Alle på topp: Std   2017 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 16.desember 2017
vurd.krav: 567 - 551 - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre, 565 Gunn Heidi Haugen 862 skyttere ( -69 )
2016 pl Navn, Klubb klasse Sum 2016 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 577 +6 8.aug Løvenskiold Bærum PK
+5 2 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 573 +14 9.jul Smidholen Namnå PK
+1 3 Morgan Bunes, Bærum PK 565 +1 19.jun Løvenskiold Bærum PK
+46 4 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 562 +20 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+1 4 Frank Lien, Ringerike PK V50 562 +1 19.mar Hønefoss Ringerike PK
-2 4 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK 562 -6 2.apr Selbuhallen Selbu PK
+3 7 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 558 +2 4.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
+9 8 Håvard Hoff, Ørland PK 557 +3 12.okt Brekstad Ørland PK
-3 9 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 556 -4 12.okt Brekstad Ørland PK
+27 9 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 556 +9 9.mar Brekstad Ørland PK
+56 9 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 556 +16 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+44 12 Henning Kihle, Grenland PK V50 555 +14 17.sep Brevik Porsgrunn PK
+98 12 Geyr Runar Jensen, Hamar IL-Pgr 555 +24 20.feb Ankerskogen Hamar IL-Pgr
+36 14 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 554 +12 14.nov Ragdehallen Odda PK
+7 14 Runar Magnussen, Sola PK 554 +3 19.jan Brekstad Ørland PK
-13 16 Lasse Hovd, Bærum PK 553 -12 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-6 16 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 553 -3 1.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-2 16 Ingar Woll, Bærum PK 553 -2 12.jun maridalen OKTS
+54 16 Viggo Olden, Ørland PK 553 +14 19.jan Brekstad Ørland PK
+10 16 Roar Haugan, Støren SSK 553 +3 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+287 21 Einar Morten Landsem, Støren SSK 552 +57 12.okt Brekstad Ørland PK
+267 21 Lasse Nedreberg, Sandane PK 552 +54 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+230 21 Geir Berg, Ringerike PK V50 552 +48 20.nov Ringerikshallen Ringerike PK
-3 24 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 551   - 27.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+2 24 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 551 +1 12.mar Brevik Porsgrunn PK
+8 24 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 551 +3 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+91 24 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn U16 551 +21 19.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 28 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 550 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
-18 28 Erik Christian Bache, Åsane PK 550 -6 4.mai int Grand Prix Plzen Czech sh. fed.
-16 30 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 549 -6 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+63 31 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 548 +15 20.nov Ringerikshallen Ringerike PK
+1 31 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 548   - 14.sep Geiteryggen Grenland PK
+11 33 Espen Magnussen, Sola PK 547 +4 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+32 33 Morten Daniel Olsen, Moss PK 547 +7 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
+17 33 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 547 +5 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 33 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 547 ny 15.okt Skytterhallen Molde PK
+40 37 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 545 +8 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
+7 37 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 545 +2 8.jan Buran Trondhjems PK
+19 37 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 545 +4 8.jan Buran Trondhjems PK
+57 37 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U16 545 +12 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 37 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V60 545 ny 19.jun Løvenskiold Bærum PK
+45 37 Terje Standal, Bremnes PK 545 +10 26.feb Bømlohallen Bremnes PK
-22 43 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 544 -7 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
-2 43 Johnny Jenssen, Mo PK 544   - 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+94 43 Hugo Kjetså, Evje PK 544 +18 9.feb Hornnes Evje PK
+141 46 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 543 +26 10.jun Blikshavn Kopervik PK
-26 46 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V50 543 -9 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
+64 46 Peder Sperstad, Bærum PK V50 543 +12 27.mar Ekeberg OKTS
+24 46 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 543 +4 20.apr Vinne Verdal SSL
+32 46 Terje Storholt, Oslo PK V60 543 +7 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+5 51 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 542 +1 14.mai Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 51 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 542 ny 3.mai Bråstein Sandnes PK
ny 51 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V50 542 ny 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
+88 54 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 541 +16 17.jan Nodeland Greipstad PK
-4 54 Krzysztof Piotr Cisek, Trondhjems PK 541 -1 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-13 54 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 541 -3 26.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-24 54 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 541 -8 10.sep Grovastøylen Florø PK
ny 58 Peter Ekblom, Sandnes PK 540 ny 3.mai Bråstein Sandnes PK
+7 58 Eivind Minge, Moss PK 540   - 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
-22 58 Jan Bertil Marcus Fällgren, Porsgrunn PK 540 -7 17.sep Åres Farris SS - Larvik
-2 58 Arild Inge Wollan, Støren SSK 540 -1 13.mai Skatval Stjørdal PK
-26 58 Tord Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr 540 -8 20.feb Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 58 Per Furset, Stord PK V50 540 ny 23.feb Prestegardsskogen Stord PK
+38 64 Erik Gundersen, Vennesla PK 539 +7 9.feb Hornnes Evje PK
+101 64 Asle Frantzen, Åsane PK 539 +18 27.apr Laksevåg Bergen PK
ny 64 Trygve Lerum, Luster SSL V50 539 ny 12.mar Fjordstova Luster SSL
+6 64 Eskild Skaar, Grimstad SS 539   - 17.jan Nodeland Greipstad PK
-23 64 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 539 -5 15.okt Skytterhallen Molde PK
-55 64 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 539 -19 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+50 70 Morten Antonsen, Ørland PK 538 +9 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-20 70 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 538 -4 28.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
+18 70 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 538 +4 19.jan Nodeland Greipstad PK
+222 73 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 537 +40 27.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+29 73 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 537 +5 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+27 75 Lars Petter Mostad, Oslo PK 536 +4 7.nov ekeberg Oslo PK
-36 75 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 536 -9 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-19 75 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 536 -5 8.jan Buran Trondhjems PK
+140 78 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 535 +24 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+59 78 Are Wivestad, Sandnes PK V50 535 +9 3.mai Bråstein Sandnes PK
ny 78 Ståle Waagbø, Stavanger PK V50 535 ny 21.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
+4 78 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 535   - 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+419 78 Sigurd Hodne, Skudenes PK 535 +73 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 78 Oddvar Raunholm, Stord PK 535 ny 5.mar Prestegardsskogen Stord PK
+58 84 Åge Ånensen, Stord PK 534 +9 5.mar Prestegardsskogen Stord PK
-40 84 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK V50 534 -9 2.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+10 84 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 534 +1 3.mai Bråstein Sandnes PK
-9 87 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 533 -3 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+284 87 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 533 +49 2.apr Selbuhallen Selbu PK
+38 87 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 533 +5 27.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 90 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK 532 ny 26.mar Narvik Narvik PK
+52 90 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 532 +7 5.jan Hunstad Bodø SSK
-46 90 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 532 -11 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-20 90 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 532 -7 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
-69 90 Ole-Harald Aas, Porsgrunn PK 532 -19 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 90 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 532 ny 29.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-2 90 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 532 -2 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+13 97 Lars Moe Løset, Rindal PK 531   - 22.nov Rindalshuset Rindal PK
ny 97 Terje Martin Pollen, Bodø SSK V70 531 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+45 97 Frode Mølland, Greipstad PK 531 +6 19.jan Nodeland Greipstad PK
+61 97 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 531 +8 5.jan Hunstad Bodø SSK
+28 97 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 531 +3 15.okt Skytterhallen Molde PK
-15 97 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 531 -4 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 97 Bjørn Agnar Foyn Dahl, Tønsberg O. PK V50 531 ny 9.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+109 104 John Einar Einmo, Rindal PK V50 530 +18 8.jan Buran Trondhjems PK
-34 104 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 530 -9 30.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+28 104 Toralf Pedersen, Stjørdal PK V60 530 +3 13.mai Skatval Stjørdal PK
+179 104 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 530 +31 4.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
+29 108 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK 528 +2 6.mar Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 108 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 528 ny 26.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 108 Norman Hetland, Sandnes PK 528 ny 3.mai Bråstein Sandnes PK
+34 108 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 528 +3 21.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 108 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 528 ny 21.apr Brevik Porsgrunn PK
+134 108 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL V50 528 +23 6.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 114 Erik Andreas Sevre Storhaug, Nesbyen PK 527 ny 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 114 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 527 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
-32 114 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 527 -8 29.nov Buran Trondhjems PK
+119 114 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 527 +19 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-100 118 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 526 -27 21.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
-30 118 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 526 -8 30.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+24 118 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V50 526 +1 30.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 118 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 526 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
+184 118 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 526 +30 24.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-3 123 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V50 525 -4 27.mar Ekeberg OKTS
+110 123 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 525 +17 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
+232 123 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V60 525 +38 9.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+142 126 Kenneth Johnsen, Narvik PK 524 +23 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-1 126 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 524 -4 29.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 126 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK V50 524 ny 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+194 126 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 524 +31 21.apr Brevik Porsgrunn PK
