563 +14 28.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+34 24 Erik Eknes, Numedal SSK Menn Jr 563 +8 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+7 27 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 562   - 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+57 27 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 562 +14 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
-10 27 Ole-Harald Aas, Bærum PK 562 -8 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+18 27 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK   562 +2 1.aug   Brevik Porsgrunn PK
+64 27 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 562 +16 13.jun Blikshavn Kopervik PK
-2 32 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 561 -2 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-21 33 Runar Magnussen, Sola PK   560 -11 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 33 Frank Lien, Ringerike PK V55 560 ny 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
-21 33 Peder Sperstad, Bærum PK V55 560 -11 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+44 33 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK   560 +9 23.okt   Narvik Narvik PK
+291 33 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 560 +78 23.okt Narvik Narvik PK
+26 38 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 559 +6 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-16 38 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 559 -8 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 40 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK V55 558 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+41 40 Terje Storholt, Oslo PK V65 558 +9 1.aug Brevik Porsgrunn PK
+58 40 Thomas Johansen, Narvik PK   558 +13 23.okt   Narvik Narvik PK
+48 43 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 557 +11 23.okt Narvik Narvik PK
+41 43 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn Jr 557 +9 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 45 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 556 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
-28 45 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V55 556 -14 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-3 45 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 556 -5 28.aug Åres skytesenter Farris SS - Larvik
ny 48 Morten Antonsen, Ørland SS   555 ny 12.sep   Sankthansholet Ørland SS
-14 48 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 555 -7 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 48 Lars Petter Mostad, Oslo PK 555 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+10 51 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 554   - 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+3 51 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 554 -3 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+115 51 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 554 +24 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
-29 54 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   553 -13 15.jul   Tromsdal skytebane Verdal SSL
-21 55 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 552 -10 1.aug Brevik Porsgrunn PK
ny 55 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 552 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+3 55 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 552 -3 1.jun   Prestegardsskogen Stord PK
ny 58 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 551 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 59 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 550 ny 16.jun Skjerve NOP/Voss
+82 59 Tor Olav Sande, Florø PK   550 +14 8.aug   Digreneset Florø PK
ny 59 Roger Feed, Horten O. PK 550 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 59 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 550 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
-52 59 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK   550 -26 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+112 64 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 549 +22 10.okt Buran Trondhjems PK
-7 64 Viggo Olden, Ørland SS 549 -7 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 64 Glenn Bjorheim, Hå PK   549 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
+10 67 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 548 -3 5.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-25 67 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 548 -13 2.okt Myhrespiten Hokksund PK
-25 67 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   548 -13 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+12 67 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 548 -2 2.okt Myhrespiten Hokksund PK
+33 71 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 547 +3 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 71 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V65 547 ny 12.sep   Svartemyr NOP/Vatne
ny 71 Arnstein Liberg, Frosta SSL 547 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 71 Bjørnar Vestnes, Farris SS - Larvik V55 547 ny 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
ny 75 Kjell Rune Hammersland, Sandnes PK   546 ny 18.sep   Åres skytesenter Farris SS - larvik
+9 75 Tore Stensby, Løiten SS V55 546 -2 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+91 77 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 545 +16 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+143 77 Petter Berg, Aron SK Drammen   545 +28 17.okt   Aronsløkka Aron SK Drammen
