Alle på topp: Std   2021 Klasse: A B C oppdatert 26.oktober 2021
krav 550 520 480 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre, 565 Gunn Heidi Haugen 353 skyttere ( -212 )
2020 pl Navn, Klubb klasse Sum 2020 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 568 -2 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+15 2 Jørn Olsen, Narvik PK 560 +12 24.okt Narvik Narvik PK
+104 3 Stian Rustøen, Greipstad PK   553 +38 12.okt   Nodelandshallen Greipstad PK
+65 4 Lars Petter Mostad, Oslo PK 552 +26 21.jun Maridalen OKTS
+15 5 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 550 +3 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
+15 5 Johnny Jenssen, Mo PK   550 +3 21.jun   Åenget pistolbane Mo PK
+26 7 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 549 +9 4.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 8 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 548 -13 10.jul E-Cup Tallinn Estonian SSF
+6 8 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 548 -4 12.sep   Sankthansholet Ørland SS
-4 10 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 547 -11 8.aug Digreneset Florø PK
-1 10 Espen Sivertsen, Kr.sand Garnison PK V55 547 -7 14.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+67 12 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   546 +22 23.aug   Skurve Stavanger PK
+4 13 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 544 -4 29.apr Kuleisen Haugesund PK
+6 14 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 543 -4 12.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 14 Gisle Enge, Odda PK   543 ny 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 16 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 541 ny 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+105 17 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 540 +28 13.sep Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
-2 17 Thomas Johansen, Narvik PK   540 -11 24.okt   Narvik Narvik PK
+50 19 John Lothe, Haugesund PK 539 +13 12.jun Blikshavn Kopervik PK
-3 19 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 539 -10 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+15 21 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   538 -1 3.jun   Tromsdal skytebane Verdal SSL
+11 22 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 537 -3 30.jun Skjerve NOP/Voss
+2 23 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 536 -10 22.okt Brevik Porsgrunn PK
+9 23 Eirik Djønne, Odda PK   536 -5 26.aug   Kuleisen Haugesund PK
-16 25 Ingar Woll, Bærum PK 535 -19 25.okt Maridalen OKTS
+28 26 Kenneth Johnsen, Narvik PK 534 +3 24.okt Narvik Narvik PK
ny 27 Jostein Randen Hermansen, Haugesund PK   532 ny 26.aug   Kuleisen Haugesund PK
ny 27 Glenn Bjorheim, Hå PK 532 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 29 Bjørnar Vestnes, Farris SS - Larvik V55 531 ny 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
+45 29 Tor Olav Sande, Florø PK   531 +6 8.aug   Digreneset Florø PK
-9 29 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 531 -16 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+80 32 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 530 +16 26.aug Kuleisen Haugesund PK
+47 32 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 530 +6 18.sep   Åres skytesenter Farris SS - larvik
+12 32 Peder Sperstad, Bærum PK V55 530 -6 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
-26 35 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 528 -26 22.okt Brevik Porsgrunn PK
+108 35 Tore Myrvold, Brumunddal PK   528 +21 3.okt   Bangshallen Brumunddal PK
+160 35 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 528 +33 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
+1 38 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 527 -11 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+13 38 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK   527 -5 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
-1 40 Håvard Hoff, Ørland SS 526 -12 12.sep Sankthansholet Ørland SS
+103 40 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 526 +19 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+110 40 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 526 +20 26.sep   Brevik Porsgrunn PK
-10 40 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V55 526 -16 24.okt Narvik Narvik PK
-8 44 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 524 -15 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 44 Åge Ånensen, Stord PK   524 ny 10.okt   Stord Stord PK
ny 46 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 523 ny 4.okt Hunstad Bodø SSK
+139 47 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 522 +24 18.sep Ulset Hjørungavåg PK
+126 48 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V65 521 +19 23.okt   Stord Stord PK