+65 126 Per Gunnar Bryhni, Hamar IL-Pgr V60 524 +9 20.feb Ankerskogen Hamar IL-Pgr
-16 131 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 523 -7 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-37 131 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V60 523 -10 26.feb Bømlohallen Bremnes PK
+21 131 John Lothe, Haugesund PK 523 -1 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
+44 131 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 523 +4 17.sep Brevik Porsgrunn PK
ny 131 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V50 523 ny 19.jan Brekstad Ørland PK
ny 131 Theodor Martinius Granlund, Hamar IL-Pgr 523 ny 21.feb Ankerskogen Hamar IL-Pgr
+87 131 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 523 +12 29.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+53 138 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 522 +7 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 138 Marius Haugerud, Bodung PK 522 ny 16.feb Ekeberg OKTS
-73 138 Sjur I Børve, Odda PK V50 522 -18 14.nov Ragdehallen Odda PK
+43 138 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V50 522 +4 30.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+53 138 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 522 +7 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+75 143 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 521 +10 22.nov Rindalshuset Rindal PK
-49 143 Rolf Hindal, Haugesund PK 521 -12 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
-55 143 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 521 -13 9.feb Hornnes Evje PK
+320 143 Roger Vik, Ørland PK 521 +52 12.okt Brekstad Ørland PK
+99 143 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr 521 +16 19.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-61 143 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 521 -14 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
-105 143 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 521 -25 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 143 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr V60 521 ny 20.feb Ankerskogen Hamar IL-Pgr
+180 151 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 520 +29 10.sep Grovastøylen Florø PK
-121 151 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 520 -29 3.mai Bråstein Sandnes PK
-26 151 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 520 -8 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+49 151 Sander Hillestad, Fredrikstad SS 520 +6 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 151 Thomas Johansen, Narvik PK 520 ny 11.nov Finnsnes Finnsnes PK
+108 156 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 519 +17 7.nov Røti Årdal SSL
+164 156 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V50 519 +26 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+69 156 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 519 +9 23.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-31 156 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V50 519 -9 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-54 156 Rolf Toven, Nesset PK V60 519 -13 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+44 156 Bjørn Langseth, Namnå PK 519 +5 4.jan Solør Skytterhall Namnå PK
-47 162 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 518 -12 12.mar Brevik Porsgrunn PK
+78 162 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 518 +12 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 162 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 518 ny 27.apr Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 162 Styrk Henrik Finne, Åsane PK V50 518 ny 4.aug Jonahola Åsane PK
+25 166 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 517 +2 23.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 166 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 517 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
-110 166 Johnny Christopher Reidarsønn, Trondhjems PK 517 -24 12.okt Brekstad Ørland PK
-5 166 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 517 -5 26.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+91 166 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 517 +14 30.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
+34 166 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 517 +3 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 172 Markus Lindblad, Moss PK 516 ny 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
+92 172 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 516 +14 10.nov Karmøyhallen Kopervik PK
-20 172 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 516 -8 26.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 172 Jørn Olsen, Narvik PK 516 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+195 176 Arne Lidwin, OKTS V50 515 +31 12.jun maridalen OKTS
ny 176 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK V50 515 ny 7.nov ekeberg Oslo PK
ny 176 Bjørn Lindblad, Askim PK V50 515 ny 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
-1 176 Talin Michelle Vartivarian, OKTS Kv 515 -4 15.mai Maridalen 25 meter OKTS
+205 176 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 515 +33 20.apr Vinne Verdal SSL
-7 176 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 515 -5 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+144 176 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 515 +22 17.jan Nodeland Greipstad PK
ny 183 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 514 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 183 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 514 ny 10.nov Karmøyhallen Kopervik PK
-51 183 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 514 -13 20.apr Vinne Verdal SSL
+17 183 Tom Buene, Vaksdal SSK V60 514   - 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 187 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 513 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 187 Freddy Sporsheim, Stord PK V70 513 ny 23.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 187 Bjørn-Tore Lenning Øvstedal, Vestnes PK 513 ny 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
-93 187 Kristian Baumann, Oslo PK V60 513 -20 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-26 191 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 512 -9 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
ny 191 Pål Terje Støtvig, Farris SS - Larvik 512 ny 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+140 191 Anders Hernes, Ørland PK Menn Jr 512 +21 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+73 191 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 512 +10 1.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 191 Vidar Flesvik, Nesbyen PK 512 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
-81 191 Bjørn Aasen, Asker SK V50 512 -19 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-55 197 Rune Finstad, OKTS V60 511 -14 7.nov ekeberg Oslo PK
ny 197 Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK SH 1 511 ny 4.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
+184 197 Øyvind Heiland, Kvinesdal PK 511 +29 29.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+292 197 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 511 +48 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+12 197 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V60 511 -2 10.sep Grovastøylen Florø PK
ny 197 André Hansø, Kristiansund PK V50 511 ny 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+495 197 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 511 +106 18.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 204 Thomas Sletvik, Trondhjems PK 510 ny 26.apr Buran Trondhjems PK
-23 204 Alexander Roland, Porsgrunn PK 510 -8 6.okt Brevik Porsgrunn PK
+259 204 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 510 +41 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
-29 204 Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK V50 510 -9 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+137 204 Ivar Sætrang, Brønnøysund PK 510 +21 24.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 204 Ole Rindal, Grenland PK V50 510 ny 6.okt Brevik Porsgrunn PK
-35 204 Petter Berg, Aron SK Drammen 510 -10 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 204 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 510 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
ny 204 Sture Schølin, Bodø SSK V60 510 ny 6.mar Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 213 Tore Myrvold, Brumunddal PK 509 ny 20.feb Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 213 Kai Richard Ernstsen, Trondhjems PK 509 ny 1.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 213 Stein Vidar Amundsen, Hamar IL-Pgr SH 1 509 ny 8.okt Bangshallen Brumunddal PK
-   213 Erik Andre Fagerland, Skudenes PK 509 -3 30.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+233 213 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 509 +37 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
+107 213 Ørjan Olsen, Vestnes PK 509 +16 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-76 213 Hugo Haug, OKTS V50 509 -17 9.okt Ekeberg OKTS
+37 220 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V50 508 +5 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+117 220 Øyvind Kimo, Rissa PK 508 +18 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+111 220 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 508 +17 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+188 220 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 508 +29 11.nov Finnsnes Finnsnes PK
ny 220 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 508 ny 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+211 220 Magne Fagertun, Mo PK V50 508 +33 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
ny 220 Terje Torsen, Ørland PK 508 ny 12.okt Brekstad Ørland PK
+88 220 Johnny Gyland, Kvinesdal PK V50 508 +13 22.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 220 Runar Ingebretsen, Losby VPK V50 508 ny 27.mar Ekeberg OKTS
ny 229 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 507 ny 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-38 229 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 507 -8 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
-16 229 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 507 -5 9.apr Solør Skytterhall Namnå PK
ny 229 Kjetil Christiansen Landheim, Hamar IL-Pgr 507 ny 9.apr Solør Skytterhall Namnå PK
+290 229 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 507 +50 16.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-65 234 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 506 -14 6.mar Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 234 Rune Frimannslund Følsvik, Ålesund PK 506 ny 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
+17 234 Erik Stai, Verdal SSL V70 506 +2 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 234 John-Christian Bruntveit, NOP-Bergen 506 ny 1.mai Jonahola Åsane PK
ny 234 Audun Freitag, Grimstad SS 506 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 234 Geir Inge Tufte, Årdal SSL V50 506 ny 7.nov Røti Årdal SSL
-75 240 Rune Kimo, Rissa PK 505 -16 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+126 240 Geir Øverås, Vestnes PK 505 +20 26.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-61 242 Gunnar Lie Sandbæk, Moss PK 504 -14 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
-11 242 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 504 -5 19.jan Nodeland Greipstad PK
ny 242 Torodd Laffen Espenes Solberg, Grimstad SS 504 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 242 Pål Espen Vigesdal, Bergen PK 504 ny 27.apr Laksevåg Bergen PK
-202 246 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V50 503 -40 3.aug Jonahola Åsane PK
ny 246 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 503 ny 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+115 246 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V60 503 +17 4.jan Solør Skytterhall Namnå PK
+100 246 Roy Blokhus, Mo PK V50 503 +15 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
-65 246 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 503 -15 3.aug Jonahola Åsane PK
+161 251 Trond Tanke, Tromsø PK V50 502 +24 4.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
+80 251 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 502 +11 8.jan Buran Trondhjems PK
-149 251 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 502 -30 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+256 251 Magne Granøien, Støren SSK 502 +42 26.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 255 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK V50 501 ny 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-153 255 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 501 -31 21.jul Karlstad Kungliga Varml. Reg.