-51 79 Espen Magnussen, Sola PK 544 -20 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 79 Rolf Hindal, Haugesund PK 544 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+159 79 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 544 +31 15.jul   Tromsdal skytebane Verdal SSL
-18 82 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 543 -10 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 82 Evert André Jonassen, Fredrikstad SS 543 ny 28.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
-11 82 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V55 543 -9 23.okt   Narvik Narvik PK
-18 82 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 543 -10 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-56 86 Espen Sivertsen, Kr.sand Garnison PK V55 542 -21 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
+77 86 Morten Støen, Bærum PK V55 542 +11 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+75 88 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 541 +10 13.jun Blikshavn Kopervik PK
-17 88 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 541 -11 28.aug Åres skytesenter Farris SS - Larvik
+10 88 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS   541 -4 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 91 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 540 ny 28.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+90 91 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 540 +14 8.sep Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 93 Roald Fuglestad, Hå PK   539 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
-63 93 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 539 -24 1.aug Brevik Porsgrunn PK
ny 95 Jan Hugo Nilsen, Sola PK V55 538 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 95 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 538 ny 23.okt   Stord Stord PK
-61 95 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 538 -24 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+95 95 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 538 +13 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+154 99 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 537 +28 23.okt   Stord Stord PK
+121 99 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 537 +20 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-45 99 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 537 -20 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+30 102 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 536 -2 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 102 Elias Brunsgård Ek, Fredrikstad PK 536 ny 28.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+66 102 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 536 +7 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+74 102 Per Morten Bølstad, Oslo PK V55 536 +9 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 106 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv 535 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+32 106 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 535 -2 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+87 108 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 534 +10 16.okt   Karmøyhallen Kopervik PK
+9 108 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 534 -7 8.aug Digreneset Florø PK
-24 108 Helge Olden, Ørland SS V65 534 -14 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-2 111 Sjur I Børve, Odda PK V55 533 -10 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 111 Stian Flotvik Lauvrak, Grimstad SS 533 ny 26.sep Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
ny 111 Daniel Mo, Aron SK Drammen 533 ny 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+103 111 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 533 +15 27.sep   Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
-3 115 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 532 -10 13.jun Blikshavn Kopervik PK
-27 115 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 532 -15 27.sep Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+14 115 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 532 -7 24.okt   Brevik Porsgrunn PK
+7 115 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 532 -8 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+22 119 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 531 -5 7.jun Åenget pistolbane Mo PK
+57 119 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 531 +4 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+62 119 Erik Stai, Levanger SSL V73 531 +5 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+52 122 Lars Mørk, Bærum PK 530 +2 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+31 122 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 530 -4 18.sep   Vevatne Tysnes SSK
+16 122 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 530 -7 13.jun Blikshavn Kopervik PK
-3 125 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 529 -11 1.jun Prestegardsskogen Stord PK
+82 125 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 529 +8 18.sep   Åres skytesenter Farris SS - larvik
-54 125 John Lothe, Haugesund PK 529 -23 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 125 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK V55 529 ny 28.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 125 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK   529 ny 28.aug   Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 130 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 528 ny 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 131 Odd Bjorheim, Hå PK V65 527 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