+20 48 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 521 -6 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
ny 48 Arne Landsverk, Marnar PL 521 ny 12.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 51 Frank Lien, Ringerike PK V55 520 ny 17.okt   Aronsløkka Aron SK Drammen
+44 51 Petter Berg, Aron SK Drammen 520 +1 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+26 53 Viggo Olden, Ørland SS 519 -5 12.sep Sankthansholet Ørland SS
+245 53 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 519 +55 24.okt   Narvik Narvik PK
+105 55 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 518 +14 8.aug Digreneset Florø PK
+19 55 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 518 -7 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+83 55 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V65 518 +9 23.aug   Skurve Stavanger PK
+92 58 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 517 +11 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+3 59 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 516 -13 12.okt Mjøen Årdal SSL
+20 59 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK   516 -8 24.okt   Narvik Narvik PK
+138 61 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 514 +21 22.jun Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+82 61 Roy Blokhus, Mo PK V55 514 +7 15.sep Sagbakken Pistolbane Mo PK
+22 63 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 513 -10 23.aug   Skurve Stavanger PK
+36 63 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 513 -5 10.jun Vevatne Tysnes SSK
+152 63 Arne Richard Rishaug, Mo PK 513 +24 21.jun Åenget pistolbane Mo PK
-22 66 Jørn Jørgensen, Hamar SSK   512 -24 3.okt   Bangshallen Brumunddal PK
+132 67 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 511 +18 12.sep Sankthansholet Ørland SS
+45 67 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 511 -3 4.okt Hunstad Bodø SSK
+28 67 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   511 -8 12.sep   Miljøbygget Skytebane Vadsø SSK
ny 67 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn Jr 511 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+66 67 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 511 +1 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
+235 72 Bjørn Solheim, OKTS V55 510 +50 21.jun   Maridalen OKTS
-42 72 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 510 -32 21.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 74 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 508 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
+30 74 Kristian Baumann, Oslo PK V65 508 -8 25.okt   Maridalen OKTS
ny 74 Bjørn Anton Jakobsen, Trondheim SS V73 508 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
+61 77 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 507 -2 29.apr Kuleisen Haugesund PK
+45 77 Bjørn Markset, Porsgrunn PK   507 -5 26.sep   Brevik Porsgrunn PK
+479 77 Christer Rene Nordanger, Odda PK 507 +291 10.okt Stord Stord PK
+155 77 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 507 +23 21.sep Svartemyr NOP/Vatne
+4 81 Frank Henning Lillebuen, Bergen PK   506 -17 10.okt   Stord Stord PK
ny 81 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL V55 506 ny 14.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+91 83 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 505 +3 12.sep Sankthansholet Ørland SS
+45 84 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 504 -7 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
+90 84 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 504 +2 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
+125 84 Jo Geir Lint, Haugesund PK 504 +13 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+80 87 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 503   - 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
-30 88 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 502 -28 12.sep Miljøbygget Skytebane Vadsø SSK
ny 89 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 501 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 90 Roar Holden, Trondhjems PK V55 500 ny 4.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
+84 90 Geir Atle Bruvik, Florø PK 500 -2 8.aug Digreneset Florø PK
+53 90 Roald Fuglestad, Hå PK 500 -7 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+43 90 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 500 -10 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+63 94 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 499 -6 12.jun Blikshavn Kopervik PK
-9 94 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 499 -24 24.okt Narvik Narvik PK
+165 94 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V65 499 +24 8.aug   Digreneset Florø PK
