Alle på topp: Storluft   2021 Klasse: A B C oppdatert 25.september 2021
krav 392 384 368 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 40 skudd på Luftsprintskive på 50 min 65 skyttere ( +65 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
+1 1 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 400 +2 7.aug Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 400 +1 5.jul Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 1 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK   400 ny 1.aug Uapp Stavanger Stavanger PK
+8 1 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 400 +6 28.aug Uapp Terningmoen FSU Pistol
ny 1 Ingar Woll, Bærum PK 400 ny 25.aug Uapp Alfhallen Kisen MSL
ny 6 Roy Ingar Dahl, Horten O. PK V55 398 ny 22.jun Uapp Horten Horten O. PK
ny 6 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 398 ny 17.jul Uapp Kuleisen Haugesund PK
+43 8 Aleksander Tømmerås, Trondheim SS Menn U12 396 +22 3.feb Uapp Kattem Trondheim SS
+15 9 Victoria Sandvik Andersen, Trondheim SS Kv U12 395 +9 3.feb Uapp Kattem Trondheim SS
ny 10 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 394 ny 22.jul Uapp Kuleisen Haugesund PK
ny 11 Roger Feed, Horten O. PK 393 ny 14.mar Uapp Horten Horten O. PK
ny 11 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   393 ny 2.feb Uapp Muségata 57 Hafrsfjord PK
ny 11 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V55 393 ny 26.mai Uapp Kuleisen Haugesund PK
-4 14 Frank Lien, Ringerike PK V55 392   - 26.jan Uapp Hønefoss Ringerike PK
ny 14 Jostein Randen Hermansen, Haugesund PK   392 ny 8.sep Uapp Kuleisen Haugesund PK
-9 16 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 391 -4 11.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 16 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 391 ny 21.jun Uapp Kuleisen Haugesund PK
-4 18 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U16 390 +2 26.mar Uapp Haslum Bærum PK
+6 18 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V65 390 +4 10.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
+7 20 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 389 +4 14.jun Uapp Kuleisen Haugesund PK
ny 21 Christina Johanne Grosberghaugen, Horten O. PK Kv U12 388 ny 9.mai Uapp Horten Horten O. PK
ny 22 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 387 ny 2.mar Uapp VillaCostaPenga Tromsø PK
+34 23 Jostein Ljøkelsøy Hoel, Trondheim SS Menn U12 386 +17 21.apr Uapp Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 24 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 385 ny 15.jul Uapp Kuleisen Haugesund PK
+32 25 Kåre Angvik, Horten O. PK V65 384 +15 10.mai Uapp Horten Horten O. PK
ny 26 Eirik Djønne, Odda PK 383 ny 27.jan Uapp Odda Odda PK
ny 27 Svanhild Storstein, Haugesund PK Kv V55 382 ny 24.mai Uapp Kuleisen Haugesund PK
-14 28 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 381 -7 8.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 28 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 381 ny 3.mar Uapp Levangerhallen Levanger SSL
ny 28 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 381 ny 27.jan Uapp Odda Odda PK
+37 31 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK Kv V65 379 +21 12.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 32 Bjørn Arild Hansen, Horten O. PK 377 ny 15.mar Uapp Horten Horten O. PK
ny 32 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK   377 ny 15.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 34 Erik Stai, Levanger SSL V73 376 ny 3.mar Uapp Levangerhallen Levanger SSL
ny 35 Sjur I Børve, Odda PK V55 375 ny 27.jan Uapp Odda Odda PK
ny 36 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U12 374 ny 31.mai Uapp Kuleisen Haugesund PK
ny 36 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 374 ny 3.mar Uapp Levangerhallen Levanger SSL
+16 36 Audun Denneche Loftsgaard, Bærum PK V55 374 +1 8.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
+17 39 Anne Gundersen, Bærum PK Kv V65 372 +2 10.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 40 Thomas Grosberghaugen, Horten O. PK 370 ny 12.mar Uapp Horten Horten O. PK
-9 40 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Menn U16 370 -12 15.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
+32 40 Loui Christian Kirchhofer Fernander Smit, Bærum PK Menn U12 370 +29 8.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 43 Magne Støvern, Horten O. PK V55 369 ny 12.mar Uapp Horten Horten O. PK
+21 43 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Kv U16 369 +6 8.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
+26 45 Per-Henning Almvang, Bærum PK   366 +22 11.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 45 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V73 366 ny 10.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 47 Jan Otto Andersen, Horten O. PK V73 365 ny 5.apr Uapp Horten Horten O. PK
ny 48 Adrian Li-Staahl, Trondheim SS Menn U12 363 ny 21.apr Uapp Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 49 Ivar Smit, Bærum PK 361 ny 15.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 50 Adrian Sørensen-Mjøen, Trondheim SS Menn U12 360 ny 21.apr Uapp Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 51 Frank Johan Martin Løvdal, Verdal SSL V65 356 ny 3.feb Uapp Levangerhallen Levanger SSL
ny 51 Lars Inge Aga, Odda PK V65 356 ny 27.jan Uapp Odda Odda PK
ny 53 Adrian Hopmo, Trondheim SS Menn U12 355 ny 21.apr Uapp Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 53 Roger Stavland, Haugesund PK   355 ny 11.jul Uapp Kuleisen Haugesund PK
ny 55 Bernt Johannes Aglen, Levanger SSL V73 350 ny 3.feb Uapp Levangerhallen Levanger SSL
ny 56 Christer Rene Nordanger, Odda PK 342 ny 27.jan Uapp Odda Odda PK
ny 57 Kristian Hopmo, Trondheim SS Menn U12 340 ny 21.apr Uapp Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 58 Theis Fredriksen, Horten O. PK Menn Jr 319 ny 18.mai Uapp Horten Horten O. PK
ny 59 Bjørn Oscar Thorsen, Haugesund PK 317 ny 4.aug Uapp Kuleisen Haugesund PK
+14 59 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK Menn U16 317 -21 11.mar Uapp Kolsås Luftbane Bærum PK
ny 61 Kåre Peder Bogø, Verdal SSL V55 299 ny 3.mar Uapp Levangerhallen Levanger SSL
ny 62 Ariel Yvonne Håvik, Haugesund PK Kv Jr 296 ny 11.jul Uapp Kuleisen Haugesund PK
ny 63 Iselin Lorentsen, Verdal SSL Kv 284 ny 3.mar Uapp Levangerhallen Levanger SSL
ny 64 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 278 ny 3.mar Uapp Levangerhallen Levanger SSL
ny 65 Kenneth A. Bogø, Verdal SSL 275 ny 3.mar Uapp Levangerhallen Levanger SSL