-60 131 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 527 -25 8.sep   Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 133 Frank Henning Lillebuen, Bergen PK 526 ny 18.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 133 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 526 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
-72 133 Åge Ånensen, Stord PK   526 -28 23.okt   Stord Stord PK
ny 133 Thorfinn Aksel Larsos, Sandnessjøen PK V55 526 ny 8.sep Sagbakken Pistolbane Mo PK
+39 137 Arne Richard Rishaug, Mo PK 525 -2 7.jun Åenget pistolbane Mo PK
ny 137 Arne Landsverk, Marnar PL   525 ny 26.sep   Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
+87 137 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V55 525 +9 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
-18 140 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 523 -17 24.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 140 Peter Hirth, Nedre Eiker PK V73 523 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-31 140 Roy Mørenskog-Baumann, Kr.sand Garnison PK V55 523 -20 26.sep Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
ny 140 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 523 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+16 144 Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK V55 522 -10 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+58 144 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK V55 522   - 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+106 144 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 522 +12 8.aug Digreneset Florø PK
-22 144 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen   522 -18 17.okt   Aronsløkka Aron SK Drammen
+9 144 Göran Anders Martin, OKTS 522 -12 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 149 Lars Morgan Karlsen, Bodø SSK 521 ny 27.sep Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
-59 150 Arild Inge Wollan, Støren SSK   520 -26 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+52 150 Arvid Lande, Stord PK V73 520 -2 23.okt Stord Stord PK
ny 150 Odd Rune Flateland, Vennesla PK 520 ny 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 150 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS   520 ny 28.aug   Regimentsmyra Fredrikstad SS
+40 150 Kåre Angvik, Horten O. PK V65 520 -5 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 155 David Berge, Hafrsfjord PK 519 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+83 155 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 519 +6 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 155 Øyvind Nåsen, NOP/Voss 519 ny 16.jun Skjerve NOP/Voss
ny 158 George Eristavi, Aron SK Drammen 518 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 158 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 518 ny 12.sep   Sankthansholet Ørland SS
+120 160 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V65 517 +18 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 160 Frode Naustvik, Stavanger PK 517 ny 12.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 160 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 517 ny 18.sep   Vevatne Tysnes SSK
+82 160 Sveinung Kolskår, Stord PK 517 +5 1.jun Prestegardsskogen Stord PK
ny 160 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 517 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+35 160 Christian Pøhl Holm Haagensen, Oslo Vestre SS   517 -7 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 160 Tore Eggen, Verdal SSL 517 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+241 167 Endre Holmen, Nedre Eiker PK 516 +76 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+139 167 Geir Atle Bruvik, Florø PK   516 +26 8.aug   Digreneset Florø PK
+1 167 Sture Schølin, Bodø SSK V65 516 -13 27.sep Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
ny 167 Daniel Hagenes, Åsane PK 516 ny 18.sep Vevatne Tysnes SSK
+14 167 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 516 -10 1.aug   Brevik Porsgrunn PK
+143 172 Ulf-Kristian Svensson, Bærum PK V73 515 +28 28.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 172 Stefano Ciccarelli, Oslo Vestre SS V55 515 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 174 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK   513 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 174 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 513 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
-26 174 Espen Christoffer Haaland, Birkenes & Lillesand SSL 513 -22 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
+103 174 Trond Tanke, Tromsø PK V55 513 +12 23.okt   Narvik Narvik PK
+56 174 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 513 -2 23.okt Stord Stord PK
ny 174 Grim Sæterbø, Bæverdalen PK 513 ny 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-89 180 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V55 512 -34 8.aug   Digreneset Florø PK
ny 180 Atle Tveit, Grimstad SS 512 ny 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