ny 94 Odd Bjorheim, Hå PK V65 499 ny 21.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 98 Håvard Bjørkedal, OKTS 498 ny 21.jun Maridalen OKTS
+111 98 Gunnar Lier, Oslo FS V55 498 +7 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
+95 100 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 497 +2 15.sep Sagbakken Pistolbane Mo PK
+140 101 Bjørn Ole Haagenvik, Haugesund PK 496 +15 26.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 102 Rune Amundø, Sula SSK   495 ny 18.sep   Ulset Hjørungavåg PK
ny 102 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL V55 495 ny 17.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 102 Lars Morgan Karlsen, Bodø SSK 495 ny 13.sep Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+105 102 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 495 +3 18.mai   Prestegardsskogen Stord PK
ny 106 Torstein Vikan, Verdal SSL 494 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 106 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 494 ny 23.okt Stord Stord PK
+179 108 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 493 +27 18.aug   Sagforsen Mosjøen PK
+113 108 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 493 +5 10.jun Vevatne Tysnes SSK
+103 108 Sture Schølin, Bodø SSK V65 493 +3 13.sep Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
-39 108 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen   493 -33 17.okt   Aronsløkka Aron SK Drammen
+155 112 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 492 +19 26.sep Brevik Porsgrunn PK
+10 112 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 492 -20 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 112 Martin Rushfeldt Sævrøy-Krüger, Mo PK   492 ny 15.sep   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+8 112 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 492 -21 3.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 116 Kåre Angvik, Horten O. PK V65 491 ny 17.jun Bjørndalen Sandefjord PK
+299 116 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V73 491 +73 17.jun   Bjørndalen Sandefjord PK
+106 118 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V55 490 +3 12.sep Miljøbygget Skytebane Vadsø SSK
+81 118 Arvid Lande, Stord PK V73 490 -3 10.okt Stord Stord PK
ny 118 Tore Myhre, Verdal SSL   490 ny 3.jun   Tromsdal skytebane Verdal SSL
+309 121 Bård Ivar Bru, Stord PK 489 +77 10.okt Stord Stord PK
+99 122 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 488   - 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 122 Magnar Anton Støyva, Sandane PK   488 ny 8.aug   Digreneset Florø PK
-43 122 Göran Anders Martin, OKTS 488 -36 25.okt Maridalen OKTS
ny 122 Robert Honningsvåg, Vanylven SSL V55 488 ny 18.sep Ulset Hjørungavåg PK
+38 122 Rolf Høvring, Haugesund PK   488 -16 26.aug   Kuleisen Haugesund PK
ny 127 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 486 ny 23.okt Stord Stord PK
-35 127 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 486 -35 4.okt Hunstad Bodø SSK
+16 127 Frank Hansen, Bodø SSK V55 486 -21 4.okt   Hunstad Bodø SSK
-26 130 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 485 -31 10.jun Vevatne Tysnes SSK
+30 130 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 485 -19 18.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 130 Karl Egil Hanevik, Rena PK V55 485 ny 3.okt   Bangshallen Brumunddal PK
ny 130 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 485 ny 23.aug Skurve Stavanger PK
+85 130 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 485 -4 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 135 Bharat Naresh Mehmi, Aron SK Drammen   484 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
-28 135 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V65 484 -31 23.aug Skurve Stavanger PK
+172 135 Erik Stai, Levanger SSL V73 484 +24 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
+216 135 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 484 +40 21.jun   Maridalen OKTS
+284 139 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 483 +69 24.okt Narvik Narvik PK
ny 139 Are Svendsen, Aron SK Drammen 483 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 139 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 483 ny 23.okt   Stord Stord PK
ny 142 Andreas Kiltvik, Selbu PK 482 ny 21.okt Selbuhallen Selbu PK
+142 143 Knut-Børge Bentsen, Narvik PK 478 +11 24.okt Narvik Narvik PK
ny 144 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 476 ny 21.jun   Åenget pistolbane Mo PK
+126 144 Peter Hirth, Nedre Eiker PK V73 476 +4 2.okt Myhrespiten Hokksund PK
+101 146 Kim Strømøy, Mo PK 475 -4 24.aug Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 146 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 475 ny 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
+92 146 Trond Hellesvik, Bodø SSK 475 -7 4.okt Hunstad Bodø SSK