-22 255 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 501 -7 29.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 255 Kristian Brage Sætre, Narvik PK 501 ny 26.mar Narvik Narvik PK
+157 255 Frank Istad, Kristiansund PK 501 +23 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 255 Lars Greger Bakken, Sætermoen PK 501 ny 11.nov Finnsnes Finnsnes PK
ny 255 Tomas Dahl, Ørland PK 501 ny 12.okt Brekstad Ørland PK
-86 255 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 501 -19 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-21 263 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 500 -5 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-88 263 Pål Garcia de Presno, Kristiansund PK 500 -19 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-224 263 Espen Mostad, Fredrikstad SS 500 -45 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
ny 263 Terje Røstad, Støren SSK V50 500 ny 26.nov Støren Skytesenter Støren SSK
-115 267 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 499 -25 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 267 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 499 ny 1.okt Støren skytesenter Støren SSK
ny 267 Harald Kismul, Bergen PK 499 ny 3.aug Jonahola Åsane PK
+280 267 Bjarne Christoffer Nilsen, Evje PK 499 +51 9.feb Hornnes Evje PK
ny 267 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK 499 ny 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-59 272 Jostein Barvik Solheim, Meløy PK 498 -14 21.jan Glomfjord Meløy PK
+23 272 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 498 +1 30.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
-47 272 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL Kv 498 -12 20.apr Vinne Verdal SSL
-170 272 Kent Arne Sletten, Namnå PK 498 -34 4.jan Solør Skytterhall Namnå PK
-41 272 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 498 -11 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-170 272 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 498 -34 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 272 Ole Opsahlseter, Namnå PK 498 ny 9.apr Solør Skytterhall Namnå PK
ny 272 Kay Svendsen, Brumunddal PK 498 ny 15.jan Bangshallen Brumunddal PK
+48 272 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK 498 +5 2.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-156 281 Helge Olden, Ørland PK V60 497 -31 16.jun Myråsen Selbu PK
ny 281 Arne Hodne, Hafrsfjord PK 497 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 281 Asbjørn Aasland, Haugesund PK V50 497 ny 30.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
+198 281 Per Erik Dalén, Oslo PK 497 +32 7.nov ekeberg Oslo PK
ny 281 Martin Meltzer, Arendal PK 497 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
+60 281 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 497 +8 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 281 Urban Forsberg, Svalbard Turn Pgr 497 ny 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-127 288 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V50 496 -26 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 288 Sigmund Westvik, Stord PK V50 496 ny 26.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 288 Atle Lund, Sandnes PK 496 ny 3.mai Bråstein Sandnes PK
+32 288 Jørn Jørgensen, Hamar IL-Pgr 496 +3 28.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 288 Richard Aaserud, Ringerike PK 496 ny 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 293 Leif Arne Ottosen Rygh, Brumunddal PK V50 495 ny 15.jan Bangshallen Brumunddal PK
+62 293 Olav Kirkhus Larsen, Kopervik PK 495 +8 30.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 293 Arvid Lande, Stord PK V70 495 ny 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
+53 293 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 495 +7 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-145 297 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 494 -30 4.apr Vatne NOP/Vatne
-64 297 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 494 -14 9.okt Ekeberg OKTS
ny 297 Geir Atle Bruvik, Florø PK 494 ny 10.sep Grovastøylen Florø PK
+144 297 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 494 +21 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 297 Arnfinn Borch Lund, Sandnes PK V60 494 ny 3.mai Bråstein Sandnes PK
ny 297 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 494 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
ny 303 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 493 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
+118 303 Kjetil Eek, Grenland PK 493 +16 14.sep Geiteryggen Grenland PK
+153 303 Johnny Ystanes, Odda PK 493 +23 14.jan Ragdehallen Odda PK
ny 303 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK V50 493 ny 27.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-1 303 Rune Thoresen, Verdal SSL V50 493 -3 20.apr Vinne Verdal SSL
+222 303 Torbjørn Husa, Bremnes PK 493 +37 26.feb Bømlohallen Bremnes PK
ny 303 Tor Inge Solberg, Porsgrunn PK 493 ny 21.apr Brevik Porsgrunn PK
-78 303 Steinar Myhre, Mo PK V60 493 -17 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
ny 311 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 492 ny 13.apr Jonahola Åsane PK
-60 311 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 492 -12 17.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 311 Kåre Bø Simonsen, Grenland PK 492 ny 11.mai Geiteryggen Grenland PK
+44 311 Stein Meyer, Vestnes PK V50 492 +5 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+186 311 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V50 492 +30 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 311 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 492 ny 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-28 311 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 492 -7 5.feb Selfors Mo PK
ny 318 Arne Røshol, Bærum PK 491 ny 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+2 318 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 491 -2 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
-100 318 Kim Strømøy, Mo PK 491 -20 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
-50 318 Trygve Hval Andersen, Aron SK Drammen V60 491 -10 18.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+235 318 Arnstein Liberg, Frosta SSL 491 +45 20.apr Vinne Verdal SSL
-127 318 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 491 -24 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 318 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 491 ny 4.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
+90 318 Per Christian Lie, Bærum PK V50 491 +12 18.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 318 Øystein Ruud-Hansen, Moss PK 491 ny 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
+162 327 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 490 +27 29.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 327 Stephan Håbakk Lervik, Ørsta/Volda PK 490 ny 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 327 Trond Hveding, Narvik PK V50 490 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+192 327 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 490 +33 16.feb Ekeberg OKTS
-32 327 Stig Geir Stensland, Meløy PK V50 490 -7 21.jan Glomfjord Meløy PK
-90 332 Leif Tellefsen Brendeland, Haugesund PK 489 -16 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 332 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 489 ny 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
+23 332 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 489 +2 29.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 335 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 488 ny 4.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 335 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 488 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
+26 335 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 488 +2 19.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+354 335 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 488 +82 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+2 335 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 488 -2 26.apr Buran Trondhjems PK
-107 340 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK Kv V50 487 -21 15.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 340 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 487 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+149 340 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V60 487 +24 27.mar Ekeberg OKTS
+106 340 Gøran Roland, Vestnes PK 487 +15 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+134 340 Kjetil Andre Hviding, Finnsnes PK 487 +21 16.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+1 345 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 486 -2 10.sep Grovastøylen Florø PK
ny 345 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 486 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
+36 345 Jan Erik Loe, Vestnes PK 486 +4 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+1 345 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK V50 486 -2 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
+63 345 Per Morten Bølstad, Oslo PK V50 486 +7 7.feb Ekeberg Oslo PK
+56 345 Timmy Fåland, Kvinesdal PK 486 +6 22.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 345 Martin Herrmann, Svalbard Turn Pgr 486 ny 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-158 345 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 486 -31 30.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 353 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 485 ny 18.jul Løvenskiold Bærum PK