+109 180 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U16 512 +16 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+44 180 Roy Blokhus, Mo PK V55 512 -4 8.sep   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-156 184 Johnny Jenssen, Mo PK 511 -53 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+49 184 Inger Skjold Bratli, Bærum PK Kv V55 511 -3 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 186 Johanne Nilsen, Sola PK Kv U16 510 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+28 186 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 510 -8 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+7 188 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V73 509 -15 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+23 188 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 509 -10 8.sep   Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 190 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL V55 508 ny 26.sep Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
+208 190 Per Anders Knive, Hokksund PK 508 +59 2.okt Myhrespiten Hokksund PK
ny 190 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 508 ny 29.jun   Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 190 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 508 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+199 194 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 507 +55 10.okt Buran Trondhjems PK
+72 195 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 506 +1 23.okt   Narvik Narvik PK
ny 195 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 506 ny 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
+35 195 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 506 -9 16.okt Karmøyhallen Kopervik PK
+22 198 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 504 -13 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
+151 199 Tore Sørensen, Narvik PK 503 +29 23.okt Narvik Narvik PK
-39 199 Sun Bore, Sola PK SH 1 503 -29 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 201 Tore Myhre, Verdal SSL   502 ny 15.jul   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 201 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 502 ny 28.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
-20 201 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V65 502 -24 23.okt Stord Stord PK
ny 201 Geir Eriksen, Vennesla PK V55 502 ny 15.aug   Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
+166 205 Bård Ivar Bru, Stord PK 501 +35 23.okt Stord Stord PK
ny 206 Thomas Eide Fjellving, Haugesund PK 500 ny 16.okt Karmøyhallen Kopervik PK
+186 207 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv 499 +47 10.okt   Buran Trondhjems PK
ny 207 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 499 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+287 207 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv Jr 499 +190 23.okt Narvik Narvik PK
+134 210 Arnt Børtveit, Stord PK V73 498 +22 1.jun   Prestegardsskogen Stord PK
+38 210 Richard Aaserud, Ringerike PK 498 -13 2.okt Myhrespiten Hokksund PK
+68 212 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 497 -2 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 212 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 497 ny 28.aug   Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 214 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 496 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 215 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V55 495 ny 12.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 216 Gunnar Nielsen, Ringerike PK   494 ny 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
ny 216 Imre Hozbor, Aron SK Drammen 494 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 218 Ove Himle, NOP/Voss V55 493 ny 16.jun Skjerve NOP/Voss
ny 218 Reidar Gjerdsjø, Aron SK Drammen   493 ny 30.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 220 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V55 492 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+4 220 Martin Rushfeldt Sævrøy-Krüger, Mo PK 492 -24 7.jun Åenget pistolbane Mo PK
+118 220 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 492 +14 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
+72 220 Ole Georg Christensen, Birkenes & Lillesand SSL V55 492 -3 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 224 Arild Waage, Oslo SS V55 491 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 225 Dag Tore Fosli, Narvik PK   490 ny 23.okt   Narvik Narvik PK
ny 225 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 490 ny 10.okt Buran Trondhjems PK
+15 227 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 489 -23 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+210 227 Joakim Paatur Hauge, Birkenes & Lillesand SSL   489 +78 15.aug   Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
-95 227 Rune Finstad, OKTS V55 489 -49 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 230 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 488 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+168 230 Jostein Sandvik, Birkenes & Lillesand SSL   488 +39 15.aug   Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
+24 232 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 487 -21 14.jun Maridalen OKTS
-2 232 Bjørn Solheim, OKTS V55 487 -28 14.jun Maridalen OKTS
+16 234 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V65 486 -24 23.okt   Narvik Narvik PK
+8 234 Camilla Elizabeth Dahlin, Akademisk SL Kv 486 -26 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+204 236 Anders Marthinsen, Oslo PK V55 485 +75 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 236 Bharat Naresh Mehmi, Aron SK Drammen   485 ny 17.okt   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 238 Henrik Fosslien, Aron SK Drammen 484 ny 5.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 239 Elida Elisabeth Schmid, Sola PK Kv U14 482 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