+138 149 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 474 +8 10.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 150 Gunnar Nielsen, Ringerike PK   473 ny 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
ny 150 Ulf-Kristian Svensson, Bærum PK V73 473 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 150 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 473 ny 17.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 150 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V55 473 ny 17.jun   Bjørndalen Sandefjord PK
ny 154 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 471 ny 21.sep Svartemyr NOP/Vatne
+167 155 Øivind Ruud, OKTS V55 470 +16 21.jun Maridalen OKTS
-33 155 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK   470 -42 18.sep   Ulset Hjørungavåg PK
ny 155 Harald Håheim, Stavanger PK 470 ny 23.aug Skurve Stavanger PK
+240 158 Kristoffer Rongen, NOP/Voss 469 +44 30.jun Skjerve NOP/Voss
-25 158 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V55 469 -41 3.jun   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 160 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 468 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
+55 160 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 468 -21 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 162 Mikal Josefsen, Kirkenes PK   466 ny 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 163 Geir-Olav Willumsen, Bodø SSK 465 ny 13.sep Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
+257 164 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 464 +49 24.okt Narvik Narvik PK
ny 165 Daniel Mo, Aron SK Drammen   463 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
-5 165 Richard Aaserud, Ringerike PK 463 -41 2.okt Myhrespiten Hokksund PK
+181 167 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V65 462 +17 24.okt Narvik Narvik PK
ny 167 Magne Nordnes, Mosjøen PK   462 ny 18.aug   Sagforsen Mosjøen PK
-   167 Sjur I Børve, Odda PK V55 462 -41 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 170 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V55 461 ny 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 171 Gjermund Nåsen, NOP/Voss   460 ny 30.jun   Skjerve NOP/Voss
ny 171 Frode Naustvik, Stavanger PK 460 ny 23.aug Skurve Stavanger PK
+24 171 Arne Horneland, Haugesund PK 460 -35 29.apr Kuleisen Haugesund PK
-49 171 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 460 -52 21.jun   Åenget pistolbane Mo PK
+252 171 Per Anders Knive, Hokksund PK 460 +46 2.okt Myhrespiten Hokksund PK
ny 171 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V55 460 ny 21.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 177 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK   459 ny 17.jun   Bjørndalen Sandefjord PK
ny 177 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv 459 ny 4.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 179 Kato Tuveng, Aron SK Drammen 458 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+178 179 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK   458 +16 21.sep   Svartemyr NOP/Vatne
ny 179 Bjørnar Asle Osnes, Vanylven SSL V55 458 ny 18.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 182 Vebjørn Kilvær, Vadsø SSK 457 ny 12.sep Miljøbygget Skytebane Vadsø SSK
+166 182 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 457 +12 22.jun   Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
-34 184 Rune Finstad, OKTS V55 456 -50 25.okt Maridalen OKTS
ny 185 Stian Naustvik, Stavanger PK 455 ny 23.aug Skurve Stavanger PK
ny 186 Elida Elisabeth Schmid, Sola PK Kv U14 454 ny 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 186 Jarle Brunborg, NOP/Voss 454 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
+40 188 Trond Tanke, Tromsø PK V55 453 -32 24.okt Narvik Narvik PK
+125 188 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 453 -4 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
+64 188 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 453 -24 21.jun Maridalen OKTS
ny 191 Daniel Espelid Pedersen, Aron SK Drammen 452 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
-2 191 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   452 -45 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+265 193 William Berg, Vadsø SSK Menn U16 451 +61 12.sep Miljøbygget Skytebane Vadsø SSK
ny 194 Jan Egil Jensen, Brumunddal PK 450 ny 3.okt Bangshallen Brumunddal PK
+257 195 Kim Vater, Haugesund PK V65 449 +55 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
+157 196 John Terje Berg, Vadsø SSK 446 +3 12.sep Miljøbygget Skytebane Vadsø SSK
ny 197 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V55 445 ny 4.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+116 197 Ove Himle, NOP/Voss V55 445 -12 30.jun   Skjerve NOP/Voss