+130 353 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen 485 +21 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+8 353 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 485 -1 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-96 353 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 485 -18 20.apr Vinne Verdal SSL
+40 353 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 485 +4 21.apr Brevik Porsgrunn PK
+68 353 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 485 +8 29.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-96 353 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V50 485 -18 20.nov Ringerikshallen Ringerike PK
ny 360 Enok Enoksen, Greipstad PK V50 484 ny 19.jan Nodeland Greipstad PK
ny 360 Bent Nørkov, Trondhjems PK 484 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
-23 360 Oddvar Skirbekk, Hamar IL-Pgr V70 484 -6 28.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 360 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 484 ny 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
+57 364 Helge Stensønes, Trondhjems PK V60 483 +6 29.nov Buran Trondhjems PK
+119 364 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 483 +19 3.des Kulås Sarpsborg PK
+189 364 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 483 +37 13.apr Jonahola Åsane PK
-96 364 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 483 -18 26.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 364 Lars Mikael Solberg, Haugesund PK 483 ny 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 369 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 482 ny 16.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+52 369 Eirik Kvalen, Luster SSL V60 482 +5 12.mar Fjordstova Luster SSL
+100 369 Jon Skrondal, Rindal PK V60 482 +14 22.nov Rindalshuset Rindal PK
ny 372 Vegard Nilssen, Narvik PK 481 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 372 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 481 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+243 372 Øyvind Langø, Brønnøysund PK 481 +51 24.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-108 372 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 481 -21 4.apr Vatne NOP/Vatne
+111 372 Per Gunnar Sand, Aron SK Drammen V50 481 +17 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-57 372 Andreas Kiltvik, Selbu PK 481 -13 2.apr Selbuhallen Selbu PK
+168 372 Birger Hovland, Haugesund PK 481 +29 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
+155 379 Are Thobias Tysnes, Bærum PK 480 +26 19.jun Løvenskiold Bærum PK
-91 379 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 480 -18 1.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 379 Øyvind Åtland, Greipstad PK 480 ny 19.jan Nodeland Greipstad PK
ny 379 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V60 480 ny 20.nov Ringerikshallen Ringerike PK
-64 379 Arne Kvam, Bærum PK V60 480 -14 19.jun Løvenskiold Bærum PK
-137 379 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 480 -25 9.apr Solør Skytterhall Namnå PK
ny 379 Jarle Thuen, Haugesund PK 480 ny 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 386 Terje Vedaa, Vaksdal SSK 479 ny 30.aug Ardalen Vaksdal SSK
-15 386 Glenn Eikeland, Greipstad PK 479 -5 17.jan Nodeland Greipstad PK
-118 386 Tom Jensen, Kirkenes PK 479 -22 29.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 386 Nikolai Kjørren, Narvik PK 479 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-40 386 Roger Forsbakk, Nedre Eiker PK V50 479 -9 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-30 391 Joakim Skaar, Stjørdal PK 478 -8 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 391 Kristin Hemmer Mørkestøl, Oslo PK Kv 478 ny 7.feb Ekeberg Oslo PK
ny 391 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 478 ny 30.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+40 391 Ronald Pettersen, Meløy PK V60 478 +3 21.jan Glomfjord Meløy PK
ny 391 Per Anders Brobak, Stjørdal PK V50 478 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
+422 396 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V60 477 +129 7.feb Ekeberg Oslo PK
+132 396 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 477 +22 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 398 Per Olav Kallestad, NOP V60 476 ny 9.okt Ekeberg OKTS
ny 398 Jon Landvik, Svalbard Turn Pgr 476 ny 19.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 400 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK 475 ny 4.apr Vatne NOP/Vatne
-175 400 Erlend Sporstøl Vikestrand, Ørsta/Volda PK 475 -35 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+46 400 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 475 +3 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 400 Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr 475 ny 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-98 400 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 475 -21 9.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+192 400 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 475 +40 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
+177 406 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 474 +36 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+367 406 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 474 +101 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 406 Børge Evensen, Kvæfjord PK 474 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+180 406 Sveinung Kolskår, Stord PK 474 +37 26.okt Prestegardsskogen Stord PK
-5 406 Sebastian Bach, Støren SSK Menn Jr 474 -6 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+161 406 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK 474 +32 3.mai Bråstein Sandnes PK
-5 406 Sigmund Aalbu, Trondhjems PK V50 474 -6 29.nov Buran Trondhjems PK
ny 413 Jonas Hofstad, Narvik PK 473 ny 26.mar Narvik Narvik PK
+164 413 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 473 +34 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 413 Mads Løkås, Narvik PK 473 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 413 Roy Arne Stenbrenden, Kongsvinger SS 473 ny 9.jul Smidholen Namnå PK
ny 413 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V50 473 ny 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
+96 413 Christina Tjørve, Kvinesdal PK Kv 473 +14 14.mai Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 413 Jørgen Sæther, Trondhjems PK 473 ny 1.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-178 420 Jina Seo-Larsen, Åsane PK Kv V50 472 -33 7.okt Jonahola Åsane PK
ny 420 Stig Skjelvik, Kongsvinger SS 472 ny 9.jul Smidholen Namnå PK
-79 420 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL V50 472 -17 14.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 420 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V60 472 ny 14.mai Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+444 420 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 472 +170 29.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+36 420 Finn Olsen, Vestnes PK V50 472 +2 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 426 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 471 ny 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 426 Roar Kjerstadmo, Rindal PK 471 ny 22.nov Rindalshuset Rindal PK
+166 426 Jørgen Vik, Ørland PK Menn Jr 471 +36 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+304 426 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 471 +81 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-9 430 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 470 -7 23.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 431 Ole Tobias Antonsen, Oslo PK 469 ny 7.feb Ekeberg Oslo PK
ny 431 Arne Johan Ervik, Ørland PK 469 ny 12.okt Brekstad Ørland PK
-151 431 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 469 -31 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
-116 431 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 469 -25 26.feb Bømlohallen Bremnes PK
+11 435 Pål Bernhard Christiansen, Oslo PK V60 468 -4 7.nov ekeberg Oslo PK
ny 435 Vegard Forsberg, Hokksund PK Menn Jr 468 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
+195 435 Geir Jonatan Sharabi, Akademisk SL 468 +42 27.mar Ekeberg OKTS
ny 438 Erik-André Helland Eriksen, Hafrsfjord PK 467 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 438 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv 467 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
-26 438 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Moss PK Kv 467 -11 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
+71 438 John Einar Sneland, Meløy PK 467 +8 21.jan Glomfjord Meløy PK
ny 438 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 467 ny 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-92 438 Kjetil Risåsen, Bærum PK 467 -21 19.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 438 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 467 ny 19.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 445 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 466 ny 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-14 445 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V50 466 -9 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-67 445 Erik Eggen Åmillom, Kvam PK V60 466 -17 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-150 445 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 466 -31 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 445 Nils Lennart Røen, Rindal PK 466 ny 22.nov Rindalshuset Rindal PK
-69 450 Thomas Caspersen, Nedre Eiker PK 465 -17 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-232 450 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne V70 465 -46 4.apr Vatne NOP/Vatne
+54 450 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 465 +4 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