+37 240 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V55 480 -21 29.jun   Jonsvatnet Trondhjems PK
+121 240 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 480 +11 23.okt Narvik Narvik PK
ny 240 Steffen Handeland Fossli, Tysnes SSK 480 ny 18.sep Vevatne Tysnes SSK
+66 240 Terje Vikøren, Tysnes SSK   480 -10 18.sep   Vevatne Tysnes SSK
ny 244 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V55 479 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
+25 244 Roar Øverland, Greipstad PK V55 479 -25 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 244 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   479 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 244 Jan Olaf Sandvik, Kongsberg PK V55 479 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+72 248 Trond Hellesvik, Bodø SSK 478 -6 27.sep Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
ny 248 Marit Borgersen, Aron SK Drammen Kv V55 478 ny 5.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
+74 250 Heine Gulliksen, Stord PK V73 477 -5 1.jun Prestegardsskogen Stord PK
ny 251 Randi Margrete Strøm, Orkla PK Kv 476 ny 10.okt Buran Trondhjems PK
ny 252 Siri Larson, Aron SK Drammen Kv 474 ny 5.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
-62 252 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 474 -51 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 252 Fredrik Johan Moen Ingebrigtsen, Ørland SS 474 ny 12.sep Sankthansholet Ørland SS
+45 252 Knut-Børge Bentsen, Narvik PK   474 -20 23.okt   Narvik Narvik PK
+94 252 Dagfinn Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 474 -1 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 257 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 472 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 258 Ayush Somani, Tromsø PK   471 ny 23.okt   Narvik Narvik PK
ny 259 Jonny Olsen, Aron SK Drammen 470 ny 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 260 Bodil Renate Tørresdal, Sola PK Kv 469 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 260 Kari Johanne Andersen, Ringerike PK Kv 469 ny 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
+128 260 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 469 +14 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 263 Jan Erik Farevaag, Kr.sand Garnison PK V65 468 ny 26.sep Kristiansand pistolbane Kr.sand Garnison PK
+124 264 Morten Strømme, Grimstad SS   465 +10 15.aug   Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 265 Sven Dörries, Vennesla PK 464 ny 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
+69 266 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 463 -16 1.jun Prestegardsskogen Stord PK
ny 266 Jan Petter Wiger, Hokksund PK V65 463 ny 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
ny 268 Andreas Rokne, NOP/Voss 461 ny 16.jun Skjerve NOP/Voss
ny 269 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 460 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 270 Mats Gustavsen, Kopervik PK   457 ny 13.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 270 Kjetil Risåsen, Bærum PK 457 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+148 270 Patrik Ingemar Löfström, Aron SK Drammen 457 +24 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+185 270 Ronnie Borgen, Tysnes SSK   457 +59 18.sep   Vevatne Tysnes SSK
ny 274 Øivind Grydeland, Bærum PK 456 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+109 274 Jørund Skaali, Skånland PK V65 456 -3 23.okt Narvik Narvik PK
+72 274 Patrick Brose, Mo PK   456 -19 7.jun   Åenget pistolbane Mo PK
ny 277 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V55 455 ny 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
+124 277 Villu Sepman, Bærum PK 455 +8 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 279 Leif Erik Fosse, Birkenes & Lillesand SSL   454 ny 15.aug   Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 280 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 453 ny 29.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 280 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 453 ny 28.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 282 Rolf Johansen, Birkenes & Lillesand SSL V73 451 ny 15.aug   Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
+150 283 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V55 449 +32 23.okt Narvik Narvik PK
ny 284 Vidar Tjore, NOP-Bergen 448 ny 18.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 285 Rune Dalsøren, Askvoll PK   445 ny 8.aug   Digreneset Florø PK
ny 286 Stefan Milde Fjeldsbø, Høyanger PK 444 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 287 Jan Magne Snildal, Florø PK V55 441 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 288 Thomas Michael Strøm, Sola PK   440 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+143 289 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK V55 439 +18 18.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 290 Stian Hebjerk, Oslo Vestre SS 436 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 290 Jens Elias Ek, Fredrikstad PK V55 436 ny 28.aug   Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 290 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 436 ny 14.jun Maridalen OKTS
ny 293 Espen Normann, Verdal SSL 434 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 294 Roger Kalliainen, Kirkenes PK   430 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+129 295 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 421 -7 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