+288 197 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 445 +77 4.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 200 Roger Myhre, Stord PK 444 ny 10.okt Stord Stord PK
ny 201 Nils Einar Eide, OKTS   443 ny 17.okt   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 202 Arnt Børtveit, Stord PK V73 442 ny 10.okt Stord Stord PK
+133 203 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 440 -9 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 203 Erling Hardeland, Haugesund PK   440 ny 26.aug   Kuleisen Haugesund PK
ny 203 Imre Hozbor, Aron SK Drammen 440 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 206 Jonny Olsen, Aron SK Drammen 438 ny 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 206 Siri Larson, Aron SK Drammen Kv 438 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
+86 208 Tore Sørensen, Narvik PK 437 -28 24.okt Narvik Narvik PK
ny 208 Marcin Sobolak, Aron SK Drammen 437 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 208 Ayush Somani, Tromsø PK   437 ny 24.okt   Narvik Narvik PK
+287 208 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv Jr 437 +79 24.okt Narvik Narvik PK
ny 208 Espen Haugan, Verdal SSL 437 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
+49 213 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK   436 -38 1.jun   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+153 213 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 436 -4 29.apr Kuleisen Haugesund PK
+116 215 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 435 -15 23.okt Stord Stord PK
ny 216 Heine Gulliksen, Stord PK V73 433 ny 10.okt   Stord Stord PK
ny 216 Gaute Lind Forbergskog, Mosjøen PK 433 ny 18.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 216 Dag Tore Fosli, Narvik PK 433 ny 24.okt Narvik Narvik PK
ny 219 Kari Johanne Andersen, Ringerike PK Kv 432 ny 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
+83 220 Stig Aldal, NOP/Voss 431 -31 30.jun Skjerve NOP/Voss
ny 221 Erling Aksel Mathisen, Sandefjord PK 429 ny 17.jun Bjørndalen Sandefjord PK
+19 222 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 428 -53 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 222 Ole-Krister Ullestad, NOP/Voss 428 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
+237 224 Håkon Skjelvik, Stavanger PK V55 427 +38 23.aug Skurve Stavanger PK
+151 224 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 427 -8 25.okt   Maridalen OKTS
+158 226 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 422 -10 24.okt Narvik Narvik PK
ny 227 Jarle Bjørknes, Sandnes PK V55 419 ny 21.sep Svartemyr NOP/Vatne
+115 227 Frode Johnsen, Haugesund PK   419 -28 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
+266 227 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 419 +58 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 230 Øyvind Nåsen, NOP/Voss 417 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
ny 231 Roger Stavland, Haugesund PK   416 ny 26.aug   Kuleisen Haugesund PK
+79 231 Morten Aronsen, Svelvik SS 416 -43 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 233 Mateusz Sobolak, Aron SK Drammen Menn U16 415 ny 5.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 233 Leif Erik Fosse, Birkenes & Lillesand SSL   415 ny 14.okt   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 235 Selman Øzsatici, Aron SK Drammen 414 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+275 236 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 413 +82 26.aug Kuleisen Haugesund PK
+174 236 Patrick Brose, Mo PK   413 -7 21.jun   Åenget pistolbane Mo PK
ny 238 Håvard Ellingsen, Aron SK Drammen 412 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 239 Jan Olaf Sandvik, Kongsberg PK V55 411 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
+259 240 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 410 +66 26.aug   Kuleisen Haugesund PK
ny 240 Per Håkon Henriksen, Aron SK Drammen 410 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 240 Øystein Skogstad, Bodø SSK 410 ny 22.jun Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
ny 243 Rudi Nilsson, Aron SK Drammen   409 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 243 Hans Christian Akerhaugen Solli, Sandefjord PK 409 ny 17.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 245 Marit Borgersen, Aron SK Drammen Kv V55 408 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 246 Anders Horgen Tollum, Aron SK Drammen   405 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
+139 247 Kjetil Kalland Bjørnevåg, Haugesund PK 402 -29 26.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 248 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK V55 401 ny 10.jun Vevatne Tysnes SSK
+74 248 Endre Holmen, Nedre Eiker PK   401 -53 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
