Alle på topp: Std   2021 Klasse: A B C oppdatert 31.juli 2021
krav 550 520 480 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre, 565 Gunn Heidi Haugen 140 skyttere ( -425 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
+68 1 Lars Petter Mostad, Oslo PK 552 +26 21.jun Maridalen OKTS
+18 2 Johnny Jenssen, Mo PK 550 +3 21.jun Åenget pistolbane Mo PK
-1 3 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK   548 -13 10.jul E-Cup Tallinn Estonian SSF
+13 4 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 544 -4 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 5 Gisle Enge, Odda PK 543 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 6 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 541 ny 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+62 7 John Lothe, Haugesund PK 539 +13 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+9 7 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 539 -10 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+27 9 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   538 -1 3.jun   Tromsdal skytebane Verdal SSL
+23 10 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 537 -3 30.jun Skjerve NOP/Voss
ny 11 Glenn Bjorheim, Hå PK 532 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+8 12 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 531 -16 21.jun   Maridalen OKTS
-4 13 Ingar Woll, Bærum PK 529 -25 21.jun Maridalen OKTS
+25 14 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 527 -11 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+128 15 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK   526 +19 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+16 16 Eirik Djønne, Odda PK 524 -17 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+78 17 Petter Berg, Aron SK Drammen 520 +1 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+56 18 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 518 -7 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
+131 19 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 517 +11 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+179 20 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 514 +21 22.jun Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+175 20 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 514 +19 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
+77 22 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 513 -5 10.jun Vevatne Tysnes SSK
+193 22 Arne Richard Rishaug, Mo PK 513 +24 21.jun Åenget pistolbane Mo PK
ny 24 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn Jr 511 ny 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
+282 25 Bjørn Solheim, OKTS V55 510 +50 21.jun Maridalen OKTS
ny 26 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 508 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 26 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss   508 ny 30.jun   Skjerve NOP/Voss
+110 28 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 507 -2 29.apr Kuleisen Haugesund PK
+39 29 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 506 -21 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+179 30 Jo Geir Lint, Haugesund PK   504 +13 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
+99 30 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 504 -7 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+135 32 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 503   - 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 32 Åge Ånensen, Stord PK   503 ny 18.mai   Stord Stord PK
+109 34 Roy Blokhus, Mo PK V55 501 -6 21.jun Åenget pistolbane Mo PK
ny 34 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 501 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
+97 36 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 500 -10 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+107 36 Roald Fuglestad, Hå PK 500 -7 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+119 38 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 499 -6 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 39 Håvard Bjørkedal, OKTS   498 ny 21.jun   Maridalen OKTS
+72 40 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 497 -17 22.jun Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+158 41 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 496 +3 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
+165 42 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 495 +3 18.mai   Stord Stord PK
ny 43 Torstein Vikan, Verdal SSL 494 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
+177 44 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 493 +5 10.jun Vevatne Tysnes SSK
+77 45 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 492 -20 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 46 Tore Myhre, Verdal SSL 490 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
+22 47 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 489 -37 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+173 48 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 488   - 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
+160 49 Gunnar Lier, Oslo FS V55 487 -4 21.jun Maridalen OKTS
+63 49 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 487 -27 29.apr Kuleisen Haugesund PK
+53 51 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 485 -31 10.jun   Vevatne Tysnes SSK
+164 51 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 485 -4 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
+298 53 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 484 +40 21.jun Maridalen OKTS
+254 53 Erik Stai, Levanger SSL V73 484 +24 3.jun   Tromsdal skytebane Verdal SSL
+37 55 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 483 -38 22.jun Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+23 56 Göran Anders Martin, OKTS 482 -42 21.jun Maridalen OKTS
+50 57 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V65 481 -34 30.jun   Skjerve NOP/Voss
+142 57 Arvid Lande, Stord PK V73 481 -12 18.mai Stord Stord PK
ny 59 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 476 ny 21.jun Åenget pistolbane Mo PK
ny 60 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 475 ny 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
+226 61 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 474 +8 10.jun Vevatne Tysnes SSK
+260 62 Øivind Ruud, OKTS V55 470 +16 21.jun Maridalen OKTS
+70 63 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V55 469 -41 3.jun   Tromsdal skytebane Verdal SSL
+335 63 Kristoffer Rongen, NOP/Voss 469 +44 30.jun Skjerve NOP/Voss
+150 65 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 468 -21 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 65 Ole Morten Langeland, Haugesund PK   468 ny 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 67 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 466 ny 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 68 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 464 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+98 69 Sjur I Børve, Odda PK V55 462 -41 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 70 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V55 461 ny 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 71 Gjermund Nåsen, NOP/Voss 460 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