+157 453 Kim Andre Fevang Kolstad, Vestnes PK 464 +32 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 453 John Harald Ulvøy, Sandnessjøen PK 464 ny 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
ny 453 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 464 ny 23.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 453 Tore Kleppe Langva, Porsgrunn PK 464 ny 12.mar Brevik Porsgrunn PK
-202 453 Vidar Taranger Olsen, Nordkapp PK 464 -40 3.aug Jonahola Åsane PK
-82 453 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK Kv 464 -20 24.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+100 453 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 464 +18 1.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+63 453 Knut Schüller, Porsgrunn PK V60 464 +6 12.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 453 Morten Sæther, Hamar IL-Pgr V50 464 ny 8.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 462 Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK V60 463 ny 26.mar Narvik Narvik PK
+105 462 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 463 +21 9.jul Smidholen Namnå PK
-41 462 Stein Birger Svensøy, Luster SSL 463 -14 12.mar Fjordstova Luster SSL
-211 462 Steinar Djønne, Odda PK V60 463 -41 14.nov Ragdehallen Odda PK
-116 462 Per Olav Ødegård, Molde PK V50 463 -25 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 462 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 463 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 462 Anders Vonstad, Mo PK 463 ny 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
-76 469 Morten Ro Johansen, Farris SS - Larvik 462 -19 17.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 469 Kenneth Økland, Skånland PK V60 462 ny 26.mar Narvik Narvik PK
ny 469 Jørgen von der Ohe, Kismul SSK 462 ny 3.aug Jonahola Åsane PK
+5 469 Espen-Andre Bjørklund Olsen, Sandnessjøen PK 462 -4 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
ny 473 Georg Magne Romslo, Vaksdal SSK V60 461 ny 30.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 473 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U14 461 ny 26.nov Støren Skytesenter Støren SSK
-46 475 Frank Nilsen, Trondhjems PK 460 -16 8.jan Buran Trondhjems PK
ny 475 Martin Severin Orrebakken Haugland, Aron SK Drammen 460 ny 18.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 475 Bjørn Berdal, Sogndal PK 460 ny 12.mar Fjordstova Luster SSL
ny 475 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V60 460 ny 4.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 475 Krzysztof Piatek, Nedre Eiker PK 460 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
+302 475 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V70 460 +89 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
ny 475 Espen Bo Nytun, Åsane PK 460 ny 3.aug Jonahola Åsane PK
ny 475 Olafur Vidar Birgisson, Ørsta/Volda PK V60 460 ny 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-74 475 Tor Andre Opås, Evje PK V50 460 -20 9.feb Hornnes Evje PK
+14 475 Kjell Kvalen, Luster SSL V50 460 -3 12.mar Fjordstova Luster SSL
ny 485 Jan Inge Johansen, Tana-Nesseby PK 459 ny 23.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-92 485 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 459 -22 14.mai Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-219 487 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 458 -43 29.nov Buran Trondhjems PK
ny 487 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 458 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 487 Hans Martin Langø, Trondhjems PK 458 ny 26.apr Buran Trondhjems PK
-46 487 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V70 458 -15 9.mai Bjørndalen Sandefjord PK
-203 491 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 457 -41 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+185 491 Roger Jacobsen, Kongsvinger SS 457 +46 9.apr Solør Skytterhall Namnå PK
ny 491 Tor Magne Ensrud, Åsane PK V50 457 ny 1.mai Jonahola Åsane PK
ny 491 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 457 ny 20.apr Vinne Verdal SSL
-227 495 Hans Henrik Kallevig, Haugesund PK V60 456 -45 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 495 Sindre Eik, Sandnessjøen PK V50 456 ny 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
+112 495 Hermann Stakseng, Kopervik PK 456 +23 17.feb Karmøyhallen Kopervik PK
+194 498 Einar Midthun, Svalbard Turn Pgr 455 +50 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 498 Jens Elias Ek, Fredrikstad PK V50 455 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 498 Sæbjørn Langhelle, Vaksdal SSK V50 455 ny 30.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 498 Helge Emanuel Langø, Brønnøysund PK 455 ny 24.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-19 498 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 455 -10 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+37 498 Espen Schanche, Sandefjord PK V60 455 +2 9.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+44 498 Lindy-Margrethe Tennstrand, Bodø SSK Kv 455 +5 30.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
+72 505 Gunnar Aske, Trondhjems PK V50 454 +15 29.nov Buran Trondhjems PK
ny 505 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 454 ny 26.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 507 Carina Olsen, Narvik PK Kv 453 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 507 Kent Are Gjeseth, Mo PK 453 ny 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
ny 507 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK V60 453 ny 5.mar Prestegardsskogen Stord PK
-98 510 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 452 -26 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 510 Jan Inge Johannessen, Stord PK 452 ny 26.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 512 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 451 ny 1.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 512 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 451 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
-133 514 Hans Martin, Trondhjems PK V70 450 -32 8.jan Buran Trondhjems PK
-35 514 Knut Djuve, Bergen PK V50 450 -15 27.apr Laksevåg Bergen PK
ny 514 Viktoria Lund Rosseland, Kvinesdal PK Kv Jr 450 ny 29.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+93 514 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 450 +17 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 514 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 450 ny 3.des Kulås Sarpsborg PK
ny 514 Jan Wiik, Aron SK Drammen V50 450 ny 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 514 Cato Brekke, Hokksund PK V50 450 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 514 Veton Nevolani, Moss PK 450 ny 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
+78 514 Frank Werner Jensen, Hamar IL-Pgr 450 +15 21.okt Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 514 Johan Bertil Horneland, Stord PK 450 ny 23.feb Prestegardsskogen Stord PK
+75 524 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn U16 449 +15 12.okt Brekstad Ørland PK
-50 524 Torstein Liene, Greipstad PK V60 449 -17 19.jan Nodeland Greipstad PK
ny 524 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V60 449 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
-72 524 Arne Thomas Wiik, Vigra og Valderøy PK 449 -22 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 524 Rune Strømme, Kvam PK 449 ny 3.aug Jonahola Åsane PK
+114 529 Frank Fjellvang, Greipstad PK V50 448 +26 17.jan Nodeland Greipstad PK
ny 529 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V50 448 ny 29.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 529 Jan Erik Brandbu, Mysen PL V70 448 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 529 Tommy Arild Sande, Porsgrunn PK 448 ny 21.apr Brevik Porsgrunn PK
-83 529 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 448 -24 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 529 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 448 ny 18.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 529 Dag Tore Fosli, Narvik PK 448 ny 26.mar Narvik Narvik PK
+135 536 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 447 +33 30.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
-65 536 Terje Jacobsen, Kongsvinger SS V50 447 -20 4.jan Solør Skytterhall Namnå PK
+22 536 Ole Kristian Røed, Sandefjord PK 447 +2 9.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+148 536 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK V50 447 +39 3.des Kulås Sarpsborg PK
+104 536 Jan Torgeir Sandvik, Eide og Fræna PK 447 +24 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-32 536 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 447 -14 19.jun Løvenskiold Bærum PK
+161 542 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 446 +46 7.nov ekeberg Oslo PK
+220 542 Nils Ulltveit Lund, Odda PK V70 446 +68 14.nov Ragdehallen Odda PK
-14 542 Adam Tobias Randen, Egersund PK 446 -9 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-149 542 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 446 -35 3.des Kulås Sarpsborg PK
ny 542 Henning Kvam, Vaksdal SSK V60 446 ny 30.aug Ardalen Vaksdal SSK
-106 547 Per Lindholt, Brumunddal PK V60 445 -28 15.jan Bangshallen Brumunddal PK
-259 547 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 445 -53 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 547 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 445 ny 23.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 547 Eirik Djønne, Odda PK 445 ny 25.nov Ragdehallen Odda PK