+188 248 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 401 -9 18.sep Åres skytesenter Farris SS - larvik
ny 251 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 400 ny 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+143 251 André Sundvoll, Asker SK   400 -27 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 251 Tom André Skigelstrand, Kopervik PK Menn Jr 400 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 254 Tor Inge Torkildsen, NOP/Vatne V65 399 ny 21.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 255 Bent Nordseth, Brumunddal PK   398 ny 3.okt   Bangshallen Brumunddal PK
ny 256 Lars-Inge Horvei, NOP/Voss 397 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
+125 256 Jørund Skaali, Skånland PK V65 397 -36 24.okt Narvik Narvik PK
+242 256 Steinar Paulsen, Asker SK V65 397 +45 21.jun   Maridalen OKTS
-14 259 Ole Morten Larsen, Stavanger PK V55 395 -85 23.aug Skurve Stavanger PK
ny 259 Maja Olilly Hansen, Tromsø PK Kv Jr 395 ny 24.okt Narvik Narvik PK
ny 261 Amadeusz Tame, Porsgrunn PK   393 ny 22.okt   Brevik Porsgrunn PK
ny 262 Øystein Ingvald Tharaldsen, Kirkenes PK V65 392 ny 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 262 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V55 392 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 264 Lars Kristian Sollid, Hjørungavåg PK   391 ny 18.sep   Ulset Hjørungavåg PK
+226 265 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK Menn Jr 390 +28 24.okt Narvik Narvik PK
ny 265 Tina Marie Martinsen Gyttrup, Aron SK Drammen Kv 390 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 265 Tom Hojem, Bodø SSK V65 390 ny 4.okt   Hunstad Bodø SSK
ny 268 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 389 ny 10.okt Stord Stord PK
ny 269 Marita Lind, Bodø SSK Kv 387 ny 13.sep Bestemorenga pistolskytebane Bodø SSK
ny 270 Brit Helen Rørvig Torkildsen, NOP/Vatne Kv V55 386 ny 21.sep   Svartemyr NOP/Vatne
ny 270 Torfinn Kirkerud, Aron SK Drammen V55 386 ny 17.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 272 Dawid Slawomir Tarnogorski, Hjørungavåg PK 384 ny 18.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 273 Stefan Milde Fjeldsbø, Høyanger PK   383 ny 8.aug   Digreneset Florø PK
ny 274 May Kristin Øvrevik, Kopervik PK Kv 382 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 274 Jan Otto Andersen, Horten O. PK V73 382 ny 17.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 274 Bent Ekeland, Aron SK Drammen   382 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 277 Yngve Bashiry Thommesen, Aron SK Drammen 381 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+145 278 Björn Erich Mauritz Schulz, Haugesund PK 379 -35 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 279 Jan Terje Naug, Aron SK Drammen   376 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 280 Thomas Eide Fjellving, Haugesund PK 375 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 281 George Eristavi, Aron SK Drammen 372 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 281 Jan Rosenvinge Kolderup, Horten O. PK V73 372 ny 17.jun   Bjørndalen Sandefjord PK
ny 283 Mathias Riber Kronstad, NOP/Voss 369 ny 30.jun Skjerve NOP/Voss
ny 283 Marit Takvannsbukt, Rena PK Kv V55 369 ny 3.okt Bangshallen Brumunddal PK
+242 285 Jan Petter Wiger, Hokksund PK V65 367 +63 2.okt   Myhrespiten Hokksund PK
ny 286 Odd Gunnar Efraimsen, Lærdal PK 365 ny 12.okt Mjøen Årdal SSL
+216 287 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V55 364 +23 24.okt Narvik Narvik PK
ny 288 Christer Skjerven Solvang, Aron SK Drammen   363 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 289 Beate Irene Hansen, Vadsø SSK Kv 354 ny 12.sep Miljøbygget Skytebane Vadsø SSK
ny 290 Håkon Simonsen Brochmann, Trondhjems PK 353 ny 4.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 291 Sila Berika Øzsatici, Aron SK Drammen Kv 352 ny 4.jul   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 292 Arne Gunnar Revfem, Sandefjord PK V73 347 ny 17.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 293 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 345 ny 10.okt Stord Stord PK
ny 294 Tommy Høviskeland, Tysnes SSK   344 ny 10.jun   Vevatne Tysnes SSK
ny 295 Erlend Eide Nybø, Høyanger PK 343 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 296 Christian Johan Grimsrud, Aron SK Drammen 342 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 296 Bjørn Sigurd Brekmo, Tromsø PK V73 342 ny 24.okt   Narvik Narvik PK
ny 298 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 341 ny 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+87 299 Peter Bergheim, Sandane PK V55 339 -92 8.aug Digreneset Florø PK
ny 300 Jan Magne Snildal, Florø PK V55 338 ny 8.aug   Digreneset Florø PK
ny 300 John Åge Helland, Stord PK 338 ny 23.okt Stord Stord PK
ny 300 Geir Ove Oen, Stord PK 338 ny 10.okt Stord Stord PK