ny 295 Terje Raknestangen, Oslo SS 421 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+59 297 Peter Bergheim, Sandane PK V55 416 -55 8.aug   Digreneset Florø PK
ny 298 Torfinn Kirkerud, Aron SK Drammen V55 415 ny 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 299 Robert Støle, Tysnes SSK 412 ny 18.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 300 Kristian Røyne, Aron SK Drammen   409 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 301 Olav Hilmar Wikan, Trondhjems PK 408 ny 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 302 Bjørn Kåre Kaldestad, Birkenes & Lillesand SSL V65 404 ny 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 303 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 403 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+123 304 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V65 402 -23 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 304 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 402 ny 15.jul Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 306 Egil Roland, Porsgrunn PK V55 401 ny 1.aug   Brevik Porsgrunn PK
ny 307 Geir Ove Oen, Stord PK 397 ny 23.okt Stord Stord PK
ny 308 Brit Helen Rørvig Torkildsen, NOP/Vatne Kv V55 396 ny 12.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 309 Jan Helmen, Aron SK Drammen V55 395 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 310 Maja Olilly Hansen, Tromsø PK Kv Jr 394 ny 23.okt Narvik Narvik PK
ny 311 Karl Magnus Knævelsrud, Hafrsfjord PK 389 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 311 Hege Bakke, Stavanger PK Kv 389 ny 12.sep   Svartemyr NOP/Vatne
+105 313 Nils Einar Eide, OKTS 387 -46 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+192 314 Aril Røsvik, Tromsø PK V55 383 +163 23.okt Narvik Narvik PK
ny 315 Ingve Tobiassen, Vadsø SSK   382 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 315 Torben Finn Jørgensen, Aron SK Drammen V55 382 ny 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 315 Ravleen Kaur Pandher, Aron SK Drammen Kv 382 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 318 Øystein Ingvald Tharaldsen, Kirkenes PK V65 381 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+133 318 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 381 -19 23.okt Stord Stord PK
ny 320 Jan Henry Halvorsen, Stord PK 380 ny 23.okt Stord Stord PK
ny 321 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 377 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 321 Piotr Pawel Sitek, Førde PK 377 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 323 Erlend Eide Nybø, Høyanger PK 376 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 324 Arild Tollefsen Vik, Kopervik PK   373 ny 16.okt   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 325 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V55 367 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 326 John Åge Helland, Stord PK 363 ny 23.okt Stord Stord PK
ny 327 Bjørn Sigurd Brekmo, Tromsø PK V73 358 ny 23.okt   Narvik Narvik PK
ny 328 Daniel Espelid Pedersen, Aron SK Drammen 356 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 329 Sohaim Aftab Bhatti, Aron SK Drammen 352 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 330 Roar Magne Sæther, Mo PK V55 347 ny 8.sep   Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 330 David Gustafson, Høyanger PK 347 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 332 Nils Hovden, Kopervik PK V73 343 ny 13.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 333 Kent Harald Dalager, Aron SK Drammen   342 ny 30.jun   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 334 Glen Bjørheim, Stavanger PK 336 ny 12.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 335 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 332 ny 16.okt Karmøyhallen Kopervik PK
+170 336 Rikke Jensen Nyheim, Narvik PK Kv 331 +111 23.okt   Narvik Narvik PK
ny 336 Daryosh Parse, Kristiansand PK 331 ny 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 338 Kai Dale Skrede, Høyanger PK 319 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 339 Henrik Solvorn Fjeldsbø, Høyanger PK   318 ny 8.aug   Digreneset Florø PK
ny 340 Steinar Paulsen, Asker SK V65 309 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 341 Karl Even Helland, Stord PK V55 305 ny 23.okt Stord Stord PK
ny 342 Kim André Kellner, Bodø SSK   280 ny 27.sep   Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+145 343 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK Menn Jr 261 -76 23.okt Narvik Narvik PK
ny 343 Sondre Elias Skutlaberg, Kr.sand Garnison PK Menn U14 261 ny 5.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 345 Renate Kalliainen, Kirkenes PK Kv 237 ny 29.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 346 Jessica Louise Justnæs, Birkenes & Lillesand SSL Kv V55 217 ny 15.aug Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 347 Anders Rikenberg, Aron SK Drammen V65 215 ny 5.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 348 Kjell Sandnes, Birkenes & Lillesand SSL   205 ny 15.aug   Flakkeloner Birkenes & Lillesand SSL
ny 349 Kjellbjørn Fossheim, Høyanger PK 203 ny 8.aug Digreneset Florø PK
+116 350 Harald Setsaas, Selbu PK V65 185 -201 29.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 351 Lucas Dale Sandvik, Bjørnafjorden SSK Menn U14 179 ny 18.sep   Vevatne Tysnes SSK
ny 352 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn Jr 119 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 353 Alan Aga, Aron SK Drammen 98 ny 30.jun Aronsløkka Aron SK Drammen