ny 551 Stein Jørgensen, Sandefjord PK V60 444 ny 9.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 551 Anders Høgseth, Porsgrunn PK 444 ny 6.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 551 Weronica Kovacs, Meløy PK Kv 444 ny 21.jan Glomfjord Meløy PK
ny 554 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 443 ny 4.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 554 Kåre Sundland, Åsane PK 443 ny 13.apr Jonahola Åsane PK
ny 554 Alf Magne Grindheim Røyrøy, Bremnes PK 443 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 557 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 442 ny 19.mar Hønefoss Ringerike PK
-29 557 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 442 -13 30.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 557 Silje Johanne Dollonen, Vadsø SSK Kv U14 442 ny 11.des Vadsø Vadsø SSK
ny 560 Thomas Wegener, Svalbard Turn Pgr 441 ny 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 560 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 441 ny 13.apr Jonahola Åsane PK
+190 560 Arnt Børtveit, Stord PK V70 441 +58 23.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 563 Jørund Opdal Hystad, Stord PK 440 ny 5.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 563 Marius Grinius, Hafrsfjord PK 440 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
-151 563 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK V70 440 -38 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
-15 566 Siv Mariann Aas, Rindal PK Kv V50 439 -8 22.nov Rindalshuset Rindal PK
ny 566 Aksel Høiberg, Bergen PK 439 ny 7.okt Jonahola Åsane PK
ny 566 John Ragnar Sørlie, Moss PK 439 ny 4.feb Hula, Moss sentrum Moss PK
ny 569 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK 438 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
ny 569 Mari Anne Løkken, Asker SK Kv V50 438 ny 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 571 Sebastian Linde Hakimi, Aron SK Drammen 437 ny 18.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 571 Per-Morris Bakken, Sandnessjøen PK 437 ny 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
ny 571 Bjarne Bjørnvik, Meløy PK 437 ny 21.jan Glomfjord Meløy PK
ny 574 Torbjørn Lægreid, Stord PK 436 ny 23.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 574 Rudolf Hilleren, Bergen PK V70 436 ny 27.apr Laksevåg Bergen PK
+84 574 Reidar Kvåle, Greipstad PK 436 +18 19.jan Nodeland Greipstad PK
-94 577 Roger Lauritz Nilsen, Sandnes PK V50 435 -29 3.mai Bråstein Sandnes PK
+204 577 Tormod Sjursen, Haugesund PK 435 +65 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
-   577 Torgeir Wold, Grenland PK V50 435 -4 11.mai Geiteryggen Grenland PK
ny 577 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 435 ny 13.apr Jonahola Åsane PK
+257 577 Ansgar Aslaksen, Tana-Nesseby PK V50 435 +98 2.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 577 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 435 ny 28.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
+60 583 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn U16 434 +12 6.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 583 Mathias Myrland, Oslo PK 434 ny 7.nov ekeberg Oslo PK
-48 583 Eivind Olav Nicolaysen, Mo PK V60 434 -19 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
+65 583 Tore Nørbech, Kristiansund PK V60 434 +14 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-6 583 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 434 -5 1.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 588 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 433 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
+41 589 Bjørn Bredesen, Namnå PK V60 432 +6 9.apr Solør Skytterhall Namnå PK
+47 589 Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK 432 +8 26.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 589 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 432 ny 26.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+107 592 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 431 +29 9.jul Smidholen Namnå PK
ny 592 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 431 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
+140 594 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 430 +42 29.nov Buran Trondhjems PK
-131 594 Kim Daniel Johansen, Meløy PK 430 -39 21.jan Glomfjord Meløy PK
ny 594 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 430 ny 3.des Kulås Sarpsborg PK
+144 594 Bernhard Landenes, Haugesund PK 430 +44 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
-56 598 Andreas Lautz, Tana-Nesseby PK V60 429 -21 23.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 598 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V50 429 ny 22.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 598 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V50 429 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 598 Jakob Tvedt Jensen, Trondhjems PK 429 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
ny 602 Ragna Kyrkjebø, Oslo PK Kv V50 428 ny 7.feb Ekeberg Oslo PK
ny 602 Jørgen Agil Tellemann Steinholt, Sandnessjøen PK 428 ny 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
ny 604 Gunnar Nyhus, Årdal SSL 427 ny 5.des Røti Årdal SSL
ny 605 Geir Eriksen, Vennesla PK V50 426 ny 9.feb Hornnes Evje PK
+65 606 Mass Langvatn, Ørsta/Volda PK 425 +11 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 606 Tommy Håkon Kristoffersen-Evensen, Porsgrunn PK 425 ny 12.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 608 Bjørn Solheim, OKTS V50 424 ny 9.okt Ekeberg OKTS
ny 608 Inge Ystanes, Odda PK 424 ny 14.nov Ragdehallen Odda PK
ny 608 Vegard Urke Natvik, Hjørungavåg PK 424 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 608 Vegard Brattebø, Sogndal PK 424 ny 12.mar Fjordstova Luster SSL
ny 612 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 423 ny 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+229 612 Jan Martin Berg, Svalbard Turn Pgr 423 +94 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 614 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 422 ny 9.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+33 614 Jarle Johanson, Haugesund PK 422 +1 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 614 Idar Tjetland Dalva, Egersund PK 422 ny 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 614 Halvar Frøiland, Haugesund PK 422 ny 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 614 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 422 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 614 Olav Håland, Egersund PK 422 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 620 Anders Hofseth Eidskrem, Oslo PK 421 ny 7.feb Ekeberg Oslo PK
+28 620 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 421 +1 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 620 Stian Håvås, Haugesund PK 421 ny 27.apr Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 623 Arild Sundet, Frosta SSL 420 ny 28.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+282 624 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 418 +166 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 624 Tommy Tangstad, Meløy PK 418 ny 21.jan Glomfjord Meløy PK
+192 626 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 417 +69 17.feb Karmøyhallen Kopervik PK
-27 626 Jan Brødreskift, Rindal PK V50 417 -17 22.nov Rindalshuset Rindal PK
ny 626 Sanna Emelie Kristiansen, Narvik PK Kv 417 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 629 Chris Einar Bjørnen, Haugesund PK 416 ny 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 629 Jan Eivind Aase, Haugesund PK 416 ny 27.apr Stavangergata 5 Haugesund PK
+136 629 Sanimir Handanagic, Trondhjems PK V50 416 +40 26.apr Buran Trondhjems PK
ny 632 Paul Vangberg, Tromsø PK 415 ny 26.mar Narvik Narvik PK
ny 632 Jan Philip Brynhildsen, Greipstad PK V70 415 ny 17.jan Nodeland Greipstad PK
-55 632 Idar Moe, Rindal PK V60 415 -24 22.nov Rindalshuset Rindal PK
ny 632 Reidar Kenneth Mork, Hjørungavåg PK 415 ny 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+133 632 Marius Moland, Sandefjord PK 415 +39 9.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 632 Roy Arne Pedersen, Mo PK V50 415 ny 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
ny 632 Kim Vater, Haugesund PK V60 415 ny 10.nov Karmøyhallen Kopervik PK
ny 639 Dagfinn Lutro, Odda PK V70 414 ny 14.nov Ragdehallen Odda PK
ny 639 Stian Fosse, Porsgrunn PK 414 ny 21.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 639 Anders Bruaset, Vestnes PK 414 ny 19.nov Vestneshallen Vestnes PK
ny 639 Mansur Alajev, Kopervik PK 414 ny 17.feb Karmøyhallen Kopervik PK
+53 643 Audun Gjerland, Svalbard Turn Pgr 413 +10 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 643 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 413 ny 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 643 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK 413 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 646 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK 412 ny 30.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
+64 646 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V60 412 +15 12.mar Brevik Porsgrunn PK
-12 646 Karsten Alvsvåg, Bremnes PK V50 412 -13 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
-193 649 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 409 -61 19.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 649 Jan Ronny Rasmussen, Lyngsalpene PK V50 409 ny 4.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 651 Bård Anders Hagenes, Hjørungavåg PK 408 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
+240 651 Kenneth Andre Norum, Gildeskål SSK V50 408 +132 21.jan Glomfjord Meløy PK
+45 651 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 408 +5 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+147 651 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 408 +48 26.apr Buran Trondhjems PK