ny 303 Kjetil Dalen, Aron SK Drammen   336 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
+126 304 Aril Røsvik, Tromsø PK V55 335 -77 24.okt Narvik Narvik PK
+248 305 Rikke Jensen Nyheim, Narvik PK Kv 332 +96 24.okt Narvik Narvik PK
+201 306 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK   331 -4 29.apr   Kuleisen Haugesund PK
+161 307 Anita Øvrebø Grønningen, Haugesund PK Kv 330 -55 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 308 Bent Andre Grønli, Mosjøen PK 329 ny 18.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 309 Kjell Hugo Kristensen, Stavanger PK V55 325 ny 23.aug   Skurve Stavanger PK
ny 310 David Gustafson, Høyanger PK 320 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 311 Nils Hovden, Kopervik PK V73 319 ny 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 312 Thomas Tørum, Selbu PK Menn Jr 317 ny 21.okt   Selbuhallen Selbu PK
ny 313 Piotr Pawel Sitek, Førde PK 313 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 314 Kåre Michael Jacobsen, Birkenes & Lillesand SSL 312 ny 14.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 314 Radoslaw Dopadlo, Aron SK Drammen   312 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 316 Kai Dahlqvist, Selbu PK V65 309 ny 21.okt Selbuhallen Selbu PK
ny 317 Tom Inge Sangedal, Stavanger PK 304 ny 23.aug Skurve Stavanger PK
ny 318 Arild Tollefsen Vik, Kopervik PK   301 ny 12.jun   Blikshavn Kopervik PK
ny 319 Magne Aarsteinsen, Haugesund PK 299 ny 26.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 320 Ørjan Johannessen, Sandefjord PK 294 ny 17.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 321 Kent Harald Dalager, Aron SK Drammen   290 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 322 Sondre Lohne Hansen, Aron SK Drammen 287 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 323 Ravleen Kaur Pandher, Aron SK Drammen Kv 284 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 324 Geir Trønnes, Trondhjems PK V55 278 ny 4.aug   Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 324 Henrik Solvorn Fjeldsbø, Høyanger PK 278 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 326 Bjarne Andre Hjelmtvedt, Aron SK Drammen 276 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 327 Sigmund Mongstad Hope, Stord PK   274 ny 10.okt   Stord Stord PK
ny 328 Nicolas Kokolis, Aron SK Drammen V55 273 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 329 Håvard Høviskeland, Tysnes SSK Menn U16 266 ny 10.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 329 Espen Johansen, Porsgrunn PK V55 266 ny 22.okt   Brevik Porsgrunn PK
+226 331 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 255 +57 12.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 332 Kai Dale Skrede, Høyanger PK 246 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 333 Trond Eriksen, NOP/Vatne   244 ny 21.sep   Svartemyr NOP/Vatne
ny 334 Ariel Yvonne Håvik, Haugesund PK Kv Jr 236 ny 26.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 335 Morten Hole, Aron SK Drammen V55 235 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 336 Line Marita Randen, Aron SK Drammen Kv 234 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 337 Christopher Skogland Myhre, Haugesund PK 222 ny 26.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 338 Rolf Magne Østhus, Verdal SSL 217 ny 3.jun Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 339 Anders Rikenberg, Aron SK Drammen V65 210 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 340 Trond Åge Jensen, Sandefjord PK 208 ny 17.jun Bjørndalen Sandefjord PK
ny 341 Tor Ivar Nielsen, Kirkenes PK V55 203 ny 1.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 342 Agnar Løbakk, Verdal SSL   201 ny 3.jun   Tromsdal skytebane Verdal SSL
ny 342 Lasse Nilsen, Aron SK Drammen 201 ny 4.jul Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 344 Kjellbjørn Fossheim, Høyanger PK 199 ny 8.aug Digreneset Florø PK
ny 345 Henriette Micka, Aron SK Drammen Kv 198 ny 5.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 346 Karl Even Helland, Stord PK V55 191 ny 23.okt Stord Stord PK
ny 347 Jan Ivar Våge, Haugesund PK 187 ny 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 348 Karsten Einar Jacobsen, Birkenes & Lillesand SSL V73 159 ny 14.okt   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 349 Daniel Røine, Aron SK Drammen 112 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 350 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn U14 111 ny 29.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 351 Thorbjørn Einarsson, Aron SK Drammen   110 ny 26.sep   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 352 Glenn Salte, Time PK 62 ny 21.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 353 Ulf Amundsen, Aron SK Drammen V73 37 ny 26.sep Aronsløkka Aron SK Drammen