+51 71 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 460 -52 21.jun   Åenget pistolbane Mo PK
+124 71 Arne Horneland, Haugesund PK 460 -35 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 74 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 458 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 74 Kato Tuveng, Aron SK Drammen   458 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
+272 76 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 457 +12 22.jun Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
ny 77 Martin Rushfeldt Sævrøy-Krüger, Mo PK 456 ny 21.jun Åenget pistolbane Mo PK
ny 78 Elida Elisabeth Schmid, Sola PK Kv U14 454 ny 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 78 Jarle Brunborg, NOP/Voss 454 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
+131 80 Sture Schølin, Bodø SSK V65 453 -37 22.jun Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+172 80 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL   453 -24 21.jun   Maridalen OKTS
ny 82 Daniel Espelid Pedersen, Aron SK Drammen 452 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+348 82 Bård Ivar Bru, Stord PK 452 +40 30.jun Skjerve NOP/Voss
+107 82 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   452 -45 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+367 85 Kim Vater, Haugesund PK V65 449 +55 29.apr Kuleisen Haugesund PK
+74 86 Rolf Høvring, Haugesund PK 448 -56 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 87 Lars Morgan Karlsen, Bodø SSK   446 ny 22.jun   Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+225 88 Ove Himle, NOP/Voss V55 445 -12 30.jun Skjerve NOP/Voss
ny 89 Imre Hozbor, Aron SK Drammen 440 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 90 Siri Larson, Aron SK Drammen Kv 438 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 91 Espen Haugan, Verdal SSL 437 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 91 Marcin Sobolak, Aron SK Drammen 437 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+273 93 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 436 -4 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
+169 93 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK 436 -38 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+208 95 Stig Aldal, NOP/Voss 431 -31 30.jun Skjerve NOP/Voss
ny 96 Ole-Krister Ullestad, NOP/Voss   428 ny 30.jun   Skjerve NOP/Voss
+145 96 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 428 -53 29.apr Kuleisen Haugesund PK
+233 98 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 425 -25 18.mai Stord Stord PK
ny 99 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 423 ny 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
+393 100 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 419 +58 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+242 100 Frode Johnsen, Haugesund PK 419 -28 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 102 Øyvind Nåsen, NOP/Voss   417 ny 30.jun   Skjerve NOP/Voss
ny 103 Selman Øzsatici, Aron SK Drammen 414 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+306 104 Patrick Brose, Mo PK 413 -7 21.jun Åenget pistolbane Mo PK
ny 105 Jonny Olsen, Aron SK Drammen   411 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 105 Jan Olaf Sandvik, Kongsberg PK V55 411 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 107 Øystein Skogstad, Bodø SSK 410 ny 22.jun Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
ny 108 Arnt Børtveit, Stord PK V73 406 ny 18.mai   Stord Stord PK
ny 109 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK V55 401 ny 10.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 110 Tom André Skigelstrand, Kopervik PK Menn Jr 400 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 110 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 400 ny 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+386 112 Steinar Paulsen, Asker SK V65 397 +45 21.jun Maridalen OKTS
ny 112 Lars-Inge Horvei, NOP/Voss 397 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
ny 114 Øystein Ingvald Tharaldsen, Kirkenes PK V65 392 ny 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+396 115 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 390 +59 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 116 May Kristin Øvrevik, Kopervik PK Kv 382 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+306 117 Björn Erich Mauritz Schulz, Haugesund PK   379 -35 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 118 Thomas Eide Fjellving, Haugesund PK 375 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 119 Mathias Riber Kronstad, NOP/Voss 369 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
+255 120 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 365 -70 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 121 Sila Berika Øzsatici, Aron SK Drammen Kv 352 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 122 Tommy Høviskeland, Tysnes SSK 344 ny 10.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 123 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 341 ny 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+383 124 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 331 -4 29.apr Kuleisen Haugesund PK
+343 125 Anita Øvrebø Grønningen, Haugesund PK Kv 330 -55 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 126 Roger Stavland, Haugesund PK   321 ny 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 127 Nils Hovden, Kopervik PK V73 319 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 128 Mateusz Sobolak, Aron SK Drammen Menn U16 315 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 129 Arild Tollefsen Vik, Kopervik PK   301 ny 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 130 Håvard Høviskeland, Tysnes SSK Menn U16 266 ny 10.jun Vevatne Tysnes SSK
+426 131 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 255 +57 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 132 Rolf Magne Østhus, Verdal SSL   217 ny 3.jun   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 133 Tor Ivar Nielsen, Kirkenes PK V55 203 ny 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 134 Agnar Løbakk, Verdal SSL 201 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 134 Lasse Nilsen, Aron SK Drammen   201 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 136 Ariel Yvonne Håvik, Haugesund PK Kv Jr 188 ny 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 137 Jan Ivar Våge, Haugesund PK 187 ny 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 138 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 185 ny 18.mai   Stord Stord PK
+4 139 Frank Hansen, Bodø SSK V55 157 -350 22.jun Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
ny 140 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn U14 111 ny 29.apr Kuleisen Haugesund PK