ny 655 Christian Bjelland Nymark, Haugesund PK 407 ny 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
+75 655 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V50 407 +17 14.nov Stueneshallen Arendal PK
+11 655 Torgeir Tønnesen, Bergen PK V50 407 -8 27.apr Laksevåg Bergen PK
+160 658 Stig Robert Talberg, Vestnes PK 406 +58 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 659 Martin Wahl Nilsen, Vadsø SSK Menn U14 405 ny 11.des Vadsø Vadsø SSK
-131 659 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V50 405 -50 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+110 659 Jan Are Rønnhovd, Odda PK 405 +30 14.nov Ragdehallen Odda PK
-60 659 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 405 -29 16.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+46 659 Gunnar Håkon Sand, Namnå PK V60 405 +6 4.jan Solør Skytterhall Namnå PK
-251 659 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 405 -74 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 665 Ludvig Tobias Van, Vadsø SSK Menn U16 404 ny 11.des Vadsø Vadsø SSK
ny 665 Håvard Soknes, Trondhjems PK 404 ny 26.apr Buran Trondhjems PK
+251 665 Daniel Marvik Veggeberg, Haugesund PK 404 +172 27.apr Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 665 Heine Gulliksen, Stord PK V60 404 ny 19.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 665 Yaron Pedersen, Greipstad PK 404 ny 19.jan Nodeland Greipstad PK
+50 665 Marita Barstad, Ørsta/Volda PK Kv 404 +10 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+191 671 Annie Tokerud, Greipstad PK Kv 403 +100 19.jan Nodeland Greipstad PK
ny 671 Kristian Sjursen, Haugesund PK 403 ny 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 671 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK V60 403 ny 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
ny 671 Kim Taraldlien, Porsgrunn PK 403 ny 12.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 675 Mihai Spoiala, Vestnes PK 402 ny 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+70 675 Torgeir Berg Svendsen, Oslo PK V50 402 +18 7.feb Ekeberg Oslo PK
ny 675 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 402 ny 10.nov Karmøyhallen Kopervik PK
ny 678 Gjermund Bruaset, Vestnes PK 401 ny 19.nov Vestneshallen Vestnes PK
ny 678 Knut Anders Been Larsen, Trondhjems PK 401 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
+130 678 Håvard Hellervik, Meløy PK 401 +48 21.jan Glomfjord Meløy PK
ny 681 Leif Steinar Jensen, Bremnes PK 400 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
-24 682 Per Ove Sekse, Odda PK V50 399 -19 14.nov Ragdehallen Odda PK
ny 682 Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK 399 ny 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 682 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv 399 ny 19.nov Vestneshallen Vestnes PK
+72 685 Trond Ølmheim, Sogndal PK V50 398 +17 12.mar Fjordstova Luster SSL
-71 686 Harald Løffler, Haugesund PK V60 397 -33 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 686 Rune Østbøe, Hafrsfjord PK 397 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 686 Arild Dalland, Narvik PK 397 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 686 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V70 397 ny 17.sep Brevik Porsgrunn PK
ny 690 Michal Romejko, Brumunddal PK 396 ny 15.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 690 Kamilla Buran, Svalbard Turn Pgr Kv 396 ny 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 690 Frode Kvilhaug, Kopervik PK 396 ny 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
-76 690 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 396 -35 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 694 Christian Magnus Quinta Nova, Narvik PK 395 ny 22.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 694 Fredrik Styve, Haugesund PK 395 ny 30.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 694 Kjetil Bruvik, Vaksdal SSK 395 ny 30.aug Ardalen Vaksdal SSK
+87 694 Annika Ekås Sæter, Akademisk SL Kv 395 +25 27.mar Ekeberg OKTS
-83 698 Bjørn Inge Pedersen, Brumunddal PK 394 -36 15.jan Bangshallen Brumunddal PK
+8 698 Odd Jostein Sylte, Svalbard Turn Pgr 394 -4 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 700 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 393 ny 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
+87 701 John Richard Blitzner, Egersund PK V50 392 +25 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+72 701 Robert Ilievski, Greipstad PK 392 +19 17.jan Nodeland Greipstad PK
ny 701 Muhsin Candir, Kirkenes PK 392 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 704 Jan Verner Gjertsen, Molde PK 391 ny 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-26 704 Reidar Owe, Skudenes PK V70 391 -19 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
+69 706 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 390 +18 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
ny 706 Mikael Sjoholm, Sandnessjøen PK V50 390 ny 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
ny 706 Lise Winnem Ravn, Kvinesdal PK Kv 390 ny 22.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 709 Tom-Erik Martinussen, Åsane PK 389 ny 3.aug Jonahola Åsane PK
ny 709 Mathias Bjørkås, Vadsø SSK Menn U14 389 ny 11.des Vadsø Vadsø SSK
ny 709 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 389 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
+160 709 Geir Henning Granerud, Arendal PK 389 +92 14.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 709 Jan Idar Helgesen, Kopervik PK 389 ny 30.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+18 709 Aleksander Marken, Meløy PK 389 -2 21.jan Glomfjord Meløy PK
ny 709 Kristin Thune, OKTS Kv V50 389 ny 12.jun maridalen OKTS
-98 716 Arne Mæland, Haugesund PK V60 388 -41 28.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 717 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V60 387 ny 11.nov Finnsnes Finnsnes PK
ny 717 Petter Mandt, Grimstad SS V60 387 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 717 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 387 ny 19.nov Vestneshallen Vestnes PK
ny 720 Viktor Lund Sundkvist, Vadsø SSK Menn U14 386 ny 11.des Vadsø Vadsø SSK
ny 720 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK 386 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 722 Kenneth Tafjord, Vestnes PK 385 ny 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
+11 723 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 384 -4 26.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 723 Zoran Vojnovic, Arendal PK 384 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
+103 723 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 384 +40 17.jan Nodeland Greipstad PK
+66 723 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 384 +18 3.mai Bråstein Sandnes PK
+88 723 Peter Bergheim, Sandane PK V50 384 +33 10.sep Grovastøylen Florø PK
ny 723 Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK 384 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 729 Terje Vonstad, Mo PK V60 383 ny 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
ny 729 Odd Ove Stenberg, Kvinesdal PK V50 383 ny 22.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 729 Dag Lergrovik, Ålesund PK 383 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 729 Jan Ingar Vik, Ringerike PK V60 383 ny 6.apr Ringerikshallen Ringerike PK
ny 729 Tommy Sakseide, Bremnes PK 383 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 734 Steinar Slettemark, Stord PK V70 382 ny 26.okt Prestegardsskogen Stord PK
-12 734 Hilmar Johannes Granmo, Mo PK V70 382 -11 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
ny 736 Jan Harald Vegusdal, Arendal PK 380 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 736 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 380 ny 19.nov Vestneshallen Vestnes PK
ny 736 Ragnhild Rajala Lautz, Tana-Nesseby PK Kv 380 ny 23.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+1 739 Joacim Moen Volle, Vestnes PK 379 -6 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 740 Linda Thynes, Mo PK Kv 378 ny 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
ny 740 Roman Eck, Kvinesdal PK 378 ny 29.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 740 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V70 378 ny 6.apr lerifjordhallen Sandnessjøen PK
ny 743 Line Johansen, Bremnes PK Kv 377 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 744 Aage Nymark, Oslo PK V50 376 ny 7.nov ekeberg Oslo PK
+58 745 Bertil Jonassen, Kristiansund PK 375 +18 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 745 Ole Tomas Hopen, Florø PK 375 ny 10.sep Grovastøylen Florø PK
ny 747 Erhard Lohse, Bergen PK V50 374 ny 27.apr Laksevåg Bergen PK
-22 747 Øyvind Kjærnsmo, Namnå PK 374 -18 4.jan Solør Skytterhall Namnå PK
ny 749 Kenneth Swan, Kristiansund PK 372 ny 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 749 Jostein Eiken, Ørsta/Volda PK 372 ny 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 751 Kim Roar Solhaug, Kvinesdal PK 371 ny 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-86 752 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 370 -45 6.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 753 Marius Aleksander Sørensen, Bodø SSK Menn U12 369 ny 22.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 754 Marcus Fredrik Verling, Grenland PK V60 368 ny 14.sep Geiteryggen Grenland PK
-   754 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 368 -14 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 756 Vegar Christoffersen Walsø, Stjørdal PK 367 ny 20.apr Vinne Verdal SSL
ny 757 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 366 ny 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 757 Ola Helfjord Skjellnan, Oslo PK 366 ny 9.okt Ekeberg OKTS
ny 757 André Røyset, Hjørungavåg PK 366 ny 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+143 760 Kjell Arild Herstad, Meløy PK 365 +109 21.jan Glomfjord Meløy PK
ny 760 Kjetil Waage, Haugesund PK 365 ny 30.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 760 Harald Hovland, Oslo PK V60 365 ny 7.nov ekeberg Oslo PK
ny 760 Leif Arne Wahl, Båtsfjord PK V50 365 ny 29.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 764 Lars Arne Opedal, Odda PK 363 ny 25.nov Ragdehallen Odda PK
ny 765 Dennis Myklebust Thuen, Haugesund PK Menn U16 362 ny 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 766 Thomas Moen, Egersund PK 361 ny 15.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 767 Joatle Vehus, Kvinesdal PK 360 ny 22.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 768 Ragnvald Ajer, Oslo PK V60 357 ny 7.feb Ekeberg Oslo PK
+65 769 Raymond Molvik Thormodsen, Åsane PK 356 +19 1.mai Jonahola Åsane PK
ny 769 Kine Baumann Vara, Vadsø SSK Kv U14 356 ny 11.des Vadsø Vadsø SSK
ny 771 Rune Jobsen, Arendal PK 355 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 772 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv 352 ny 3.mai Bråstein Sandnes PK
ny 773 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 351 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
+133 773 Espen Remmereit Marken, Vestnes PK 351 +99 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 773 Helge Atle Rønningsen, OKTS 351 ny 12.jun maridalen OKTS
ny 776 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 350 ny 28.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
-19 777 Jonny Torvestad, Haugesund PK 348 -32 26.jan Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 778 Sissel Elisabeth Vernly, Hurum SSK Kv V60 345 ny 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 778 Steinar Paulsen, Asker SK V60 345 ny 7.nov ekeberg Oslo PK
+36 780 Arild Jonsson, Odda PK V60 344 -5 14.jan Ragdehallen Odda PK
ny 781 Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK V50 343 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 781 Marianne Thorseth, Hjørungavåg PK Kv 343 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 783 Rune Alfsen, Oslo PK 342 ny 7.nov ekeberg Oslo PK
ny 783 Solvår Blomberg Olsen, Porsgrunn PK Kv 342 ny 21.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 785 Ronny Vidar Myklebust, Bergen PK 341 ny 27.apr Laksevåg Bergen PK
ny 785 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 341 ny 12.okt Brekstad Ørland PK
+90 787 Chris André Østrem, Kvinesdal PK 339 +51 22.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 788 Inger Johanne Løkkevik, Vaksdal SSK Kv V50 338 ny 30.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 788 Patrick Brose, Mo PK 338 ny 1.feb Selfors pistolbane Mo PK
ny 788 Tor Åge Dahle, Kopervik PK 338 ny 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
ny 791 Arne Helgesen, Kopervik PK 335 ny 30.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+13 792 Martinus Tingvoll, Vigra og Valderøy PK 331 -25 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 792 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 331 ny 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 794 Frank Solem, Rissa PK 330 ny 19.jan Brekstad Ørland PK
ny 795 Ken Rino Johnsen, Fredrikstad SS 329 ny 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 796 Marius Sletvold, Stor-Oslo SK 328 ny 9.okt Ekeberg OKTS
ny 797 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK V70 327 ny 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 797 Tore Jørgen Lollich Malvik, Trondhjems PK V70 327 ny 26.apr Buran Trondhjems PK
ny 797 Stine Marie Moan Gregersen, Haugesund PK Kv 327 ny 30.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 800 Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK 326 ny 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 800 Tom Sundberg, Aron SK Drammen V60 326 ny 18.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 800 Robert Arne Kjøde, Hjørungavåg PK 326 ny 7.jan Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 803 Robin Starfighter Mickelin, Oslo PK 325 ny 7.nov ekeberg Oslo PK
ny 804 Fredrik Melkevik, Bremnes PK 324 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
+9 804 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 324 -26 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 806 Odd Frode Frantzen, Sandnes PK V50 323 ny 3.mai Bråstein Sandnes PK
+80 806 Torunn Helen Larsen, Bremnes PK Kv 323 +42 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 808 Torgeir Sundseth Robertsen, Vadsø SSK Menn U14 322 ny 11.des Vadsø Vadsø SSK
-2 809 Trond Cato Svensli, Vestnes PK 318 -36 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 809 Birger Berg, Trondhjems PK V70 318 ny 29.nov Buran Trondhjems PK
ny 809 Ole Zacharias Torkildsen, Kvinesdal PK V60 318 ny 29.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 812 Odd Bjørn Li, Kopervik PK 317 ny 30.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 813 Stig Johannessen, Arendal PK 314 ny 14.nov Stueneshallen Arendal PK
+62 814 Kristian Sommerro, Bæverdalen PK V70 313 +24 22.nov Rindalshuset Rindal PK
ny 815 Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK Menn U16 311 ny 5.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 816 Per Arne Håland, Egersund PK V50 310 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
-72 817 Kjell Jørund Johannesen, OKTS V50 309 -75 12.jun maridalen OKTS
ny 818 Ingvild Løkkevik, Vaksdal SSK Kv Jr 308 ny 30.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 818 Bjørn Jensen, Eide og Fræna PK V50 308 ny 26.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 820 Anders Bakkevold Olsen, Banak PK 307 ny 3.aug Jonahola Åsane PK
ny 821 Jørn Soleng, Kvæfjord PK V50 303 ny 26.mar Narvik Narvik PK
ny 822 Steffen Smoge, Hjørungavåg PK 300 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 822 Naret Phancharoen, Kvinesdal PK 300 ny 29.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 824 Tore Njå, Evje PK V60 298 ny 9.feb Hornnes Evje PK
ny 825 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 295 ny 27.apr Stavangergata 5 Haugesund PK
-28 826 Kjetil Skarbø, Ålesund PK 294 -66 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 827 Jan Helmen, Aron SK Drammen V50 293 ny 18.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 828 Mazyar Keshvari, Akademisk SL 289 ny 27.mar Ekeberg OKTS
ny 829 Edvard Andreas Lakså, Mo PK 288 ny 29.mar Selfors pistolbane Mo PK
ny 830 Tore Bernhoff, Hafrsfjord PK V50 283 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 830 Benny Andre Langedal, Florø PK 283 ny 10.sep Grovastøylen Florø PK
ny 832 Hans Holter, Oslo SS V60 280 ny 8.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 833 Ola Martin Juvet, Ringerike PK 278 ny 6.apr Ringerikshallen Ringerike PK
ny 834 Manocher Salimi, Oslo PK V50 277 ny 7.feb Ekeberg Oslo PK
-69 834 Runar Pettersen, Oslo PK V50 277 -99 9.okt Ekeberg OKTS
ny 836 Svein Olav Ovesen, Kopervik PK 270 ny 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
-115 837 Kim Lorenz, Kvinesdal PK 266 -127 22.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 838 Tore Edlund, Namnå PK V70 265 ny 4.jan Solør Skytterhall Namnå PK
ny 838 Jenny Marie Leirvik Nilsen, Evje PK Kv U12 265 ny 9.feb Hornnes Evje PK
ny 840 Roy Hommen, Kvinesdal PK 263 ny 26.nov Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+57 841 Elin-Irene Nordhagen, Kongsvinger SS Kv 262 -1 9.apr Solør Skytterhall Namnå PK
-73 842 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 260 -115 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 843 Bente Forsberg, Hokksund PK Kv 254 ny 27.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 844 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 252 ny 4.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 845 Chris Oliver Haanes, Hjørungavåg PK 250 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 846 Olav Kolltveit, Haugesund PK V50 246 ny 28.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 847 Anthony Lee Eidet, Bremnes PK 243 ny 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 847 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V50 243 ny 18.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 849 Malin Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv U16 242 ny 17.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 850 Magomed Domajev, Haugesund PK V50 233 ny 28.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 851 Christian Bjåland, Porsgrunn PK 231 ny 6.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 852 Olaf Riksfjord, Vestnes PK V60 225 ny 19.nov Vestneshallen Vestnes PK
ny 853 Anve Osa, Haugesund PK 217 ny 28.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 854 Hassan Domajev, Haugesund PK 215 ny 28.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 855 Tobias Østhus, Haugesund PK Menn U16 205 ny 28.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 856 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 190 ny 3.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 857 Allan Levi Melby, Oslo SS 181 ny 17.sep Ulset Hjørungavåg PK
ny 857 Sara Wold Olsen, Vestnes PK Kv U16 181 ny 7.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 859 Terje Ragnar Aareskjold, Sandnes PK 176 ny 3.mai Bråstein Sandnes PK
ny 860 Aina Irene Thune, OKTS Kv V50 164 ny 27.mar Ekeberg OKTS
ny 861 Roumen Nedialkov, Ålesund PK V50 150 ny 3.jun Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 862 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn U16 131 ny 18.sep Aronsløkka Aron SK Drammen